brand

Остаточнi результати I туру мiської Олiмпiади

Остаточнi результати I туру мiської Олiмпiади

Остаточнi результати пiсля апеляції. Видiленi учасники проходять в наступний тур.
[expand title=” Результати 7 класи“]

УчасникНавчальний закладШифрI тур
1234Сума
1Іванчик Георгій ПавловичЛіцей № 198 «Еко»20777728
2Кришталь Віктор ОлеговичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»136777728
3Вахітов Богдан ВолодимировичЛіцей «Наукова зміна»63767727
4Бондаренко Михайло РомановичЛіцей № 171 «Лідер»146773724
5Лаврентій Максим ДмитровичЛіцей № 142139727622
6Ванін Данило ОлеговичЛіцей № 20864734721
7Грищенко Олексій СергійовичРусанівський ліцей74707721
8Гусак Андрій ПавловичСЗШ № 132151077721
9Яцків Катерина БогданівнаРусанівський ліцей170077721
10Черемшинський Сергій ОлександровичГолосіївський ліцей № 241213077721
11Цимбал Ілля ВалентиновичЛіцей № 171 «Лідер»216077721
12Олексієнко Микита КостянтиновичЛіцей № 171 «Лідер»220167721
13Тульчинська Кіра ПетрівнаЛіцей № 171 «Лідер»233777021
14Шлапак Ярина ЮріївнаСШ № 110162776020
15Шашков Владислав КостянтиновичЛіцей № 171 «Лідер»167767020
16Мендзебровський Георгій ІгоревичЛіцей № 171 «Лідер»200157720
17Тарканій Анастасія ОлегівнаГімназія № 17823156719
18Розмариця Олександр АндрійовичЛіцей «Наукова Зміна»43577019
19Руденко Анастасія ВячеславівнаЛіцей № 171 «Лідер»46057719
20Когут Марія ВолодимирівнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»56057719
21Стародуб Вероніка КостянтинівнаРусанівський ліцей88574319
22Сікорський Денис АндрійовичЛіцей № 171 «Лідер»39047718
23Семчук Ірина АндріївнаЛіцей «Наукова зміна»45147618
24Братчик Софія РоманівнаСШ № 11282237618
25Білокур Михайло ОлександровичЛіцей № 157100066618
26Микитенко Дмитро АндрійовичЛіцей № 171 «Лідер»194173718
27Леонов Андрій ЛеонідовичСШ № 25054157417
28Цисін Михайло ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»96127717
29Козимір Яна КостянтинівнаЛіцей № 100 «Поділ»143064717
30Нечипорук Карина ІгорівнаЛіцей №208172557017
31Ортікова Олександра АлішерівнаЛіцей № 100 «Поділ»210073717
32Потьомкін Лев ЄвгеновичЛіцей № 142124136616
33Редя Андрій ВолодимировичСШ № 250132036716
34Шевчук Руслан СвятославовичЛіцей № 171 «Лідер»163027716
35Атаджанов Назар АзатовичРусанівський ліцей179727016
36Бовтрюк Ілля АндрійовичЛіцей № 171 «Лідер»183064616
37Таран Дмитро ОлександровичГімназія № 107 «Введенська»237727016
38Рябоконь Максим СергійовичЛіцей № 14230726015
39Ленівенко Микита ГеннадійовичЛіцей № 142138017715
40Онищенко Анастасія МиколаївнаЛіцей № 171 «Лідер»218177015
41Тютюнник ДмитроСлов’янська гімназія225053715
42Кадиров Кадіра БекетовичРусанівський ліцей18036514
43Савченко Богдан АндрійовичСШ № 194 «Перспектива»41716014
44Баханов Іван ОлексійовичЛіцей № 22781077014
45Скворцова Єлизавета ОлександрівнаЛіцей № 171 «Лідер»92070714
46Воробйова Аліса ОлегівнаЛіцей № 208104067114
47Гінкул Анна ОлександрівнаЛіцей «Наукова зміна»106007714
48Попов Андрій ЮрійовичЛіцей № 171 «Лідер»131077014
49Крочак Олександр ОлеговичЛіцей № 100 «Поділ»140007714
50Черкасова-Дурнєва Поліна ВіталіївнаЛіцей №208155077014
51Мамелекова Меріам БатирівнаГімназія № 143204716014
52Тютюнник Данило РуслановичГімназія «КМК»231016714
53Федорчук Богдан ВікторовичЛіцей № 171 «Лідер»232617014
54Стояновський Даніїл ОлександровичЛіцей № 171 «Лідер»238743014
55Іванченко Всеволод ВіталійовичЛіцей № 20817553013
56Денисова Катерина ІгорівнаЛіцей № 171 «Лідер»35006713
57Галаган Наталія ОлегівнаЛіцей № 171 «Лідер»123070613
58Прокопюк Вікторія ВасилівнаСШ № 304126213713
59Кононенко ІванЛіцей № 171 «Лідер»135517013
60Бура Іванна ВолодимирівнаЛіцей № 142159170513
61Ткаченко Олег НдрійовичПолітехнічний ліцей180033713
62Осока Даніїл СергійовичТехнічний ліцей 207114713
63Фоков Володимир ПетровичГімназія № 153229067013
64Кучін Владислав ДмитровичГімназія № 28358723012
65Білорус Катерина СергіївнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»77066012
66Козій ДенисЛіцей № 171 «Лідер»142057012
67Мельник МикитаЛіцей №171 “Лідер”187057012
68Менчиков Дмитро СергійовичСШ № 194 «Перспектива»199006612
69Міхно Андрій МаксимовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»202150612
70Лось Владислав МаксимовичЛіцей № 100 «Поділ»206023712
71Хропачов Іван ГлібовичСШ № 155217006612
72Тимошенко Павло СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»25413311
73Висоцький Андрій АнатолійовичСлов’янська гімназія112023611
74Шидловський Тимофій МаксимовичСШ № 211161173011
75Шиманович Владислав ВіталійовичРусанівський ліцей168103711
76Онiстрат Дмитро ОлександровичРусанiвський лiцей223103711
77Павлова Юлія ДмитрівнаГімназія «КМК»224713011
78Федоров Антон ЛеонідовичЛіцей № 100 «Поділ»227713011
79Ілляш Олена МаксимівнаСШ № 5210037010
80Кармелюк Тимофій ІгоровичГімназія № 17819703010
81Титарчук Владислав ІгоревичЛіцей № 171 «Лідер»27163010
82Тихоплав Антон ВячеславовичЛіцей № 20828003710
83Семенко Еліна ОлександрівнаЛіцей № 171 «Лідер»37037010
84Сердюк Олександр МиколайовичЛіцей № 14240127010
85Кошовий Богдан ФедоровичГімназія № 17852003710
86Білібаєв ЄгорЛіцей № 171 «Лідер»65037010
87Резніченко Єгор ОлеговичГімназія № 13685013610
88Данильченко Софія СергіївнаСШ № 115108120710
89Борисюк Василина ІванівнаГімназія «Академія»119037010
90Андрєєва Марія АндріївнаЛіцей №208121037010
91Грищенко Юлія КостянтинівнаГімназія № 177147127010
92Якименко Дмитро ВладиславовичЛіцей № 171 «Лідер»171073010
93Пащенко Антон ІвановичРусанівський ліцей208003710
94Федотов Андрій АндрійовичРусанівський ліцей234007310
95Халенко Михайло РомановичРусанівський ліцей235730010
96Іванець Роман МаксимовичЛіцей № 142402709
97Тимощук Нікіта АндрійовичЛіцей № 2082601269
98Йокубжанов Умар АхроровичГімназія № 1783402709
99Кошель Софія АндріївнаРусанівський ліцей4902349
100Шмонько Владислава ОлегівнаЛіцей №2085902709
101Дем’янець Марта ВікторівнаЛіцей № 2086002709
102Дарницький Антон ВладиславовичЛіцей № 171 «Лідер»6606309
103Кісленко ОленаЛіцей №2087611709
104Головенко ДмитроЛіцей № 171 «Лідер»8020709
105Цибулькін Кирило ЯновичЛіцей № 1429772009
106Грінь Анна ОлександрівнаГолосіївський ліцей № 24111411079
107Власенко Марія ФедорівнаЛіцей № 20811711709
108Поліщук Ольга ВолодимирівнаГімназія № 107 «Введенська»12827009
109Піскун Валерій ОлександровичСШ № 313306309
110Германюк ВсеволодСЗШ № 7216003609
111Панов Олександр АнатолійовичСШ № 18520972009
112Скубенко Каріна ВалеріївнаРусанівський ліцей21211079
113Перепечаєв Ілля ІгоровичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»22102709
114Зайцев Павло ВадимовичГімназія № 177810708
115Дзиговський Владислав ІгоровичСШ № 611110708
116Дука Ольга ОлексіївнаСШ № 3171205308
117Сидоренко Денис ОлеговичСШ № 2503101078
118Азаров Євген ЛьвовичЛіцей №2087011608
119Цубіна Софія ВіталіївнаГолосіївський ліцей № 2419301078
