brand

Команда міста Києва на 4 етап Всеукраїнської олімпіади

Команда міста Києва на 4 етап Всеукраїнської олімпіади

 

Учасник

Навчальний заклад

Учитель

Резу–

льтат

1.       Тригуб Антон ВолодимировичГімназія «Академія»Гречишкіна О. В.

81

2.       Діомідов Євгеній ОлексійовичРусанівський ліцейШамович О. А.

71

3.       Пушкін Денис ЄвгеновичЛіцей «Наукова зміна»Гольдштейн Ігор Борисович

68

4.       Решетніков Всеволод СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»Зінченко О.Г.

65

5.       Хотяїнцева Наталія ВолодимирівнаЛіцей № 171 «Лідер»Руденко Олександр В’ячеславович

60

6.       Альохіна Анастасія ОлексіївнаЛіцей № 171 «Лідер»Мартюшова Ірина Василівна

58

7.       Ківва Ярослав СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»Романенко Аліна Оскарівна

55

8.       Манікін Борис ІгоровичЛіцей «Наукова зміна»Бєдов Олександр Володимирович

54

9.       Яковлев Іван ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»Мартюшова Ірина Василівна

53

10.   Казанін Степан СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»Мартюшова Ірина Василівна

53

11.   Скибицький Нікіта МаксимовичЛіцей № 208Тимошкевич В. О.

52

12.   Кучеренко Анастасія ОлегівнаЛіцей № 171 «Лідер»Мартюшова Ірина Василівна

50

13.   Бабієнко Ілля РостиславовичЛіцей № 171 «Лідер»Романенко Алина Оскарівна

50

14.   Тимоханов Дмитро ОлександровичЛіцей «Наукова зміна»Бєдов Олександр Володимирович

48

15.   Мелентьєва Ада ДенисівнаЛіцей № 171 «Лідер»Мартюшова Ірина Василівна

48

16.   Олексіюк Іван МаксимовичЛіцей № 171 «Лідер»Романенко Алина Оскарівна

42

  1. Запасними стають одразу 6 учасників:

1.      Кошель Анастасія Андріївна 2.      Данилова Юлія Олегівна 3.      Кришталь Віктор Олегович 4.      Нгуен Чунг Кионг 5.      Сікорський Денис Андрійович 6.      Гунько Олександр Сергійович В разі хвороби чи іншої причини, внаслідок якої доведеться робити заміну одного чи більшої кількості з наведених вище учасників, вибір останніх буде проведено простим жеребкуванням.

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

    Перейти до панелі інструментів