brand

Розподiл по аудиторiях на мiську Олiмпiаду з математики

Розподiл по аудиторiях на мiську Олiмпiаду з математики

Розподiл по аудиторiях на мiську Олiмпiаду з математики, що вiдбудеться у недiлю 26.01 на факультетах кiбернетики та мехмату КНУ iм. Шевченка.

Якщо раптом ви не знаходите себе в списку, підходьте в ауд. 01 кібернетики (7 клас) або ауд. 45 мехмату (8 клас).

[expand title=”Розподiл 7-х класiв“]

ПрізвищеІм’яКабінетФаккласШкола
1АбдураїмоваСофія01К7Ліцей № 100 «Поділ»
2АверінаЗінаїда01К7Гімназія № 34 «Либідь»
3АвраменкоНікіта01К7Ліцей № 208
4АзорськийВолодимир01К7СШ № 95
5АкімоваДіана01К7Гімназія № 32
6АлександроваПоліна01К7Ліцей № 142
7АндрійчукЄвген01К7Ліцей № 171 «Лідер»
8АндрущенкоЄлизавета01К7Ліцей № 198 «Еко»
9АтаджановНазар01К7Русанівський ліцей
10БахановІван01К7Ліцей № 227
11БаштаннийКостянтин01К7Школа-інтернат № 19
12БєланВолодимир01К7Слов’янська гімназія
13БіликОлеся01К7Ліцей № 100 «Поділ»
14БілібаєвЄгор01К7Ліцей № 171 «Лідер»
15БілокурМихайло01К7Ліцей № 157
16БілорусКатерина01К7Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
17БовтрюкІлля01К7Ліцей № 171 «Лідер»
18БоголійВладислав01К7СШ № 194 «Перспектива»
19БоднарДанило01К7Ліцей № 100 «Поділ»
20БойкоДанило01К7Гімназія «Оболонь»
21БондаренкоМихайло01К7Ліцей № 171 «Лідер»
22БондарукНадія01К7СШ № 17
23БорисюкВасилина01К7Гімназія «Академія»
24БорківськийВалентин01К7СШ № 250
25БратчикСофія01К7СШ № 112
26БудаєвАртем01К7НВК № 167
27БулахБогдана01К7Ліцей № 171 «Лідер»
28БулкоЮрій01К7СШ № 194 «Перспектива»
29БураІванна01К7Ліцей № 142
30ВакулюкБогдан01К7СЗШ № 63
31ВанінДанило01К7Ліцей № 208
32ВасиленкоДимитрій01К7СШ № 85
33ВасиленкоОлександр01К7Гімназія № 177
34ВахітовБогдан01К7Ліцей «Наукова зміна»
35ВахнюкВолодимир01К7СШ № 216
36ВереничДанило01К7СЗШ № 72
37ВернидубАртур01К7Ліцей № 171 «Лідер»
38ВисоцькийАндрій01К7Слов’янська гімназія
39ВласенкоМарія01К7Ліцей № 208
40ВоловикАндрій01К7СШ № 194 «Перспектива»
41ВоробйоваАліса01К7Ліцей № 208
42ВорожбійКатерина01К7Олександрійська гімназія
43ВороненекоЮрій01К7Ліцей № 100 «Поділ»
44ГалаганНаталія01К7Ліцей № 171 «Лідер»
45ГалацинЄвген01К7СШ № 17
46ГалацинЗахар01К7СШ № 120
47ГалгановОлексій01К7НВК № 240 «Соціум»
48ГалицькаОлександра01К7Ліцей № 171 «Лідер»
49ГерасименкоДанііл01К7СШ № 194 «Перспектива»
50ГерманюкВсеволод01К7СЗШ № 72
51ГінкулАнна01К7Ліцей «Наукова зміна»
52ГладкийЯрослав01К7СШ № 246
53ГлуховськийПавло01К7Гімназія «Києво-Могилянський колегіум»
54ГоловенкоДмитро01К7Ліцей № 171 «Лідер»
55ГопційДар’я01К7Гімназія № 143
56ГорбачовІван01К7СШ № 250
57ГордієнкоЄвген01К7СШ № 155
58ГречкоДенис01К7Ліцей № 208
59ГрицюкОлександр01К7СШ № 194 «Перспектива»
60ГрищенкоОлексій01К7Русанівський ліцей
61ГрищенкоЮлія01К7Гімназія № 177
62ГріньАнна01К7Голосіївський ліцей № 241
63ГросманАліса01К7Ліцей № 171 «Лідер»