120Андрущенко Єлизавета ОлексіївнаЛіцей № 198 «Еко»9901708
121Герасименко Даніїл ЮрійовичСШ № 194 «Перспектива»15001708
122Ворожбій Катерина ВіталіївнаОлександрійська гімназія15601708
123Бойко Данило РомановичГімназія «Оболонь»15701708
124Личак Олена ОлександрівнаСШ № 21420311068
125Чалапчій Ірина ВолодимирівнаСЗШ № 23021401708
126Лисак Анастасія ВолодимирівнаГімназія № 5924017008
127Квятковська Катерина ЄвгенівнаГімназія № 136501607
128Рибніков Євген ОлександровичТехнічний ліцей4210607
129Комонов Кирило МаксимовичЛіцей № 198 «Еко»5100707
130Лазарова Софія ГеннадіївнаПолітехнічний ліцей5507007
131Струсь Роман АндрійовичНВК № 240 «Соціум»8900707
132Вернидуб Артур АндрійовичЛіцей № 171 «Лідер»11000077
133Гречко Денис МиколайовичЛіцей № 20811500707
134Костенко Анна ЮріївнаНВК № 16713400707
135Акімова Діана ЄвгенівнаГімназія № 3215210607
136Власенко Павло БорисовичЛіцей №20815401607
137Шинкарьова Надія АндріївнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»16416007
138Шишка Семен ОлександровичСШ № 194 «Перспектива»16516007
139Глуховський Павло ОлександровичГімназія «КМК»18100707
140Нобіуз Андрій СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»19500707
141Нікітін Богдан ДенисовичСШ № 18519800077
142Усенко Дмитро ОлександровичЛіцей № 100 «Поділ»22607007
143Макарук Іван СергійовичСШ № 7624500707
144Жеребко Аліса ВячеславівнаГімназія № 323715006
145Жукотський Олександр АндрійовичЛіцей № 100 «Поділ»3200606
146Кравцова Катерина ГригорівнаНВК «Святошинська гімназія»4803306
147Коваленко Олександр ВолодимировичГімназія № 485700606
148Будаєв Артем ЮрійовичНВК № 1677202406
149Груз Генріх ГеннадійовичТехнічний ліцей НТУУ«КПІ»7530306
150Степура Андрій ОлексійовичЛіцей № 171 «Лідер»8715006
151Чікільова Анастасія МаксимівнаГімназія «Академія»9411406
152Булко Юрій СергійовичСШ № 194 «Перспектива»10503306
153Щербакова Маргарита СергіївнаЛіцей № 171 «Лідер»17502406
154Новик Віталій ДмитровичЛіцей №20818612306
155Новицький Денис КостянтиновичЛіцей «Престиж»19015006
156Найда Богдан МілановичЛіцей № 14219633006
157Філін Олексій СергійовичЛіцей № 198 «Еко»22812306
158Тютюшкін Данило ІгоровичСШ № 9223606006
159Мацуй Анна МихайлівнаСШ № 7024200606
160Поплевічева Ірина ПавлівнаГімназія № 287310405
161Третьякова Катерина ВладиславівнаЛіцей «Наукова зміна»2905005
162Савчук Назарій ІгоровичЛіцей № 2083602305
163Кривенко Іванна ОлександрівнаЛіцей № 171 «Лідер»4723005
164Кіслухін Олександр ОлексійовичШкола екстернів5050005
165Гапон Максим ОлеговичЛіцей №2087902305
166Василенко Дмитро ОлеговичСШ № 858302305
167Пушкарь Максим ВолодимировичЛіцей №20810202305
168Галицька ОлександраЛіцей № 171 «Лідер»12005005
169Грицюк Олександр ОлександровичСШ № 194 «Перспектива»14501315
170Карпенко Аліса ЮріївнаЛіцей №20814911305
171Шульгiн Даніїл ВіталійовичРусанiвський лiцей17305005
172Шпитчук Діана ВасилівнаСШ № 5217411305
173Бондар Дмитро ІгоровичЛіцей №171 “Лідер”18811305
174Поздняков Олег ОлександровичГолосіївський ліцей № 241100404
175Сліпчук Євгеній ГеннадійовичЛіцей № 2083810304
176Галацин Захар БорисовичСШ № 1206810304
177Сімчук Олександр Мар’яновичЛіцей №171 “Лідер”7110304
178Воловик Андрій ВіталійовичСШ № 194 «Перспектива»10101304
179Нікітін ДмитроЛіцей №20810301304
180Гришко Ірина СтаніславівнаГімназія № 28711310304
181Рамик Іван ПетровичСШ № 18512701304
182Коваленко Олександр КостянтиновичНВК № 240 «Соціум»14101304
183Червінський Артемій ОлексійовичЛіцей №171 “Лідер”15800404
184Щуревський Дмитро РомановичСШ № 29817610304
185Смаль Артем СергійовичСШ № 17321110304
186Цимбаленко Всеволод ОлеговичЛіцей № 20821501304
187Лобанов ГеоргійЛіцей № 14223901304
188Маєвський Дмитро ВолодимировичЛіцей № 3824110304
189Денисенко Анна РусланівнаСШ № 521303003
190Заглада Захар РуслановичЛіцей № 2082100303
191Гурака Софія ТарасівнаГімназія «КМК»7803003
192Андрійчук Євген РуслановичЛіцей № 171 «Лідер»9812003
193Гопцій Дар’я РоманівнаГімназія № 14310903003
194Александрова Поліна ВадимівнаЛіцей № 14211603003
195Боголій Владислав ВалентиновичСШ № 194 «Перспектива»12200303
196Авраменко Нікіта ВисильовичЛіцей № 20814800303
197Шевченко Даніїл ВладиславовичГімназія № 14316603003
198Шевченко Олексій ЮрійовичЛіцей № 171 «Лідер»16900303
199Василенко Олександр ВікторовичГімназія № 17718200303
200Зубріцька Дар’яЛіцей №20818400303
201Меть Ілля ДмитровичЛіцей № 20819100033
202Москаленко Анастасія ІгорівнаЛіцей № 171 «Лідер»20103003
203Матвієнко Владислав РомановичГолосіївський ліцей № 24124300303
204 Дімогло Даніїл ОлексійовичСШ № 16611002
205Денисенко Андрій ВікторовичСШ № 57902002
206Галганов Олексій АндрійовичНВК № 240 «Соціум»6911002
207Гладкий Ярослав ВолодимировичСШ № 2467302002
208Куценко Євген МихайловичГімназія №107 “Введенська”8402002
209Мусієнко Андрій МаксимовичЛіцей № 171 «Лідер»19302002
210Одрібець Злата СергіївнаЄвропейський колегіум21902002
211Попелюк Микола МиколайовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»210001
212Тарасюк Нікіта ОлексійовичГімназія № 1772210001
213Терентій Кіріл ОлександровичСШ № 2502410001
214Жиліна Анна ОлександрівнаСЗШ № 263301001
215Вакулюк Богдан ОлексійовичСЗШ № 636110001
216Бойко Христина АнатоліївнаЛіцей №2086210001
217Вахнюк Володимир ГеннадійовичСШ № 2166710001
218Снігурець Олег АндрійовичСЗШ № 2259110001
219Чуканова Оксана ЄвгенівнаСШ № 1859510001
220Лобов Арсеній ПавловичЛіцей №20810701001
221Пономаренко Вадим ВіталійовичСШ № 194 «Перспектива»12910001
222Кириченко Федір ОлексійовичЛіцей № 171 «Лідер»13710001
223Красюк ЗлатаЛіцей № 171 «Лідер»14401001
224Веренич Данило ДмитровичСЗШ № 7215201001
225Німченко Артем АндрійовичГімназія «Троєщина»19210001
226Оліферук Домініка МиколаївнаГімназія № 17722210001
227Хасанова Яніна МаратівнаНВК № 3023010001
228Матвієнко Максим СергійовичСШ № 25024410001
229Лижечко Іван СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»24610001
230Летік Ксенія ВладиславівнаЛіцей № 20824710001
231Драганов Ігор ВладиславовичГімназія НПУ1400000
232Дидикало Діана АндріївнаГімназія № 34 «Либідь»1500000
233Камєннова Марія ВікторівнаСШ № 2001600000
234Розумний Павло РомановичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»4400000
235Купчик Дарина ПавлівнаСШ № 1305300000
236Стринжа Андрій ОлеговичЛіцей № 100 «Поділ»8600000
237Сорокін Олександр МиколайовичЛіцей № 100 «Поділ»9000000
238Азорський Володимир ОлександровичСШ № 9511100000
239Ілляш Петро ПетровичЛіцей №20811800000
240Проценко Володимир ОлексійовичЛіцей № 171 «Лідер»12500000
241Польський Ігор ОлексійовичЛіцей № 171 «Лідер»13000000
242Гелла Всеволод ВячеславовичСШ  № 20017700000
243Давиденко Нікіта ІгоровичГімназія № 13617800000
244Громов Максим АндрійовичЛіцей №20818500000
245Горбачов Іван ОлексійовичСШ № 25018900000
246Меркулов Ігор ДенисовичРусанівський ліцей19700000
247Мельник Владислав ЯрославовичСШ № 17320500000

