brand

Критерії оцінювання:
Критеріїй 8-й клас,
Критерії 9-й клас,
Критерії 10-й клас,
Критерії 11 клас I тур,
Критерії 11 клас II тур  .

Результати:

8 клас

Прізвище, ім’я, по батькові учасникаІ турІІ турЗагальна сума
1234Сума1234Сума
1Тригуб Антон Володимирович77772877672755
2Шевченко Ольга Сергіївна77772836672250
3Коваль Ілля Андрійович70772177562546
4Нго Нгок Тхай Шон77732417772246
5Вєпрік Микита Ігорович77702127472041
6Руденко Олег Павлович77732467001337
7Фам Хоанг Віет70071457071933
8Геллер Михайло Олексійович70731737011128
9Гнип Марія Юріївна70031012471424
10Решетніков Всеволод Сергійович7000710671421
11Барго Марко Ігорович6075182000220
12Бойко Володимир Валерійович7003101700818
13Ян Аліна Янівна7000710371118
14Рачек Владислав Олександрович6603151000116
15Яцук Анатолій Олегович700072007916
16Ілляшенко Ярослав Юрійович7003102030515
17Абкерімов Єрвін Нариманович700070007714
18Мисечко Артемій Вікторович700070070714
19Німець Джесіка Василівна7700140000014
20Єрмолаєв Олександр Андрійович600060007713
21Огурцов Сергій Сергійович5070120000012
22Кравченко Євген Валентинович7003101000111
23Ніколаєнко Владислав Михайлович7003101000111
24Кльоз Віталій Вікторович7003100000010
25Делієва Олександра Дмитріївна70007011029
26Орел Ольга Дмитрівна70007200029
27Танасюк Алла Вікторівна70007110029
28Тарнавський Петро Володимирович70007110029
29Братцев Антон Андрійович70007100018
30Жмуркевич Владислава Ігорівна70007001018
31Котелевський Кирило Володимирович60006200028
32Скиданчук Роман Олександрович70007100018
33Жук  Валентина Андріївна50005100016
34Токар Ілля Володимирович50005000005
35Козленко Сергій Олександрович10001100012
36Кривошея Михайло Ігорович20002000002
37Карпишин Ольга Богданівна00000100011
38Щесняк Євгеній Олександрович00000010011
39Томишев Дмитро Вікторович00000000000

9 клас

Прізвище, ім’я, по батькові учасникаІ турІІ турЗагальна сума
1234Сума1234Сума
1Пономарьов Ростислав Володимирович06772077772848
2Олексіюк Іван Максимович67072067501838
3Пушкін Денис Євгенович77051971461837
4Сіліна Ольга Ігорівна77172270171537
5Ульяніч Михайло Геннадійович77131877401836
6Уразовський Андрій Владиславович07341470772135
7Скибицький Нікіта Максимович76072070401131
8Бабієнко Ілля Ростиславович07031077062030
9Різник Валерій Олександрович75031577001429
10Кролевецький Денис Юрійович06071357101326
11Ківва Ярослав Сергійович7513167000723
12Нарцев Денис Юрійович54101070501222
13Широян Давид Арменович07031070501222
14Вілігурський Артур Олегович07031070401121
15Тумак Олександра Ігорівна0570127010820
16Лабенський Данило Володимирович0500577001419
17Миронюк Антон Іванович0214770401118
18Зубрійчук Євген Олексійович0203557001217
19Кожевников Роман Ігорович0713116000617
20Івлічев Володимир Владиславович0203560401015
21Малюков Михайло Костянтинович061077010815
22Бусов Ілля Олександрович060067010814
23Єрмолаєв Гнат Юрійович060394010514
24Нємченко Гліб Костянтинович050057020914
25Демчишин Денис Сергійович060067000713
26Карлов Євген Олександрович051067000713
27Хом’як Андрій Сергійович070075100613
28Данилюк Микола Іванович041057000712
29Савчук Олексій Андрійович070070040411
30Логвіна Ангеліна Вікторівна041055000510
31Подкопаєв Валерій Павлович040045100610
32Сапронов Микола Андрійович021037000710
33Кулеша Ганна Андріївна07108001019
34Веремчук Максим Романович01001700078
35Жук Тетяна Юріївна00101070078
36Мединський Микола Анатолійович00033500058
37Мокрий Андрій Вікторович01001700078
38Якусевич Ганна Володимирівна50016011028
39Вайвала Єлізавета Юріївна70007000007
40Герасимчук Ігор Володимирович00033400047
41Єрмаков Артур Олександрович02002401057
42Житарюк Юлія Володимирівна00033004047
43Мельник Ростислав Руcланович07007000007
44Швець Степан Іванович00000501066
45Герасименко Кристина Олександрівна03003010014
46Коваленко Олексій Олександрович01102011024
47Коваленко Юрій Олександрович01001300034
48Ярмола Єгор Геннадійович00033010014
49Москаленко Роман Вадимович00033000003
50Ільченко Юлія Едуардівна00000100011