64ГрузГенріх01К7Технічний ліцей НТУУ«КПІ»
65ГуракаСофія01К7Гімназія «Києво-Могилянський колегіум»
66ГусакАндрій01К7СЗШ № 132
67ДавиденкоНікіта01К7Гімназія № 136
68ДанильченкоСофія01К7СШ № 115
69ДарницькийАнтон01К7Ліцей № 171 «Лідер»
70Дем’янецьМарта01К7Ліцей № 208
71КісленкоОлена01К7Ліцей № 208
72ГапонМаксим01К7Ліцей № 208
73Андреєва Марія01К7Ліцей № 208
74ДенисенкоАндрій43К7СШ № 57
75ДенисенкоАнна43К7СШ № 57
76ДенисоваКатерина43К7Ліцей № 171 «Лідер»
77ДзиговськийВладислав43К7СШ № 61
78ДидикалоДіана43К7Гімназія № 34 «Либідь»
79ДімоглоДаніїл43К7СШ № 16
80ДмитрукАліна43К7СШ № 139
81ДрагановІгор43К7Гімназія НПУ
82ДубчакЄвгеній43К7Русанівський ліцей
83ДукаОльга43К7СШ № 317
84ЄвдокименкоСофія43К7Ліцей № 208
85ЄркоАндрій43К7Школа «Екологія і культура»
86ЖеребкоАліса43К7Гімназія № 323
87ЖилінаАнна43К7СЗШ № 26
88ЖукотськийОлександр43К7Ліцей № 100 «Поділ»
89ЗагладаЗахарій43К7Ліцей № 208
90ЗайцевПавло43К7Гімназія № 177
91ЗуровАндрій43К7Ліцей № 171 «Лідер»
92ІванецьРоман43К7Ліцей № 142
93ІванченкоВсеволод43К7Ліцей № 208
94ІванчикГеоргій43К7Ліцей № 198 «Еко»
95ІванчикГеоргій43К7Ліцей № 198 «Еко»
96ІлляшОлена43К7СШ № 52
97ЙокубжановУмар43К7Гімназія № 178
98КадировКадір43К7Русанівський ліцей
99КазакВікторія43К7школа № 74
100КамєнноваМарія43К7СШ № 200
101КармелюкТимофій43К7Гімназія № 178
102КатричКостянтин43К7Русанівський ліцей
103КвятковськаКатерина43К7Гімназія № 136
104КириченкоФедір39К7Ліцей № 171 «Лідер»
105КіслухінОлександр39К7Школа екстернів
106КоваленкоОлександр39К7НВК № 240 «Соціум»
107КоваленкоОлександр39К7Гімназія № 48
108КовтунКатерина39К7Гімназія № 143
109КогутМарія39К7Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
110КозимірЯн39К7Ліцей № 100 «Поділ»
111КозійДенис39К7Ліцей № 171 «Лідер»
112КомоновКирило39К7Ліцей № 198 «Еко»
113КононенкоІван39К7Ліцей № 171 «Лідер»
114КостенкоАнна39К7НВК № 167
115КошельСофія39К7Русанівський ліцей
116КошовийБогдан39К7Гімназія № 178
117КравцоваКатерина39К7НВК «Святошинська гімназія»
118КрасюкЗлата39К7Ліцей № 171 «Лідер»
119КривенкоІванна39К7Ліцей № 171 «Лідер»
120КриштальВіктор39К7Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
121КрочакОлександр39К7Ліцей № 100 «Поділ»
122КуликКостянтин39К7Ліцей № 208
123КупчикДарина39К7СШ № 130
124КуркудимАндрій39К7СШ № 3
125КуценкоАнастасія39К7Гімназія «Академія»
126КучінВладислав39К7Гімназія № 283
127КушнаренкоІван39К7Гімназія № 178
128ЛаврентійМаксим39К7Ліцей № 142
129ЛазароваСофія39К7Політехнічний ліцей
130ЛапікураМарія39К7СШ № 155
131ЛебідьДмитро39К7Ліцей № 171 «Лідер»
132ЛенівенкоМикита39К7Ліцей № 142
133ЛеоновАндрій39К7СШ № 250
134ЛетікКсенія304К7Ліцей № 208
135ЛижечкоІван304К7Ліцей № 171 «Лідер»
136ЛисакАнастасія304К7Гімназія № 59
137ЛичакОлена304К7СШ № 214
138ЛобановГеоргій304К7Ліцей № 142