[/expand][expand title=” Результати 8 класи“]

УчасникНавчальний закладШифрI тур
12345Сума
1Тригуб Антон ВолодимировичГімназія «Академія»1027777735
2Решетніков Всеволод СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»2507777735
3Данилова Юлія ОлегівнаЛіцей № 171 «Лідер»557676329
4Карлишева Анна ОлексіївнаЛіцей № 171 «Лідер»1587771729
5Ієвлев Єгор ОлексійовичШкола екстернів207777028
6Семків Назар ВасильовичЛіцей № 171 «Лідер»2027776027
7Прокопець Юрій АндрійовичРусанівський ліцей1647570726
8Григорович Олександр СергійовичГімназія № 17827770021
9Васильєва Катерина ЄгорівнаЛіцей № 171 «Лідер»280674421
10Морква Світлана ОлегівнаЛіцей «Наукова зміна»997670020
11Башук Олексій ОлексійовичЛіцей № 171 «Лідер»1627670020
12Димура Софія АндріївнаЛіцей № 145560772319
13Таранова Тетяна АндріївнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»931636319
14Совайло Кирило АнатолійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»1277570019
15Сіриченко ВладиславаЛіцей № 171 «Лідер»1394572018
16Огольцов ІлляЛіцей № 2081777470018
17Тоганенко Владислав ВолодимировичГімназія № 178900575017
18Михайленко Богдан РомановичЛіцей № 145927640017
19Мідцева Катерина ОлександрівнаРусанівський ліцей1030730717
20Анпілогов Марк РобертовичЛіцей № 171 «Лідер»2070773017
21Вознюк Єгор ОлеговичЛіцей «Наукова зміна»777513016
22Скрипнік Андрій ОлеговичЛіцей № 171 «Лідер»1400570416
23Кісельов Дмитро ЄвгеновичЛіцей № 171 «Лідер»1597630016
24Семенко Карина МиколаївнаПолітехнічний ліцей2057430216
25Федоренко Олег ДмитровичРусанівський ліцей147431015
26Черненко Олексій СергійовичЛіцей «Престиж»187341015
27Журба Микола АндрійовичЛіцей «Наукова Зміна»330771015
28Коваль Дмитро РомановичЛіцей № 171 «Лідер»1574470015
29Сахаров Андрій ЮрійовичЛіцей № 171 «Лідер»1940771015
30Гайдай Ярослав ОлександровичЛіцей № 1452250771015
31Антошина Катерина ОлегівнаЛіцей «Наукова зміна»2661570215
32Гайдук Борис ЄвгенійовичРусанівський ліцей30770014
33Кацай Микола ОлександровичСШ № 214194640014
34Капанадзе Далі ТенгізівнаЛіцей № 208211670014
35Борець  Михайло МаксимовичГімназія № 172247700014
36Лагода Анна АндріївнаЛіцей «Наукова зміна»660770014
37Ставинський Андрій БорисовичГімназія № 178890770014
38Кошовий Володимир ГеннадійовичРусанівський ліцей1340671014
39Курбатова Софія ОлександрівнаРусанівський ліцей1491733014
40Баранова Людмила ВіталіївнаЛіцей «Наукова зміна»2630570214
41Задорожний Олександр АндрійовичСШ № 17377420013
42Лизогуб Маргарита ВолодимирівнаГімназія «КМК»760730313
43Мозжаков Олексій РуслановичЛіцей № 51870670013
44Стегнюк Анастасія ОлександрівнаЛіцей № 171 «Лідер»1230472013
45Костюк Ілля ПавловичЛіцей № 1451327510013
46Кравець Анна ВасилівнаЛіцей № 171 «Лідер»1332740013
47Смик Марія СергіївнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»1381471013
48Кокура Івана ВалерійовичаЛіцей № 2081444540013
49Кільчевський Олександр ЛеонідовичЛіцей № 1451564540013
50Остапенко Марія ОлегівнаЛіцей № 2081761570013
51Голуб Ольга ГеннадіївнаСЗШ № 602160550313
52Гук Дмитро АндрійовичГолосіївський ліцей № 2412221471013
53Родіонов Олександр ПавловичЛіцей № 1452540742013
54Ананіч Ілля ІгоровичРусанівський ліцей2690670013
55Хрипунова Ангеліна ВікторівнаТехнічний ліцей60570012
56Самчук Денис СергійовичФінансовий ліцей90570012
57Устінова Анна МихайлівнаЛіцей № 171 «Лідер»160570012
58Житар Роман ВіталійовичСШ № 197500741012
59Чорний Ігор  ОлеговичЛіцей № 1451080570012
60Собко Тетяна АнатоліївнаНВК № 240 «Соціум»1370570012
61Кушніренко Марія СергіївнаЛіцей № 2271511740012
62Груша Владислав СергійовичЛіцей «Наукова зміна»1610570012
63Приступа Борис ЯрославовичЛіцей № 171 «Лідер»1650741012
64Ноженко Віталій ВалерійовичСШ № 3041740741012
65Проніна Дар’я ВасилівнаЛіцей № 1451961461012
66Пилипчук Вікторія ЮріївнаСлов’янська гімназія1970570012
67Гадзовський Євгеній ГеннадійовичЛіцей № 2412191551012
68Гуртовий Леонід ДмитровичЛіцей № 171 «Лідер»2210570012
69Гульчук Всеволод ПетровичЛіцей № 1452247500012
70Бахчеджиоглу АталайЛіцей «Наукова зміна»2620570012
71Чернюк Олексій РуслановичСЗШ № 101127040011
72Соколіков-Тулєй Міхал РічардовичРусанівський ліцей151640011
73Дарій Анна ОлександрівнаКловський ліцей № 77410560011
74Ейвазова Тетяна ЕмілівнаСШ № 52530740011
75Драгомирова Марія ВалеріївнаГімназія № 143540740011
76Морозюк Антон ЮрійовичГімназія № 59830740011
77Млієвський Олександр ЮхимовичГімназія № 191860470011
78Степанов Назарій ІгоровичСШ № 264961550011
79Мороз Юлія ВолодимирівнаУкраїнський колеж1060641011
80Мироненко Роман ОлександровичСЗШ № 2811091730011
81Шандиба Станіслав ОлександровичРусанівський ліцей1100731011
82Онищенко Катерина ВіталіївнаГімназія № 257 «Синьоозерна»1751370011
83Сидоровський Михайло АндрійовичГімназія № 561930740011
84Недашківська Олександра ПетрівнаСШ № 1962280740011
85Палець Антон ДмитровичЛіцей № 1452340740011
86Величко Таісія СергіївнаТехнічний ліцей300730010
87Дулевич Даніїл ІгоровичГімназія № 107 «Введенська»480730010
88Єлісєєв Микола ЄвгеновичСЗШ № 108520730010
89Летяго Маргарита ФедорівнаЛіцей № 145630511310
90Миськів Сергій БогдановичЛіцей № 142850541010
91Мачехін Микита АндрійовичТехнічний ліцей1111630010
92Шнирьов Володимир ВікторовичГімназія № 257 «Синьоозерна»1221600310
93Сопіга Назар ОлександровичЛіцей № 1421281423010
94Костюк Анна СергіївнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»1480501410
95Коба Софія ПавлівнаСШ № 1551550370010
96Оркуша Аліна ДмитрівнаЛіцей «Наукова зміна»1780442010
97Нестеренко Костянтин ПавловичЛіцей «Наукова зміна»1800730010
98Сидоров Андрій СергійовичЛіцей «Наукова Зміна»1980541010
99Сидоренко Костянтин МиколайовичЛіцей № 1421990631010
100Покотило Назарій ЛюбомировичЛіцей № 1452297030010
101Якименко Андрій ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»2380730010
102Савчук Іван ОлександровичГолосіївський ліцей № 2412450730010
103Руссу Надія КостянтинівнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»2471540010
104Самчук Андрій СергійовичФінансовий ліцей2480730010
105Рябець Олександра ОлександрівнаСШ № 162531711010
106Бобровник Тетяна ДмитрівнаСШ № 3072590541010
107Трофімчук Дмитро ПавловичПолітехнічний ліцей10072009
108Джаноянц Вадим ОлексійовичГімназія № 17232054009
109Лисник Олександр ОлександровичЛіцей № 14560144009
110Манжуленко Інга ІгорівнаЛіцей № 20869144009
111Лоза Богдан АнатолійовичРусанівський ліцей74054009
112Тафтай Анастасія ОлексіївнаПолітехнічний ліцей97044109
113Козачок Олександра ЯрославівнаСШ № 112135053109
114Конотопець Марина ОлегівнаЛіцей № 171 «Лідер»147044109
115Клочков Денис ЮрійовичЛіцей № 142154071109
116Плющ Софія ДенисівнаГімназія № 178167054009
117Надашкевич Софія СергіївнаЛіцей «Престиж»171044109
118Коваленко Дмитро ПавловичФінансовий ліцей185054009
119Івасенко Максим ВолодимировичЛіцей № 157188144009
120Саркисян Анна ОганесівнаЛіцей № 142195054009
121Серікова Тетяна ВолодимирівнаЛіцей № 157201054009
122Семерак Данило ОстаповичЛіцей № 171 «Лідер»203063009
123Головата Юлія БогданівнаСШ № 251214054009
124Гурбич Артем МаксимовичЛіцей № 208226071109
125Поляков Роман ВсеволодовичЛіцей № 208233170109
126Щупак Данило ВолодимировичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»236171009
127Яременко Денис ОлеговичЛіцей № 38240170109
128Птіцина Інна ІгорівнаГімназія «Діалог»243054009
129Романов Олександр ЮрійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»244143109
130Андрєєв Андрій СергійовичРусанівський ліцей268054009
