brand

Про участь студентів у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

Про участь студентів у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики

Київський національний університет імені Тараса Шевченка проводить програму по відродженню Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету. Основні дії будуть спрямовані на те, щоб відновити практику вступу до УФМЛ Київського національного університету дітей з усіх регіонів України. Зараз великий відсоток учнів УФМЛ складають кияни і це робить його схожим на одним з багатьох аналогічних ліцеїв міста Києва. Так він втрачає свою унікальність у тому, що усі роки був осередком для талантів з усієї країни. Особливу увагу слід приділити тим регіонам, де в обласних центрах немає обласного ліцею-інтернату фізико-математичного профілю (на кшталт, ЛФМЛ у Львові, ДОЛІФМП у Дніпропетровську тощо). Але і для дітей з цих регіонів правильним буде надати право вибору місця подальшого навчання.

Цьому сприяє цьогорічний розклад занять в КНУ ім. Тараса Шевченка. У січні та лютому заплановані зимові канікули, а тому більшість студентів не киян будуть по своїх домівках. Нижче наведений список розподілення студентів по областях. З одного боку він складений з урахуванням побажань самих студентів, а з іншого – деякі були розподілені по областях дещо спонтанно. Прошу передивитись цей розподіл, щоб виправити неточності або зміни. Можливо з’являться бажаючі поїхати в ще не зайняті регіони.

Стосовно організації самого процесу участі, то КУН імені Тараса Шевченка надішле звернення до журі та оргкомітетів обласних олімпіад щодо включення зазначених студентів до складу журі. В процесі олімпіади треба буде розповсюдити друковану інформацію про УФМЛ та зустрітися з батьками і вчителями дітей-учасників ІІІ етапу олімпіади. Особливо це стосується жителів не обласних центрів, для яких навчання в УФМЛ може стати чи не єдиною можливістю отримати гарну математичну освіту.

Для киян, що будуть їхати з Києва в інший регіон університет буде намагатися зробити відрядження. Для усіх інших, це зробити буде дуже важко, але фактично ви будете знаходитись у себе вдома, а тому питання відрядження не стане дуже принциповим.

Хотілося б остаточно узгодити список до 7 грудня, коли запланована наша наступна, можливо остання цього календарного року, зустріч на турнірі.

Висловлюйте свої зауваження, побажання, уточнення будь-яким способом – телефон, електронна пошта, особиста зустріч тощо.

2Вінницька областьСакевич Руслан, Хопта Олександра
3Волинська областьШтик Яна
4Дніпропетровська областьКравченко Юлія, Ткачук Дмитро
5Донецька область
6Житомирська областьНагорнюк Ольга
7Закарпатська областьБуркало Тарас
8Запорізька областьМарковиченко Олександр, Дашков Олександр
9Івано-Франківська областьЛупа Андрій(КПІ), Мнухіна Катерина (КПІ)
10Київська областьМороз Микола (КПІ), Линець Олександр
11Кіровоградська область
12Луганська областьЧучук Ольга
13Львівська областьБродюк Сергій, Палько Назарій
14Миколаївська областьРожкова Аліна, Опришко Ірина
15Одеська областьКостєєва Олеся, Ткаченко Ольга
16Полтавська область
17Рівненська областьВартузова Марія, Ланский Роман
18Сумська областьЧернова Оксана, Малий Валентин
19Тернопільська областьГирило Андрій, Перкова Марія
20Харківська область
21Херсонська областьСереда Олександр, Васильцова Катерина (КПІ)
22Хмельницька область Лоскутов Володимир, Кравець Дарина
23Черкаська областьРисак Діна, Самойлова Ольга
24Чернігівська областьЄвтушенко Анна, Пискун Олексій
25Чернівецька областьЧепіга Юрій, Щерба Андрій
26Київ

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.