brand

Результати районнної олімпіади до апеляції

Результати районнної олімпіади до апеляції

Голосiївський район

[expand title=”Результати 6-го класу“]

ШифрК-сть балівМісце№ З Н ЗПрізвище, ім’я, по батькові учня (повністю)1234Сума
16-м-4918241Бондар Олександр Сергійович641718
26-м-118Європейський колегіумМішкін Даніїл Володимирович362718
36-м-1216286Ткаченко Іван Ростиславович702716
46-м-191585Мішра Інеш341715
56-м-3815179Заводник Владислав Олександрович771015
66-м-1615227Антосевич Кіріл Олексійович341715
76-м-3014227Мажар Оксана Валеріївна025714
86-м-501259Когут Олег Ігорович642012
96-м-612132Бега Іван Андрійович642012
106-м-2012241Семенець Нікіта Дмитрович320712
116-м-101133Каруца Денис Анатолійович340411
126-м-131159Лисенко Віктор Костянтинович140611
136-м-2211112Дьомкіна Єлизавета Андріївна220711
146-м-3611130Шевченко Дмитро Сергійович301711
156-м-411227Рябоконь Анастасія Вікторівна202711
166-м-3211260Семко Володимир Олегович301711
176-м-510132Бондаренко Олексій Дмитрович102710
186-м-2110241Вінярський Давид Андрійович532010
196-м-319165Кирилов Євгеній Олексійович10179
206-м-339186Ткаченко Анна Русланівна23049
216-м-119220Гончаренко Данііл Вадимович34209
226-м-269227Овчарчин Роман Володимирович00279
236-м-448132Маляренко Яна Валеріївна34108
246-м-458132Кисельов Анатолій Сергійович34108
256-м-78241Вакуленко Владислав Сергійович60208
266-м-288286Муравйов Тимофій Вадимович60208
276-м-518Європейський колегіумМоісеєнко Андрій Володимирович60208
286-м-437116Віннічук Назар Дмитрович60107
296-м-297122Гижа Владислав Олександрович00077
306-м-97241Юрченко Антон Андрійович32207
316-м-407269Шуляк Дарина Юріївна34007
326-м-177ГрандЄгоренко Нікіта Дмитрович00167
336-м-3615Пономаренко Костянтин Сергійович60006
346-м-356241Кулачинський Андрій Денисович60006
356-м-396241Мосійчук Кирило Олександрович60006
366-м-47515Кот Іван В’ячеславович04105
376-м-255132Сенчила Андрій Олександрович04105
386-м-85241Сабадаш Євген Олександрович30205
396-м-42492Демерс Христина Франківна30104
406-м-27336Довгаль Аліса Володимирівна30003
416-м-18392Базаров Єгор Ігорович30003
426-м-243241Козак Дмитро Віталійович30003
436-м-2287Гусак Анна Ігорівна10102
446-м-34292Волотовський Кирил Ігорович00112
456-м-372112Сацик Анна Сергіївна20002
466-м-142179Ткаченко Марія Олексіївна02002
476-м-481220Тавлуй Ольга Русланівна10001
486-м-410108Поліщук Катерина Петрівна00000
496-м-150122Манаєнко Анастасія Геннадіївна00000
506-м-460227Баханова Марія  Олексіївна00000
516-м-230227Бобко Вікторія Дмитрівна00000

[/expand][expand title=”Результати 7-го класу“]

№ п/пШифрК-сть балівМісце№ З Н ЗПрізвище, ім’я, по батькові учня (повністю)12345Сума
17-м-3221241Гоменюк Максим Дмитрович7770021
27-м-191715Усенко Дарина Олександрівна0727117
37-м-241459Батечко Артем Олександрович0716014
47-м-1711186Венгер Максим Анатолійович0317011
57-м-3611220Недолужко Юлія Євгенівна2720011
67-м-1311241Сазонов Нікіта Віталійович0650011
77-м-1410132Волох Ганна Сергіївна7201010
87-м-4010132Досенко Анна Олександрівна0730010
97-м-110241Юзюк Олександр Володимирович0721010
107-м-33915Рогуляк Діана Марківна030609
117-м-34985Абрамович Ксенія Ігорівна702009
127-м-258130Перель Єлізавета Олександрівна071008
137-м-38132Медведєв Єгор Леонідович071008
147-м-308179Тарасюк Дмитро Іванович011608
157-м-208286Дацишин Борис Мирославович071008
167-м-58ГрандКорж Костянтин Русланович701008
177-м-357179Рибалко Анна Олегівна070007
187-м-416108Босюк Денис Дмитрович060006
197-м-316241Птуха Ангеліна Віталіївна015006
207-м-2587Дорощук Ольга Володимирівна032005
217-м-395286Петровський Андрій Максимович032005
227-м-184241Бондарчук Богдан Олександрович031004
237-м-84241Заболотний Антон Григорович004004
247-м-372236Борщагівський Станіслав Євгенович101002
257-м-102236Задорожна Дар’я Аркадіївна020002
267-м-262241Блонська Софія Олександрівна002002
277-м-282286Рижов Ігор Антонович001102
287-м-27133Паламарчук Соломія Ігорівна001001
297-м-29187Жукова Поліна Олексіївна001001
307-м-61108Катрошенко Андрій Ярославович010001
317-м-431116Солдатенков Василь Юрійович001001
327-м-151241Лящевська Катерина Антонівна001001
337-м-41241Ольчедаєвський Дмитро Юрійович001001
347-м-421269Оксимець Юрій Олександрович001001
357-м-9021Тронько Тимофій Іванович000000
367-м-21036Кандиба Валерія Анатоліївна000000
377-м-38036Огієнко Денис Анатолійович000000
387-м-7037Яценко Софія Володимирівна000000
397-м-22059Сиротич Ірина Сергіївна000000
407-м-160112Гаділія Наталія Елгуджівна000000
417-м-230165Киркач Владислав  Андрійович00000
427-м-120227Комишна Анастасія Володимирівна000000
437-м-110286Терехов Максим Євгенович000000

[/expand][expand title=”Результати 8-го класу“]