131Аверіна Анастасія ВолодимирівнаЛіцей № 171 «Лідер»270053109
132Биховець Юлія ЮріївнаРусанівський ліцей5053008
133Троцько Христина РусланівнаЛіцей № 1458051028
134Челноков Семен ІллічЛіцей № 171 «Лідер»13170008
135Маліванчук Іван АндрійовичЛіцей № 14225053008
136Дмітрієва Юлія ЛюдвігівнаЛіцей № 100 «Поділ»34017008
137Шлямар Максим ІгоровичЛіцей № 145115404008
138Шевченко Дмитро ОлеговичСЗШ № 206121143008
139Кудрявцев Євгеній ЄвгенійовичСШ № 239131151108
140Куніцин Олександр ОлександровичЛіцей № 145136701008
141Коміссаров Семен АндрійовичЛіцей № 171 «Лідер»143053008
142Сидоренко Карина МиколаївнаЛіцей № 171 «Лідер»200160108
143Світлична Поліна ОлегівнаЛіцей № 145206062008
144Вюннік Юрій ОлександровичСлов’янська гімназія211134008
145Сальніков Микита ОлександровичЛіцей «Інтелект»246152008
146Ахметов Владислав ОлеговичЛіцей № 145264107008
147Габрік Наталія ЄвгеніївнаГімназія № 1781070007
148Громович Олександр АнатолійовичЛіцей № 1454160007
149Великий Данило ЄвгеновичРусанівський ліцей29070007
150Доценко Володимир ОлексійовичФінансовий ліцей42151007
151Іванніков Артемій СергійовичЛіцей № 14549031307
152Ткаченко Дмитро ОлександровичКловський ліцей № 7791151007
153Мідоян Ернест РубеновичГімназія «Престиж»95051107
154Тетерятник Софія АндріївнаСШ № 2498141107
155Тирусь Вікторія БогданівнаСШ № 52105151007
156Шмонько Богдан ОлеговичЛіцей № 208113070007
157Чорна Ольга ІгорівнаГімназія № 178116070007
158Солодко Володимир АндрійовичСШ № 250124151007
159Соболєва Дар’я МаксимівнаЛіцей № 208126070007
160Кононенко Микита ВіталійовичЛіцей № 171 «Лідер»150141107
161Куріленко Марія СергіївнаЛіцей № 208152402107
162Подольський Давид АнтоновичЛіцей № 100 «Поділ»166160007
163Омельченко Богдан РомановичРусанівський ліцей181061007
164Сікорський Філіп КостянтиновичЛіцей № 145192142007
165Гудзенко Дмитро СтаніславовичЛіцей № 145215700007
166Патлатюк Віталій ЮрійовичРусанівський ліцей231151007
167Пшеничний Сергій ВолодимировичЛіцей № 100 «Поділ»249106007
168Бланар Данило ОлексійовичГімназія № 32260007007
169Турбал Микита АнтоновичГімназія № 3187141006
170Буряк Катерина МиколаївнаГімназія № 28726050106
171Денисов Сергій СергійовичСШ № 5231060006
172Журавльов Роман ВікторовичСШ № 25235104106
173Замкова Марія Андріївналіцей № 20839051006
174Кевлич Катерина ОлександрівнаГімназія № 5658141006
175Маклакова Анастасія СергіївнаГімназія № 14371140106
176Власенко Лілія МихайлівнаЛіцей № 20879060006
177Висоцька Марія АндріївнаЛіцей № 15781150006
178Терещук Олександра СергіївнаСШ № 3100042006
179Шинкаренко Яна РоманівнаСШ № 15118140106
180Коротаєвський Олександр СергійовичЛіцей № 208142041106
181Лабунський Костянтин СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»145051006
182Коломієць Микола ВолодимировичПолітехнічний ліцей146150006
183Кобзар Данило МиколайовичЛіцей № 145153050106
184Коваль Ярина РоманівнаЛіцей «Наукова зміна»186051006
185Семенюк Антон МиколайовичПолітехнічний ліцей204104106
186Щепанюк Олена ГеннадіївнаЛіцей «Престиж»239050106
187Іванчик Георгій ПавловичЛіцей № 198 «Еко»241141006
188Щуцька Анна ОлексіївнаСШ № 52242060006
189Саакян Карен АрменовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»255060006
190Главін Антон БорисовичЛіцей № 145258141006
191Андросюк КирилоЛіцей № 208267033006
192Цимбалюк Данило ІгоровичЛіцей № 171 «Лідер»11040105
193Заєць Ольга ГеннадіївнаГімназія № 31546050005
194Данілочкін Владислав ЮрійовичЛіцей «Престиж»47040105
195Швець Андрій ОлександровичЛіцей № 171 «Лідер»119041005
196Сконечних Єлизавета ГеннадіївнаСЗШ № 161129140005
197Нагірняк Євген ВолодимировичГімназія № 257 «Синьоозерна»172040105
198Павлик Іван АндрійовичЛіцей № 208173104005
199Козак Артем ВолодимировичГімназія № 283183140005
200Калініченко Катерина ОлександрівнаЛіцей № 293190032005
201Гороховський ІванЛіцей № 145213050005
202Гримчак Світлана ЮріївнаЛіцей № 100 «Поділ»227104005
203Ганбарова Діана ДжаванширівнаФінансовий ліцей257050005
204Федоряченко Ярослав ПавловичГімназія № 34 «Либідь»17103004
205Євсєєнкова Катерина АндріївнаСШ № 345004004
206Лещенко Ярослав АнатолійовичСЗШ № 25659040004
207Вернік Михайло ОлексійовичЛіцей № 14582031004
208Молодчик Олексій ДмитровичЛіцей № 14594040004
209Шульженко Кирило ОлександровичЛіцей № 145117004004
210Ягодка Борис ОлександровичГімназія “Діалог”120040004
211Станкевич Владислав ВолодимировичСШ № 20125004004
212Слободян Владислав ГеннадійовичЛіцей № 208130031004
213Скоробагатько Карина ОлександрівнаСШ № 14141004004
214Ольшаний Геннадій ОлександровичЛіцей № 145168004004
215Орлов Максим В’ячеславовичСЗШ № 63170103004
216Ключников Микита  АртемовичРусанівський ліцей189103004
217Сірко-Галущенко Софія АндріївнаЛіцей № 145191130004
218Гіваргізов Давід ГеннадійовичСкандинавська гімназія212102104
219Павлов Андрій ВолодимировичЛіцей № 145232103004
220Разбудей Катерина МаксимівнаСЗШ № 132256004004
221Малиш Артем ВолодимировичГімназія № 34 «Либідь»62000033
222Лисенко Анастасія ГеннадіївнаГімназія № 14373101103
223Мор Давид ВладиславовичЛіцей № 100 «Поділ»88110103
224Порохницький Назар ОлександровичАКЛ НАУ163003003
225Гао СинчжоуГімназія № 153220003003
226Громенко Владислав ВіталійовичГімназія № 178223030003
227Бринцев Андрій АндрійовичСШ № 5227101002
228Дьомін Олексій ВолодимировичЛіцей № 14536101002
229Лозовий Олексій ВолодимировичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»44001102
230Майданік Гліб ДаниловичЛіцей № 14564100102
231Борисенко Єлизавета АндріївнаЛіцей № 14523100001
232Єліпашев Михайло МихайловичРусанівський ліцей43100001
233Лебідь Юрій ВолодимировичЛіцей № 14561100001
234Ліхман Валерія ВалентинівнаНВК № 16765001001
235Міняйло Максим АндрійовичГімназія № 17767001001
236Майстренко Олександр СергійовичГімназія № 17868000101
237Лисенко Вікторія СергіївнаГолосіївський ліцей № 24172001001
238Мартинюк Стефан ВолодимировичЛіцей № 14575100001
239Вініцька Діана АнатоліївнаСШ № 20280100001
240Мовчун Ольга ОлександрівнаГімназія № 28784100001
241Тимофєєва Наталія МаксимівнаСШ № 65101001001
242Кравченко Микола СергійовичЛіцей № 145104100001
243Чухліб Кирило ВалентиновичЛіцей № 38112100001
244Чупрій Діана ЮріївнаЛіцей № 198 «Еко»114010001
245Копейкін Євгеній ВячеславовичСШ № 52160100001
246Москанова Ольга ФедорівнаЛіцей № 145179000101
247Ілюха Микола РомановичГолосіївський ліцей № 241184001001
248Волошин Олександр СергійовичСШ № 52208100001
249Гримайло Кирило ІгоровичЛіцей № 145209100001
250Головач Євген ТарасовичСШ № 220210001001
251Гетьман Юлія ВолодимирівнаКловський ліцей № 77218001001
252Песчанський Данило ЮрійовичЛіцей № 145230100001
253Полещук Михайло МихайловичПолітехнічний ліцей235001001
254Черепанов Володимир ОлексійовичЛіцей № 145237001001
255Пучков Дмитро ВолодимировичЛіцей № 145251100001
256Райчев Олександр ОлеговичЛіцей № 145252100001
257Ахмедов Тимур КостянтиновичЛіцей № 145265100001
258Бородавко Юлія ДмитрівнаЛіцей № 5122000000
259Дьяченко Іванна ОлександрівнаНВК № 16751000000
260Шевага Діана ОлександрівнаСШ № 17357000000
261Марціленко Іван ВолодимировичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»70000000
262Торжевський Максим ОлеговичГімназія № 283107000000
263Омельченко Антон МихайловичГімназія № 177169000000
264Коваленко Владислав ВадимовичГімназія «Гармонія»182000000
265Ковальчук Дмитро ЮрійовичЛіцей «Наукова зміна»187000000
266Воробйов Олександр В’ячеславовичЛіцей № 145217000000
267Безбородов Іван ОлексійовичСШ № 197261000000

