brand

Про математичну карусель для учнів 4–6 класів

Про математичну карусель для учнів 4–6 класів

Математична карусель запланована на День Учителя 5 жовтня 2014 року на математичних факультетах Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

Реєстрація щодо участі в математичній каруселі
триватиме з 26 вересня по 2 жовтня 2014 року

Для початку – як завжди ніяких обмежень за кількістю команд немає. Найголовніше своєчасно їх зареєструвати. Останній термін реєстрації – четвер 2 жовтня о 21.00. Якщо у якійсь лізі виявиться зовсім мало команд, то оргкомітет залишає за собою право відмінити проведення каруселі у цій паралелі.

Карусель пройде у 3-х вікових лігах – 4 класи, 5 класи та 6 класи. Зазвичай більшість команд утворюються на базі одного навчального закладу і навіть одного класу. Але досвід показує, що багатьох школах про наші заходи навіть не чули і спроби окремих учнів та їх батьків організувати команди виявляються марними. Тому спробуйте організувати збірні на цьому сайті, якщо в цьому є потреба.

В четвер ввечері по завершенні реєстрації буде наведений розподіл по аудиторіях та наведений порядок денний каруселі.

Ну і останнє. Для усіх команд будуть друкуватись завдання, для переможців (зазвичай це по 6—10 команд у кожній паралелі) яскраві ламіновані дипломи, а тому прохання для тих, хто може це зробити та має таке бажання – переказати 60 гривень від команди як благодійну допомогу цьому заходу. Команди, які не можуть, не хочуть або забули це зробити так само на рівних засадах будуть брати участь в каруселі без усіляких обмежень. Номер картки Приват наведений на сайті. Ніякі пожертви готівкою в день каруселі не приймаються!!!

Пункти меню заявки (кожна команда реєструється окремо!):

  1. Назва навчального закладу або назва команди (для збірних)
  2. Клас
  3. Прізвище та ім’я капітана
  4. ПІБ відповідального за команду з контактним номером телефону (цей пункт відображатись на сайті)

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.