№ п/пШифрК-сть балівМісце№ З Н ЗПрізвище, ім’я, по батькові учня (повністю)12345Сума
18-м-1213241Стоян Арсен Олександрович2713013
28-м-361159Кучанська Анна Олегівна1360111
38-м-2011227Лавріненко Вадим Володимирович2710111
48-м-210130Сватко Іван Юрійович0111710
58-м-3959Філонов Роман Романович101079
68-м-269227Баханов Іван Олексійович702009
78-м-289241Кузьмик Тетяна Олександрівна421029
88-м-138108Пазій Олександра Олександівна200338
98-м-248132Гусак Андрій Павлович401038
108-м-388241Іванова Христина Ігорівна202138
118-м-358Європейський колегіумПищай Денис Євгенович300238
128-м-447179Барбон Єлизавета Вікторівна210047
138-м-377227Романенко Анастасія Сергіївна131027
148-м-17241Поздняков Олег Олександрович210317
158-м-197286Дишлюк Руслан Юрійович221027
168-м-31687Чуба Святослав В’ячеславович131016
178-м-11515Пенькова Марія Сергіївна221005
188-м-175112Андрєєв Олександр Ігорович230005
198-м-425116Пакін Нікіта В’ячеславович121105
208-м-415132Носовська Ольга Юріївна201025
218-м-235Європейський колегіумМельничук Катерина Олександрівна101035
228-м-44112Скопич Костянтин Олегович111014
238-м-164130Чорна Аліна Олегівна000044
248-м-274186Гребенцов Юрій Сергійович101204
258-м-104269Завгородня Євгенія Андріївна130004
268-м-344286Коломієць Олександр Сергійович100034
278-м-9392Ткаченко Віктор Віталійович021003
288-м-253112Щербак Денис Володимирович200013
298-м-333241Стрілецький Вадим Романович120003
308-м-32221Звон Кирил Анатолійович100102
318-м-21285Балькін Ярослав Юрійович200002
328-м-292165Стрикітченко Вікторія Русланівна200002
338-м-402220Туровський Олексій Анатолійович110002
348-м-62220Попов Руслан Олександрович100012
358-м-82241Вергунова Ірина Вікторівна000022
368-м-52241Ільєнок Євгеній Русланович000202
378-м-432241Матвієнко Владислав Романович001102
388-м-22136Дімітрієва Поліна Олегівна100001
398-м-39187Ель-Баба Наталі Вікторівна100001
408-м-151165Куцевол Тетяна Ігорівна001001
418-м-141186Ковальський Владислав Юрійович000011
428-м-7033Яковенко Ярослава Олександрівна000000
438-м-30037Оніпко Анастасія Володимирівна000000
448-м-180241Крупчицький Артем Андрійович000000

[/expand][expand title=”Результати 9-го класу“]

№ п/пШифрК-сть балівМісце№ З Н ЗПрізвище, ім’я, по батькові учня (повністю)12345Сума
19-м-723Школа екстернівІєвлев Єгор Олексійович3747223
29-м-921241Савчук Іван Олександрович7741221
39-м-2720241Ковалець Катерина Івванівна7730320
49-м-381759Морозюк Антон Юрійович7241317
59-м-2514112Козачок Олександра Ярославівна3710314
69-м-3414241Ілюха Микола Романович7043014
79-м-11121Сахневич Валерій Борисович5231011
89-м-3211227Мейта Дмитро Романович6040111
99-м-3010108Єлісєєв Микола Євгенович3040310
109-м-19985Логацький Євген Олексійович612009
119-м-268286Марченко Олександр Андрійович105208
129-м-287165Катушонок Федір Олександрович403007
139-м-47241Гадзовський Евгенiй  Геннадійович301217
149-м-14692Кравченко Артем Вікторович014106
159-м-366130Тарасенко Артем Дмитрович204006
169-м-6515Шинкаренко Яна Романівна104005
179-м-33587Воронова Анна  Олексіївна104005
189-м-125241Гук Дмитро Андрійович004105
199-м-105269Прокопчук Вероніка Олексіївна104005
209-м-214179Шишацький Андрій Вікторович121004
219-м-54241Пікула  Богдан Андрійович301004
229-м-16333Серафин Марія Юріївна300003
239-м-17387Лихочвар Олександр В’ячеславович001113
249-м-37221Савчин Микола Олегвич000112
259-м-13221Пригонюк Максим Сергійович002002
269-м-31236Тозюк Анастасія Володимирівна101002
279-м-8285Цуй Юнь Кай001012
289-м-182220Видрін Іван Денисович011002
299-м-32241Родіонова Ольга Олексіївна101002
309-м-29115Даміров Умуд Алі-Оса Огли100001
319-м-15144Морозов Олександр Олександрович001001
329-м-21116Антонюк Назарій Олександрович001001
339-м-201260Алексєєва Дар’я Юріївна001001
349-м-230110Дячук Олександра Петрівна0000
359-м-220130Кваша  Аліса Сергіївна000000
369-м-110132Хуторянська Анна Василівна000000
379-м-350220Головач Євген Тарасович000000

[/expand][expand title=”Результати 10-го класу“]

ШифрК-сть балівМісце№ З Н ЗПрізвище, ім’я, по батькові учня (повністю)12345Сума
110-м-2025130Андрющенко Олексій Андрійович7774025
210-м-124241Ситниченко Дарина Олександрівна7755024
310-м-2622241Бджола Ярослав Володимирович7771022
410-м-1218132Юревич Вероніка Леонідівна1773018
510-м-2215241Климова Анна Сергіївна2265015
610-м-2814241Євдаков Іван Володимирович5360014
710-м-413241Павлощук Ольга Олександрівна7150013
810-м-312112Косенко Валентина Сергіївна7104012
910-м-1511241Лазоренко Володимир Володимирович0272011
1010-м-109112Стригун Артур Вікторович720009
1110-м-219132Хлоп’ячий Олександр Андрійович720009
1210-м-118132Хлоп’ячий Павло Андрійович260008
1310-м-277112Пітик Катерина Григорівна005207
1410-м-27132Зуб Платон Едуардович007007
1510-м-247179Царегородцева Вікторія Сергіївна007007
1610-м-77241Блюм Ростислав Ярославович030407
1710-м-236227Стахова Анастасія Аркадіївна100506
1810-м-16421Кубик Валентин Олександрович001304
1910-м-194241Андроник Максим Юрійович012104
2010-м-294Європейський колегіумПокровський Євген Ростиславович011204
2110-м-173179Слугіна Поліна Анатоліївна001203
2210-м-5215Подвенцова Діана Дмитрівна000202
2310-м-8236Неживов Олександр Дмитрович101002
2410-м-142108Самойлова Єлізавета Антонівна000202
2510-м-62220Голубов Гліб Євгенович011002
2610-м-131116Чаленко Тетяна Вікторівна001001
2710-м-181186Верзун Владислав Вікторович010001
2810-м-251220Скок Євгенія Андріївна001001
2910-м-91ГрандЗелінська Анна Андріївна000101
3010-м-30059Чижик Кирило Олегович000000

[/expand][expand title=”Результати 11-го класу“]

№ п/пшифрК-сть балівМісце№ З Н ЗПрізвище, ім’я, по батькові учня (повністю)12345Сума
111-м-113241Скоробагатько Кирило Сергійович7100513
211-м-1712241Байтереков Єгор Рубенович7320012
311-м-612241Мугуєв Кирил Андрійович7320012
411-м-910116Черновський Ілля Валерійович7200110
511-м-1410ГрандШтогрін Кирило Валерійович7200110
611-м-289112Романова Анна Сергіївна620019
711-м-319241Руденко Олександр Борисович600039
811-м-108132Юдін Ілля Ігорович7108
911-м-187286Шибецький Владислав Якович520007
1011-м-156112Харченко Георгій Максимович210036
1111-м-76241Русінов Володимир Володимирович230016
1211-м-16585Котлярчук Максим Геннадійович120025
1311-м-27492Гоян Арсен Олександрович220004
1411-м-224260Бабішена Марія Леонідівна120014
1511-м-294269Дикач Юлія Романівна102014
1611-м-203108Дмитрук Данило Сергійович010023
1711-м-303165Єфремова Анна Валеріївна200013
1811-м-263220Попов Олександр Олександрович100023
1911-м-233241Литвиненко Мирослав Сергійович200013
2011-м-33260Анікієнко Дмитро Віталійович210003
2111-м-43269Родіонов Марк Олегович12003
2211-м-33221Фурманчук  Артем Георгійович010012
2311-м-21237Дьоміна Лілія Андріївна010012
2411-м-242186Толмачов Микита Олександрович100012
2511-м-22220Пічкурова Яна Олегівна010012
2611-м-192227Трочун Євгеній Володимирович110002
2711-м-252260Недодай Михайло Геннадійович010012
2811-м-322Школа екстернівЧекатков Андрій Андрійович100012
2911-м-12159Васильківський Дмитро Олегович0101
3011-м-8192Бердник Кирило Юрійович010001
3111-м-51112Єфрємов Дмитро Андрійович100001
3211-м-131130Гейдарлі Гойчак Сахіб кизи010001
3311-м-34059Шатравенко Валентин Романович000000
3411-м-110179Гаврилишин Ярослав Яремович000