139ЛосьВладислав304К7Ліцей № 100 «Поділ»
140МаєвськийДмитро304К7Ліцей № 38
141МакарецьАндрій304К7СШ № 17
142МакарукІван304К7СШ № 76
143МамелековаМеріам304К7Гімназія № 143
144МаріотЄлизавета304К7Гімназія НПУ
145МарченкоГеоргій304К7Ліцей № 100 «Поділ»
146МатвієнкоМаксим304К7СШ № 250
147МатвієнкоВладислав304К7Голосіївський ліцей № 241
148МацуйАнна304К7СШ № 70
149МельникВладислав304К7СШ № 173
150МендзебровськийГеоргій305К7Ліцей № 171 «Лідер»
151МенчиковДмитро305К7СШ № 194 «Перспектива»
152МеркуловІгор305К7Русанівський ліцей
153МетьІлля305К7Ліцей № 208
154МикитенкоДмитро305К7Ліцей № 171 «Лідер»
155МіхноАндрій305К7Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
156МоскаленкоАнастасія305К7Ліцей № 171 «Лідер»
157МусієнкоАндрій305К7Ліцей № 171 «Лідер»
158НайдаБогдан305К7Ліцей № 142
159НаривкінОлександр305К7СЗШ № 6
160НікітінБогдан305К7СШ № 185
161НімченкоАртем305К7Гімназія «Троєщина»
162НобіузАндрій305К7Ліцей № 171 «Лідер»
163НовицькийДенис305К7Ліцей «Престиж»
164НовіковаІванна305К7СШ № 139
165ОдрібецьЗлата311К7Європейський колегіум
166ОлексієнкоМикита311К7Ліцей № 171 «Лідер»
167ОліферукДомініка311К7Гімназія № 177
168ОліфірВолодимир311К7Гімназія № 34 «Либідь»
169ОмельченкоРоман311К7СШ № 250
170ОнiстратДмитро311К7Русанiвський лiцей
171ОнищенкоАнастасія311К7Ліцей № 171 «Лідер»
172Оногуекхіан-ХабертНадія311К7Гімназія № 19 «Межигірська»
173ОртіковаОлександра311К7Ліцей № 100 «Поділ»
174ОсокаДанііл311К7Технічний ліцей Дніпровського району
175ПавловаЮлія311К7Гімназія «Києво-Могилянський колегіум»
176ПановОлександр311К7СШ № 185
177ПащенкоАнтон311К7Русанівський ліцей
178ПерепечаєвІлля311К7Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
179ПироговаАнна311К7СШ № 80
180ПіскунВалерій303К7СШ № 3
181ПоздняковОлег303К7Голосіївський ліцей № 241
182ПоліщукЄвгенія303К7СЗШ № 67
183ПоліщукОльга303К7Гімназія № 107 «Введенська»
184ПольськийІгор303К7Ліцей № 171 «Лідер»
185ПономаренкоВадим303К7СШ № 194 «Перспектива»
186ПопелюкМикола303К7Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
187ПоплевічеваІрина303К7Гімназія № 287
188ПоповАндрій303К7Ліцей № 171 «Лідер»
189ПотьомкінЛев303К7Ліцей № 142
190ПрокопенкоАнна303К7Гімназія № 19 «Межигірська»
191ПрокопюкВікторія303К7СШ № 304
192ПроценкоВолодимир303К7Ліцей № 171 «Лідер»
193РамикІван303К7СШ № 185
194РедяАндрій303К7СШ № 250
195РезніченкоЄгор312К7Гімназія № 136
196РибніковЄвген312К7Технічний ліцей Дніпровського району
197РозмарицяОлександр312К7Ліцей «Наукова Зміна»
198РозумнийПавло312К7Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
199РоманкевичОлексій312К7Гімназія № 178
200РуденкоАнастасія312К7Ліцей № 171 «Лідер»
201РябоконьМаксим312К7Ліцей № 142
202СавченкоБогдан312К7СШ № 194 «Перспектива»
203СавчукНазарій312К7Ліцей № 208
204СеменкоЕліна312К7Ліцей № 171 «Лідер»
205СемчукІрина312К7Ліцей «Наукова зміна»
