brand

Розподiл по аудиторiях на 2-й тур мiської Олiмпiади з математики

Розподiл по аудиторiях на 2-й тур мiської Олiмпiади з математики

Розподiл по аудиторiях на 2-й тур мiської  Олiмпiади з математики, що вiдбудеться у п’ятницю 31.01 на факультетах кiбернетики та мехмату КНУ iм. Шевченка.

[expand title=”Розподiл 7-х класiв“]

УчасникНавчальний закладкабінетФак
1Іванчик Георгій ПавловичЛіцей № 198 «Еко»01К
2Кришталь Віктор ОлеговичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»01К
3Вахітов Богдан ВолодимировичЛіцей «Наукова зміна»01К
4Бондаренко Михайло РомановичЛіцей № 171 «Лідер»01К
5Лаврентій Максим ДмитровичЛіцей № 14201К
6Ванін Данило ОлеговичЛіцей № 20801К
7Грищенко Олексій СергійовичРусанівський ліцей01К
8Гусак Андрій ПавловичСЗШ № 13201К
9Яцків Катерина БогданівнаРусанівський ліцей01К
10Черемшинський Сергій ОлександровичГолосіївський ліцей № 24101К
11Цимбал Ілля ВалентиновичЛіцей № 171 «Лідер»01К
12Олексієнко Микита КостянтиновичЛіцей № 171 «Лідер»01К
13Тульчинська Кіра ПетрівнаЛіцей № 171 «Лідер»01К
14Шлапак Ярина ЮріївнаСШ № 11001К
15Шашков Владислав КостянтиновичЛіцей № 171 «Лідер»01К
16Мендзебровський Георгій ІгоревичЛіцей № 171 «Лідер»01К
17Тарканій Анастасія ОлегівнаГімназія № 17801К
18Розмариця Олександр АндрійовичЛіцей «Наукова Зміна»01К
19Руденко Анастасія ВячеславівнаЛіцей № 171 «Лідер»01К
20Когут Марія ВолодимирівнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»01К
21Стародуб Вероніка КостянтинівнаРусанівський ліцей01К
22Сікорський Денис АндрійовичЛіцей № 171 «Лідер»01К
23Семчук Ірина АндріївнаЛіцей «Наукова зміна»01К
24Братчик Софія РоманівнаСШ № 11201К
25Білокур Михайло ОлександровичЛіцей № 15701К
26Микитенко Дмитро АндрійовичЛіцей № 171 «Лідер»01К
27Леонов Андрій ЛеонідовичСШ № 25001К
28Цисін Михайло ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»01К
29Козимір Яна КостянтинівнаЛіцей № 100 «Поділ»01К
30Нечипорук Карина ІгорівнаЛіцей №20801К
31Ортікова Олександра АлішерівнаЛіцей № 100 «Поділ»01К
32Потьомкін Лев ЄвгеновичЛіцей № 14201К
33Редя Андрій ВолодимировичСШ № 25001К
34Шевчук Руслан СвятославовичЛіцей № 171 «Лідер»01К
35Атаджанов Назар АзатовичРусанівський ліцей01К
36Бовтрюк Ілля АндрійовичЛіцей № 171 «Лідер»01К
37Таран Дмитро ОлександровичГімназія № 107 «Введенська»01К
38Рябоконь Максим СергійовичЛіцей № 14201К
39Ленівенко Микита ГеннадійовичЛіцей № 14201К
40Онищенко Анастасія МиколаївнаЛіцей № 171 «Лідер»01К
41Тютюнник ДмитроСлов’янська гімназія01К
42Кадиров Кадіра БекетовичРусанівський ліцей01К
43Савченко Богдан АндрійовичСШ № 194 «Перспектива»01К
44Баханов Іван ОлексійовичЛіцей № 22701К
45Скворцова Єлизавета ОлександрівнаЛіцей № 171 «Лідер»01К
46Воробйова Аліса ОлегівнаЛіцей № 20801К
47Гінкул Анна ОлександрівнаЛіцей «Наукова зміна»01К
48Попов Андрій ЮрійовичЛіцей № 171 «Лідер»01К
49Крочак Олександр ОлеговичЛіцей № 100 «Поділ»01К
50Черкасова-Дурнєва Поліна ВіталіївнаЛіцей №20801К
51Мамелекова Меріам БатирівнаГімназія № 14301К
52Тютюнник Данило РуслановичГімназія «КМК»01К
53Федорчук Богдан ВікторовичЛіцей № 171 «Лідер»01К
54Стояновський Даніїл ОлександровичЛіцей № 171 «Лідер»01К
55Іванченко Всеволод ВіталійовичЛіцей № 20801К
56Денисова Катерина ІгорівнаЛіцей № 171 «Лідер»01К
57Галаган Наталія ОлегівнаЛіцей № 171 «Лідер»01К
58Прокопюк Вікторія ВасилівнаСШ № 30401К
59Кононенко ІванЛіцей № 171 «Лідер»01К
60Бура Іванна ВолодимирівнаЛіцей № 14201К
61Ткаченко Олег НдрійовичПолітехнічний ліцей01К
62Осока Даніїл СергійовичТехнічний ліцей01К
63Фоков Володимир ПетровичГімназія № 15301К

