Математичні олімпіади в Києві

Порядок денний та розклад 2 туру київського турніру

Другий тур математичних боїв відбудеться у неділю 16 листопада 2014 року

 Порядок денний

845          Прибуття капітанів команд старшої ліги в аудиторію журі 01(К) для отримання завдань та відповідей на запитання. Прибуття старших журі по старшій лізі.

900          Початок підготовки до боїв команд старшої ліги.

945                  Прибуття капітанів команд середньої та молодшої ліг, а також спостерігачів від цих команд в аудиторію журі 01(К). Капітани команд отримують завдання лише в разі прибуття спостерігача від їх команди. Прибуття старших журі по середній та молодшій лігам.

1000               Початок підготовки до боїв команд середньої та молодшої ліг. Прибуття журі по усіх лігах.

1015               Прибуття капітанів команд наймолодшої ліги, а також спостерігачів від цих команд в аудиторію журі 01(К). Капітани команд отримують завдання лише в разі прибуття спостерігача від їх команди.

1030               Початок підготовки до боїв команд наймолодшої ліги.

1100               Фотографування членів журі для призів (аудиторія журі 01(К)).

1215               Фотографування вчителів для призів (аудиторія 221К).

1230               Нарада вчителів (аудиторія 221К).

1300               Початок боїв в усіх лігах.

Наймолодша ліга (6–7 класи) – 18 команд, 9 боїв

Усі команди готуються та проводять бої на факультеті кібернетики (К)

Група А Група Б Група В
2 тур
ауд. 302 (К)Лідер–1 – № 208-1 ауд. 308 (К)ГЛ – Лідер–2 ауд. 13 (К)№ 178-2 – СШ № 132
ауд. 305 (К)СШ № 52 – Лідер–3 ауд. 310 (К)№ 208–2 – ТЛ ауд. 12 (К)НЗ–2 – РЛ–1
ауд. 304 (К)Лідер –4– Лідер–5 ауд. 312 (К)ПЛ – РЛ–3 ауд. 14 (К)НЗ–1–178+РЛ

Аудиторії підготовки

Група   Команда Капітан ауд. бою
А 302 Ліцей “Лідер”-1 Цинцеус А. 302
А 303 Ліцей “Лідер”-4 Хонон Н. 304
А 304 Ліцей № 208-1 Нечiпорук К. 302
А 305 Ліцей “Лідер”-3 Олексієнко М. 305
А 306 СШ № 52 Черниш Д 305
А 43 Ліцей “Лідер”-5 Шевчук В. 304
Б 308 “Голосіївський”  Гоменюк М. 308
Б 309 Політехнічний ліцей Горох К. 312
Б 310 Ліцей “Лідер”-2 Кузьмішина М. 308
Б 311 Технічний ліцей-2 Віткіна А. 310
Б 312 Русановский лицей-3 Фещенко 312
Б 39 Ліцей № 208-2 Азаров Є. 310
В 8 № 178-1+РЛ-2 Стукін+Осадча 14
В 9 “Наукова зміна”-2 Ніканов О. 12
В 10 Русановский лицей-1 Чучканов 12
В 12 СШ № 132 Медвєдєв Є. 13
В 13 “Наукова зміна”-1 Абдулаєв А. 14
В 14 Гімназія № 178-2 Пшенична М. 13

  Молодша ліга (8 класи) – 14 команд, 7 боїв

Усі команди готуються та проводять бої на механіко-математичному факультеті (М)

Група А Група Б–1 Група Б–2
2 тур
ауд. 203 (М)Лідер–1 – № 145–2 ауд. 205 (М)АЛ – № 85+17 ауд. 204 (М)СШ № 250 – СШ № 52
ауд. 207 (М)НЗ – РЛ ауд. 209 (М)№ 178 – ГЛ ауд. 208 (М)Поділ – ТЛ
ауд. 202 (М)№ 145–1– Лідер–2

Аудиторії підготовки

Група   Команда Капітан ауд. бою
А 202 “Наукова зміна” Третьякова К. 207
А 203 Ліцей “Лідер”-2 Мартюшова І.-2 202
А 41 Ліцей “Лідер”-1 Мартюшова І.-1 203
А 42 ПНЛ № 145-2 НІкітін Б. 203
А 44 Русановский Яцків 207
А 45 ПНЛ № 145-1 Карпій В. 202
Б–1 205 Авіакосмічний  Ілляш О. 205
Б–1 207 Гімназія № 178 Тарканій А. 209
Б–1 209 “Голосіївський” Матвієнко В. 209
Б–1 210 СШ № 85+17 Балькін+Пашковський 205
Б–2 34 СШ № 52 Денисенко А 204
Б–2 204 СШ № 250 Леонов А. 204
Б–2 206 Ліцей “Поділ” Ортикова О. 208
Б–2 208 Технічний ліцей Шинкарьова Н. 208

Середня ліга (9 класи) – 8 команд, 4 бої

Усі команди готуються та проводять бої на механіко-математичному факультеті (М)

Група А Група Б
2 тур
ауд. 302 (М)Лідер–1 – № 145–1 ауд. 305 (М)УФМЛ – № 178
ауд. 303 (М)РЛ – Лідер–2 ауд. 306 (М)№ 145–2 – ТЛ+ ПЛ.

Аудиторії підготовки

Група   Команда Капітан ауд. бою
А 302 Ліцей “Лідер”-1 Скрипник А. 302
А 303 ПНЛ №145-1 Димура С. 302
А 304 Русановский Курбатова 303
А 308 Ліцей “Лідер”-2 Решетников В. 303
Б 305 УФМЛ Ілляшенко О. 305
Б 306 Гімназія № 178 Григорович О. 305
Б 307 ПЛ+ТЛ Семенюк+Щупак 306
Б 309 ПНЛ №145-2 Песчанський Д. 306

Старша ліга (10–11 класи) – 12 команд, 6 боїв

Дві команди готуються на механіко-математичному факультеті (М), усі інші команди та усі бої пройдуть на факультеті кібернетики (К)

Група А Група Б
2 тур
ауд. 40 (К)Лідер–3 – № 145 ауд. 42 (К)ГЛ – ПЛ
ауд. 39 (К)Лідер–2 – Лідер–4 ауд. 303 (К)№ 178 – РЛ
ауд. 43 (К)Лідер–1– УФМЛ ауд. 309 (К)№132+Крем – НЗ

Аудиторії підготовки

Група   Команда Капітан ауд. бою
А 1(К) Ліцей “Лідер”-2 Сукайло К. 39
А 6(К) УФМЛ-1 Вертелецький В. 43
А 39(К) Ліцей “Лідер”-4 Ошлянський А. 39
А 40(К) Ліцей “Лідер”-3 Альохіна А. 40
А 42(К) Ліцей “Лідер”-1 Ківва Я. 43
А 43(К) ПНЛ №145 Коляденко П. 40
Б 20(М) Гімназія № 178-1 Мурашко 303
Б 21(М) “Наукова зміна” Пушкін Д. 309
Б 15(К) “Голосіївський” Ситниченко Д. 42
Б 16(К) № 132+Кременчук Юревич В. 309
Б 17(К) Політехнічний Аксьоненко І. 42
Б 18(К) Русановский-2 Доманський 303
Перейти до панелі інструментів