[/expand]

Оболонський район

[expand title=”Результати 6-го класу“]


з/п
код
роботи
Прізвище, ім’я,
по батькові учня
ЗНЗбали за завданнявсього
балів
1234
1А-43Колісник Дмитро ОлексійовичЕкологія і Культура772622
2А-9Терещенко Ігор АндрійовичНВК № 240 “Соціум”743721
3А-29Чекед Матвій Дмитровичліцей № 157771520
4А-33Бакуров Артем Андрійовичгімназія № 143771520
5А-62Похитун Анна МиколаївнаСЗШ № 29751619
6А-10Грищенко Анна ЮріївнаНВК № 240 “Соціум”470718
7А-54Микитчик Катерина РоманівнаНВК № 240 “Соціум”466117
8А-14Писаренко Ірина Олександрівнагімназія “Потенціал”441716
9А-22Юр Артем ВадимовичСЗШ № 256771116
10А-55Юренєв Роман ВладиславовичСЗШ № 170741416
11А-68Чорний Владислав Мирославовичгімназія № 143450716
12А-90Моргунова Таісія ЄвгенівнаСЗШ № 232171716
13А-35Курносенко Сергій ВіталійовичСШ № 194 “Перспектива”771015
14А-26Шарай Єгор ВолодимировичСШ № 298721414
15А-5Петренко Святозар Олександровичгімназія “Оболонь”461314
16А-63Стадніков Максим СергійовичСШ № 214770014
17А-74Кисельова Марія ОлегівнаСШ № 252473014
18А-76Мартинюк Мар’яна МихайлівнаСШ № 194 “Перспектива”770014
19А-1Григоренко Анастасія АндріївнаСЗШ № 226440513
20А-44Боровко Дмитро Євгеновичгімназія № 143670013
21А-57Зубарєва Ольга Сергіївналіцей № 157571013
22А-91Позніхіренко Кирило ВолодимировичКолегіум “Олімп”440513
23А-30Конончук Аліна Андріївналіцей № 157141612
24А-36Дзюбан Анастасія ВалеріївнаСШ № 16174012
25А-4Лі Максим ДмитровичСШ № 214471012
26А-66Попюк Катерина ВіталіївнаСЗШ № 170471012
27А-75Щегловитов Богдан ОлексійовичСШ № 210570012
28А-89Хижна Аліса АндріївнаНВК № 240 “Соціум”461112
29А-93Федосенко Федір СергійовичЕкологія і Культура471012
30А-28Чернуха Владислав СергійовичСШ № 298470011
31А-38Закутін Тимофій ПавловичЕкологія і Культура470011
32А-45Агапова Єлизавета ІгорівнаСШ № 239172111
33А-48Гончаренко Валентин ВалерійовичСЗШ № 232731011
34А-49Андрієнко Лідія ВалентинівнаСШ № 194 “Перспектива”470011
35А-53Соломенко Ярослав ОлександровичСЗШ № 170731011
36А-56Третяк Антон ВадимовичСШ № 194 “Перспектива”740011
37А-64Масаутова Софія ТимурівнаСШ № 194 “Перспектива”460111
38А-72Яцук Ян ВітольдовичСШ № 239740011
39А-83Жук-Шахрай Богдан Сергійовичгімназія № 143470011
40А-86Осокін Іван ГеннадійовичСШ № 239442111
41А-92Клєщевнікова Ольга Олексіївналіцей № 157241411
42А-94Безверхий Антон СергійовичСЗШ №225470011
43А-11Єлова Катерина СергіївнаМФШ172010
44А-13Боятюк Данііл Борисовичгімназія “Потенціал”550010
45А-21Малініна Дар’я ОлександрівнаСЗШ № 231172010
46А-37Ходацький Дмитро ВіталійовичСШ № 14442010
47А-61Слюсаренко Олександр ДмитровичСШ № 252442010
48А-65Козорєзова Тетяна СергіївнаСШ № 252450110
49А-67Сидорук Анна ЯрославівнаСШ № 239271010
50А-70Третьяков Ярослав ОлександровичСШ № 214271010
51А-77Круть Максим ІгоровичСШ № 239361010
52А-8Щур Вероніка Василівнагімназія № 143451010
53А-85Остролуцька Христина ІгорівнаСЗШ № 29171110
54А-15Раскосов Микита АндрійовичСЗШ № 22517109
55А-24Затишна Аліна ВіталіївнаСЗШ № 28517109
56А-41Мазніченко Лев ВладиславовичСШ № 194 “Перспектива”44109
57А-46Хазієв Владлен Олексійовичгімназія № 14344109
58А-50Марков Гордій КостянтиновичСШ № 25244109
59А-60Легедзь Анна ДмитрівнаСШ № 194 “Перспектива”44109
60А-71Барабан Назар ВалерійовичСШ № 25215309
61А-88Романчук Костянтин ІгоровичСЗШ № 25644109
62А-19Заволокіна Олександра ІгорівнаСШ № 21007108
63А-25Міхуля Кирило СергійовичСЗШ № 28516108
64А-32Трохимчук Маргарита СергіївнаСШ № 21634108
65А-47Усатенко Владислав Васильовичліцей № 15707108
66А-69Єрко Світлана ВадимівнаЕкологія і Культура43108
67А-7Пархоменко Олександра ІгорівнаСЗШ № 22616018
68А-73Муровцева Дар’я ОлексіївнаЕкологія і Культура15208
69А-79Шара Владислав СергійовичСЗШ № 23143108
70А-34Волохова Надія ОлексіївнаСШ № 194 “Перспектива”16007
71А-40Вертепа Ксенія михайлівнаСШ № 1624107
72А-42Катурга Олександр ІгоровичСШ № 194 “Перспектива”24107
73А-58Глазкова Катерина ТимурівнаСШ № 25243007
74А-20Литвиненко Дмитро ДмитровичСШ № 21023106
75А-31Цой Віра СтаніславівнаСШ № 21614106
76А-52Мартинюк Нікіта СергійовичСШ № 194 “Перспектива”14106
77А-84Гур`янова Софія Ігорівнагімназія № 14306006
78А-87Марциняк Анастасія СтепанівнаСШ № 194 “Перспектива”14106
79А-95Фатіков Тимур АртуровичСШ № 194 “Перспектива”14106
80А-12Марченко Мілена ВалеріївнаСЗШ № 28512025
81А-2Солонецька Тетяна АндріївнаСШ № 1614005
82А-23Вдовенко Єгор ІгоровичСЗШ № 25614005
83А-6Потійчук Леонід ОлександровичСЗШ № 22614005
84А-16Даниленко Анна ОлександрівнаСШ № 194 “Перспектива”02024
85А-3Ремез  Михайло ОлександровичСШ № 21413004
86А-80Павлов Володимир ІгоровичНВК № 240 “Соціум”40004
87А-82Коваленко Микола ІгоревичСЗШ № 2904004
88А-51Юрченко Марина МиколаївнаСЗШ № 802103
89А-18Білоус Владислав В’ячеславовичСЗШ № 1810102
90А-39Міщенко Єлизавета ВасилівнаСШ № 1611002
91А-17Татарінова Софія ВолодимирівнаМФШ00011
92А-78Салівон Даніїл В’ячеславовичСШ № 2010001
93А-27Шишикіна Валерія СергіївнаСЗШ № 22600000
94А-59Скопенко Єлизавета РоманівнаСЗШ № 800000
95А-81Волошин Ігор ВіталійоичСШ № 2000000