[/expand][expand title=”Розподiл 8-х класiв“]

УчасникНавчальний закладкабінетФак
1Тригуб Антон ВолодимировичГімназія «Академія»43К
2Решетніков Всеволод СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»43К
3Данилова Юлія ОлегівнаЛіцей № 171 «Лідер»43К
4Карлишева Анна ОлексіївнаЛіцей № 171 «Лідер»43К
5Ієвлев Єгор ОлексійовичШкола екстернів43К
6Семків Назар ВасильовичЛіцей № 171 «Лідер»43К
7Прокопець Юрій АндрійовичРусанівський ліцей43К
8Григорович Олександр СергійовичГімназія № 17843К
9Васильєва Катерина ЄгорівнаЛіцей № 171 «Лідер»43К
10Морква Світлана ОлегівнаЛіцей «Наукова зміна»43К
11Башук Олексій ОлексійовичЛіцей № 171 «Лідер»43К
12Димура Софія АндріївнаЛіцей № 14543К
13Таранова Тетяна АндріївнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»43К
14Совайло Кирило АнатолійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»43К
15Сіриченко ВладиславаЛіцей № 171 «Лідер»43К
16Огольцов ІлляЛіцей № 20843К
17Тоганенко Владислав ВолодимировичГімназія № 17843К
18Михайленко Богдан РомановичЛіцей № 14543К
19Мідцева Катерина ОлександрівнаРусанівський ліцей43К
20Анпілогов Марк РобертовичЛіцей № 171 «Лідер»43К
21Вознюк Єгор ОлеговичЛіцей «Наукова зміна»43К
22Скрипнік Андрій ОлеговичЛіцей № 171 «Лідер»43К
23Кісельов Дмитро ЄвгеновичЛіцей № 171 «Лідер»43К
24Семенко Карина МиколаївнаПолітехнічний ліцей43К
25Федоренко Олег ДмитровичРусанівський ліцей43К
26Черненко Олексій СергійовичЛіцей «Престиж»43К
27Журба Микола АндрійовичЛіцей «Наукова Зміна»43К
28Коваль Дмитро РомановичЛіцей № 171 «Лідер»43К
29Сахаров Андрій ЮрійовичЛіцей № 171 «Лідер»43К
30Гайдай Ярослав ОлександровичЛіцей № 14543К
31Антошина Катерина ОлегівнаЛіцей «Наукова зміна»41М
32Гайдук Борис ЄвгенійовичРусанівський ліцей41М
33Кацай Микола ОлександровичСШ № 21441М
34Капанадзе Далі ТенгізівнаЛіцей № 20841М
35Борець  Михайло МаксимовичГімназія № 17241М
36Лагода Анна АндріївнаЛіцей «Наукова зміна»41М
37Ставинський Андрій БорисовичГімназія № 17841М
38Кошовий Володимир ГеннадійовичРусанівський ліцей41М
39Курбатова Софія ОлександрівнаРусанівський ліцей41М
40Баранова Людмила ВіталіївнаЛіцей «Наукова зміна»41М
41Задорожний Олександр АндрійовичСШ № 1741М
42Лизогуб Маргарита ВолодимирівнаГімназія «КМК»41М
43Мозжаков Олексій РуслановичЛіцей № 5141М
44Стегнюк Анастасія ОлександрівнаЛіцей № 171 «Лідер»41М
45Костюк Ілля ПавловичЛіцей № 14541М
46Кравець Анна ВасилівнаЛіцей № 171 «Лідер»41М
47Смик Марія СергіївнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»41М
48Кокура Івана ВалерійовичаЛіцей № 20841М
49Кільчевський Олександр ЛеонідовичЛіцей № 14541М
50Остапенко Марія ОлегівнаЛіцей № 20841М
51Голуб Ольга ГеннадіївнаСЗШ № 6041М
52Гук Дмитро АндрійовичГолосіївський ліцей № 24141М
53Родіонов Олександр ПавловичЛіцей № 14541М
54Ананіч Ілля ІгоровичРусанівський ліцей41М
55Хрипунова Ангеліна ВікторівнаТехнічний ліцей41М
56Самчук Денис СергійовичФінансовий ліцей41М
57Устінова Анна МихайлівнаЛіцей № 171 «Лідер»41М
58Житар Роман ВіталійовичСШ № 19741М
59Чорний Ігор  ОлеговичЛіцей № 14541М
60Собко Тетяна АнатоліївнаНВК № 240 «Соціум»41М
61Кушніренко Марія СергіївнаЛіцей № 22721М
62Груша Владислав СергійовичЛіцей «Наукова зміна»21М
63Приступа Борис ЯрославовичЛіцей № 171 «Лідер»21М
64Ноженко Віталій ВалерійовичСШ № 30421М
65Проніна Дар’я ВасилівнаЛіцей № 14521М
66Пилипчук Вікторія ЮріївнаСлов’янська гімназія21М
67Гадзовський Євгеній ГеннадійовичЛіцей № 24121М
68Гуртовий Леонід ДмитровичЛіцей № 171 «Лідер»21М
69Гульчук Всеволод ПетровичЛіцей № 14521М
70Бахчеджиоглу АталайЛіцей «Наукова зміна»21М

