Математичні олімпіади в Києві

Про участь студентів у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

Київський національний університет імені Тараса Шевченка проводить програму по відродженню Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету. Основні дії будуть спрямовані на те, щоб відновити практику вступу до УФМЛ Київського національного університету дітей з усіх регіонів України. Зараз великий відсоток учнів УФМЛ складають кияни і це робить його схожим на одним з багатьох аналогічних ліцеїв міста Києва. Так він втрачає свою унікальність у тому, що усі роки був осередком для талантів з усієї країни. Особливу увагу слід приділити тим регіонам, де в обласних центрах немає обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю (на кшталт, ЛФМЛ у Львові, ДОЛІФМП у Дніпропетровську тощо). Але і для дітей з цих регіонів правильним буде надати право вибору місця подальшого навчання.

Цьому сприяє цьогорічний розклад занять в КНУ ім. Тараса Шевченка. У січні та лютому заплановані зимові канікули, а тому більшість студентів не киян будуть по своїх домівках. Нижче наведений список розподілення студентів по областях. З одного боку він складений з урахуванням побажань самих студентів, а з іншого – деякі були розподілені по областях дещо спонтанно. Прошу передивитись цей розподіл, щоб виправити неточності або зміни. Можливо з’являться бажаючі поїхати в ще не зайняті регіони.

Стосовно організації самого процесу участі, то КУН імені Тараса Шевченка надішле звернення до журі та оргкомітетів обласних олімпіад щодо включення зазначених студентів до складу журі. В процесі олімпіади треба буде розповсюдити друковану інформацію про УФМЛ та зустрітися з батьками і вчителями дітей-учасників ІІІ етапу олімпіади. Особливо це стосується жителів не обласних центрів, для яких навчання в УФМЛ може стати чи не єдиною можливістю отримати гарну математичну освіту.

Для киян, що будуть їхати з Києва в інший регіон університет буде намагатися зробити відрядження. Для усіх інших, це зробити буде дуже важко, але фактично ви будете знаходитись у себе вдома, а тому питання відрядження не стане дуже принциповим.

Хотілося б остаточно узгодити список до 7 грудня, коли запланована наша наступна, можливо остання цього календарного року, зустріч на турнірі.

Висловлюйте свої зауваження, побажання, уточнення будь-яким способом – телефон, електронна пошта, особиста зустріч тощо.

2 Вінницька область Сакевич Руслан, Хопта Олександра
3 Волинська область Штик Яна
4 Дніпропетровська область Кравченко Юлія, Ткачук Дмитро
5 Донецька область
6 Житомирська область Нагорнюк Ольга
7 Закарпатська область Буркало Тарас
8 Запорізька область Марковиченко Олександр, Дашков Олександр
9 Івано-Франківська область Лупа Андрій(КПІ)
10 Київська область Мороз Микола (КПІ), Линець Олександр
11 Кіровоградська область
12 Луганська область Чучук Ольга
13 Львівська область Бродюк Сергій, Палько Назарій
14 Миколаївська область Рожкова Аліна, Опришко Ірина
15 Одеська область Костєєва Олеся, Ткаченко Ольга
16 Полтавська область
17 Рівненська область Вартузова Марія, Ланский Роман
18 Сумська область Чернова Оксана, Малий Валентин
19 Тернопільська область Гирило Андрій, Перкова Марія
20 Харківська область  Пискун Олексій
21 Херсонська область Середа Олександр, Васильцова Катерина (КПІ)
22 Хмельницька область  Лоскутов Володимир, Кравець Дарина
23 Черкаська область Рисак Діна
24 Чернігівська область Євтушенко Анна
25 Чернівецька область Чепіга Юрій
26 Київ
Перейти до панелі інструментів