[/expand][expand title=”Результати 7-го класу“]


з/п
код роботиПрізвище, ім’я,
по батькові учня
ЗНЗПрізвище, ім’я,
по батькові вчителя
бали за завданнявсього
балів
12345
1С-68Нижник Борис Михайловичліцей № 157Висоцька Л.П.7727124
2С-69Ковба Борис ІгоровичСШ № 216Потапенко Л.В.7707324
3С-22Давиденко Юлія ВячеславівнаСЗШ № 170Ковтонюк М.Г.7730118
4С-73Олексієнко Марія МихайлівнаСШ № 194 “Перспектива”Білошицька Ю.М.6731017
5С-87Покотило Марія Дмитрівналіцей № 157Висоцька Л.П.7730017
6С-5Гримайло Григорій ІгоровичЕкологія і КультураБілецький Ю.О.0570214
7С-6Балкашинов Іван ЛеонідовичЕкологія і КультураБілецький Ю.О.0670114
8С-64Федорак Олександра ОстапівнаСШ № 194 “Перспектива”Білошицька Ю.М.7231114
9С-89Тарасенко Данило ОлександровичСШ № 14Дідківська К.І.1741114
10С-56Лук’яненко Максим АндрійовичЕкологія і КультураБілецький Ю.О.0670013
11С-27Негуляєв Нікіта ЄгоровичНВК № 240 “Соціум”Коваленко О.Ю.0632112
12С-77Куліковська Аліна СтаніславівнаСШ № 16Леоненко С.Д.7220112
13С-20Погорєлов Дмитро ОлеговичНВК № 240 “Соціум”Слободенюк І.В.0630211
14С-30Рибка Дмитро ЮрійовичСШ № 16Клименко В.О.0630211
15С-40Коваленко Олександр КостянтиновичНВК № 240 “Соціум”Коваленко О.Ю.0730111
16С-60Черначук Ілля ОлександровичСШ № 239Винниченко С.М.0631111
17С-67Ревенко Марія Андріївналіцей № 157Висоцька Л.П.7022011
18С-85Бухтеєва Тетяна ВадимівнаСЗШ № 170Ковтонюк М.Г.0630211
19С-18Трохименко Максим МиколайовичКолегіум “Олімп”Сорока Ю.Ю.2132210
20С-33Грязнова Євгенія Сергіївнагімназія № 143Шеповалова Г.В.0730010
21С-4Бутенко Еліна СергіївнаСШ № 210Шапетько Ю.Б.0136010
22С-53Ворошилов Микита СергійовичСЗШ № 232Давидов В.В.0630110
23С-66Прінь Софія АндріївнаСЗШ № 232Давидов В.В.1260110
24С-46Прінько Максим ДенисовичСШ № 194 “Перспектива”Білошицька Ю.М.063009
25С-59Семко Анастасія ВікторівнаСЗШ № 226Кущик М.І.710019
26С-1Юсупов Олександр ОлександровичСЗШ № 104Шибанова А.А.160018
27С-23Лебедєва Ганна ДмитрівнаНВК № 240 “Соціум”Слободенюк І.В.023128
28С-34Довганюк Назар Сергійовичгімназія № 143Шеповалова Г.В.053008
29С-7Войнаровський Петро ОлександровичСШ № 252Гаращук Ю.В.500218
30С-70Каракуц Дмитро ВладиславовичСШ № 16Леоненко С.Д.023128
31С-88Красновський Андрій ДмитровичЕкологія і КультураБілецький Ю.О.016018
32С-19Морківник Христина ІгорівнаНВК № 240 “Соціум”Слободенюк І.В.213028
33С-61Пермяков Олег РостіславовичНВК № 240 “Соціум”Коваленко О.Ю.213017
34С-75Максименко Дмитро Юрійовичгімназія № 143Трухан В.А.103127
35С-76Матвієва Анастасія ОлександрівнаСШ № 214Затонацька І.В.024017
36С-10Корчук Дмитро ВікторовичСЗШ № 168Баглікова Н.М.023016
37С-11Шевченко Юлія ОлексіївнаСЗШ № 168Баглікова Н.М.023016
38С-44Ганенко Наталія СергіївнаСЗШ № 285Смичнікова Н.М.013026
39С-45Козютинська Олександра СергіївнаСШ № 298Щерба О.М.120126
40С-58Костенко Михайло ОлеговичСЗШ № 8Кічмаренко Г.Х.023016
41С-65Антощук Марія Ігорівнагімназія № 143Трухан В.А.000606
42С-74Смогоржевський Нікіта СергійовичСШ № 216Потапенко Л.В.003126
43С-2Шило Іван КостянтиновичСЗШ № 285Смичнікова Н.М.103015
44С-28Суліма Владислав ДмитровичСШ № 252Гаращук Ю.В.203005
45С-47Гончарук Дмитро КириловичСШ № 194 “Перспектива”Білошицька Ю.М.103015
46С-48Чечель Анастасія ВячеславівнаСЗШ № 170Ковтонюк М.Г.013015
47С-49Заіка Вікторія ВіталіївнаСЗШ № 232Давидов В.В.104005
48С-55Мельниченко Кирил ІгоровичСШ № 239Винниченко С.М.000415
49С-72Грязнова Анна АндріївнаСШ № 252Гаращук Ю.В.103015
50С-78Бурков Антон Олексійовичліцей № 157Висоцька Л.П.302005
51С-79Карнаухов Іван ГергійовичСШ № 252Тафля М.М.002125
52С-16Шевчук Антон Павловичгімназія “Потенціал”Пономаренко В.М.103004
53С-29Малькевич Дарина ВолодимирівнаСШ № 194 “Перспектива”Білошицька Ю.М.103004
54С-36Димнік Вадим ЮрійовичСЗШ № 104Шибанова А.А.003014
55С-38Собко Олексій ПавловичСЗШ № 219Северенчук Ю.Б.003014
56С-41Лозовська Олександра ВікторівнаНВК № 240 “Соціум”Коваленко О.Ю.110024
57С-42Зареченська Марія АндріївнаСЗШ № 170Ковтонюк М.Г.000314
58С-43Гусак Марія ВалеріївнаСШ № 20Дорошенко Н.Д.003014
59С-52Яремко Данііл МихайловичСШ № 214Русін Є.В.003014
60С-57Осташевський Марк РостиславовичСШ № 20Шпірка Т.П.003014
61С-8Міхненко Віктор МихайловичСШ № 214Затонацька І.В.013004
62С-86Андреєв Олександр ГригоровичСШ № 239Винниченко С.М.022004
63С-12Коломієць Євгенія МихайлівнаСЗШ № 168Баглікова Н.М.000123
64С-13Рудюк Іван ДмитровичСЗШ № 219Северенчук Ю.Б.003003
65С-14Клепка Валерія ОлегівнаСЗШ № 18Надточій М.Н.020013
66С-26Омельяненко Аліна АндріївнаСЗШ № 29Мельникова В.В.100023
67С-32Черпак Володимир ОлександровичСЗШ № 231Свистун І.А.003003
68С-35Федоров Дмитро Олексійовичгімназія № 143Шеповалова Г.В.003003
69С-51Волошина Катерина ОлександрівнаСЗШ № 226Кущик М.І.002013
70С-62Луценко Богдан ОлександровичСШ № 214Русін Є.В.210003
71С-83Порицький Олександр ОлександровичСЗШ № 8Солоденко Л.В.020013
72С-9Іванчук Софія ОлегівнаСШ № 214Затонацька І.В.010023
73С-17Діброва Богдан СергійовичКолегіум “Олімп”Сорока Ю.Ю.020002
74С-50Єрмак Олег Руслановичгімназія № 143Трухан В.А.000022
75С-54Чекан Наталія ОлегівнаНВК № 240 “Соціум”Коваленко О.Ю.010012
76С-24Юдіна Анна ЮріївнаСЗШ № 285Смичнікова Н.М.010001
77С-25Глушенкова Дар’я ВіталіївнаЕкологія і КультураБілецький Ю.О.010001
78С-3Мамедова Лейла ТельманівнаСШ № 210Юрчук З.А.010001
79С-39Селіванов Віктор ВасильовичСЗШ № 104Шибанова А.А.100001
80С-63Велічко Іван ОлександровичСШ № 252Гаращук Ю.В.000011
81С-80Костина Георгій МиколайовичСЗШ № 256Фокіна О.О.010001
82С-81Гончаренко Тетяна ОлексіївнаСШ № 252Тафля М.М.001001
83С-82Дехтієвський Артем Дмитровичгімназія № 143Шеповалова Г.В.000011
84С-84Рустамов Арсен СергійовичСШ № 210Шапетько Ю.Б.000011
85С-15Мошняга Аліна ВасилівнаСШ №233Саченко В.Г.000000
86С-21Рябовол Анна ЄвгеніївнаСЗШ № 29Мельникова В.В.000000
87С-31Дудка Ірина ПетрівнаСЗШ № 226Кущик М.І.000000
88С-37Чорба Неллі ВікторівнаСЗШ № 8Солоденко Л.В.000000
89С-71Кириченко Кирило СергійовичСЗШ № 9Антонова О.Н.000000