[/expand][expand title=”Розподiл 9-х класiв“]

УчасникНавчальний закладкабінетФак
1Скибицький Нікіта МаксимовичЛіцей № 20801К
2Ківва Ярослав СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»01К
3Олексіюк Іван МаксимовичЛіцей № 171 «Лідер»01К
4Гунько Олександр СергійовичГімназія № 17801К
5Бондаренко Денис ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»01К
6Нарцев Денис ЮрійовичУФМЛ01К
7Дмитренко Віталія ПавловичаЛіцей № 14501К
8Критович Олександр ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»01К
9Пушкін Денис ЄвгеновичЛіцей «Наукова зміна»01К
10Степанюк Марії ОлегівниЛіцей № 14501К
11Косюк Іван ЮрійовичЛіцей № 171 «Лідер»01К
12Мілантьєв Сергій СергійовичЛіцей № 20801К
13Москвич Андрій СергійовичЛіцей «Наукова зміна»01К
14Мельниченко Антон СергійовичЛіцей «Наукова зміна»01К
15Вертелецький Владислав ЮрійовичУФМЛ01К
16Бабієнко Ілля РостиславовичЛіцей № 171 «Лідер»01К
17Кожевников Роман ІгоровичУФМЛ01К
18Кравець Ольга АндріївнаРусанівський ліцей01К
19Авраменко Артем СергійовичЛіцей «Престиж»01К
20Терещенко Анна ВіталіївнаЛіцей № 14501К
21Нгуен Чунг КионгЛіцей № 171 «Лідер»01К
22Демчик Наталія АнатоліївнаУФМЛ01К
23Бездушний Всеволод ІгоровичРусанівський ліцей01К
24Мицканюк Вікторія ЮріївнаЛіцей № 171 «Лідер»01К
25Головань Денис РомановичЛіцей № 20801К
26Кошевой ІлляЛіцей «Наукова зміна»01К
27Сукайло Катерина ІгорівнаЛіцей № 171 «Лідер»01К
28Кошель Анастасія АндріївнаЛіцей № 20801К
29Бившева Анастасія МихайлівнаГімназія № 17801К
30Онищенко Марія МиколаївнаЛіцей № 171 «Лідер»01К
31Солоний Олег ЯрославовичГімназія № 17801К
32Кшиванський Олександр ОлександровичРусанівський ліцей01К
33Драганчук Денис ВолодимировичЛіцей № 20801К
34Рохварг Ігор ОлександровичЛіцей № 171 «Лідер»01К
35Нємченко Гліб КостянтиновичУФМЛ01К
36Сокольський Тимофій ГеоргійовичГімназія № 17801К
37Ходаківський Єгор ВячеславовичЛіцей № 20801К
38Хома Андрій СергійовичУФМЛ01К
39Тригуб Антон ВолодимировичГімназія “Академія”01К
40Пількевич Олексій ВіталійовичГімназія східних мов № 101К
41Разумков Гліб ОлександровичЛіцей № 100 «Поділ»01К
42Пекневич Ілля ІгоровичЛіцей № 20801К
43Баценко Тетяна МаксимівнаРусанівський ліцей01К
44Будаєв Назар ПетровичЛіцей № 20801К
45Зайчук Ілля КостянтиновичГімназія № 17801К
46Лещенко Влас АндрійовичЛіцей № 20801К
47Худенко Костянтин ВолодимировичЛіцей «Наукова зміна»01К
48Ратаров Даніїл ОлексійовичЛіцей № 171 «Лідер»01К
49Карпенко Анастасія АндріївнаЛіцей № 20801К
50Шинкевич Дмитро ЮрійовичГімназія НПУ01К
51Шульга Ілля СергійовичУФМЛ01К
52Європін Богдан БогдановичЛіцей № 171 «Лідер»01К
53Таранов Ярослав АндрійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»01К
54Островерхий Антон СергійовичЛіцей № 14201К
55Кундас Валерій ЮрійовичУФМЛ01К
56Іщук Дар’я ОлександрівнаГімназія № 17801К
57Мірошник Віталіна ІгорівнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»01К
58Єфанов Павло ЕдуардовичЛіцей № 14501К
59Богуславська Аліна ВалеріївнаЛіцей № 20801К
60Андрющенко Олексій АндрійовичСШ № 13001К
61Живолович Олександра ЄвгенівнаГімназія № 14301К
62Шамрай Денис ІгоровичЛіцей № 171 «Лідер»01К
63Царенкова Марія СергіївнаУФМЛ01К
64Невмержицька Анастасія РостиславівнаЛіцей № 100 «Поділ»01К
65Лавренов Нестор ОлександровичЛіцей № 20801К
66Дворніцька Олена ОлександрівнаРусанівський ліцей01К
67Дегтярьов Олексій ОлександровичУФМЛ01К
68Верьовочкін Олександр СергійовичСШ № 301К
69Степурін Сава ІвановичЛіцей № 171 «Лідер»01К
70Яценко Владислав ІгоровичЛіцей «Наукова зміна»01К
71Фонотова Олександра ВадимівнаЛіцей «Інтелект»01К