[/expand][expand title=” Результати 9 класи“]

УчасникНавчальний закладШифрI тур
12345Сума
1Скибицький Нікіта МаксимовичЛіцей № 2082107677734
2Ківва Ярослав СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»177777129
3Олексіюк Іван МаксимовичЛіцей № 171 «Лідер»847771729
4Гунько Олександр СергійовичГімназія № 1781077777028
5Бондаренко Денис ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»1807777028
6Нарцев Денис ЮрійовичУФМЛ307774025
7Дмитренко Віталія ПавловичаЛіцей № 1451627730724
8Критович Олександр ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»757771123
9Пушкін Денис ЄвгеновичЛіцей «Наукова зміна»1197727023
10Степанюк Марії ОлегівниЛіцей № 1451687771123
11Косюк Іван ЮрійовичЛіцей № 171 «Лідер»167771022
12Мілантьєв Сергій СергійовичЛіцей № 208487770122
13Москвич Андрій СергійовичЛіцей «Наукова зміна»537771022
14Мельниченко Антон СергійовичЛіцей «Наукова зміна»567771022
15Вертелецький Владислав ЮрійовичУФМЛ1227671122
16Бабієнко Ілля РостиславовичЛіцей № 171 «Лідер»1507771022
17Кожевников Роман ІгоровичУФМЛ1517770122
18Кравець Ольга АндріївнаРусанівський ліцей2257671122
19Авраменко Артем СергійовичЛіцей «Престиж»297770021
20Терещенко Анна ВіталіївнаЛіцей № 145497770021
21Нгуен Чунг КионгЛіцей № 171 «Лідер»627620621
22Демчик Наталія АнатоліївнаУФМЛ887670121
23Бездушний Всеволод ІгоровичРусанівський ліцей1157077021
24Мицканюк Вікторія ЮріївнаЛіцей № 171 «Лідер»1277671021
25Головань Денис РомановичЛіцей № 2081557770021
26Кошевой ІлляЛіцей «Наукова зміна»2277770021
27Сукайло Катерина ІгорівнаЛіцей № 171 «Лідер»2367770021
28Кошель Анастасія АндріївнаЛіцей № 208116670120
29Бившева Анастасія МихайлівнаГімназія № 178287070620
30Онищенко Марія МиколаївнаЛіцей № 171 «Лідер»515770120
31Солоний Олег ЯрославовичГімназія № 178657670020
32Кшиванський Олександр ОлександровичРусанівський ліцей717670020
33Драганчук Денис ВолодимировичЛіцей № 2081866770020
34Рохварг Ігор ОлександровичЛіцей № 171 «Лідер»2087670020
35Нємченко Гліб КостянтиновичУФМЛ2315605420
36Сокольський Тимофій ГеоргійовичГімназія № 1782336601720
37Ходаківський Єгор ВячеславовичЛіцей № 2082475770120
38Хома Андрій СергійовичУФМЛ2587670020
39Тригуб Антон ВолодимировичГімназія “Академія”2647670020
40Пількевич Олексій ВіталійовичГімназія східних мов № 1156670019
41Разумков Гліб ОлександровичЛіцей № 100 «Поділ»1655770019
42Пекневич Ілля ІгоровичЛіцей № 2082485770019
43Баценко Тетяна МаксимівнаРусанівський ліцей1067631118
44Будаєв Назар ПетровичЛіцей № 2081204671018
45Зайчук Ілля КостянтиновичГімназія № 1781317731018
46Лещенко Влас АндрійовичЛіцей № 2081756570018
47Худенко Костянтин ВолодимировичЛіцей «Наукова зміна»1857731018
48Ратаров Даніїл ОлексійовичЛіцей № 171 «Лідер»2037631118
49Карпенко Анастасія АндріївнаЛіцей № 2082295670018
50Шинкевич Дмитро ЮрійовичГімназія НПУ2457730118
51Шульга Ілля СергійовичУФМЛ57640017
52Європін Богдан БогдановичЛіцей № 171 «Лідер»207631017
53Таранов Ярослав АндрійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»587631017
54Островерхий Антон СергійовичЛіцей № 142927271017
55Кундас Валерій ЮрійовичУФМЛ1887621117
56Іщук Дар’я Олександрівна Гімназія № 17876730016
57Мірошник Віталіна ІгорівнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»127630016
58Єфанов Павло ЕдуардовичЛіцей № 145137611116
59Богуславська Аліна Валеріївна Ліцей № 208187630016
60Андрющенко Олексій Андрійович СШ № 130327171016
61Живолович Олександра ЄвгенівнаГімназія № 143417630016
62Шамрай Денис ІгоровичЛіцей № 171 «Лідер»466631016
63Царенкова Марія СергіївнаУФМЛ667720016
64Невмержицька Анастасія РостиславівнаЛіцей № 100 «Поділ»677171016
65Лавренов Нестор ОлександровичЛіцей № 208707630016
66Дворніцька Олена ОлександрівнаРусанівський ліцей1527710116
67Дегтярьов Олексій ОлександровичУФМЛ1545721116
68Верьовочкін Олександр СергійовичСШ № 31917270016
69Степурін Сава ІвановичЛіцей № 171 «Лідер»2067171016
70Яценко Владислав ІгоровичЛіцей «Наукова зміна»2467720016
71Фонотова Олександра ВадимівнаЛіцей «Інтелект»2567540016
72Мороз Ірина СергіївнаСлов’янська гімназія97170015
73Котляр Олег ВасильовичЛiцей «Наукова змiна»107071015
74Савченко Власдислав МаксимовичЛіцей «Наукова зміна»237170015
75Костюшко Антон ОлеговичЛіцей № 171 «Лідер»247071015
76Реденський Олександр ОлексійовичСШ № 200727611015
77Щигельський Володимир РуслановичУФМЛ897071015
78Кершкова Єлизавета ДмитрівнаРусанівський ліцей1396531015
79Табунов Антон АнатолійовичГімназія № 1781677071015
80Домальчук Максим МиколайовичУФМЛ1727070115
81Сокол Ярослав ВолодимировичСШ № 1851777170015
82Кононяко Любов ВолодимирівнаСловянська гімназія1947701015
83Степаненко Микита СергійовичРусанівський ліцей2007071015
84Трєскунов Денис ОлеговичЛіцей № 171 «Лідер»2027071015
85Франчук Іван ОлеговичГімназія № 1782077071015
86Кислиця Ян СергійовичЛіцей № 2082287071015
87Літвін Олександр ЮрійовичПолітехнічний ліцей81670014
88Панасюк Анастасія ІгорівнаЛіцей № 171 «Лідер»557070014
89Кузьменко Олександр АндрійовичЛіцей «Наукова зміна»697070014
90Нахіл Закарій АзізовичЛіцей «Престиж»767601014
91Ладоня Марія СвятославівнаЛіцей № 208820670114
92Ладан Ольга ОлександрівнаЛіцей № 208837700014
93Гольцов Ілля АндрійовичЛіцей № 1451167600114
94Кошіль Михайло СергійовичЛіцей № 1451287601014
95Колдаєв Дмитро АндрійовичЛіцей «Престиж»1340671014
96Дігтяр Максим ВікторовичПолітехнічний ліцей1597070014
97Тишко Ростислав ДмитровичЛіцей № 1451747601014
98Єлагін Володимир ОлексійовичЛіцей № 1451847070014
99Долінна Єлизавета ОлександрівнаЛіцей № 2081937070014
100Булаєвський Ігор ОлеговичУФМЛ1957070014
101Мазур Катерина АнатоліївнаУФМЛ2017151014
102Прошунін Ігор ВікторовичЛіцей № 2082491670014
103Василенко Олександр СергійовичГімназія № 257 «Синьоозерна»1057600013
104Штепа Анна АртурівнаГімназія «Діалог»1787150013
105 Дукій Анна ВалеріївнаГімназія № 1531967140113
106Крисан Олена АнатоліївнаЛіцей «Наукова зміна»2396070013
107Бортнік Анна ВікторівнаГімназія «КМК»197131012
108Аксьоненко Ілля ОлеговичПолітехнічний ліцей431730112
109Насипаний Олексій БогдановичУФМЛ1367140012
110Ковальчук Віктор ОлексійовичЛіцей «Наукова зміна»1825070012
111Агеєва Дар’я МаксимівнаЛіцей № 171 «Лідер»227031011
112Якубенко Олексій ПетровичЛіцей № 100 «Поділ»447130011
113Кураченко Олег ОлеговичЛіцей № 171 «Лідер»957121011
114Бондар Юлія ВячеславівнаГолосіївський ліцей № 241977030111
115Антоненко Вероніка СергіївнаЛіцей № 171 «Лідер»1081171111
116Блюм Ростислав ЯрославовичГолосіївський ліцей № 2411987130011
117Проценко Антон ЮрійовичСЗШ № 722266230011
118Чупіра Марія ВікторівнаСШ № 1852637220011
119Афанасьєв  Даніїл ОлександровичРусанівський ліцей261630010
120Давиденко Олексій АнатолійовичСШ № 155311531010
121Олексюк Роман ГеннадійовичЛіцей № 208521720010
122Барахтій Діана ДмитрівнаУФМЛ1016130010
123Парфьонов Анатолій АндрійовичУФМЛ1211171010
124Губанова Валерія ІгорівнаЛіцей «Престиж»1231621010
125Зайченко Сергій ПавловичУФМЛ1431620110
126Руденко Анна ВолодимирівнаФінансовий ліцей1441720010
127Петрашко Павло ПетровичЛіцей № 171 «Лідер»1477020110