[/expand][expand title=”Результати 8-го класу“]


з/п
Код роботиПрізвище, ім’я,
по батькові учня
ЗНЗПрізвище, ім’я,
по батькові вчителя
бали за завданнявсього
балів
12345
1В-19Вахнюк Володимир ГеннадійовичСШ № 216Ляпіна О.І.0763622
2В-69Грицюк Олександр ОлександровичСШ № 194 “Перспектива”Масан О.В.1706519
3В-23Шевченко Даніїл Владиславовичгімназія № 143Аверіна Н.П.3341718
4В-38Шавурська Вікторія ЛеонідівнаСШ № 194 “Перспектива”Масан О.В.7412317
5В-54Свиридюк Ольга БорисівнаНВК № 240 “Соціум”Трофімова Л.В.3437017
6В-68Шишка Семен ОлександровичСШ № 194 “Перспектива”Масан О.В.6740017
7В-14Скрипник Антон ВолодимировичСЗШ № 256Яцкевич С.О.0153716
8В-35Стаценко Єгор ІгоровичСШ № 194 “Перспектива”Масан О.В.7540016
9В-70Менчиков Дмитро КириловичСШ № 194 “Перспектива”Масан О.В.7601014
10В-66Гопцій Дар`я Романівнагімназія № 143Аверіна Н.П.2041512
11В-10Горбач Костянтин Ігоровичгімназія “Оболонь”Синипостіл Л. М0102710
12В-5Марченко Валерій ВолодимировичСШ № 194 “Перспектива”Масан О.В.1150310
13В-65Семенець Ірина ВолодимирівнаНВК № 240 “Соціум”Трофімова Л.В.0410510
14В-17Сідлецький Димитрій ОлександровичСШ № 16Леоненко С.Д.201069
15В-4Файдюк Ангеліна Сергіївнагімназія № 143Аверіна Н.П.114039
16В-24Виногродська Анжеліка ВойцехівнаСЗШ № 170Стрілецька Н.В.004048
17В-41Лежненко Анастасія Юріївнагімназія “Потенціал”Назаренко Г.М.060208
18В-12Мироненко Анастасія ОлександрівнаСЗШ № 170Стрілецька Н.В.013307
19В-21Візерська Олена СергіївнаСШ № 14Курагіна Г.М.001247
20В-30Булко Юрій СергійовичСШ № 194 “Перспектива”Масан О.В.061007
21В-51Задорожний Олег АндрійовичБМШРаус Н.В.240107
22В-9Гордієнко Дмитро ЮрійовичНВК № 240 “Соціум”Трофімова Л.В.230027
23В-15Кузьменко Анастасія МаксимівнаСШ № 252Вербова О.В.103206
24В-16Коваль Андрій ОлександровичСЗШ № 285Манько Н.П.031206
25В-20Рахманов Артем олександровичліцей № 157Мішок Т.В.041106
26В-34Величко Марина МиколаївнаСЗШ № 232Рошак Н.Є.113106
27В-42Юдін Гліб ЄвгеновичСШ № 20Пушкарчук Н.Ф.213006
28В-59Шеповалов Даніїл Ярославовичгімназія № 143Аверіна Н.П.220116
29В-67Ахадов Ісмаїл Гаміловичгімназія № 143Аверіна Н.П.202206
30В-7Кметь Максим Ігоровичгімназія № 143Аверіна Н.П.031206
31В-8Савченко Богдан АндрійовичСШ № 194 “Перспектива”Масан О.В.221106
32В-1Тупчій Владислав ВалерійоичСШ № 252Вербова О.В.110125
33В-18Срібний Валерій Олександровичліцей № 157Мішок Т.В.100135
34В-33Кохановська Анастасія Петрівнагімназія “Потенціал”Назаренко Г.М.400015
35В-37Пугачов Максим ВіталійовичСШ № 194 “Перспектива”Білошицька Ю.М.120115
36В-43Дуброва Костянтин СергійовичСШ № 214Медуниця І.О.211105
37В-46Кравчук Назар АндрійовичСЗШ № 256Яцкевич С.О.004105
38В-52Бойко Данило Романовичгімназія “Оболонь”Синипостіл Л. М200035
39В-56Пономаренко Вадим ВіталійовичСШ № 194 “Перспектива”Масан О.В.041005
40В-2Степашко Тимофій ВолодимировичМФШ200024
41В-22Снігурець Олег АндрійовичСЗШ № 225Цуприк Н.В.130004
42В-25Костяна Олександра ЯрославівнаСЗШ № 233Саченок В.Г.101114
43В-27Мамєлєкова Меріам Батирівнагімназія № 143Аверіна Н.П.010124
44В-3Чаботаєв Денис ОлеговичСШ № 214Медуниця І.О.101204
45В-45Дідусенко Кирило ПавловичСЗШ № 170Стрілецька Н.В.101114
46В-53Костенко Вікторія Вікторівналіцей № 157Мішок Т.В.201014
47В-57Жук Лілія МихайлівнаСШ № 214Русін Є.В.200114
48В-64Дімогло Даніїл ОлексійовичСШ № 16Леоненко С.Д.220004
49В-11Бородій Олеся ОлексіївнаСШ № 252Вербова О.В.102003
50В-49Скоробагатько Максим ІгоровичСЗШ № 256Яцкевич С.О.000033
51В-55Башкатов Гліб РуслановичСШ № 216Ляпіна О.І.002103
52В-58Карпова Вікторія РусланівнаСШ № 214Медуниця І.О.030003
53В-6Михалевич Катерина Андріївнагімназія № 143Аверіна Н.П.021003
54В-13Щуревський Дмитро РомановичСШ № 298Алексєєва Т.В.001102
55В-26Боголій Владислав ВалентиновичСШ № 194 “Перспектива”Масан О.В.101002
56В-50Лясковський Олексій СергійовичСЗШ № 285Харченко М.А.002002
57В-28Білоус Максим ОлександровичСЗШ № 285Манько Н.П.100001
58В-29Герасименко Даніїл ЮрійовичСШ № 194 “Перспектива”Масан О.В.100001
59В-31Марценюк Максим СтаніславовичСЗШ № 231Свистун І.А.100001
60В-32Черепуха Вікторія ІванівнаСЗШ № 18Гринько А.І100001
61В-39Воловик Андрій ВіталійовичСШ № 194 “Перспектива”Масан О.В.000101
62В-44Августинович Ксенія ДмитрівнаСЗШ № 226Шишина Р.О.000101
63В-62Медведь Варвара Юріївналіцей ТуризмуСобчук А.Д.000011
64В-63Костенко Софія Вікторівналіцей № 157Мішок Т.В.000101
65В-36Квашук Ілля ОлеговичСЗШ № 29Сторожук Т.О.000000
66В-40Архірей Данііл ОлексійовичСШ № 214Сивовол Л.О.000000
67В-47Титаренко Дарія АндріївнаСЗШ № 170Стрілецька Н.В.000000
68В-48Загуменов Антон ВолодимировичСЗШ № 231Свистун І.А.000000
69В-60Аверюшкін Микола ОлександровичСЗШ № 225Цуприк Н.В.000000
70В-61Хаустович Олександр ІгоровичСЗШ № 232Рошак Н.Є.000000