10 клас

Прізвище, ім’я, по батькові учасникаІ турІІ турЗагальна сума
1234Сума1234Сума
1Во Дінь Тхань Фонг67772777772855
2Ніколаєв Олег Романович77702177572647
3Ліпартія Ніно Джамбулівна77131877562543
4Сігетій Ярослав Ігорович77762747501643
5Луньов Антон Валерійович77141977101534
6Зуєв Антон Миколайович64311477231933
7Манікін Борис Ігорович77001477501933
8Мелентьєва Ада Денисівна70772147101233
9Фірстенко Валерій Миколайович77301777101532
10Пастущак Богдан Богданович70211077501929
11Волосковець Андрій В’ячеславович7070147010822
12Іваненко Павло Анатолійович6001771071522
13Пеккоєв Владислав Сергійович6000677201622
14Диндин Роман Ігорович7011974101221
15Візгалов Олександр Юрійович7007144110620
16Частоколенко Дар’я Ігорівна1000147071819
17Кедровський Сергій Сергійович6033124110618
18Шуліков Арсеній Владиславович2030546301318
19Бурлака Богдан Іванович6000646101117
20Мітрохін Олексій Володимирович2000277101517
21Мазнєв Андрій Євгенович600177101916
22Пожидаєв Максим Володимирович700187010816
23Сергієнко Тетяна Олександрівна5001627101016
24Косьмін Родіон Євгенович700074030714
25Кравченко Олександр Михайлович600067010814
26Сироткіна Марина Михайлівна700184110614
27Тарасов Антон Андрійович7031112000213
28Дубська Катерина Андріївна700074010512
29Овчарова Марина Андріївна30003401058
30Ковальчук Анастасія Ярославівна30003400047
31Мисковець Ольга Сергіївна00000401055
32Нгуен Дик Мі10203101025
33Тарасов Олександр Олексійович30003101025
34Буряк Руслан Юрійович10001201034

11 клас

Прізвище, ім’я, по батькові учасникаІ турІІ турЗагальна сума
1234Сума1234Сума
1Палько Назарій Зіновійович77772877522149
2Діомідов Євгеній Олексійович77702177672748
3Калашников Вадим Юрійович77062077772848
4Смірнов Денис Олегович77172277072143
5Дубова Софія Андріївна77001477772842
6Хотяїнцева Наталія Володимирівна07271677722339
7Михайлюк Владислав Юрійович77262277001436
8Середа Олександр   Олександрович67712177101536
9Бродюк Сергій Володимирович77702177001435
10Яковлев Іван Володимирович77121717721734
11Альохіна Анастасія Олексіївна77201677201632
12Самченко Дмитро Андрійович77401877001432
13Тимоханов Дмитро Олександрович77201677201632
14Кучеренко Анастасія Олегівна77101577021631
15Тарасенко Владислав Вадимович70721677001430
16Думбай Олексій Дмитрович7707210700728
17Малахов Олександр Ігоревич77001477001428
18Расторгуєв Денис Анатолійович77001477001428
19Святокум Поліна Олегівна7760201700828
20Геленко Єгор Владиславович7010877001422
21Касьянова Ксенія Володимирівна7700141700822
22Ламзін Олег Олександрович7700141700822
23Лук’янихін Олег Вадимович7010877001422
24Селіванов Андрій Андрійович7010877001422
25 Іванова Кіра Ігорівна7000777001421
26Бас Іван Костянтинович7000777001421
27Мороз Микола Петрович7000777001421
28Сподар Ірина Володимирівна7000777001421
29Чорний Михайло Григорович7000776001320
30Казанін Степан Сергійович0003377011518
31Мельніков Віктор Олексійович700077002916
32Нетьоса Володимир Ігорович701081700816
33Сіладі Габор Лайошович700071700815
34Коваль Лада Вікторівна500057000712
35Питлюк Назар Іванович1001273001012
36Прокопенко Владислав Олександрович700071300411
37Москаленко Олександр Юрійович10001170089
38Абібулаєв Євген Олексійович30003130047
39Мовлян Катерина Сергіївна70007000007
40Скіпа Вадим Вікторович00101110023
41Кулик Володимир Петрович000
42Шевченко Андрій Тарасович00000000000

Завантадити умови та розвязки: обидва дні.

В четвер, після засідання журі з приводу підбиття підсумків (з 14.00 по 16.00) у спорткомплексі з 16.15 по 17.45 відбудеться футбольний матч команди журі проти команди учасників та керівників.

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.