brand

Формат проведення літніх зборів 2014 року напередодні ІМО–2014

Формат проведення літніх зборів 2014 року напередодні ІМО–2014

Літні збори заплановані на базі УФМЛ та факультету кібернетики КНУ імені Тараса Шевченка. Вони розпочнуться з суботи 7 червня. Планується утворення двох груп. Перша – це команди ІМО разом з 10-класниками, які показали високі результати цього року (Альохіна Анастасія, Яковлєв Іван, Кучеренко Анастасія та Во Дінь Тхань Фонг, якщо вони зголосяться прийняти участь). Тобто ця група включатиме разом до 10 членів. Друга група – це як завжди учні 9–10 класів, як найближчий резерв команди та претенденти на місце в команді наступних років. Тепер окремо про кожну групу.

Група ІМО. Їх участь безкоштовна, з 7 по 14 червня заплановані лекції з запрошеним лектором. Далі можлива перерва до 18 червня. Подальша робота буде пов’язана з розбором задавальників, а також можлива робота по різних групах. Остаточний план роботи буде з’ясований в процесі роботи. Заняття у групі розпочинатимуться о 9.30. Працювати учасники будуть з перервою на обід стільки, скільки у них вистачить сил для ефективної роботи.

Група найближчого резерву. Вартість занять складатиме як і останні роки 50 гривень за день. Крім того, буде братися плата за обід. Якщо до цієї групи планують долучитись учасники з інших місць, які розраховують на проживання та харчування в УФМЛ, то їм доведеться сплатити і за це. Група також буде працювати починаючи з 9.30 з перервою на обід. Заняття проводитимуть наші учасники міжнародних олімпіад минулих років. Заняття будуть проведені з 7 червня по 20–24 червня. Графік занять буде узгоджений незабаром.

Прошу відгукнутись усіх охочих долучитись до цих зборів, щоб ми могли узгодити наші плани. Бажано, щоб ця група мала від 15 до 20 членів для продуктивної та ефективної роботи. Для того, щоб подати заявку щодо участі в зборах, треба або написати на сайті, або написати мені особисто на пошту або телефоном, або будь-яким іншим способом.

Усі побажання та зауваження висловлюйте будь-яким зручним способом, щоб ми могли їх врахувати при проведення та підготовки зборів.

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.