206СердюкОлександр312К7Ліцей № 142
207СидоренкоДенис312К7СШ № 250
208СліпчукЄвгеній312К7Ліцей № 208
209СікорськийДенис312К7Ліцей № 171 «Лідер»
210СкворцоваЄлизавета306К7Ліцей № 171 «Лідер»
211СкубенкоКаріна306К7Русанівський ліцей
212СкубенкоКаріна306К7Русанівський ліцей
213СмальАртем306К7СШ № 173
214СнігурецьОлег306К7СЗШ № 225
215СолодунВладислав306К7Гімназія № 19 «Межигірська»
216СорокінОлександр306К7Ліцей № 100 «Поділ»
217СохацькаСофія306К7СШ № 49
218СрібнийВалерій306К7Ліцей № 157
219СтародубВероніка306К7Русанівський ліцей
220СтепураАндрій306К7Ліцей № 171 «Лідер»
221СтояновськийДаніїл306К7Ліцей № 171 «Лідер»
222СтринжаАндрій306К7Ліцей № 100 «Поділ»
223СтрусьРоман306К7НВК № 240 «Соціум»
224ТаранДмитро308К7Гімназія № 107 «Введенська»
225ТарасюкНікіта308К7Гімназія № 177
226ТарканійАнастасія308К7Гімназія № 178
227ТатусьАнтон308К7Ліцей № 100 «Поділ»
228ТерентійКіріл308К7СШ № 250
229ТимофєєвАндрій308К7Ліцей № 171 «Лідер»
230ТимошенкоПавло308К7Ліцей № 171 «Лідер»
231ТимощукНікіта308К7Ліцей № 208
232ТитарчукВладислав308К7Ліцей № 171 «Лідер»
233ТихоплавАнтон308К7Ліцей № 208
234ТкаченкоОлег308К7Політехнічний ліцей
235ТретьяковаЄлизавета308К7Міжнародна школа «Меридіан»
236ТретьяковаКатерина308К7Ліцей «Наукова зміна»
237ТульчинськаКіра309К7Ліцей № 171 «Лідер»
238ТютюнникДмитро309К7Слов’янська гімназія
239ТютюнникДанило309К7Гімназія «Києво-Могилянський колегіум»
240ТютюшкінДанило309К7СШ № 92
241УсенкоДмитро309К7Ліцей № 100 «Поділ»
242ФедоровАнтон309К7Ліцей № 100 «Поділ»
243ФедорчукБогдан309К7Ліцей № 171 «Лідер»
244ФедотовАндрій309К7Русанівський ліцей
245ФілінОлексій309К7Ліцей № 198 «Еко»
246ФілінюкВалерій309К7Ліцей № 171 «Лідер»
247ФоковВолодимир309К7Гімназія № 153
248ХаленкоМихайло309К7Русанівський ліцей
249ХасановаЯніна309К7НВК № 30
250ХононНаталія310К7Ліцей № 171 «Лідер»
251ХропачовІван310К7СШ № 155
252ЦибулькінКирило310К7Ліцей № 142
253ЦиганокБогдан310К7Ліцей № 171 «Лідер»
254ЦимбалІлля310К7Ліцей № 171 «Лідер»
255ЦимбаленкоВсеволод310К7Ліцей № 208
256ЦисінМихайло310К7Ліцей № 171 «Лідер»
257ЦінськаЄва310К7Ліцей № 171 «Лідер»
258ЦубінаСофія310К7Голосіївський ліцей № 241
259ЧалапчійІрина310К7СЗШ № 230
260ЧеремшинськийСергій310К7Голосіївський ліцей № 241
261ЧікільоваАнастасія310К7Гімназія «Академія»
262ЧукановаОксана310К7СШ № 185
263ШашковВладислав302К7Ліцей № 171 «Лідер»
264ШевченкоОлексій302К7Ліцей № 171 «Лідер»
265ШевченкоДаніїл302К7Гімназія № 143
266ШевчукВіталій302К7Ліцей № 171 «Лідер»
267ШевчукРуслан302К7Ліцей № 171 «Лідер»
268ШенгаутХристина302К7СШ № 17
269ШеповаловДаніїл302К7Гімназія № 143
270ШидловськийТимофій302К7СШ № 211
271ШимановичВладислав302К7Русанівський ліцей
272ШинкарьоваНадія302К7Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
273ШишкаСемен302К7СШ № 194 «Перспектива»
