brand

Порядок денний та розклад 2 туру київського турніру

Порядок денний та розклад 2 туру київського турніру

Другий тур математичних боїв відбудеться у неділю 16 листопада 2014 року

 Порядок денний

845          Прибуття капітанів команд старшої ліги в аудиторію журі 01(К) для отримання завдань та відповідей на запитання. Прибуття старших журі по старшій лізі.

900          Початок підготовки до боїв команд старшої ліги.

945                  Прибуття капітанів команд середньої та молодшої ліг, а також спостерігачів від цих команд в аудиторію журі 01(К). Капітани команд отримують завдання лише в разі прибуття спостерігача від їх команди. Прибуття старших журі по середній та молодшій лігам.

1000               Початок підготовки до боїв команд середньої та молодшої ліг. Прибуття журі по усіх лігах.

1015               Прибуття капітанів команд наймолодшої ліги, а також спостерігачів від цих команд в аудиторію журі 01(К). Капітани команд отримують завдання лише в разі прибуття спостерігача від їх команди.

1030               Початок підготовки до боїв команд наймолодшої ліги.

1100               Фотографування членів журі для призів (аудиторія журі 01(К)).

1215               Фотографування вчителів для призів (аудиторія 221К).

1230               Нарада вчителів (аудиторія 221К).

1300               Початок боїв в усіх лігах.

Наймолодша ліга (6–7 класи) – 18 команд, 9 боїв

Усі команди готуються та проводять бої на факультеті кібернетики (К)

Група АГрупа БГрупа В
2 тур
ауд. 302 (К)Лідер–1 – № 208-1ауд. 308 (К)ГЛ – Лідер–2ауд. 13 (К)№ 178-2 – СШ № 132
ауд. 305 (К)СШ № 52 – Лідер–3ауд. 310 (К)№ 208–2 – ТЛауд. 12 (К)НЗ–2 – РЛ–1
ауд. 304 (К)Лідер –4– Лідер–5ауд. 312 (К)ПЛ – РЛ–3ауд. 14 (К)НЗ–1–178+РЛ

Аудиторії підготовки

Група КомандаКапітанауд. бою
А302Ліцей “Лідер”-1Цинцеус А.302
А303Ліцей “Лідер”-4Хонон Н.304
А304Ліцей № 208-1Нечiпорук К.302
А305Ліцей “Лідер”-3Олексієнко М.305
А306СШ № 52Черниш Д305
А43Ліцей “Лідер”-5Шевчук В.304
Б308“Голосіївський” Гоменюк М.308
Б309Політехнічний ліцейГорох К.312
Б310Ліцей “Лідер”-2Кузьмішина М.308
Б311Технічний ліцей-2Віткіна А.310
Б312Русановский лицей-3Фещенко312
Б39Ліцей № 208-2Азаров Є.310
В8№ 178-1+РЛ-2Стукін+Осадча14
В9“Наукова зміна”-2Ніканов О.12
В10Русановский лицей-1Чучканов12
В12СШ № 132Медвєдєв Є.13
В13“Наукова зміна”-1Абдулаєв А.14
В14Гімназія № 178-2Пшенична М.13

  Молодша ліга (8 класи) – 14 команд, 7 боїв

Усі команди готуються та проводять бої на механіко-математичному факультеті (М)

Група АГрупа Б–1Група Б–2
2 тур
ауд. 203 (М)Лідер–1 – № 145–2ауд. 205 (М)АЛ – № 85+17ауд. 204 (М)СШ № 250 – СШ № 52
ауд. 207 (М)НЗ – РЛауд. 209 (М)№ 178 – ГЛауд. 208 (М)Поділ – ТЛ
ауд. 202 (М)№ 145–1– Лідер–2

Аудиторії підготовки

Група КомандаКапітанауд. бою
А202“Наукова зміна”Третьякова К.207
А203Ліцей “Лідер”-2Мартюшова І.-2202
А41Ліцей “Лідер”-1Мартюшова І.-1203
А42ПНЛ № 145-2НІкітін Б.203
А44РусановскийЯцків207
А45ПНЛ № 145-1Карпій В.202
Б–1205Авіакосмічний Ілляш О.205
Б–1207Гімназія № 178Тарканій А.209
Б–1209“Голосіївський”Матвієнко В.209
Б–1210СШ № 85+17Балькін+Пашковський205
Б–234СШ № 52Денисенко А204
Б–2204СШ № 250Леонов А.204
Б–2206Ліцей “Поділ”Ортикова О.208
Б–2208Технічний ліцейШинкарьова Н.208

Середня ліга (9 класи) – 8 команд, 4 бої

Усі команди готуються та проводять бої на механіко-математичному факультеті (М)

Група АГрупа Б
2 тур
ауд. 302 (М)Лідер–1 – № 145–1ауд. 305 (М)УФМЛ – № 178
ауд. 303 (М)РЛ – Лідер–2ауд. 306 (М)№ 145–2 – ТЛ+ ПЛ.

Аудиторії підготовки

Група КомандаКапітанауд. бою
А302Ліцей “Лідер”-1Скрипник А.302
А303ПНЛ №145-1Димура С.302
А304РусановскийКурбатова303
А308Ліцей “Лідер”-2Решетников В.303
Б305УФМЛІлляшенко О.305
Б306Гімназія № 178Григорович О.305
Б307ПЛ+ТЛСеменюк+Щупак306
Б309ПНЛ №145-2Песчанський Д.306

Старша ліга (10–11 класи) – 12 команд, 6 боїв

Дві команди готуються на механіко-математичному факультеті (М), усі інші команди та усі бої пройдуть на факультеті кібернетики (К)

Група АГрупа Б
2 тур
ауд. 40 (К)Лідер–3 – № 145ауд. 42 (К)ГЛ – ПЛ
ауд. 39 (К)Лідер–2 – Лідер–4ауд. 303 (К)№ 178 – РЛ
ауд. 43 (К)Лідер–1– УФМЛауд. 309 (К)№132+Крем – НЗ

Аудиторії підготовки

Група КомандаКапітанауд. бою
А1(К)Ліцей “Лідер”-2Сукайло К.39
А6(К)УФМЛ-1Вертелецький В.43
А39(К)Ліцей “Лідер”-4Ошлянський А.39
А40(К)Ліцей “Лідер”-3Альохіна А.40
А42(К)Ліцей “Лідер”-1Ківва Я.43
А43(К)ПНЛ №145Коляденко П.40
Б20(М)Гімназія № 178-1Мурашко303
Б21(М)“Наукова зміна”Пушкін Д.309
Б15(К)“Голосіївський”Ситниченко Д.42
Б16(К)№ 132+КременчукЮревич В.309
Б17(К)ПолітехнічнийАксьоненко І.42
Б18(К)Русановский-2Доманський303

Alisa

    1 коментар

    Вася Оприлюднено20:31 - 09.11.2014

    Можливо, в заголовку потрібно написати 16 листопада?

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.