Математичні олімпіади в Києві

Порядок денний каруселі

Час прибуття та розподіл по аудиторіях

 Час прибуття членів журі та студентів– помічників

 Наймолодша ліга (7 класи)
Старші по лізі: Сорока Євгенія, Мальцев Валерій

Прибуття членів журі на 930, їм допомагатимуть усі студенти групи К15 (близько 16), а також усі студенти 2 курсу, які зголосились допомогти саме на каруселі.

Молодша ліга (8 класи)
Старші по лізі: Кравченко Юлія, Ткачук Дмитро

Прибуття членів журі на 1000, їм допомагатимуть усі студенти групи К11 та К14 (близько 16), а також усі студенти 3 курсу, які зможуть допомогти.

Середня ліга (9 класи)
Старші по лізі: Ткаченко Ольга, Костєєва Олеся

Прибуття членів журі на 1030, їм допомагатимуть усі студенти групи К12 (близько 11), а також усі студенти 4 курсу, які зможуть допомогти.

Старша ліга (10–11 класи)
Старші по лізі: Руденко Олександр, Данилова Алла

Прибуття членів журі на 1030, їм допомагатимуть усі студенти групи К16 (близько 11), а також усі студенти 5–6 курсів, які зможуть допомогти.

Остаточний список команд-учасниць

Процес реєстрації завершився, вперше самі учасники каруселі або їх вчителі реєстрували свою участь. Не все пройшло гладко, було багато дублів при реєстрації, деяких інших неточностей, але з цими проблемами ми більш-менш розібралися. Залишилася головна проблема – це величезна кількість команд, яка зростає з року в рік. Тому найголовніше попередження – не приходити незареєстрованим командам та окремим учасникам.

    6–7 8 9 10–11  
Загалом команд   43 36 30 38 147
Авіакосмічний 1 1
Гімназія № 178 3 1 2 4 10
Ліцей “Голосіївський” №241 2 2 1 1 6
Діалог 1 1 1 3
Лідер 11 6 3 8 28
Ліцей №142 3 3 2 2 10
Ліцей № 208 1 1
Наукова зміна 6 3 2 3 14
Нивки 1 1 2
ПНЛ № 145 7 8 4 19
Політехнічний 1 1 1 2 5
Престиж 1 1 1 1 4
Русанівський 5 3 2 6 16
Скандинавська 2 2
СШ № 132 2 1 3
СШ № 182 1 1
СШ № 250 1 1
СШ № 52 4 1 1 1 7
Технічний 3 1 1 1 6
УФМЛ 1 4 3 8

Розподіл по аудиторіях

Наймолодша ліга (43 команди, початок о 945)

1 Наймолодша ліга Капітан Кіб.
1 Гімназія № 178 1 Пшенична М. 312
2 Гімназія № 178 2 Алексик Н. 302
3 Гімназія № 178 3 Стукін В. 303
4 Ліцей “Голосіївський” №241 1 Гуменюк М. 303
5 Ліцей “Голосіївський” №241 2 Левінський О. 304
6 Лідер6 1 Цинцеус А. 306
7 Лідер6 2 Деречей А. 308
8 Лідер6 3 Герасименко І. 309
9 Лідер6 4 Герасименко В. 310
10 Лідер6 5 Ратаров К. 311
11 Лідер7 1 Олексієнко М. 308
12 Лідер7 2 Цінська Є. 309
13 Лідер7 3 Білібаєв Є. 310
14 Лідер7 4 Хохон Н. 311
15 Лідер7 5 Шаров В. 312
16 Лідер7 6 Семенко Д. 302
17 Ліцей № 142 1 Царик А. 311
18 Ліцей № 142 2 Леонтьєва М. 312
19 Ліцей № 142 3 Семіхіна П. 302
20 Ліцей № 208 1 Нечіпорук К. 306
21 Наукова Зміна6 1 Абдулаєв А 305
22 Наукова Зміна6 2 Куценко А. 306
23 Наукова Зміна6 3 Лісовська Є. 308
24 Наукова Зміна7 1 Ніканов О. 309
25 Наукова Зміна7 2 Крввчишин В. 310
26 Наукова Зміна7 3 Алєшко А. 311
27 Політехнічний 1 Горох К. 302
28 Престиж 1 Струк Р. 303
29 Русанівський 1 Юрчик А. 303
30 Русанівський 2 Чучканов Ч. 304
31 Русанівський 3 Фещенко Ф. 305
32 Русанівський 4 Осадча С. 306
33 Русанівський 5 Кочетков Ч. 308
34 СШ № 52 1 Черниш Д. 15
35 СШ № 52 2 Ляшенко Д. 15
36 СШ № 52 3 Ніконенко Д. 16
37 СШ № 52 4 Шевченко Д. 16
38 СШ № 132 1 Медвєдєв Є. 304
39 СШ № 132 2 Волох А. 305
40 СШ № 182 1 Точоний В. 310
41 Технічний 1 Кот А. 305
42 Технічний 2 Віткіна А. 309
43 Технічний 3 Кротевич В. 310