128Урсул Владислав ІгоровичЛіцей «Престиж»2041171010
129Анрущенко Данило ВячеславовичРусанівський ліцей2157030010
130Ткаченко Маріанна ЮріївнаЛіцей № 2082501171010
131Харкаліс Марк АндрійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»2531620110
132Васильєв Андрій СергійовичУФМЛ21063009
133Соловей Владислав ОлександровичГімназія «Академія»45063009
134Шевченко Антон СергійовичУФМЛ59171009
135Мансілья Віктор МартіновичПолітехнічний ліцей80701109
136Репалюк Олег ІгоровичПолітехнічний ліцей93710109
137Д’ячкова Дар’я ІгорівнаПолітехнічний ліцей125117009
138Вест Валерія ДмитрівнаЛіцей № 100 «Поділ»130702009
139Конотопець Євгенія ОлегівнаЛіцей № 171 «Лідер»137171009
140Конєв Максим АндрійовичЛіцей № 171 «Лідер»160117009
141Драгузя Богдан КостянтиновичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»161702009
142Михайлов Артем ДмитровичГімназія № 59179117009
143Гусак Тетяна ВолодимирівнаЛіцей № 145181063009
144Крикляс Анна ВолодимирівнаЛіцей № 171 «Лідер»238117009
145Правдивий Олександр АндрійовичЛіцей № 145243710019
146Чудаков Тимофій СергійовичГімназія № 178244117009
147Троценко Максим СергійовичУФМЛ261611109
148Гайович Богдан ІгоровичЛіцей № 14533062008
149Борисова Марія ПетрівнаЛіцей № 100 «Поділ»36017008
150Шестеріков Ілля ВалерійовичСЗШ № 18947062008
151Максимчук Антон РомановичУФМЛ85107008
152Макаров Борис ЄвгенійовичЛіцей «Наукова зміна»87007108
153Скуратов Богдан ІгоровичСЗШ 8390170008
154Косенков Ігор ВолодимировичГімназія № 283100503008
155Шпильовий Ілля ВячеславовичСлов’янська гімназія129710008
156Кунтиш Олексій СергвійовичЛіцей № 142138170008
157Назаренко Поліна ВасилівнаЛіцей № 145158161008
158Орлов Владислав СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»170107008
159Сороколіт Ігор ОлеговичСШ № 52171521008
160Заславський Денис АркадійовичЛіцей № 208187107008
161Приходько Дарій СергійовичЛіцей № 145199710008
162Ситниченко Дарина ОлександрівнаГолосіївський ліцей № 241205160108
163Тимофєєв Єгора ГригоровичаУФМЛ212017008
164Герасименко Артем ЮрійовичУФМЛ230007018
165Івлічев Володимир ВладиславовичУФМЛ27123107
166Вишняк Наталія ІгорівнаЛіцей № 198 «Еко»38610007
167Мова Роман ОлоександровичЛіцей № 14564007007
168Демурчіду Марія АндреасГімназія № 153112114107
169Бджола Ярослав ВолодимировичГолосіївський ліцей № 241118023117
170Шелея Олександр ІвановичУФМЛ140007007
171Прохоренко Олександр СергійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»142700007
172Лазоренко Володимир ВолодимировичГолосіївський ліцей № 241146105107
173Грицай Андрій АндрійовичЛіцей № 100 «Поділ»153700007
174Федченко Єлизавета ГеннадіївнаЛіцей № 171 «Лідер»166123107
175Поліщук Катерина СергіївнаУФМЛ190700007
176Кувшинов Юрій ВолодимировичСШ № 185197610007
177Хижняк Олександр СергійовичГімназія № 283211700007
178Шаповалов Роман ІвановичСЗШ № 206252007007
179Шульгач Павло ПетровичПолітехнічний ліцей255700007
180Галицька Яна ОлександрівнаГімназія № 28339015006
181Теслюк Ілля ІгоровичПолітехнічний ліцей57123006
182Ніколаєнко Владислав МиколайовичУФМЛ79024006
183Петренко Ольга ВолодимирівнаСШ № 8286312006
184Корольова Людмила ВікторівнаГімназія № 283164420006
185Кучерявий Ярослав АнатолійовичЛіцей № 171 «Лідер»234105006
186Провозін Андрій ЮрійовичЛіцей «Наукова зміна»251015006
187Руденко Тимур ОлександровичУФМЛ260014106
188Лугін Сергій ІгоровичГімназія № 561005005
189Федчун Анастасія ОлександрівнаЛіцей № 100 «Поділ»54113005
190Косенко Валентини СергіївниСШ № 11274112015
191Ганопольський Антон ІгоровичГімназія «Діалог»110013015
192Лукашов Дмитро СергійовичЛіцей № 100 «Поділ»141113005
193Онуфрієва Анастасія ОлексіївнаСЗШ №6223023005
194Горбань Михайло МихайловичУФМЛ42013004
195Клименко Євгеній ЄвгеновичУФМЛ60112004
196Ліпська Влада ОлегівнаУФМЛ63013004
197Погребняк Анна ОлегівнаЛіцей № 100 «Поділ»91103004
198Войцеховський Андрій ВалерійовичГімназія № 287103013004
199Каширіна Ольга ЮріївнаЛіцей № 198 «Еко»104003104
200Юревич Вероніка ЛеонідівнаСЗШ № 132117013004
201Рабійчук Тетяна ОлегівнаТехнічний ліцей145103004
202Кияниця Олександр ВолодимироичСШ № 250156013004
203Клибанівський Владислав ВадимовичЛіцей «Наукова зміна»157013004
204Мазур Олександр ОлександровичЛіцей «Наукова зміна»169103004
205Харченко Катерина ВолодимирівнаСШ № 307173012104
206Супоницький Андрій АндрійовичСШ № 138176013004
207Ціленко Георгій ЮрійовичГімназія № 287209012104
208Оріховський Дмитро АндрійовичЛіцей політики, економіки, права та іноземних мов235012014
209Марченко Віталій ВікторовичЛіцей № 100 «Поділ»237003104
210Граніч Олег ГеоргійовичГімназія № 593003003
211Бурдейна Анна ВікторівнаТехнічний ліцей34003003
212Богуцька Людмила БорисівнаГімназія № 257 «Синьоозерна»40012003
213Рокита Роман ТарасовичГімназія «Академія»81012003
214Жуковський Андрій ВіталійовичГімназія № 17298003003
215Євсейцев Андрй ВікторовичЛіцей № 145109003003
216Зінькевич Олександр СергійовичПолітехнічний ліцей132102003
217Мордюк Ольга БогданівнаСШ № 214133003003
218Літвін Олексій СергійовичЛіцей «Престиж»135012003
219Тільняк Аліна ВікторівнаГімназія № 143148003003
220Філатов Олексій ОлександровичГімназія № 283149110103
221Коротич Дмитро СергійовичЛіцей «Престиж»214012003
222Климова Анна СергіївнаГолосіївський ліцей № 241232012003
223Пліс Іван ЮрійовичУФМЛ262012003
224Зосим Денис РомановичЛіцей № 20814011002
225Білошицька Ярослава ВолодимирівнаСловянська гімназія35101002
226Сукманова Катерина ІгорівнаРусанівський ліцей50002002
227Гераскевич Владислав МихайловичУФМЛ68011002
228Масюк Марія СергіївнаЛіцей № 14273110002
229Іванова Марія ІванівнаГімназія № 13696002002
230Дегтярьов Денис ВячеславовичУФМЛ102002002
231Ковальчук Руслан ОлеговичЛіцей «Наукова зміна»183110002
232Дуденко Владислава ОлексіївнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»192010102
233Цурковська Тетяна ВікторівнаЛіцей № 100 «Поділ»240002002
234Лавринюк Ірина ОлександрівнаГімназія № 2832001001
235Музиченко Аліна ВіталіївнаУФМЛ6100001
236Асатрян АрменУФМЛ25010001
237Павлощук Ольга ОлександрівнаГолосіївський ліцей № 24161010001
238Герасименко Дмитро ВадимовичСШ № 307124010001
239Вареник НаталіяУФМЛ189010001
240Твердохліб Андрій ІгоровичСШ № 194 «Перспектива»224010001
241Шаверський Іван ОлександровичЛіцей № 157257010001
242Черниш Злата СвятославівнаЛіцей № 142259100001
243Макаренко Ольга ОлегівнаЛіцей № 100 «Поділ»4000000
244Бурцев Єгор ОлександровичЛіцей «Наукова зміна»37000000
245Пилипенко Дмитро ІгоровичГімназія № 28377000000
246Петренко Єгор ГлібовичГімназія № 28378000000
247Кундік Кирило ВолодимировичЛіцей «Наукова зміна»94000000
248Наскальна Олександра СергіївнаЛіцей № 198 «Еко»99000000
249Драгуцан Андрій ВадимовичУФМЛ111000000
250Діркач Дарія ОлександрівнаГімназія № 283113000000
251Михайловська Ольга ОлександрівнаСШ № 52114000000
252Криворучко ТимофійСШ № 200126000000
253Позур Руслан СергійовичУФМЛ163000000
254Перінько Єгор ОлександровичГімназія № 283241000000
255Осадча Мирослава ВіталіївнаГімназія № 283242000000
256Яриз Владислав МиколайовичГімназія № 283254000000