274ШлапакЯрина302К7СШ № 110
275ШликовДанило302К7Ліцей № 100 «Поділ»
276ШпитчукДіана18К7СШ № 52
277ШульгiнДаниiл18К7Русанiвський лiцей
278ЩербаковаМаргарита18К7Ліцей № 171 «Лідер»
279ЩуревськийДмитро18К7СШ № 298
280ЮдінГліб18К7СШ № 20
281ЯкименкоДмитро18К7Ліцей № 171 «Лідер»
282ЯцківКатерина18К7Русанівський ліцей
283ГеллаВсеволод18К7СШ  № 200
284НечипорукКатерина18К7Ліцей № 208

[/expand][expand title=”Розподiл 8-х класiв“]

ПрізвищеІм’яКабінетФаккласШкола
1АверінаАнастасія41М8Ліцей № 171 «Лідер»
2АнанічІлля41М8Русанівський ліцей
3АндрєєвАндрій41М8Русанівський ліцей
4АндросюкКирило41М8Ліцей № 208
5АнпілоговМарк41М8Ліцей № 171 «Лідер»
6АнтошинаКатерина41М8Ліцей «Наукова зміна»
7АфонінаУляна41М8Ліцей № 51
8АхмедовТимур41М8Ліцей № 145
9АхметовВладислав41М8Ліцей № 145
10БарановаЛюдмила41М8Ліцей «Наукова зміна»
11БахчеджиоглуАталай41М8Ліцей «Наукова зміна»
12БашукОлексій41М8Ліцей № 171 «Лідер»
13БезбородовІван41М8СШ № 197
14БланарДанило41М8Гімназія № 32
15БобровникТетяна41М8СШ № 307
16БорецьМихайло41М8Гімназія № 172
17БорисенкоЄлизавета41М8Ліцей № 145
18БородавкоЮлія41М8Ліцей № 51
19БочарніковМихайло41М8Ліцей № 145
20БринцевАндрій41М8СШ № 52
21БурякКатерина41М8Гімназія № 287
22ВасильєваКатерина41М8Ліцей № 171 «Лідер»
23ВеликийДанило41М8Русанівський ліцей
24ВеличкоТаїсія41М8Технічний ліцей Дніпровського району
25ВернікМихайло41М8Ліцей № 145
26ВисоцькаМарія41М8Ліцей № 157
27ВініцькаДіана41М8СШ № 202
28ВіолеттаПовч41М8Гімназія № 283
29ВласенкоЛілія41М8Ліцей № 208
30ВознюкЄгор41М8Ліцей «Наукова зміна»
31ВолошинОлександр45М8СШ № 52
32ВоробйовОлександр45М8Ліцей № 145
33ВюннікЮрій45М8Слов’янська гімназія
34ГабрікНаталія45М8Гімназія № 178
35ГадзовськийЄвгеній45М8Голосіївський ліцей № 241
36ГайдайЯрослав45М8Ліцей № 145
37ГайдукБорис45М8Русанівський ліцей
38ГанбароваДіана45М8Фінансовий ліцей
39ГаоСингджоу45М8Гімназія № 153
40ГетьманЮлія45М8Кловський ліцей № 77
41ГіваргізовДавід45М8Скандинавська гімназія
42ГлавінАнтон45М8Ліцей № 145
43ГоловатаЮлія45М8СШ № 251
44ГоловачЄвген45М8СШ № 220
45ГолубОльга45М8СЗШ № 60
46ГончаренкоАртем45М8Ліцей № 171 «Лідер»
47ГороховськийІван45М8Ліцей № 145
48ГригоровичОлександр45М8Гімназія № 178
49ГримайлоКирило45М8Ліцей № 145
50ГримчакСвітлана45М8Ліцей № 100 «Поділ»
51ГроменкоВладислав45М8Гімназія № 178
52ГромовичОлександр45М8Ліцей № 145
53ГрушаВладислав45М8Ліцей «Наукова зміна»
54ГудзенкоДмитро45М8Ліцей № 145
55ГудименкоАртем45М8Ліцей «Наукова зміна»
56ГукДмитро45М8Голосіївський ліцей № 241
57ГулькоАнастасія45М8СШ № 317
58ГульчукВсеволод45М8Ліцей № 145
59ГурбичАртем45М8Ліцей № 208
60ГуртовийЛеонід45М8Ліцей № 171 «Лідер»
61ДаниловаЮлія21М8Ліцей № 171 «Лідер»
62ДанілочкінВладислав21М8Ліцей «Престиж»
63ДарійАнна21М8Кловський ліцей № 77
64ДенисовСергій21М8СШ № 52
65ДжаноянцВадим21М8Гімназія № 172
