brand

Спеціалізована олімпіада з математики

Спеціалізована олімпіада з математики

Київський національний університет імені Тараса Шевченка (http://www.univ.kiev.ua/) та освітня компанія ZNOUA (http://znoua.com/) проводить відкриті олімпіади для визначення найкращого алгебраїста та геометра, кращих знавців з теорії чисел та комбінаторики серед учнів 9-11 класів міста Києва.

Олімпіади будуть проводитися 5–6 квітня 2014 року на математичних факультетах КНУ імені Тараса Шевченка (проспект Глушкова 4д та 4е).

5 квітня учні будуть змагатися за звання “Найкращий знавець алгебри” та “Найкращий знавець комбінаторики”, а 6 квітня відбуватимуться змагання за звання “Найкращий знавець теорії чисел” та “Найкращий знавець геометрії”.

Розклад олімпіад:

5 квітня

9.00-11.30 олімпіада з алгебри
12.00-14.30 олімпіада з комбінаторики

6 квітня

9.00-11.30 олімпіада з теорії чисел
12.00-14.30 олімпіада з геометрії

Це будуть 4 незалежні олімпіади, в кожній з яких учасникам будуть запропоновані 4–5 задач відповідної тематики. Статут відкритої означає, що в ній можуть взяти участь усі громадяни України, а не лише Києва, але ми не маємо змоги перейматися вашим поселенням, харчуванням та взагалі перебуванням у Києві.

Для того, щоб прийняти участь потрібно зареєструватися тут

http://znoua.com/news/specialna-olimpiada-z-matematiky.html

Прийди та доведи, що ти найкращий! Кількість місць обмежена!

На кожній олімпіаді у кожній паралелі планується не більше 50 учасників. В разі, якщо зареєструється більше ніж 50 бажаючих взяти участь в олімпіаді, то оргкомітет буде проводити відбір з урахуванням результатів учасників у ІІІ етапі Всеукраїнської олімпіади з математики.

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.