[/expand][expand title=”Результати 9-го класу“]


з/п
код роботиПрізвище, ім’я,
по батькові учня
ЗНЗПрізвище, ім’я,
по батькові вчителя
бали за завданнявсього
балів
12345
19-30Драгомирова Марія Валеріївнагімназія № 143Яковенко Н.О.6770121
29-31Маклакова  Анастасія Сергіївнагімназія № 143Яковенко Н.О.4353520
39-3Седов Вадим Івановичгімназія № 143Яковенко Н.О.7720117
49-43Кацай Микола ОлександровичСШ № 214Савосто З.Д.3715117
59-46Лисенко Анастасія Геннадіівнагімназія № 143Яковенко Н.О.3750015
69-19Скрипник Анастасія Олександрівнагімназія № 143Яковенко Н.О.7070014
79-10Ткачов Павло СергійовичСЗШ № 170Стрілецька Н.В.6313114
89-20Станкевич Стела-Таїсія ВіталіївнаБМШСахно О.М.7061014
99-47Пархоменко Павло Ігоровичліцей № 157Мазніченко Л.Л.6050314
109-12Сандул Олександра МаксимівнаСШ № 216Потапенко Л.В.7350318
119-9Скоробагатко Карина ОлександрівнаСШ № 14Курагіна Г.М.2170010
129-34Висоцька Марія Андріївналіцей № 157Мазніченко Л.Л.2350010
139-48Собко Тетяна АнатоліївнаНВК № 240 “Соціум”Коваленко О.Ю.7300010
149-35Лепеха Катерина Павлівнагімназія № 143Яковенко Н.О.701109
159-15Івасенко Максим Володимировичліцей № 157Мазніченко Л.Л.611019
169-33Дубенська Анастасія БогданівнаНВК № 240 “Соціум”Коваленко О.Ю.611019
179-29Поліщук Артем БогдановичСЗШ № 285Шульга І.П.005319
189-7Савенко Максим ВіталійовичСЗШ № 285Шульга І.П.005308
199-23Купченко Вадим СергійовичСЗШ № 9Правдива О.І.107008
209-17Серікова Тетяна Володимирівналіцей № 157Мазніченко Л.Л.701008
219-16Легка Анна ЄвгенівнаНВК № 240 “Соціум”Коваленко О.Ю.305008
229-49Смола Катерина СергіївнаСШ№170Стрілецька Н.В.205018
239-25Курінний Даніїл СергійовичСЗШ № 219Варваніна-Молочко Є.З.205007
249-6Будніченко Ірина ЕдуардівнаСЗШ № 256Яцкевич С.О.005027
259-38Журавльов Роман ВікторовичСШ № 252Рузіна  Н.О.330017
269-11Кудрявцев Євгеній ЄвгенійовичСШ № 239Білоцерківець А.М.205007
279-37Бруєнко Олексій СергійовичСЗШ № 170Стрілецька Н.В.006006
289-45Щанніков Григорій РустамовичСШ № 16Клименко В.О.006006
299-32Капустін Андрій МихайловичНВК № 240 “Соціум”Коваленко О.Ю.005106
309-28Бабюк Олексій ЮрійовичСЗШ № 219Варваніна-Молочко Є.З.005005
319-36Подважук Олександр Івановичгімназія “Оболонь”Доля Д. С.101125
329-40Наанаа Мохаммад АхмедовичСЗШ № 8Дщорошенко А.Ф.005005
339-14Козаченко Євгеній СергійовичСЗШ № 225Горніцька Н.О.005005
349-44Мельник Микола МиколайовичСШ № 20Дорошенко Н.Д.202015
359-1Березовський Дмитро ОлександровичНВК № 240 “Соціум”Коваленко О.Ю.200215
369-4Вахліс Інна ВолодимирівнаСЗШ № 170Стрілецька Н.В.210003
379-22Первак Наталія СергіївнаСЗШ № 8Солоденко Л.В.002013
389-2Петрик Ірина ВасилівнаСШ № 194 “Перспектива”Масан О.В.001203
399-18Мельников Андрій АндрійовичСШ № 16Клименко В.О.101013
409-5Головач Анна ІгорівнаСШ № 214Савосто З.Д.020013
419-39Лещенко Ярослав АнатолійовичСЗШ № 256Яцкевич С.О.200002
429-21Сейткамалова Анастасія ОлександрівнаСЗШ № 8Солоденко Л.В.002002
439-27Сидоренко Артем ЮрійовичСЗШ № 29Сторожук Т.О.002002
449-13Талалаєва Анастасія СергіївнаСШ № 216Потапенко Л.В.001001
459-42Романова Дарья ВолодимирівнаСЗШ № 226Шишина Р.О.010001
469-24Філоненко Євген ОлександровичСЗШ № 232Мальцева О.Г.001001
479-26Жукова Поліна ІгорівнаСЗШ № 104Краснов Р.Д.000000
489-8Деркач Аліна СергіївнаСЗШ № 8Солоденко Л.В.000000
499-41Воробйова Валерія ВіталіївнаСЗШ № 226Шишина Р.О.000000

