brand

ІІ тур Київської міської олімпіади

ІІ тур Київської міської олімпіади

ІІ тур Київської міської олімпіади відбудеться у найближчу п’ятницю 7 лютого 2014 року о 10.00 на механіко-математичному факультеті (пр-т Глушкова, 4е) та факультеті кібернетики (пр-т Глушкова, 4д)  Київського національного університету імені Тараса Шевченка.

 Розподіл аудиторій ми залишимо без змін у порівнянні із запланованим на 31 січня, щоб не вносити плутанини. Але тут можуть виникнути певні нюанси. Зараз в університеті канікули, а тому опалення на мінімальному рівні. Прошу дітей тепло одягнутися, в разі потреби взяти з собою чай-каву. Якщо у якійсь аудиторії буде зовсім прохолодно, оргкомітет залишає за собою право перевести учнів в іншу аудиторію.
Отож, прошу не запізнюватись і бажано на 9.45 усім бути вже на місцях.

 Старшим по класам та їх заступникам прохання прибути на олімпіаду на 9.00 для вирішення організаційних питань.
Усі члени журі прибувають для перевірки робіт у ІППО (пр-т Тичини, 17) на 15.00. Про інші можливі зміни ми будемо повідомляти, але сподіваюсь, що принципово вже нічого не зміниться.

 Апеляція по 2 туру олімпіади планується в ІППО (пр-т Тичини, 17) на понеділок 10 лютого 2014 року на 15.00.

 Відбір на Всеукраїнську олімпіаду планується на п’ятницю 14 лютого (1 тур), неділю 16 лютого (2 тур) та неділю 23 лютого (3 тур) на факультеті кібернетики в аудиторії 01, початок на 9.45

Александра

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.