brand

Другий етап 11–го Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

Другий етап 11–го Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

Усна командна олімпіада
28 вересня (неділя) 2014 року
945–1400

Вже традиційно для рівномірного розподілу команд у кожній лізі ми проводимо усну командну олімпіаду. „Регламент турніру” включає проведення декількох турів математичних боїв, які зазвичай проводяться у першому семестрі поточного навчального року. Тому для об’єктивного виявлення переможців кожна ліга повинна бути розбита на декілька груп, кожна з яких повинна містити від 4 до 6 команд. Відповідний розподіл проводиться за результатами командної олімпіади, яка проводиться в усній формі. Стосовно перспектив турніру цього року, то усі деталі будуть обговоренні на засіданні вчителів по завершенні командної олімпіади.

 Прохання до вчителів своєчасно зареєструвати команди для участі в командній олімпіаді. Це прохання стосується саме вчителів, учні не повинні реєструвати команди самостійно. Реєстрація триватиме з 900 15 вересня по 2100 22 вересня.

Зареєструватися можна тут.

Нагадаємо основні засади регламенту усної олімпіади:

  • команди кожної ліги прибувають на олімпіаду на 945, капітани команд отримують завдання у аудиторії журі 01 та олімпіада розпочинається о 1000;
  • усі команди отримують завдання з 8 задач, команди усіх ліг розв’язує завдання протягом 3 годин;
  • користування сторонніми джерелами інформації та електронними засобами забороняється, окрім мікрокалькуляторів.

Правила проведення усної командної олімпіади

Незабаром чекайте на інформацію про математичну карусель для молодших (4–6) класів та про предметні (тематичні) олімпіади.

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.