[/expand][expand title=”Результати 10-го класу“]


з/п
код роботиПрізвище, ім’я,
по батькові учня
ЗНЗПрізвище, ім’я,
по батькові вчителя
бали за завданнявсього
балів
12345
1Д-42Статецький Євген Сергійовичліцей № 157Висоцька Л.П.6370016
2Д-26Твердохліб Андрій ІгоровичСШ № 194 “Перспектива”Назарівська Т.М.7030010
3Д-9Шаверський Іван Олександровичліцей № 157Мішок Т.В.5140010
4Д-43Кушнір Андрій ОлександровичСШ№214Цьома Т.І.603009
5Д-25Нестеров Максим Станіславовичліцей № 157Висоцька Л.П.106007
6Д-27Живолович Олександра Євгенівнагімназія № 143Євтушенко Н.С.132006
7Д-20Воловик Маріанна ІгорівнаСЗШ № 170Ковтонюк М.Г.132006
8Д-44Фортуненко Михайло КостянтиновичСШ № 216Агронська Г.В.321006
9Д-5Шолкова Катерина ГеннадіївнаСЗШ № 256Яцкевич С.О.203005
10Д-38Закрутний Нікіта ДмитровичСШ № 252Рузіна  Н.О.014005
11Д-11Гаган Андрій СергійовичСШ № 252Рузіна  Н.О.122005
12Д-10Мордюк Ольга БогданівнаСШ № 214Цьома Т.І.021115
13Д-21Бакальчук Марія МиколаївнаСЗШ № 8Усатенко О.Г.130004
14Д-23Осипенко Анастасія ОлександрівнаСЗШ № 9Житнікова С.М.022004
15Д-6Довгопол Ярослав ОлесандровичСШ № 20Свирид Н.С.031004
16Д-1Менжега Михайло ОлександровичСШ№20Свирид Н.С.003014
17Д-7Герасименко Ярослава Юріївнагімназія № 143Євтушенко Н.С.201003
18Д-14Лісовий Стефан ВолодимировичСШ № 214Цьома Т.І.021003
19Д-3Пацкань Сергій ІгоровичСЗШ № 29Мельникова В.В.012003
20Д-8Козирєв Антон Юрійовичліцей № 157Мішок Т.В.001102
21Д-4Зіміна Дар’я  СегіївнаСЗШ № 226Яковенко Т.П.002002
22Д-2Морозов Артур СергійовичСШ № 20Свирид Н.С.001012
23Д-17Бондаренко Владислав МихайловичСЗШ № 285Шульга І.П.020002
24Д-19Степанов Гліб ОлеговичСЗШ № 8Усатенко О.Г.010001
25Д-12Верес Владислава ОлександрівнаСШ № 16Леоненко С.Д.001001
26Д-18Паровенко Олександр Олександровичгімназія “Потенціал”Пургіна О.М.001001
27Д-13Зінкевич Павло ОлеговичСЗШ № 29Мельникова В.В.001001
28Д-24Пельцер Роман ОлександровичСШ № 239Винниченко С.М.010001
29Д-41Пельцер Олександра ОлександровичСШ № 239Винниченко С.М.100001
30Д-39Грицаєнко Валерія ВіталіївнаСЗШ № 231Заботіна І.А.000000
31Д-40Тільняк Аліна Вікторівнагімназія № 143Євтушенко Н.С.000000
32Д-22Дубинський Олег ІгоровичСШ № 216Агронська Г.В.000000
33Д-16Сафронова Діана В’ячеславівнаСЗШ № 226Яковенко Т.П.000000
34Д-15Стрюкова Ксенія Євгенівнагімназія “Потенціал”Пургіна О.М.000000

[/expand][expand title=”Результати 11-го класу“]


з/п
код роботиПрізвище, ім’я,
по батькові учня
ЗНЗПрізвище, ім’я,
по батькові вчителя
бали за завданнявсього
балів
12345
1О-21Омельченко Марта Володимирівнагімназія № 143Шеповалова Г.В.7731119
2О-10Шевцова Вікторія КостянтинівнаСШ № 216Агронська Г.В.7120313
3О-39Тімонов Олексій Борисовичліцей № 157Висоцька Л.П.7210212
4О-20Романюк Сергій Олександровичліцей № 157Мазніченко Л.Л.7320012
5О-11Мітіньова Анастасія Сергіївналіцей № 157Мазніченко Л.Л.7310011
6О-13Симоненко Дмитро ПетровичСШ № 20Кравченко О.М.7111111
7О-3Пироговська Софія ВадимівнаСШ № 210Шапетько Ю.Б.1111610
8О-23Калініченко Олександра ОлегівнаБМШСахно О.М.521109
9О-42Білецький Павло ВолодимировичСЗШ № 29Мельникова В.В.223119
10О-22Шандура Наталія ІванівнаСЗШ № 170Стрілецька Н.В.311218
11О-14Фоменко Олена МиколаївнаСШ № 14Єфіменко М.О.611008
12О-40Прокопець Любов ОлегівнаСЗШ № 9Проскура О.І.222028
13О-9Ярошенко Максим Олександровичліцей № 157Висоцька Л.П.611008
14О-38Чонг Пок Дждінліцей № 157Висоцька Л.П.700007
15О-17Шимко Максим Олеговичліцей № 157Мазніченко Л.Л.700007
16О-30Пальчевський Микита ОлександровичСЗШ № 231Заботіна І.А.510006
17О-24Падун Олександр РуслановичСШ № 20Кравченко О.М.600006
18О-37Хоменко Михайло ОлексійовичНВК № 240 “Соціум”Коваленко О.Ю.301026
19О-12Федорова Ольга РоманівнаСШ № 210Шапетько Ю.Б.500016
20О-35Кущ Данііл АндрійовичСШ № 210Шапетько Ю.Б.101035
21О-6Тищенко Євген ЮрійовичСЗШ № 9Проскура О.І.111115
22О-5Борс Вікторія ОлексіївнаСШ № 214Цьома Т.І.211015
23О-15Базилевич Поліна Дмитрівнагімназія “Потенціал”Назаренко Г.М.301015
24О-32Міщук Андрій Романовичгімназія № 143Шеповалова Г.В.400004
25О-34Федорук Денис Дмитровичгімназія “Потенціал”Назаренко Г.М.100034
26О-2Осмоловський Артем СергійровичСШ № 20Кравченко О.М.220004
27О-26Ярова Дар’я ОлександрівнаСШ № 210Шапетько Ю.Б.210003
28О-1Зубова Анастасія ЕдуардівнаСЗШ № 168Баглікова Н.М.201003
29О-18Бойко Максим Романовичгімназія “Оболонь”Доля Д. С.011013
30О-16Качан Ілля ДмитровичСЗШ № 9Проскура О.І.210003
31О-36Попов Микита СергійовичСЗШ № 9Проскура О.І.011013
32О-41Стойнев Павло СвіленовичСШ № 239Білоцерківець А.М.111003
33О-31Бусел Орест Тарасовичгімназія “Оболонь”Доля Д. С.101002
34О-28Анікеєнко Валерій ГеннадійовичСЗШ № 9Проскура О.І.010012
35О-4Лисенко Вадим ІгоровичСШ№226Куліш Н.Й.011002
36О-27Золото Артем ВолодимировичСШ № 210Шапетько Ю.Б.010001
37О-29Мельник Дмитро ОлександровичСЗШ № 256Яцкевич С.О.100001
38О-8Павленко Дмитро Валерійовичгімназія № 143Шеповалова Г.В.001001
39О-19Коцупал Олександр ВіталійовичСЗШ № 226Куліш Н.Й.100001
40О-33Гордійченко Юлія КостянтинівнаСЗШ № 226Куліш Н.Й.100001
41О-7Хоньків Мирослав ОлександровичСЗШ № 104Федорченко А.М.000000
42О-25Гапоненко Тетяна АнатоліївнаСЗШ № 226Куліш Н.Й.000000

