brand

Плани на найближчі заходи

Плани на найближчі заходи

За наказом МОН (http://osvita.ua/legislation/Ser_osv/42447/м) на базі УФМЛ протягом осінніх канікул буде проведений Турнір юних винахідників і раціоналізаторів. Заїзд заплановано на 5 листопада. Тому ми повинні усі свої заходи завершити до цієї дати. Так само треба врахувати непередбачуваність погоди та сюрпризи опалювального сезону. Звідси й випливають наші наміри.

Порадившись з вчителями Києва та Харкова ми вирішили відтермінувати на більш пізній термін проведення тематичних олімпіад. Бажання провести цей захід залишилось, але хотілося б, щоб у ньому прийняли участь усі наші найкращі юні математики 9–11 класів. Тому для цих олімпіад будемо шукати більш слушну дату.

Відбір на міжнародні математичні змагання (ММО)
25 жовтня 2014субЗаїзд та поселення учасників відбору на ММО
26 жовтня 2014нед1 тур відбору на ММО
27 жовтня 2014пон2 тур відбору на ММО
28 жовтня 2014вівтАпеляція 1–2 турів відбору на ММО
29 жовтня 2014сер3 тур відбору на ММО
30 жовтня 2014чет4 тур відбору на ММО
31 жовтня 2014п’ятАпеляція 3–4 турів відбору на ММО, підведення підсумків, роз’їзд по домівках
Всеукраїнський турнір математичних боїв (ВТ)
31 жовтня 2014п’ятЗаїзд та поселення учасників відбору ВТ, учна командна олімпіада
1 листопада 2014суб1 тур математичних боїв
2 листопада 2014нед2 тур математичних боїв
3 листопада 2014пон3 тур математичних боїв
4 листопада 2014вівт4 тур математичних боїв
5 листопада 2014серУсна особиста олімпіада та закриття ВТ, роз’їзд по домівках

Ми маємо намір провести відбір на міжнародні математичні змагання раніше запланованого терміну, щоб ніякі негаразди з погодою не завадили плідній підготовці відібраних учасників до ІМО. Для відібраної команди (8–12 учнів) організувати підготовку буде на порядок простіше за будь-яких погодних умов.

Всеукраїнський турнір буде проведений у більш стислі строки. Це означає, що зросте його інтенсивність і зменшиться вартість.

Більш детально про ці заходи читайте незабаром на сайті, ми напишемо інформаційне повідомлення про ВТ та умови проведення відбору на ММО.

На жаль, і у цих датах можливі зміни, якщо втрутяться певні обставини, на які ми не маємо ніякого впливу. Про такі зміни будемо оперативно усіх повідомляти. Поки що будемо притримуватись саме цього графіку.

І останнє, а для когось найголовніше. На день вчителя у неділю 5 жовтня 2014 року ми проведемо математичну карусель для учнів 4–6 класів. Реєстрацію на цей захід ми оголосимо після вівторку 23 вересня, по звершенні реєстрації на командну олімпіаду.

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.