66ДимураСофія21М8Ліцей № 145
67ДмітрієваЮлія21М8Ліцей № 100 «Поділ»
68ДорошВолодимир21М8СШ № 17
69ДоценкоВолодимир21М8Фінансовий ліцей
70ДрагомироваМарія21М8Гімназія № 143
71ДулевичДанило21М8Гімназія № 107 «Введенська»
72ДьомінОлексій21М8Ліцей № 145
73ДьяченкоІванна21М8НВК № 167
74ЕйвазоваТетяна21М8СШ № 52
75ЄвсєєнковаКатерина21М8СШ № 3
76ЄліпашевМихайло21М8Русанівський ліцей
77ЄлісєєвМикола21М8СЗШ № 108
78ЖигирАріна21М8НВК № 167
79ЖитарРоман21М8СШ № 197
80ЖитникДмитро21М8Ліцей № 145
81ЖудраДанило21М8Ліцей № 145
82ЖуравльовРоман21М8СШ № 252
83ЖурбаМикола21М8Ліцей «Наукова Зміна»
84ЗадорожнийОлександр21М8СШ № 17
85ЗаєцьОльга21М8Гімназія № 315
86ЗамковаМарія21М8ліцей № 208
87ІванніковАртемій21М8Ліцей № 145
88ІвасенкоМаксим34М8Ліцей № 157
89ІєвлевЄгор34М8Школа екстернів
90ІлюхаМикола34М8Голосіївський ліцей № 241
91КалініченкоКатерина34М8Ліцей № 293
92КапанадзеДалі34М8Ліцей № 208
93КарлишеваАнна34М8Ліцей № 171 «Лідер»
94КарпенкоОлексій34М8Ліцей № 208
95КацайМикола34М8СШ № 214
96КевличКатерина34М8Гімназія № 56
97КільчевськийОлександр34М8Ліцей № 145
98КісельовДмитро34М8Ліцей № 171 «Лідер»
99КлимАнастасія34М8СЗШ № 101
100КлочковДенис34М8Ліцей № 142
101КлючниковМикита34М8Русанівський ліцей
102КобаСофія34М8СШ № 155
103КобзарДанило34М8Ліцей № 145
104КоваленкоДмитро34М8Фінансовий ліцей
105КоваленкоВладислав34М8Гімназія «Гармонія»
106КовалецьКатерина34М8Голосіївський ліцей № 241
107КовальДмитро34М8Ліцей № 171 «Лідер»
108КовальЯрина34М8Ліцей «Наукова зміна»
109КовальчукДмитро34М8Ліцей «Наукова зміна»
110КозакАртем34М8Гімназія № 283
111КозачокОлександра309М8СШ № 112
112КокураІван309М8Ліцей № 208
113КоломієцьМикола309М8Політехнічний ліцей
114КоміссаровСемен309М8Ліцей № 171 «Лідер»
115КононенкоМикита309М8Ліцей № 171 «Лідер»
116КонотопецьМарина309М8Ліцей № 171 «Лідер»
117КопейкінЄвгеній309М8СШ № 52
118КордюмовНазар309М8Ліцей № 171 «Лідер»
119КористильоваЄлизавета309М8Гімназія «Троєщина»
120КоротаєвськийОлександр309М8Ліцей № 208
121КостюкАнна309М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
122КостюкІлля309М8Ліцей № 145
123КошовийВолодимир309М8Русанівський ліцей
124КравецьАнна309М8Ліцей № 171 «Лідер»
125КудрявцевЄвгеній309М8СШ № 239
126КуніцинОлександр309М8Ліцей № 145
127КурбатоваСофія309М8Русанівський ліцей
128КуріленкоМарія309М8Ліцей № 208
129КушніренкоМарія309М8Ліцей № 227
130ЛабунськийКостянтин309М8Ліцей № 171 «Лідер»
131ЛагодаАнна302М8Ліцей «Наукова зміна»
132ЛебідьЮрій302М8Ліцей № 145
133ЛетягоМаргарита302М8Ліцей № 145
134ЛещенкоЯрослав302М8СЗШ № 256
135ЛизогубМаргарита302М8Гімназія «Києво-Могилянський колегіум»
136ЛисенкоВікторія302М8Голосіївський ліцей № 241
137ЛисенкоАнастасія302М8Гімназія № 143
138ЛисникОлександр302М8Ліцей № 145
139ЛіхманВалерія302М8НВК № 167
140ЛозаБогдан302М8Русанівський ліцей