[/expand][expand title=”Розподiл 10-х класiв“]

УчасникНавчальний закладкабінетФак
1Яковлев Іван ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»45М
2Манікін Борис ІгоровичЛіцей «Наукова зміна»45М
3Ошлянський Андрій ОлеговичЛіцей № 171 «Лідер»45М
4П’янков Антон ОлексійовичГімназія № 17845М
5Скибицький Нікіта МаксимовичЛіцей № 20845М
6Казанін Степан СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»45М
7Кучеренко Анастасія ОлегівнаЛіцей № 171 «Лідер»45М
8Хромець Богдан ВадимовичЛіцей № 14245М
9Сулейманов Артур КурбановичЛіцей № 171 «Лідер»45М
10Лапіга Олександра ІгорівнаРусанівський ліцей45М
11Красько Ірина МиколаївнаЛіцей № 171 «Лідер»45М
12Ждан-Пушкін Антон ВолодимировичЛіцей № 14245М
13Сокотун Микита РуслановичЛіцей № 171 «Лідер»45М
14Хахлюк Олексій ОлексійовичЛіцей № 14245М
15Моторна Євгенія ІгорівнаРусанівський ліцей45М
16Лабунець Павло ЮрійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»45М
17Андрейчук Анастасія ВіталіївнаЛіцей № 171 «Лідер»45М
18Марченко Єгор ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»45М
19Васецький Дмитро ОлександровичГімназія «Троєщина»45М
20Борозенець Михайло РомановичГімназія № 17845М
21Саранцева Марія АнтонівнаЛіцей № 171 «Лідер»45М
22Лук’янова Анастасія ДмитрівнаЛіцей № 20845М
23Смокович Олександр МихайловичЛіцей № 171 «Лідер»45М
24Кирилюк Максим СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»45М
25Войнаровська Варвара ВалеріївнаЛіцей № 171 «Лідер»45М
26Бурлака Стівен ІгоровичГімназія № 15345М
27Кравець Олексій ПавловичЛіцей № 171 «Лідер»45М
28Братусь Олександр СергійовичТехнічний ліцей45М
29Мерзлікіна Поліна МиколаївнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»45М
30Горбешко Олексій КостянтиновичСШ № 5245М
31Мотрук Анастасія ДмитрівнаЛіцей № 171 «Лідер»42М
32Шалік  Олексій ІвановичЛіцей № 171 «Лідер»42М
33Жур Іван ЛеонідовичЛіцей № 14542М
34Татарін Валерій В’ячеславовичЛіцей № 14242М
35Сильченко Микита ІгоровичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»42М
36Поліїт Максим ГригоровичЛіцей № 20842М
37Монастирський Олег ГеннадійовичТехнічний ліцей42М
38Мелентьєва Ада ДенисівнаЛіцей № 171 «Лідер»42М
39Сайног Олексій МаксимовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»42М
40Цуркан В’ячеслав ОлександровичПолітехнічний ліцей42М
41Лавроненко Костянтин СергійовичГімназія № 31542М
42Казьмін Євген ВалерійовичУФМЛ42М
43Коренко Дмитро ВолодимировичСШ № 5242М
44Женчук Олексій ВалерійовичЛіцей № 14542М
45Числов Олександр ВалерійовичПолітехнічний ліцей42М
46Солдаткін Гліб ВалентиновичЛіцей № 171 «Лідер»42М
47Мазнєв Андрій ЄвгеновичУФМЛ42М
48Панчук Богдан ОлександровичУФМЛ42М
49Шаповалова Анастасія МиколаївнаПолітехнічний ліцей42М
50Осьмак Юлія ВладиславівнаЛіцей № 171 «Лідер»42М
51Конопацька Олександра ОлегівнаЛіцей № 100 «Поділ»42М
52Голубаха Микита ІгоровичГімназія «Престиж»42М
53Арзамасцев Олександр ВолодимировичЛіцей № 14542М
54Бондарь Артем ОлександровичЛіцей № 20842М
55Перепелиця Антон ІгоровичУФМЛ42М