Молодша ліга (36 команди, початок о 1015)

1 Молодша ліга Капітан Кіб.
1 Авіакосмічний 1 Ілляш О. 40
2 Гімназія № 178 1 Тарканій А. 39
3 Ліцей “Голосіївський” №241 1 Кузьмик Т. 40
4 Ліцей “Голосіївський” №241 2 Матвієнко В. 42
5 Діалог 1 Коїч Д. 39
6 Лідер 1 Іванчик Г. 39
7 Лідер 2 Цимбал І. 39
8 Лідер 3 Галаган Н. 40
9 Лідер 4 Лебідь Д. 42
10 Лідер 5 Москаленко А. 43
11 Лідер 6 Сімчук О. 43
12 Ліцей № 142 1 Найда Б. 39
13 Ліцей № 142 2 Рябоконь М. 40
14 Ліцей № 142 3 Бура І. 42
15 Наукова зміна 1 Третьякова К. 43
16 Наукова зміна 2 Бобєлєв І. 43
17 Наукова зміна 3 Агапевич Н. 39
18 Нивки 1 Мусієнко В. 43
19 ПНЛ № 145 1 Потьомкін Л. 42
20 ПНЛ № 145 2 Глухівський П. 43
21 ПНЛ № 145 3 Карпій С. 43
22 ПНЛ № 145 4 Цубіна С. 39
23 ПНЛ № 145 5 Полянська А. 39
24 ПНЛ № 145 6 Білокур М. 40
25 ПНЛ № 145 7 Панасюк Р. 42
26 Політехнічний 1 Мельниченко О. 43
27 Престиж 1 Скупов С. 43
28 Русанівський 1 Яцків К. 43
29 Русанівський 2 Стародуб В. 43
30 Русанівський 3 Кадиров К. 39
31 Скандинавська 1 Колесник Б. 39
32 Скандинавська 2 Мележик Н. 40
33 СШ № 250 1 Сидоренко Д. 39
34 СШ № 52 1 Денисенко А. 43
35 Технічний 1 Білорус К. 39
36 УФМЛ 1 Приходьмо О. 42

Середня ліга (30 команд, початок о 1045)

1 Середня ліга Капітан Кіб.
1 Гімназія № 178 1 Григорович О. 1
2 Гімназія № 178 2 Розумовська Д. 1
3 Ліцей “Голосіївський” №241 1 Савчук І. 1
4 Діалог 1 Короткий Р. 1
5 Лідер 1 Решетніков В. 1
6 Лідер 2 Данилова Ю. 1
7 Лідер 3 Башук О. 1
8 Ліцей № 142 1 Маліванчук І. 1
9 Ліцей № 142 2 Яковлєв А. 1
10 Наукова зміна 1 Журба М. 1
11 Наукова зміна 2 Оркуша А. 1
12 Нивки 1 Борець М. 1
13 ПНЛ № 145 1 Летяго М. 1
14 ПНЛ № 145 2 Павлов А. 1
15 ПНЛ № 145 3 Світлина П. 1
16 ПНЛ № 145 4 Димура С. 1
17 ПНЛ № 145 5 Громович О. 1
18 ПНЛ № 145 6 Коваль П. 1
19 ПНЛ № 145 7 Гудзенко Д. 1
20 ПНЛ № 145 8 Гороховський І. 1
21 Політехнічний 1 Семенюк А. 1
22 Престиж 1 Черненко О. 1
23 Русанівський 1 Курбатова С. 1
24 Русанівський 2 Федоренко О. 1
25 СШ № 52 1 Динькин В. 1
26 Технічний 1 Щупак Д. 1
27 УФМЛ 1 Писанка Н. 1
28 УФМЛ 2 Писунка Н. 1
29 УФМЛ 3 Писенка Н. 1
30 УФМЛ 4 Писинка Н. 1