[/expand] [expand title=” Результати 10 класи“]

УчасникНавчальний закладШифрI тур
12345Сума
1Яковлев Іван ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»10-1897777533
2Манікін Борис ІгоровичЛіцей «Наукова зміна»10-1147757632
3Ошлянський Андрій ОлеговичЛіцей № 171 «Лідер»10-1875777430
4П’янков Антон ОлексійовичГімназія № 178*10-477777028
5Скибицький Нікіта МаксимовичЛіцей № 20810-1967770627
6Казанін Степан СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»*10-565737426
7Кучеренко Анастасія ОлегівнаЛіцей № 171 «Лідер»10-1503757325
8Хромець Богдан ВадимовичЛіцей № 14210-1837727023
9Сулейманов Артур КурбановичЛіцей № 171 «Лідер»*10-117760020
10Лапіга Олександра ІгорівнаРусанівський ліцей*10-194727020
11Красько Ірина МиколаївнаЛіцей № 171 «Лідер»*10-850757019
12Ждан-Пушкін Антон ВолодимировичЛіцей № 142*10-927750019
13Сокотун Микита РуслановичЛіцей № 171 «Лідер»10-1844726019
14Хахлюк Олексій ОлексійовичЛіцей № 14210-1354707018
15Моторна Євгенія ІгорівнаРусанівський ліцей10-1933717018
16Лабунець Павло ЮрійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»*10-207720016
17Андрейчук Анастасія ВіталіївнаЛіцей № 171 «Лідер»*10-255317016
18Марченко Єгор ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»*10-407720016
19Васецький Дмитро ОлександровичГімназія «Троєщина»*10-627720016
20Борозенець Михайло РомановичГімназія № 178*10-647720016
21Саранцева Марія АнтонівнаЛіцей № 171 «Лідер»*10-720717116
22Лук’янова Анастасія ДмитрівнаЛіцей № 20810-1137720016
23Смокович Олександр МихайловичЛіцей № 171 «Лідер»10-1247720016
24Кирилюк Максим СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»10-1517720016
25Кирилюк Максим СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»10-1527117016
26Бурлака Стівен ІгоровичГімназія № 153*10-307710015
27Кравець Олексій ПавловичЛіцей № 171 «Лідер»*10-391770015
28Братусь Олександр СергійовичТехнічний ліцей *10-557710015
29Мерзлікіна Поліна МиколаївнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»*10-807710015
30Горбешко Олексій КостянтиновичСШ № 5210-1087710015
31Мотрук Анастасія ДмитрівнаЛіцей № 171 «Лідер»10-1154740015
32Шалік  Олексій ІвановичЛіцей № 171 «Лідер»10-1317710015
33Жур Іван ЛеонідовичЛіцей № 14510-1487710015
34Татарін Валерій В’ячеславовичЛіцей № 14210-1917710015
35Сильченко Микита ІгоровичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»*10-017700014
36Поліїт Максим ГригоровичЛіцей № 208*10-077700014
37Монастирський Олег ГеннадійовичТехнічний ліцей *10-460716014
38Мелентьєва Ада ДенисівнаЛіцей № 171 «Лідер»*10-730720514
39Сайног Олексій МаксимовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»10-1226710014
40Цуркан В’ячеслав ОлександровичПолітехнічний ліцей10-1307700014
41Лавроненко Костянтин СергійовичГімназія № 31510-1907700014
42Казьмін Євген ВалерійовичУФМЛ*10-747600013
43Коренко Дмитро ВолодимировичСШ № 52*10-785710013
44Женчук Олексій ВалерійовичЛіцей № 14510-1686700013
45Числов Олександр ВалерійовичПолітехнічний ліцей10-1807600013
46Солдаткін Гліб ВалентиновичЛіцей № 171 «Лідер»*10-104710012
47Мазнєв Андрій ЄвгеновичУФМЛ*10-164710012
48Панчук Богдан ОлександровичУФМЛ*10-367500012
49Шаповалова Анастасія МиколаївнаПолітехнічний ліцей*10-484710012
50Осьмак Юлія ВладиславівнаЛіцей № 171 «Лідер»10-1182730012
51Конопацька Олександра ОлегівнаЛіцей № 100 «Поділ»10-1404710012
52Голубаха Микита ІгоровичГімназія «Престиж»10-1692730012
53Арзамасцев Олександр ВолодимировичЛіцей № 145*10-657211011
54Бондарь Артем ОлександровичЛіцей № 20810-1100317011
55Перепелиця Антон ІгоровичУФМЛ10-1824700011
56Адамович Олексій ВалерійовичСШ № 52*10-522710010
57Сорока Глорія ОлегівнаГімназія «Академія»*10-597210010
58Лисенко Костянтин ВадимовичУФМЛ*10-883700010
59Грищенко Дарина ОлександрівнаЛіцей «Наукова зміна»10-1074510010
60Дашко Андрій В’ячеславовичЛіцей № 14210-1097120010
61Петрик Роман ІгоровичСЗШ № 28410-1193700010
62Прохоренко Максим ВолодимировичЛіцей № 198 «Еко»10-1217300010
63Запорожченко Михайло МихайловичГімназія № 17810-1382701010
64Брагінець Дмитро РуслановичЛіцей № 20810-1672710010
65Тесленко Сергій ОлексійовичЛіцей № 208*10-08720009
66Шерстюк Микола ПавловичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»*10-12720009
67Булах Олександр ВіталійовичГімназія «Академія»*10-29720009
68Овраменко Кирил СергійовичГімназія № 178*10-33410049
69Зубар Ілля АндрійовичЛіцей «Престиж»*10-38711009
70Коцаб’юк Микола ВасильовичУФМЛ*10-53621009
71Авер’янова Анастасія ДмитрівнаЛіцей № 142*10-60720009
72Семенцов Марк АндрійовичЛіцей № 145*10-91711009
73Башинський Влас АндрійовичУФМЛ10-103072009
74Коляденко Павло ПавловичЛіцей № 14510-106300609
75Захарченко Віталій ІгоровичПолітехнічний ліцей10-112720009
76Ніжинська Валерія В’ячеславівнаЛіцей № 20810-116720009
77Сехін Олександр ПетровичГімназія № 17810-123720009
78Саприкін Артем ОлексійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»10-144711009
79Галіцька Олена АнатоліївнаЛіцей № 171 «Лідер»10-149270009
80Вяльцева Антоніна АндріївнаЛіцей № 171 «Лідер»10-166351009
81Карпенко Ілля ОлександровичЛіцей № 14510-178621009
82Кулініч Ігор ОлеговичЛіцей № 14510-186162009
83Рудич Галина ЛеонідівнаУФМЛ*10-18341008
84Боговіс Антон ВіталійовичЛіцей № 208*10-22161008
85Лаговська Валерія ДмитрівнаЛіцей № 100 «Поділ»*10-32170008
86Іванков Микита ТарасовичЛіцей № 142*10-43620008
87Рязанцев Єгор СергійовичСЗШ № 218*10-49170008
88Байтереков Єгор РубеновичГолосіївський ліцей № 241*10-69701008
89Тімонов Олексій БорисовичЛіцей № 15710-102710008
90Масюк Єгор ІгоровичРусанівський ліцей10-147260008
91Григор’єв Микита КостянтиновичЛіцей № 14510-153350008
92Доманський Богдан ОлеговичРусанівський ліцей10-155071008
93Степанова Анна МаксимівнаУкраїнський гуманітарний ліцей*10-23070007
94Бугайов Владислав ЮрійовичЛіцей № 171 «Лідер»*10-28070007
95Копейко Анна ВолодимирівнаЛіцей № 145*10-37070007
96Бояршин Ігор ІвановичЛіцей № 171 «Лідер»*10-58070007
97Лисак Андрій СергійовичУФМЛ*10-68411107
98Закупін Єгор ОлександровичУФМЛ*10-71520007
99Шулевська Інна ДмитрівнаЛіцей № 171 «Лідер»*10-83511007
100Чонг Пок ДжінЛіцей № 157*10-84610007
101Костюк Євген ОлександровичГімназія НПУ*10-94700007
102Каленська Марина ВікторівнаУФМЛ*10-96520007
103Ніколаєнко Іван ЄвгеновичГімназія НПУ10-117610007
104Ульянченко Григорій СергійовичЛіцей № 171 «Лідер»10-127061007
105Литвиненко Мирослав СергійовичГолосіївський ліцей № 24110-145610007
106Соколов Володимир ВолодимировичСШ № 306*10-14321006
107Гладишко Валентин ЮрійовичГімназія № 283*10-26321006
108Ярова Дар’я ОлександрівнаСШ № 210*10-35600006
109Городиський Роман ВладиславовичCШ № 185*10-44051006
110Добровольський Владислав СергійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»*10-57420006
111Бубіс Анастасія ОлександрівнаГімназія № 153*10-63411006
112Кононенко Гліб ОлександровичЛіцей № 208*10-81060006
113Капустян Дарина ОлексіївнаУФМЛ10-136240006
114Сусленко Володимир ВалерійовичГімназія № 178*10-05050005
115Долбиш Дмитро СергійовичУФМЛ*10-15410005
116Кулікова Дар’я ОлександрівнаЛіцей «Наукова зміна»*10-42302005
117Петрик Віталій ВіталійовичУФМЛ*10-86500005
118Пічак Максим В’ячеславовичЛіцей № 171 «Лідер»10-120320005
119Сизон Юлія СергіївнаСШ № 25010-125320005
120Борс Вікторія ОлексіївнаСШ № 21410-158410005
121Шевцова Вікторія КостянтинівнаСШ № 21610-171320005
122Марчук Євгеній ОлександровичЛіцей «Престиж»10-176500005
123Семченко Ярослав ОлександровичУФМЛ*10-02310004
124Свобода Марія МиколаївнаЛіцей № 171 «Лідер»*10-03301004
125Цірук Костянтин АндрійовичСЗШ № 6*10-06400004
126Черкашина Дар’я КирилівнаЛіцей № 171 «Лідер»*10-09400004
127Трегубов Олександр ВіталійовичСШ № 52*10-13400004
128Альохіна Анастасія ІгорівнаСШ № 52*10-21112004
129Матвієнко Олександра ВіталіївнаРусанівський ліцей*10-34211004
130Перехожук Антон СергійовичУФМЛ*10-54022004
131Яценко Федір МихайловичУФМЛ*10-95400004
132Федорова Олександра СергіївнаРусанівський ліцей10-128121004
133Осмоловський Артем СергійовичУФМЛ10-139400004
134Захаров Артем ОлександровичЛіцей № 20810-142211004
135Липай Марія СтаніславівнаГімназія № 28310-143220004
136Недашківська Анастасія ОлександрівнаУФМЛ10-146310004
137Єфімова Наталія ОлександрівнаГімназія № 32310-160310004
138Дубіна Анастасія ВолодимирівнаТехнічний ліцей10-177040004
139Туголукова Євгенія ВалеріївнаЛіцей № 3810-179400004
140Меленчуков Микита ЄвгеновичПолітехнічний ліцей10-181400004
141Ільєнко Вікторія ВолодимирівнаЛіцей № 208*10-41011103
142Вісин Валентин ВалентиновичУФМЛ*10-45021003
143Кудін Артем ОлександровичГімназія № 153*10-50111003
144Барна Богуслав ВолодимировичЛіцей № 208*10-67210003
145Пономаренко Артем ОлександровичЛіцей № 171 «Лідер»*10-93210003
146Матлаєв Іван ВадимовичЛіцей № 14510-100111003
147Тменова Олександра АндріївнаСЗШ № 8410-105210003
148Фоменко Олена МиколаївнаСШ № 1410-129120003
149Шахов Гліб ІгоровичСШ № 5710-132021003
150Шита Віра ГригорівнаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»10-133210003
151Гайова Єлізавета ОлександрівнаГімназія «Академія»10-164210003
152Дворник Вікторія АнатоліївнаСШ № 5210-165111003
153Комарницький Олександр СергійовичСШ № 17310-170300003
154Панченко Лілія ВадимівнаУФМЛ10-174300003
155Крутоног Данило ОлександровичСШ № 5710-194210003
156Орловський Олексій ОлексійовичСШ № 155*10-04110002
157Коляда Артем ВасильовичУФМЛ*10-17020002
158Голуб Роман ОлександровичЛіцей «Інтелект»*10-24200002
159Гриднєва Ангеліна ВалеріївнаАКЛ НАУ*10-27200002
160Торбін Анна ГригорівнаЛіцей № 171 «Лідер»*10-51020002
161Булатов Дмитро ЄгоровичЛіцей «Наукова зміна»*10-66011002
162Пащенко Роман БорисовичУФМЛ*10-79020002
163Шепелевич Оксана КостянтинівнаСШ № 185*10-82101002
164Скуратівський Владислав ОлександровичСШ № 200*10-97101002
165Дорош Ярослава ВікторівнаГімназія «КМК»10-104110002
166Пергаменщик Микита В’ячеславовичУФМЛ10-137110002
167Коробейніков Дмитро ЮрійовичЛіцей № 3810-141200002
168Зайцев Марк АнатолійовичГолосіївський ліцей № 24110-157110002
169Єременко Кирило ЮрійовичСШ № 1610-161110002
170Завальнюк Олексій ГеннадійовичСЗШ № 30610-162110002
171Дичко Євген СергійовичСШ № 20010-173200002
172Мугуєв Кирило АндрійовичГолосіївський ліцей № 24110-175011002
173Сипігін Павло ВолодимировичСШ № 57*10-61001001
174Павлигін Андрій ОлександровичУФМЛ*10-70010001
175Скубенко Валерія ВалеріївнаРусанівський ліцей*10-75010001
176Федорчук Богдан ВолодимировичЛіцей № 171 «Лідер»*10-76001001
177Мустафіна Софія СергіївнаЛіцей № 100 «Поділ»*10-77100001
178Скоробагатько Кирило СергійовичГолосіївський ліцей № 241*10-98001001
179Іванов Михайло МаксимовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»*10-99010001
180Гордієнко Валентин СергійовичСШ № 18510-101100001
181Сілаєв Михайло ОлександровичУФМЛ10-111100001
182Давидов Гліб ДенисовичГімназія № 19 «Межигірська»10-154001001
183Дерновий Олександр ВіталійовичГімназія № 17810-163010001
184Шидлюх Артем ЮрійовичУФМЛ10-172010001
185Хижняк Марія СергіївнаСШ № 18510-188010001
186Красноруцький Єгор ОлеговичЛіцей № 171 «Лідер»10-192100001
187Птіцин Олексій ДмитровичЛіцей «Інтелект»10-195010001
188Литвиненко Анна СергіївнаСШ № 5210-197010001
189Білецький Павло ВолодимировичСЗШ № 29*10-31000000
190Радченко Олексій ГеннадійовичПрофтех*10-87000000
191Руденко Олександр БорисовичГолосіївський ліцей № 241*10-89000000
192Машковцев Олександр СергійовичГімназія «Академія»*10-90000000
193Стойнєв Павло СвіленовичаСЗШ № 23910-126000000
194Яковенко Назар СтаніславовичСШ № 18510-134000000
195Волковий Павло СергійовичЛіцей № 3810-156000000
196Боднар Дарина МирославівнаУФМЛ10-159000000
197Романюк Сергій ОлександровичЛіцей № 15710-185000000