[/expand][expand title=”Розподiл 11-х класiв“]

УчасникНавчальний закладкабінетФак
1Тимоханов Дмитро ОлександровичЛіцей «Наукова зміна»43К
2Хотяїнцева Наталія ВолодимирівнаЛіцей № 171 «Лідер»43К
3Альохіна Анастасія ОлексіївнаЛіцей № 171 «Лідер»43К
4Цинцеус Гліб ОлеговичЛіцей № 171 «Лідер»43К
5Гаврилко Євгеній ДмитровичГімназія № 17843К
6Діомідов Євгеній ОлексійовичРусанівський ліцей43К
7Назаренко Борис ЄгоровичУФМЛ43К
8Орлик Сергій ЕдуардовичЛіцей «Інтелект»43К
9Кохановський Іван ОлександровичЛіцей № 100 «Поділ»43К
10Байкова Катерина ОлександрівнаЛіцей № 14543К
11Орєхов Дмитро ОлександровичЛіцей № 14543К
12Самойлова Ольга МиколаївнаЛіцей № 171 «Лідер»43К
13Краштан Таміла ЄвгенівнаПолітехнічний ліцей43К
14Рижков Ігор ОлеговичЛіцей № 171 «Лідер»43К
15Штик Яна ВалеріївнаУФМЛ43К
16Зіненко Дмитрій  СергійовичУФМЛ43К
17Редько Сергій ДмитровичЛіцей № 171 «Лідер»43К
18Дорошенко Світлана ОлексіївнаЛіцей № 20843К
19Лаба Дмитро МирославовичаЛіцей № 171 «Лідер»43К
20Сніжко Богдан МиколайовичСШ № 25243К
21Митрофанов Вадим ЄвгеновичЛіцей № 14543К
22Колодяжна Тетяна ВалеріївнаУФМЛ43К
23Кущак Олександр ЕдуардовичКловський ліцей № 7743К
24Мельник Олексій ОлеговичЛіцей № 14543К
25Канівець Дмитро ВолодимировичЛіцей «Наукова зміна»221К
26Харченко Дмитро ОлександровичРусанівський ліцей221К
27Варзар Євгеній АнатолійовичУФМЛ221К
28Макогон Роман ОлександровичНВК № 240 «Соціум»221К
29Розумний Денис ІвановичЛіцей № 38221К
30Ілющенко Микита ІгоровичГімназія № 153221К
31Казак Володимир ВладиславовичЛіцей № 142221К
32Першин Радомир ВалерійовичЛіцей «Наукова зміна»221К
33Андрійко Андрій АндрійовичУФМЛ221К
34Григоренко Олександр ЄвгеновичСЗШ № 306221К
35Салій Ольга ОлексіївнаЛіцей № 38221К
36Смєлова Анастасія ВікторівнаЛіцей «Наукова зміна»221К
37Погибко Іван СергійовичУФМЛ221К
38Редько Костянтин ДмитровичЛіцей № 171 «Лідер»221К
39Калайдов Максим ЄвгенійовичЛіцей № 171 «Лідер»221К
40Савчин Дмитро ЮрійовичЛіцей «Наукова зміна»221К
41Думанський ВолодимирЛіцей № 198 «Еко»221К
42Олексієнко Ілля ВадимовичЛіцей «Наукова зміна»221К
43Йосипів Юрій ЛюбомировичУФМЛ221К
44Кулій Ярослав ТарасовичЛіцей № 100 «Поділ»221К
45Якимець Дмитро МиколайовичЛіцей «Наукова зміна»221К

[/expand]

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

    Перейти до панелі інструментів