Старша ліга (38 команд, початок о 1045)

1 Старша ліга Капітан ММ
1 Гімназія № 178 1 Мурашко Д. 45
2 Гімназія № 178 2 Борозенець М. 41
3 Гімназія № 178 3 Гунько О. 44
4 Гімназія № 178 4 Іщук Д. 42
5 Ліцей “Голосіївський” №241 1 Ситниченко Д. 41
6 Діалог 1 Яременко В. 45
7 Лідер10 1 Бабієнко І. 45
8 Лідер10 2 Ківва Я. 44
9 Лідер10 3 Олнесіюк І. 42
10 Лідер11 1 Альохіна А. 45
11 Лідер11 2 Кравець О. 45
12 Лідер11 3 Торбін А. 41
13 Лідер11 4 Красько І. 41
14 Лідер11 5 Федорчук Б. 44
15 Ліцей № 142 1 Хромець Б. 45
16 Ліцей № 142 2 Гостроверхий А. 41
17 Наукова зміна 1 Воронцов П. 45
18 Наукова зміна 2 Пушкін Д. 41
19 Наукова зміна 3 Клибанівський В. 42
20 ПНЛ № 145 1 Коляденко П. 45
21 ПНЛ № 145 2 Гольцов І. 41
22 ПНЛ № 145 3 Яценко Д. 44
23 ПНЛ № 145 4 Єлагін В. 42
24 Політехнічний 1 Аксьоненко І. 45
25 Політехнічний 2 Числов О. 41
26 Престиж 1 Урсул В. 41
27 Русанівський 1 Мотарная Є 45
28 Русанівський 2 Степаненко Н. 45
29 Русанівський 3 Павлюк В. 41
33 СШ № 132 1 Юркевич В. 42
34 СШ № 52 1 Горбешко О. 44
35 Технічний 1 Саприкін В. 44
36 УФМЛ 1 ВИшенська І 45
37 УФМЛ 2 ВишЕнська І. 41
38 УФМЛ 3 ВишенськА І. 42

Час прибуття на математичну карусель 14 вересня 2014 року

830                   Група інформаційної підтримки для налаштування техніки та Інтернету.

900           Голови журі та їх заступники по кожній лізі для підготовки аудиторій до каруселі (розподіл команд, розміщування табличок з назвами команд тощо). З собою обов’язково мати скотч, ножиці, степлер)

945                   учасники та члени журі наймолодшої ліги
(факультет кібернетики, аудиторії 302–312)

1015                 вчителі та керівники команд для обговорення засад проведення

11–го турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової
(факультет кібернетики, аудиторія 221)

1015                 учасники та члени журі молодшої ліги

(факультет кібернетики, лекційні аудиторії 39, 40, 42, 43)

1045                 учасники та члени журі середньої ліги

(факультет кібернетики, лекційна аудиторія 01)

1045                 учасники та члени журі старшої ліги
(механіко-математичний факультет, лекційні аудиторії 41, 42, 44, 45)

Нагадаємо, що саме змагання у кожній лізі буде тривати 120 хвилин, відповідно до цього можна розрахувати орієнтований час завершення змагання у кожній лізі.

На кожному з рубежів команди матимуть по 20 задач.

Задачі будуть надаватись усім командам у однаковій послідовності – від 1-ї до 20-ї.

Нагородження переможців каруселі відбудеться перед початком наступного етапу змагань – усної командної олімпіади.

Перейти до панелі інструментів