141ЛозовийОлексій302М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
142МайданікГліб302М8Ліцей № 145
143МайстренкоОлександр302М8Гімназія № 178
144МаклаковаАнастасія302М8Гімназія № 143
145МалишАртем302М8Гімназія № 34 «Либідь»
146МаліванчукІван302М8Ліцей № 142
147МанжуленкоІнга302М8Ліцей № 208
148МартинюкСтефан302М8Ліцей № 145
149МарціленкоІван302М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
150МарченкоОлександра302М8Ліцей № 51
151МарченкоІван308М8Ліцей «Наукова зміна»
152МаслієваТетяна308М8Ліцей № 171 «Лідер»
153МачехінМикита308М8Технічний ліцей Дніпровського району
154МироненкоРоман308М8СЗШ № 281
155МиськівСергій308М8Ліцей № 142
156МихайленкоБогдан308М8Ліцей № 145
157МідоянЕрнест308М8Гімназія «Престиж»
158МідцеваКатерина308М8Русанівський ліцей
159МіняйлоМаксим308М8Гімназія № 177
160МлієвськийОлександр308М8Гімназія № 191
161МовчунОльга308М8Гімназія № 287
162МозжаковОлександр308М8Ліцей № 51
163МолодчикОлексій308М8Ліцей № 145
164МораДавид308М8Ліцей № 100 «Поділ»
165МоркваСвітлана308М8Ліцей «Наукова зміна»
166МорозЮлія308М8Український колеж
167МорозюкАнтон308М8Гімназія № 59
168МоскановаОльга306М8Ліцей № 145
169НагірнякЄвген306М8Гімназія № 257 «Синьоозерна»
170НадашкевичСофія306М8Ліцей «Престиж»
171НазароваАнастасія306М8Гімназія № 153
172НедашківськаОлександра306М8СШ № 196
173НестеренкоКостянтин306М8Ліцей «Наукова зміна»
174НікіпєловОлександр306М8Гімназія № 153
175НоженкоВіталій306М8СШ № 304
176ОгольцовІлля306М8Ліцей № 208
177ОльшанийГеннадій306М8Ліцей № 145
178ОмельченкоБогдан306М8Русанівський ліцей
179ОмельченкоАнтон306М8Гімназія № 177
180ОнищенкоКатерина306М8Гімназія № 257 «Синьоозерна»
181ОркушаАліна306М8Ліцей «Наукова зміна»
182ОрловМаксим306М8СЗШ № 63
183ОстапенкоМарія306М8Ліцей № 208
184ПавликІван306М8Ліцей № 208
185ПавловАндрій304М8Ліцей № 145
186ПалецьАнтон304М8Ліцей № 145
187ПатлатюкВіталій304М8Русанівський ліцей
188ПесчанськийДаниїл304М8Ліцей № 145
189ПилипчукВікторія304М8Слов’янська гімназія
190ПлисГанна304М8Ліцей № 171 «Лідер»
191ПлющСофія304М8Гімназія № 178
192ПовчВіолетта304М8Гімназія № 283
193ПодольськийДавид304М8Ліцей № 100 «Поділ»
194ПожарАнастасія304М8СШ № 43
195ПокотилоНазарій304М8Ліцей № 145
196ПолещукМихайло304М8Політехнічний ліцей
197ПоляковРоман304М8Ліцей № 208
198ПорохницькийНазар304М8АКЛ НАУ
199ПриступаБорис304М8Ліцей № 171 «Лідер»
200ПрокопецьЮрій304М8Русанівський ліцей
201ПронінаДар’я304М8Ліцей № 145
202ПтіцинаІнна303М8Гімназія «Діалог»
203ПучковДмитро303М8Ліцей № 145
204ПшеничнийСергій303М8Ліцей № 100 «Поділ»
205РазбудейКатерина303М8СЗШ № 132
206РайчевОлександр303М8Ліцей № 145
207РешетніковВсеволод303М8Ліцей № 171 «Лідер»
208РогачМарія303М8Ліцей № 171 «Лідер»
209РоговийАнтон303М8Ліцей № 171 «Лідер»
210РодіоновОлександр303М8Ліцей № 145
211РомановОлександр303М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
