brand

Реєстрація на Київську міську олімпіаду завершена

Реєстрація на Київську міську олімпіаду завершена

Тепер ми наводимо остаточний список усіх, хто має взяти участь у першому турі міської олімпіади, яка відбудеться 18 січня 2015 року. Не можу не додати, що поведінка керівництва Печерського району, а також ПНЛ № 145 нас і обурює, і дратує водночас. Надати свої списки, по-перше, дуже пізно, коли більшість їх дітей вже почали реєструватися самостійно, по-друге, абсолютно в неналежному форматі. Це примусило просто витрачати нам час на те, що були зобов’язані зробити відповідальні за це представники Печерського району та ПНЛ № 145. Наступного року ми просто не будемо їх приймати, нехай батьки, діти, вчителі тощо самі виказують своє відношення до того, що їхні діти ще не зареєстровані.

Спискор зареєстрованих

Внаслідок цього, а також дивовижної уважності деяких людей, багато дітей було зареєстровані двічі, деякі тричі, а пару учасників зареєстровані були 4 рази. І це не дивлячись на те, що ми оновлювали списки кожного вечора. Ми намагалися вилучити усі такі повтори, але не факт, що при цьому когось вилучили взагалі…

Тепер буде проведений розподіл усіх учасників по аудиторіях в місцях проведення олімпіади. Очікуйте на остаточний розподіл по аудиторіях в середу-четвер.

Чекаємо на вас у неділю, бажаємо успіхів!

Слава Україні!

Alisa

  4 коментарі

  Софія Оприлюднено12:06 - 12.01.2015

  Доброго вечора!
  Я б хотіла прийняти участь у Міській олімпіаді, однак так сталося, що коли стало відомо про її проведення, я була в Карпатах, де ні зв’язку, ні інтернету немає, приїхала я ось тільки зараз. Чи є у мене ще шанси потрапити у список? Якщо ні, то чи можу прийняти участь в Київській обласній олімпіаді і де можна знайти детальнішу інформацію про неї? ?

  Андрій Оприлюднено00:12 - 13.01.2015

  Добрий день, підскажіть яка є процедура, щоб ще встигнути і зареєструвати дитину (6 клас) на міську олімпіаду з математики в неділю. Дякую.

   Богдан Рубльов Оприлюднено15:43 - 13.01.2015

   Я не розумію, як можна було не встигнути, це вже питання оргкомітету…

  Андрій Оприлюднено11:36 - 17.01.2015

  в мене 3 місце в дарницькому районі, а в списках нема

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.