[/expand][expand title=” Результати 11 класи“]

УчасникНавчальний закладШифрI тур12345Сума1Тимоханов Дмитро ОлександровичЛіцей «Наукова зміна»21577777352Хотяїнцева Наталія Володимирівна Ліцей № 171 «Лідер»21467772293Альохіна Анастасія ОлексіївнаЛіцей № 171 «Лідер»5077770284Цинцеус Гліб ОлеговичЛіцей № 171 «Лідер»6174770255Гаврилко Євгеній ДмитровичГімназія № 1785674622216Діомідов Євгеній ОлексійовичРусанівський ліцей7074073217Назаренко Борис ЄгоровичУФМЛ14374702208Орлик Сергій ЕдуардовичЛіцей «Інтелект»1274700189Кохановський Іван ОлександровичЛіцей № 100 «Поділ»135747001810Байкова Катерина ОлександрівнаЛіцей № 145102771011611Орєхов Дмитро ОлександровичЛіцей № 145164771101612Самойлова Ольга МиколаївнаЛіцей № 171 «Лідер»54741031513Краштан Таміла ЄвгенівнаПолітехнічний ліцей87770101514Рижков Ігор ОлеговичЛіцей № 171 «Лідер»93771001515Штик Яна ВалеріївнаУФМЛ120741031516Зіненко Дмитрій  СергійовичУФМЛ178771001517Редько Сергій ДмитровичЛіцей № 171 «Лідер»40770001418Дорошенко Світлана ОлексіївнаЛіцей № 20864770001419Лаба Дмитро Мирославовича Ліцей № 171 «Лідер»75707001420Сніжко Богдан МиколайовичСШ № 252132707001421Митрофанов Вадим ЄвгеновичЛіцей № 145141701601422Колодяжна Тетяна ВалеріївнаУФМЛ57751001323Кущак Олександр ЕдуардовичКловський ліцей № 7778706001324Мельник Олексій ОлеговичЛіцей № 14586760001325Канівець Дмитро ВолодимировичЛіцей «Наукова зміна»108760001326Харченко Дмитро ОлександровичРусанівський ліцей126741101327Варзар Євгеній АнатолійовичУФМЛ207740111328Макогон Роман ОлександровичНВК № 240 «Соціум»2741001229Розумний Денис ІвановичЛіцей № 3811741001230Ілющенко Микита ІгоровичГімназія № 15332741001231Казак Володимир ВладиславовичЛіцей № 14234741001232Першин Радомир ВалерійовичЛіцей «Наукова зміна»82741001233Андрійко Андрій АндрійовичУФМЛ96741001234Григоренко Олександр ЄвгеновичСЗШ № 30699741001235Салій Ольга ОлексіївнаЛіцей № 38133741001236Смєлова Анастасія ВікторівнаЛіцей «Наукова зміна»148740101237Погибко Іван СергійовичУФМЛ168741001238Редько Костянтин ДмитровичЛіцей № 171 «Лідер»180741001239Калайдов Максим ЄвгенійовичЛіцей № 171 «Лідер»31740001140Савчин Дмитро ЮрійовичЛіцей «Наукова зміна»42740001141Думанський ВолодимирЛіцей № 198 «Еко»47700401142Олексієнко Ілля ВадимовичЛіцей «Наукова зміна»68740001143Йосипів Юрій ЛюбомировичУФМЛ72731001144Кулій Ярослав ТарасовичЛіцей № 100 «Поділ»176740001145Якимець Дмитро МиколайовичЛіцей «Наукова зміна»219740001146Чернявський Максим РомановичЛіцей № 14543730001047Шнайдер Дмитро АнатолійовичУФМЛ83640001048Марчук Роман ВасильовичЛіцей № 171 «Лідер»144701201049Мороз Олексій СергійовичЛіцей № 145145640001050Міщенко Михайло ДмитровичЛіцей № 100 «Поділ»3570020951Юрчук Віталій ВікторовичУФМЛ3771100952Пікульський Ростислав МихайловичУФМЛ5270101953Будаєв Антон ЮрійовичРусанівський ліцей10570020954Мнухіна Катерина ОлександрівнаПолітехнічний ліцей18117100955Чаус Михайло ДмитровичЛіцей «Наукова зміна»21771100956Діденко Роман ВолодимировичЛіцей № 100 «Поділ»1370100857Язуполь Юрій ВладиславовичРусанівський ліцей4570100858Нго Суан ЗионгаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»4670100859Дем’яненко Вячеслав ОлексійовичЛіцей № 100 «Поділ»4870100860Іванова Анастасія ОлексіївнаЛіцей № 1455170100861Чорний Михайло ГригоровичУФМЛ7170100862Романовський Юрій ОлександровичНВК № 240 «Соціум»8470100863Антонюк Олександр МиколайовичЛіцей «Наукова зміна»9870100864Білогуб Дмитро ОлеговичРусанівський ліцей11870100865Губернаторова Дар’я ДмитрівнаЛіцей № 171 «Лідер»11970010866Лободін Михайло михайловичПолітехнічний ліцей12770100867Лаврінчук Святослав ОлеговичФінансовий ліцей13771000868Недільська Валерія ДмитрівнаПолітехнічний ліцей14270100869Сиротич Богдан МихайловичУФМЛ15670100870Гоцалюк Леонід ВолодимировичУФМЛ15870100871Палій Аліса ОлегівнаЛіцей № 14516770100872Поляков Микита ОлександровичУФМЛ17270100873Бурлаков Степан СергійовичУФМЛ17370100874В’юнник Тарас РомановичУФМЛ17570100875Богданова Дар’я АндріївнаЛіцей № 14218570100876Северін Андрій ІвановичТехнічний ліцей18670100877Лисенко Наталія РоманівнаУФМЛ18871000878Фатєєв Іван ЮрійовичРусанівський ліцей18970100879Підгайний Руслан СергійовичУФМЛ19070100880Смикало Юлія ОлегівнаУФМЛ19370100881Швець Олександра ВасилівнаГімназія «Троєщина»20170100882Вутен Ендрю КоннерГімназія № 15320970100883Лучка Роксолана ТарасівнаУкраїнський гуманітарний ліцей8560100784Колеснікова Світлана ЮріївнаКиївська інженерна гімназія770000785Лочман Ярослава ВалеріївнаЛіцей № 145970000786Паламарчук Євген АнатолійовичГімназія «КМК»1760100787Сітніченко Артур ОлександровичУФМЛ1870000788Борков Єгор АльбертовичГімназія «Академія»2070000789Бондаренко Герман ГермановичРусанівський ліцей2470000790Лиференко Юрій АндрійовичУФМЛ5870000791Криницький Костянтин ДенисовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»6560100792Ребрик Юрій АндрійовичУФМЛ6670000793Польовий Олексій ГригоровичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»6770000794Кузьменко Вадим ОлеговичЛіцей № 1426970000795Лижечко Марія СергіївнаЛіцей № 171 «Лідер»8860100796Петрук Вікторія ОлександровнаГімназія «КМК»9170000797Верцимаха Оксана ОлегівнаСШ № 809570000798Глушко Софія МихайлівнаГолосіївський ліцей № 24110370000799Коршунов Вадим ОлександровичСЗШ № 256111601007100Янушевський Артемій ОлексійовичЛіцей № 145121700007101Паляничко Костянтин АнатолійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»122700007102Устименко Олександр СергійовичЛіцей «Наукова Зміна»129700007103Сахацький Костянтин ОлексійовичРусанівський ліцей131700007104Євич Катерина СергіївнаУФМЛ138601007105Бондаренко Анастасія ЮріївнаУФМЛ150601007106Турчинець Роман ІгоровичУФМЛ151700007107Войтенко Сергій МиколайовичУФМЛ153700007108Коба Владислав АндрійовичУФМЛ154601007109Сокольник Тетяна СергіївнаУФМЛ161700007110Панасюк Андрій ІгоровичЛіцей № 171 «Лідер»166700007111Шишко Артур ЮрійовичЛіцей № 38171700007112Павлов МаксимУФМЛ179700007113Птушкін Сергій ДмитровичЛіцей «Наукова зміна»182601007114Савостян Карина СергіївнаСШ № 250184401207115Шевченко Олена ВікторівнаЛіцей № 145187700007116Савонік Михайло ВолодимировичУФМЛ192700007117Зелінський Сергій ВячеславовичУФМЛ194700007118Гвардіян Олександр СергійовичУФМЛ200700007119Бойчук Роман ІвановичТехнічний ліцей206700007120Данькова Олена ІгорівнаСЗШ № 306208700007121Баринова Катерина АндріївнаУФМЛ210700007122Бурахович Максим ЄвгеновичЛіцей «Інтелект»213700007123Грищенко Катерина ОлексіївнаСЗШ № 16123600006124Дудар Богдан ВікторовичСЗШ № 14726600006125Дудука Олександр ВіталійовичНВК № 240 «Соціум»33600006126Бріт Ярослав ОлеговичЛіцей № 100 «Поділ»53600006127Безвершенко Алла ВасилівнаРусанівський ліцей101600006128Сірий Владислав РомановичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»152600006129Мельник Дар’я АндріїнаФінансовий ліцей165401106130Богдан Олександр ВолодимировичУФМЛ76041005131Виноградов-Салтиков Денис ВолодимировичНВК № 240 «Соціум»94500005132Балашов Дмитро ОлексійовичГімназія № 14397401005133Радіонова Віра ОлексіївнаГолосіївський ліцей № 241106500005134Казаков Максим ДмитровичШкола екстернів116500005135Скришевський Остап ЕдуардовичГімназія № 143123401005136Сердюк Олександр МиколайовичЛіцей № 171 «Лідер»124410005137Сурков Віктор ВладиславовичСШ № 194 «Перспектива»155500005138Різаєв Євген ЄдуардовичЛіцей № 145130202004139Разумова Анна ВолодимирівнаГімназія «Троєщина»140040004140Набок Артур ВікторовичСШ № 185157400004141Сомов Ілля АндрійовичАКЛ НАУ159400004142Сидько Артем ЮрійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»218400004143Козинець Тетяна ОлександрівнаПолітехнічний ліцей10030003144Верпатова Катерина МихайлівнаЛіцей «Інтелект»55201003145Мельничук Олег ПавловичУФМЛ204030003146Дідовець Олексій ВладиславовичЛіцей № 171 «Лідер»21200002147Щербакова Марія СергіївнаЛіцей № 171 «Лідер»62200002148Назарівський Дмитро ВолодимировичСШ № 194 «Перспектива»63200002149Топорков Олексій РомановичГімназія № 34 «Либідь»134200002150Куриленко Олександ МихайловичСШ № 185136200002151Філіпенко Ярослав ІгоровичЛіцей № 142149200002152Шірінян Едвард АрамовичУФМЛ183110002153Гуменюк Павло СергійовичУФМЛ195101002154Петросян Сергій АртановичГімназія «Потенціал»16001001155Блінов Іван ДмитровичУФМЛ29001001156Степчук Галина ЮріївнаЛіцей № 171 «Лідер»38100001157Худяков Антон СтаніславовичЛіцей № 14544001001158Мясоєдов Богдан ТимофійовичСШ № 30749001001159Бондар Антон ОлеговичЛіцей № 20859001001160Клещ Кирило ОлеговичПолітехнічний ліцей60010001161Кияниченко Олександр ОлександровичГімназія № 28790001001162Атаманюк Марія ВасилівнаГімназія «Академія»92001001163Боднар Яна МирославівнаЛіцей № 100 «Поділ»100000101164Гаврилюк Ганна ОлександрівнаСШ № 196110001001165Микитенко Єлизавета ВолодимирівнаЛіцей № 142147001001166Хобта В’ячеслав ЮрійовичГімназія «Троєщина»160001001167Мальцева Анна ВячеславівнаЛіцей № 100 «Поділ»169001001168Коробчук Максим ГеннадійовичУФМЛ196001001169Корнієнко Вероніка ВалеріївнаУФМЛ197001001170Тіщенко Ірина СергіївнаЛіцей № 208203100001171Щербаков Дмитро СергійовичСШ № 194 «Перспектива»205001001172Шульженко Дар’я СергіївнаЛіцей № 100 «Поділ»216100001173Заремба Уляна-Марія ІгорівнаГолосіївський ліцей № 241222001001174Іванова Олена АнатоліївнаГімназія № 1781000000175Гриценко Андрій ОлександровичСШ № 1853000000176Купіна Наталія ІгорівнаГімназія «КМК»4000000177Гнатюк Павло СергійовичСШ № 1375000000178Кріт Святослав ЯрославовичЛіцей № 171 «Лідер»6000000179Савицький Роман КостянтиновичГолосіївський ліцей № 2418000000180Загребельний Дмитро СергійовичСШ № 19614000000181ЗакревськийОлександр ЮрійовичЛіцей № 20815000000182Денисюк Віталій ОлеговичАКЛ НАУ19000000183Стасюк Володимир ВолодимировичСЗШ № 7022000000184Ємельяненкова Поліна СергіївнаСЗШ № 22625000000185Задорожній Олег ОлександровичУФМЛ27000000186Денисюк Павло ВіталійовичСШ № 5228000000187Гедзик Ольга ТарасівнаУФМЛ30000000188Стецько Владислав ОлександровичЛіцей № 3836000000189Сєроштан Богдан ДмитровичСЗШ № 26339000000190Шарнін Сергій АнатолійовичСШ № 18541000000191Остаповська Марія АркадіївнаГімназія НПУ73000000192Котенко Роман ДмитровичУФМЛ74000000193Сенченко Наталія ВадимівнаСЗШ № 13277000000194Мордюк Роман БогдановичСШ № 21479000000195Пащенко Сергій СергійовичЛіцей № 20880000000196Пампуха Альона ІгорівнаУФМЛ81000000197Зубко Зіновій ВасильовичУФМЛ89000000198Зудіков Андрій ОлександровичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»104000000199Крисевич Марія СергіївнаНВК № 240 «Соціум»107000000200Вовк Аліса АндріївнаЛіцей № 100 «Поділ»109000000201Лойко Олександр ПаловичГімназія № 48112000000202Кривошлик Анна ВіталіївнаЕкономіко-правовий ліцей113000000203Роженко Марта ВолодимирівнаЛіцей № 171 «Лідер»114000000204Бабіч Марія ПавлівнаЛіцей № 198 «Еко»115000000205Булахтін Микола ВалерійовичТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»117000000206Лясківська Дарина СергіївнаЛіцей № 100 «Поділ»125000000207Мірлас Тимур ВадимовичЛіцей № 171 «Лідер»128000000208Пісний Максим АндрійовичЛіцей «Наукова зміна»139000000209Кузьменко Віктор ОлеговичЛіцей № 142146000000210Дехтієвський Микола ДмитровичГімназія № 143162000000211Борисова Олександра ВолодимирівнаЛіцей № 100 «Поділ»163000000212Стасюк Андрій МиколайовичУФМЛ170000000213Шакун Владислав ОлеговичЛіцей № 145174000000214Юришинець Іради ВолодимирівнаСЗШ № 285177000000215Тимченко Марина АндріївнаГімназія № 287191000000216Єпанчин Максим ОлексійовичУФМЛ198000000217Худер Карім НідальГімназія № 283199000000218Токовенко Нікіта ОлександровичЛіцей № 142202000000219Заніздра Катерина ІванівнаУФМЛ211000000220Блохін Єгор АркадійовичЛіцей № 145212000000221Тарнавська Дар’я ОлексіївнаГімназія № 136220000000222Богомол Радіон ПетровичСШ  № 196221000000223Боцман Владислав ЮрійовичСШ  № 196223000000

[/expand]

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

    Перейти до панелі інструментів