brand

Порядок денний олімпіади для 4–6 класів

Порядок денний олімпіади для 4–6 класів

Розподіл по аудиторіях

Внесенi зміни в місце перебування батьків протягом олімпіади.

Інформація для батьків

 Нагадую, що олімпіада відбудеться 15-го лютого в Українському фізико-математичному ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка (УФМЛ) за адресою проспект Глушкова 6. Усі зареєстровані повинні знайти аудиторію, у якій для вас проходитиме олімпіада. Члени оргкомітету допоможуть вам дістатися до цієї аудиторії, оскільки далеко не всі гарно можуть орієнтуватися в УФМЛ.

Прохання до батьків – чекати поза межами проведення олімпіади, а саме, або в актовiй залi, або поза межами УФМЛ. Не можна йти за дітьми у призначені аудиторії, ви будете заважати нормальному проведенню олімпіади. В разі порушення цього правила робота вашої дитини буде анульована. По завершенні олімпіади зустрічайте вашу дитину в холі УФМЛ.

 

Шкода, якщо будуть приходити і не зареєстровані учасники. Ви таким своїм відношенням дуже ускладнюєте роботу оргкомітету і журі, оскільки ми розраховуємо на певну кількість учасників, відповідно розраховуємо аудиторії, друк умов, кількість членів журі тощо. Але, якщо дитина прибуде на захід, то ми виділимо певну кількість місць і для таких учасників, але ви повинні зрозуміти, що там можливі певні накладки при проведенні олімпіади. Для не зареєстрованих учасників, 4 клас збирається в аудиторії 317, 5-6 класи в аудиторії 323.

Кожна дитина повинна з собою мати: зошит у клітинку (12 аркушів цілком досить), ручку, олівець, лінійку та чернетку. Калькулятор та інші електронні прилади заборонені. Зошит треба заздалегідь підписати дуже розбірливо (можна на принтері чи друкованими літерами) приблизно так:

1) Прізвище та ім’я
2) Навчальний заклад
3) Клас
4) Контактний номер телефону

Більше на цій сторінці бажано нічого не писати, якщо обкладинка кольорова, то підписати можна на першій сторінці в середині зошита. Чернетку ми перевіряти не будемо. а тому здавати її не слід. Умови діти нехай залишать собі на добру згадку.

Регламент олімпіади

9:15            Прибуття членів оргкомітету олімпіади
9:30            Прибуття учасників 5 класу в УФМЛ
10:00          Початок олімпіади для 5-х класів
Тривалість заходу 2 години (120 хвилин)
10:00          Прибуття учасників 4 класу в УФМЛ
10.30          Початок олімпіади для 4-х класів
Тривалість заходу 1,5 години (90 хвилин)
11:00          Зустріч батьків з організаторами олімпіади, актова зала УФМЛ
12:00          Завершення олімпіади серед 4-5-х класів
12:00          Прибуття учасників 6 класу в УФМЛ
12:30          Початок олімпіади для 6-х класів
Тривалість заходу 2 години (120 хвилин)
13:00          Зустріч батьків з організаторами олімпіади, актова зала УФМЛ
14:30          Завершення олімпіади серед 6-х класів

Додаткова інформація

Внаслідок величезної кількості бажаючих прийняти участь в заході, доводиться його проводити у 2 зміни, іншого виходу просто немає.

В холі УФМЛ буде працювати книжковий кіоск, де ви зможете придбати цікаву літературу з математики.

Об 11:00 відбудеться зустріч оргкомітету олімпіади з батьками, де ми зможемо протягом певного часу поспілкуватись, обговорити цікаві та важливі моменти цьогорічної олімпіади та перспектив подальших заходів для учнів 4-6 класів.

Стосовно призів для переможців та інших фінансових питань. Ми усі розуміємо у які складні часи для нашої країни ми живемо. Участь в цій олімпіаді – безкоштовна. Кожний з вас може з доброї волі переказати певну суму на рахунок картки «Приват», дані якої наведені на сайті. Або утворити батьківський комітет прямо на олімпіаді, зібрати готівку та переказати на картку усю суму централізовано. Оргкомітет і журі олімпіади не будуть збирати готівку. На зібрану суму будуть придбані призи для нагородження переможців олімпіади та дипломи.

У кожній паралелі будуть визначені переможці, які будуть нагороджені дипломами 1-3 ступенів (до 60 осіб). Для цих переможців через місяць (орієнтовано 15 березня) в КНУ імені Тараса Шевченка буде проведений другий етап олімпіади, який буде проводитись в усному форматі. Але про це згодом. Слідкуйте за повідомленнями на цьому сайті.

До зустрічі, голова журі Богдан Рубльов

Слава Україні!

Alisa

  18 коментарів

  Олександр Оприлюднено10:09 - 10.02.2015

  На параллели 6 классов примут участие 39 учеников лицея “Лидер”. Анализ распределения их по аудиториям показал, что если в какой-либо аудитории есть их представители, то не менее 2, в двух аудиториях – пятеро, а в одной из аудиторий – сразу шестеро. А сидеть будут по двое за партой. Не случится ли по этому поводу “всеобщая перепись”?

