brand

Математичний Занзібар

Математичний Занзібар

За наявності бажання школярів ще раз зустрітись, ми можемо провести «Математичний занзібар» 21-го грудня. Тут команди будуть мати змогу змагатися у великих аудиторіях або сусідніх малих, при цьому журі потрібно не більше 2-3 людей, щоб приймати відповіді, перевіряти їх та вводити до таблиці. Тому ми оголошуємо реєстрацію по усіх паралелях 4—11 класи щодо участі в «Математичному занзібарі». Склад команди – від 4 до 6 учасників, внесок за участь 60 гривень з команди. Для нормального проведення заходу нам не бажана надмірна кількість команд у лізі, тому для початку обмежимо замовлення не більше 2-х команд в одну лігу від навчального закладу. Реєстрація завершується у п’ятницю о 21.00. Після цього оргкомітет залишає за собою право вибору – чи проводити захід (та у яких лігах), чи вже не збиратися цього року.

Для реєстрації треба заповнити такі поля:

1) Клас;
2) Начальний заклад;
3) Капітан;
4) Відповідальна особа;
5) Контактний телефон (ця графа не буде відображатися на сайті).

Богдан Рубльов

  2 коментарі

  Вікторія Оприлюднено09:09 - 12.10.2015

  Я – мама одного з учнів 52 школи, які 11.10.2015 командою змагалися з ліцеєм “Лідер”
  Ліцею Лідер явно підсуджувало жюрі конкурса. У 52 школи біло 6 виконаних задач, у Лідера тільки 2 виконані задачі. “Лідер” переміг. 52 школі постійно знімали бали за виконані завдання і додавали бали “Лідеру”, за те, що ті задавали запитання. Крім того, була явна підказка рішення “Лідеру” з боку журі. Все зрозуміло, Батьки “Лідера” платять кругленькі суми щомісячно за навчання, то як цей ліцей може поступитися місцем звичайній школі, де навчання безкоштовне? Крім того, минулого року на подібних змаганнях хлопці бачили, як в жюрі передають гроші. Майте, хоч трохи сорому. До чого ви привчаєте дітей? до того, що все вирішується за гроші, навіть перемога в змаганнях
  Я так це не залишу. Я звернусь в міністерство освіти.

  Олександр Оприлюднено13:58 - 12.10.2015

  Шановна, Вікторіє!
  Стосовно Ваших коментарів раджу почитати правила математичних боїв. Саме в задаванні питань
  до розв’язків задач та відповідей на них є сенс математичного бою! (http://matholymp.com.ua/pravila-provedennya-matematichnikh-boi/)
  Відносно того. хто скільки правильно розв’язав задач, вирішує гра і журі, а не діти, які часто помиляються,
  батьки, вчителі чи інші сторонні особи.
  Ваші звинувачення у хабарництві, тобто прямий наклеп, може бути предметом судового позову!

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.