brand

Підсумки 8-го Всеукраїнського турніру математичних боїв

Підсумки 8-го Всеукраїнського турніру математичних боїв

Завершився черговий турнір, без якого вже важко уявити математичне життя у нас в країні. Не варто навіть порівнювати склад учасників, що брали участь у нашому турнірі та на ТЮМі, хоча і там перемогу здобула команда Харківського ФМЛ № 27.

Учасники протягом 7 днів розв’язували велику кількість нових цікавих та змістовних задач. Незабаром ми наведемо на сайті вичитані умови та розв’язання за усі дні, від командної олімпіади до „Математичного занзібара”. Це дасть змогу порівняти свої розв’язання з авторськими, а також подивитись, які задачі не вийшли під час турніру.

Дякуємо керівництво УФМЛ, що нас прийняло на весь термін, а особливо дякуємо Анікушину Андрію та Лисакевич Анастасії за допомогу в організації заходу. Без них все було б набагато важче, якщо взагалі вдалось би це провести на належному рівні.

Є певний час на перепочинок, хоча деякі київські учасники цей перепочинок взяли вже зараз, відмовившись від участі в „Занзібарі” та у нагородженні. За Положенням про турнір їх чашки переходять у власність оргкомітету для безпосереднього використання.

До нових зустрічей, друзі і колеги!

Сподіваюсь, що географія наших учасників буде розширюватись…

Alisa

    1 коментар

    Катя Оприлюднено22:18 - 08.11.2014

    Что насчёт личной олимпиады? Баллы, места?

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.