   Богдан Рубльов Оприлюднено15:49 - 10.02.2015

   Скажіть тоді, будь ласка, вже і про себе, хто Ви, з якої Ваша дитина школи, класа, в якій аудиторії вона пише, думаю, що це також цікаво, як і Ваше запитання стосовно “загального перепису”

    Олександр Оприлюднено10:40 - 11.02.2015

    Богдане Владиславовичу, прошу не гарячкувати, а відповідати спокійно.
    По-перше, я не можу тут назвати ім’я своєї дитини, щоб на ній не було помсти (прошу мене зрозуміти). До того ж, мова йдеться не лише про неї, а про всіх 680 учнів, що приймуть участь в олімпіаді.
    По-друге, моє питання цілком коректне, а Ваша відповідь аж ніяк не стосується його суті. Хоча Ви прекрасно розумієте, про що йдеться. Я ж хотів як краще, зробити щось, щоб був чесний дух боротьби. А замість цього нарвався на “а ти хто такий?”. Якщо два друга сядуть за одну парту і будуть робити роботу разом, то це буде нечесно до всіх інших. Якщо в 224 аудиторії зберуться 6 шестикласників з “Лідера” та займуть 3 суміжні парти, то хіба вони не знайдуть спосіб передавати інформацію один одному?
    Може, треба щось зробити? Якщо місць розсадити по одному за парту не вистачає, то може доречно було б розсадити учнів з однієї школи по різних партах (тобто зробити не лише розподіл по аудиторіях, а й по партах). А може, треба зробити два варіанти робіт. Або Ви ще щось запропонуєте.
    Повірте, я пишу ці слова, намагаючись зробити олімпіаду краще. Лише для цього.

     Леонід Оприлюднено12:17 - 11.02.2015

     Шановний Олександр, а чому Ви такі упевнені, що діти з ліцею “Лідер” будуть списува один в одного??? Ваш коментар некоректний, у першу чергу, по відношеню до дітей. З таким же успіхом можна звинуватити дітей не тільки з однієї школи, і з різних, якщо вони знайомі. А те, що з ліцею “Лідер” приймає участь така кількість дітей це заслуга роботи ліцею. Адже другим навчальним закладам ніхто не забороняє також реєстувати будь-яку кількість дітей (олімпіада відкрита і в ній може зареєструватися будь-яка дитина, яка виявила бажання)!!!!!

     Богдан Рубльов Оприлюднено14:48 - 11.02.2015

     1) Якщо йти за Вашою логікою, то треба відсторонити від перевірки робіт усіх студентів, які навчалися в ліцеї «Лідер», «Наукова Зміна», Технічному ліцеї і так далі, оскільки можливо вони почнуть допомагати учням своїх шкіл. Треба мене відсторонити, бо я буду допомагати учням ліцею «Лідер», бо мої діти навчалися саме там. Взагалі я здогадуюся з якого навчального закладу Ваша дитина, і порахуйте скільки дітей з Вашого ліцею приймають участь в цьому заході. Я міг би продовжувати ще довго за Вашою логікою, але мені це не цікаво.

     2) Наші діти на усіх цих заходах привчаються працювати чесно, як це прийнято в усьому цивілізованому світі, оскільки ми вважаємо себе європейцями. І діти учасники, і діти члени журі завжди були взірцем чесності та порядності при проведенні наших олімпіад та турнірів. Єдиний ексцес був на першій олімпіаді і як раз пов’язаний з батьками, коли, попрали усі норми порядності та моралі, мати одного учні прорвалася в аудиторію до своєї дитини і почала їй та її друзям щось підказувати.

     3) Мені здається, що такі підозри виникають лише у тих, хто самий готовий забезпечити перемогу своїй дитині за будь-яку ціну, усіма правдами та неправдами.

     Вибачте за таку різкість, але Ви ховаєтесь як анонім (боятися помсти – це так природно, бо я тільки цим і переймаюся, як виловлюю усіх, хто мені щось не те сказав, чи не погодився зі мною, та починаю мститися по усіх напрямах), а я не люблю анонімів. На сайті відкриті мої контакти, і не треба збурювати нікого, щоб у нашого майбутнього такі думки навіть і не виникали, що можна списати, вкрасти, обдурити… Вчіть їх гарному.

     До Ваших думок можна дослухатись, якщо Ви забезпечите приміщення, де по одному за парту сядуть близько 900 дітей, у кожній з аудиторій буде 5-7 спостерігачів за порядком, та по декілька коридорами. На перевірку запросите незаангажованих фахівців, які жодним чином не мають відношення до жодного навчального закладу, учні якого приймають участь в олімпіаді. Я вже колись відповідав дуже не задоволеним батькам – не подобається як ми проводимо свій захід –
     НЕ ПРИЙМАТЕ В НЬОМУ УЧАСТЬ, А ОРГАНІЗУЙТЕ СВІЙ, АЛЬТЕРНАТИВНИЙ!
     Я думаю, що чим більше таких буде у нас в місті ти краще. Отож – успіхів Вам в цій справі.