[/expand]

Alisa

    34 коментарі

    леся Оприлюднено09:36 - 25.11.2014

    добрый день. Кто писал по Печерскому району – информация. Звонила в отдел образования Печерского района , сказали что результаты будут в течении 10 дней. Завучам школ доведут. Вот так

      Сергій Оприлюднено16:57 - 01.12.2014

      Як діти мають планувати свої дії на апеляцію, якщо результати стають відомі після дати апеляції???

    Наталія Оприлюднено14:53 - 25.11.2014

    Результаты Шевченковского района еще вчера выставили на сайте районо

    Максим Оприлюднено16:57 - 25.11.2014

    Попередні результати по Дніпровському району тут:
    http://www.uosvitydnr.gov.ua/docs/section/matematika.rar

    Марина Оприлюднено17:36 - 25.11.2014

    Результати Дніпровського р-на на сайті районного управління освіти http://www.uosvitydnr.gov.ua/index.php?w=section&cat=7&id=282

    Марина Оприлюднено17:37 - 25.11.2014

    Дніпровський р-н
    http://www.uosvitydnr.gov.ua/index.php?w=section&cat=7&id=282

    Игорь Оприлюднено19:30 - 25.11.2014

    Задания во всех районах одинаковые?

      **** Оприлюднено23:52 - 25.11.2014

      Да.

      Максим Оприлюднено09:12 - 26.11.2014

      Завдання однакові, а от критерії оцінювання не факт. Якщо глянути Оболонський р-н з їхніми 11111 22202 21101 71111 11116 02111, складається важення, що 1 ставили за “будь що” написане, а 2 за суттєве просування в “будь чому”. Але це моя суб’єктивна думка.

    Надежда Оприлюднено15:38 - 26.11.2014

    Какие-то невразумительные результаты в 8-х классах по всем районам. Это что-то с программой по математике не то, или с заданиями?

    Даша Оприлюднено15:54 - 26.11.2014

    Результаты Дарницкого района скиньте пожалуйста. Заранее спасибо.

    rrrr Оприлюднено17:32 - 26.11.2014

    ДЕ МОЖНА ПОДИВИТИСЯ РЕЗУЛЬТАТИ ДАРНИЦЬКОГО РАЙОНУ????????????????????

    Илья Оприлюднено19:42 - 26.11.2014

    Под скажете а когда Деснянського района будет результаты?

    Марія Оприлюднено22:04 - 26.11.2014

    А коли будуть результати Солом’янського району?

    Катерина Оприлюднено14:18 - 27.11.2014

    А коли будуть результати Святошинського району?

    ВОВА Оприлюднено14:40 - 27.11.2014

    Доброго дня!
    Прошу надати підказку де можна ознайомитися з результатами по Подільському райоу

    Алена Оприлюднено23:31 - 28.11.2014

    Добрый вечер. В Дарницком районе 7, 8 и 9 классы не определили победителя – там места начинаются со второго (я одна несколько удивлена…?) Подскажите – кто попадает автоматом? Может ли от района идти один (второе место) человек? И может ли список призеров состоять из 5 человек – 4 из которых 3 место?

      Юлия Оприлюднено01:13 - 29.11.2014

      Подскажите, пожалуйста, где можно увидеть результаты дарницкого района?

      Андрей Оприлюднено11:12 - 29.11.2014

      Прошу прощения, а где Вы нашли результаты Дарницкого района?

    леся Оприлюднено09:51 - 01.12.2014

    уважаемые родители, кто знает где посмотреть результаты по Печерскому району? сегодня снова звонила в управление образования печерского района, там сказали что результаты это тайна, и никто выкладывать не будет. Обращайтесь мол к завучам школы.

      Вова Оприлюднено20:16 - 02.12.2014

      Зрозуміло, Подол як завжди, як і в житті , помножили на “0”)))))))))))))))))))))))

    ВОВА Оприлюднено12:49 - 01.12.2014

    Доброго дня з Подолом щось чутно?

    Микита Оприлюднено16:44 - 01.12.2014

    Коли з’являться результати Солом’янського району? Або де їх можна подивитися?

    ДеН Оприлюднено10:14 - 03.12.2014

    будь ласка хто може дати результати подільського району

    Лайм Оприлюднено19:06 - 07.12.2014

    Друзья, если вы еще надеетесь получить результаты Соломенского района, не надейтесь :-))) Наш район застрял еще в далеко в совке. Ни одни результаты не публикуются, я даже не уверенна, что сотрудники “відділу освіти” умеют включать компьютеры. Для меня, в очередной раз, удивительно, что в наше время, когда средств для коммуникаций более, чем достаточно есть такие люди-динозавры и районы-динозавры.

    Антонина Оприлюднено11:02 - 08.12.2014

    Печерський район аналогічно-таємниця,досі не відомі результати районних олімпіад і не тільки з математики.

      Татьяна Оприлюднено10:05 - 10.12.2014

      Уважаемые родители Печерского района, чем больше заинтересованных лиц(родителей) позвонит в министерство образования г Киева( тел 279 14 46) с требованием объяснить: что же все таки происходит с результатами олимпиады по математике? Тем быстрее( возможно) мы получим хоть какой-то ответ, хотя бы даже от города. Я уже позвонила. Меня попросили перезвонить позже, собираются выяснять. Послушаем..

      Татьяна Оприлюднено09:23 - 11.12.2014

      В среду весь день (район)проводили где-то совещание, поэтому городское управление еще не выяснило в чем дело, обещали сегодня.

      Татьяна Оприлюднено10:40 - 12.12.2014

      Как всегда: город сказал, что на сайте Печерской РГА скоро вывесят результаты матем олимпиады. На вопрос почему так долго нет результатов, т к 10 дней давно прошло, ответ- звоните по тел 2793526. Что за тел не знаю, не звонила. Короче, чем дальше в лес, тем больше..

      Татьяна Оприлюднено11:04 - 12.12.2014

      Сайт Печерской РГА вообще не в курсе, что они должны разместить информацию по результатам, сказали, что информацию никто не предоставлял, и если бы они что- то печатали у себя на сайте, то это была бы информация о победителях, а никак не рейтинг участников. Сказали, что может быть я ошиблась и меня адресовали в районо, но по-моему сайта у Печерского районо нет, или я ошибаюсь?( во всяком случае я его не нашла) кто- то подскажет, плз?

    Марія Оприлюднено16:38 - 09.12.2014

    Невже ми так і не дізнаємося результатів! ми уже 2 тижні як написал, а результатів нема!

    Слава Оприлюднено19:49 - 11.12.2014

    Доброго дня. Скоро з’являться результати?

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

    Перейти до панелі інструментів