Математичні олімпіади в Києві

Відбір команди Києва на IV-й етап Всеукраїнської олімпіади

З`явився розподiл по аудиторiях на вiдбiр.

Результати

Розподiл по аудиторiях в Ліцеї «Лідер» на час відбору (15, 22 лютого та 1 березня)

Порядок проведення відбірково-тренувальних зборів м. Києва до IV етапу Всеукраїнської учнівської олімпіади з математики

Більшість умов проведення відбору є аналогічними до минулих років. Усі уточнення були затверджені журі міської олімпіади і вже наводились на сайті. Тому зараз про все дуже стило.

Три тури відбору призначені на 15, 22 лютого та 1 березня. Вони відбудуться в ліцеї «Лідер». Час проведення: 10:00—14:00. Аудиторію, де будуть писати учасники ви побачите в оголошеннях в самому ліцеї та/або на нашому сайті згодом, як тільки все буде точно відоме.

По завершенні перших двох турів буде проведена апеляція. По завершенні 3 туру та апеляції буде прийнято рішення або про формування остаточного складу команди від Києва на IV етап, або буде призначений додатковий тур.

Учасники, що потрапляють на відбір від Києва, це ті, хто посів 1-2 місця в паралелі 8-11 класів, та 1 місця в паралелі 7 класів. Тут наведена табличка учасників відбору, в яку в подальшому оперативно будемо вносити проміжні результати. Нагадую, що ІІ тур міської олімпіади враховується як один з турів відбору. З трьох турів відбору підсумок підводиться за трьома кращими турами.

По 8 класу будуть розіграні два обов’язкових місця.

По 9 класу одне місце зайняв Тригуб (переможець минулорічного IV етапу), а тому є ще рівно одне обов’язкове місце.

По 10 класу аналогічна ситуація, де одне місце зайняв Скибицький (переможець минулорічного IV етапу), а тому є ще рівно одне обов’язкове місце.

По 11 класу місце у команді мають Альохіна, Хотяїнцева та Яковлєв, як учасники відбору на ІМО минулого року. Тому у цій паралелі обов’язкових місць немає.

Тому на загальний «конкурс» залишилось рівно 3 місця, на які у рівних засадах претендують учасники з кожного класу.

Нагадую, що учасники повинні мати з собою чернетку, яка при перевірці робіт не розглядається. Зошит для написання відбору буде виданий кожному учаснику.

Бажаю, щоб у команду відібралися найсильніші які зможуть підняти рейтинг міста Києва.

Слава Україні!!!

Перейти до панелі інструментів