     Тепер відповідаю спокійно – чому Ви не порахували кількість учнів ліцею 208, школи «Екологія і Культура», ліцею «Наукова Зміна», гімназії № 178 тощо? Хіба Вам не очевидний розподіл по аудиторіях?

     А тепер за завершення один з моїх улюблених анекдотів:

     «Тато посилає свою дитину в магазин за молоком і дає йому ляпасу.
     Сусід питає: «За що ти його вдарив?»
     Той каже: «Щоб він не розбив пляшки молока!»
     Сусід здивовано перепитує: «Так він же ще не розбив.»
     А тато й відповідає: «Тоді вже запізно буде!»

      Юлія Оприлюднено15:24 - 11.02.2015

      І все це вже у шостому класі. Капець. Мабуть, важко вчитися у одній школі з такими Батьками.

      Марк Оприлюднено21:19 - 14.02.2015

      А мені здаєтся що просто розсадити учнів однієї школи по різним партам- цілком справедливо, так і роблять на більшості олімпіад.

      Богдан Рубльов Оприлюднено22:36 - 14.02.2015

      Покажіть де написане, що це не буде зроблене? Тут ще не написане, що діти сидфтимуть по 2 за партою, то чи не виникне запитання – чи не буде хоть сидіти 1 за партою, а когось посадять по 4-5 за одну?

      Юля Оприлюднено23:21 - 14.02.2015

      Такіє страсті, аж страшно. Народ, ви чого? Вам немає більше про шо хвилюватись в житті? Зараз? В Україні? Чи будуть списувати діти ліцею Лідер один в одного? Та хай хоч готові зошити поприносять з записаними задачами – флаг їм в зуби. Ми йдемо тренувати дитину, щоб не лякалася контрольних, іспитів і олімпіад. Це не 11 клас ЗНО, чи вступ до Кембріджу, це – одне із десятка заходів для дітей-математиків. Опомнітесь!

      Наталiя Оприлюднено20:09 - 15.02.2015

      Юлiя, будь-ласка, не треба з такими виразами висловлюватися щодо дiтей. Я про “флаг в зуби”

  Наталія Оприлюднено17:29 - 11.02.2015

  Доброго дня! Підкажіть як можна зарееструватися для участі в олімпіаді.

  Янина Оприлюднено12:18 - 12.02.2015

  Добрый день! Катін Тимофій, ліцей №157, ошибочно был зарегистрирован как ученик 4го класса, верно – 5 класс. Возможно ли сейчас исправление внести? или уже на месте 15/02/15?

   Богдан Рубльов Оприлюднено19:08 - 12.02.2015

   Шановні батькі та діти!

   Ніяки реєстрації та дореєстрації вже неможливі. Ми будемо намагатися прийняти усіх незареєстрованих, але ви повинні розуміти, що кількість тільки зареєстрованих 700. тому, якщо незареєстрованих буде багато, то доведеться шукати де усіх розсадити. У нас в резерві не так багато вільних місць. Тому будемо вирішувати ці проблеми вже на місті. Якщо ще діти не принесуть з собою і зошит, то це вже просто знущання над організаторами олімпіади.

  Антонина Оприлюднено08:05 - 13.02.2015

  Пані Юля, на олімпіадах різні випадки трапляються,не всі діти відвідують олімпіади для чесної боротьби і не всі батьки також. Хтось для того щоб вчителька похвалила за високий результат і безліч аналогічних причин. Ми вже на таких заходах не перший рік (і дуже успішно-щоб не подумали що це пише якийсь ображений лузер)), тому можна вже певні висновки зробити.Моя пропозиція-не пускати батьків на поверхи і до аудиторій де відбувається олімпіда взагалі. Батьків ,що при першій нагоді у буквальному смислі лізуть скрізь-багато і це треба контролювати.І обовязково не дозволяти користуватись дітям під час олімпіади і особливо матбоїв мобільними телефонами-на матбоях діти виходять у коридори (а іноді і не виходять) і постійно дзвонять за консультаціями.Тому контроль все ж таки варто робити хоча б для того, щоб учні, які прийшли змагатися чесно були у рівних умовах.

  Іванна Оприлюднено11:15 - 13.02.2015

  Добрый день. Скажите пожалуйста. Мы зарегистрировались, нас определили в аудиторию, но сегодня мы узнали, что по семейным обстоятельством мы не сможем принять участие в олимпиаде. Необходимо каким-то образом дополнительно уведомлять Вас? спасибо.

  Igor Оприлюднено14:59 - 15.02.2015

  А где и когда можно будет узнать результаты?..

  Юлія Оприлюднено19:13 - 15.02.2015

  Результаты бывают на следующий рабочий день (в запрашиваемом случае есть вероятность, что завтра). Учите, пожалуйста, время для проверки всех работ: 4, 5, 6 классы и количество детей на параллели. Результаты и решения публикуют здесь, на сайте.

  Саша Кулик Оприлюднено20:16 - 15.02.2015

  А коли можна буде подивитися результати і відповоді?

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.