212РуссуНадія303М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
213РябецьОлександра303М8СШ № 16
214СаакянКарен303М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
215СавчукІван303М8Голосіївський ліцей № 241
216СальніковМикита303М8Ліцей «Інтелект»
217СамчукАндрій303М8Фінансовий ліцей
218СандулОлександра303М8СШ № 216
219СаркисянАнна307М8Ліцей № 142
220СахаровАндрій307М8Ліцей № 171 «Лідер»
221СахаровВолодимир307М8Ліцей № 145
222СахневичВалерій307М8Ліцей № 21
223СвітличнаПоліна307М8Ліцей № 145
224СеменкоКаріна307М8Політехнічний ліцей
225СеменюкАнтон307М8Політехнічний ліцей
226СемеракДанило307М8Ліцей № 171 «Лідер»
227СемківНазар307М8Ліцей № 171 «Лідер»
228СеріковаТетяна307М8Ліцей № 157
229СидоренкоКарина307М8Ліцей № 171 «Лідер»
230СидоренкоКостянтин307М8Ліцей № 142
231СидоровАндрій307М8Ліцей «Наукова Зміна»
232СидоровськийМихайло307М8Гімназія № 56
233СікорськийФіліп307М8Ліцей № 145
234Сірго-ГалущенкоСофія307М8Ліцей № 145
235СіриченкоВладислава205М8Ліцей № 171 «Лідер»
236СкворцоваНаталія205М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
237СконечнихЄлизавета205М8СЗШ № 161
238СкоробагатькоКарина205М8СШ № 14
239СкрипнікАндрій205М8Ліцей № 171 «Лідер»
240СлободянВладислав205М8Ліцей № 208
241СмикМарія205М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
242СобкоТетяна205М8НВК № 240 «Соціум»
243СоболєваДар’я205М8Ліцей № 208
244СовойкоКирило205М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
245Соколіков-ТулєйМіхал-Лукаш205М8Русанівський ліцей
246СолодкоВолодимир205М8СШ № 250
247СопігаНазар205М8Ліцей № 142
248СтавинськийАндрій205М8Гімназія № 178
249СтанкевичВладислав205М8СШ № 20
250СтегнюкАнастасія205М8Ліцей № 171 «Лідер»
251СтепановНазарій305М8СШ № 264
252ТарановаТетяна305М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
253ТафтайАнастасія305М8Політехнічний ліцей
254ТерещукОлександра305М8СШ № 3
255ТетерятникСофія305М8СШ № 24
256ТимофєєваНаталія305М8СШ № 65
257ТирусьВікторія305М8СШ № 52
258ТисячнаЄлизавета305М8Ліцей «Наукова зміна»
259ТкаченкоДмитро305М8Кловський ліцей № 77
260ТоржевськийМаксим305М8Гімназія № 283
261ТочаненкоВладистав305М8Гімназія № 178
262ТригубАнтон305М8Гімназія «Академія»
263ТригубАнтон305М8Гімназія «Академія»
264ТрофименкоАнтон305М8Русанівський ліцей
265ТрофімчукДмитро20М8Політехнічний ліцей
266ТроцькоХристина20М8Ліцей № 145
267ТурбалМикита20М8Гімназія № 318
268УстіноваАнна20М8Ліцей № 171 «Лідер»
269ФедоренкоОлег20М8Русанівський ліцей
270ФесенкоВладислав20М8Ліцей № 100 «Поділ»
271ХоменкоАнтон20М8СШ № 88
272ХрипуноваАнгеліна20М8Русанівський ліцей
273ЦимбалюкДанило20М8Ліцей № 171 «Лідер»
274ЧелноковСемен20М8Ліцей № 171 «Лідер»
275ЧерепановВолодимир20М8Ліцей № 145
276ЧеркесенкоЄлизавета20М8Гімназія № 283
277ЧерненокоОлексій20М8Ліцей «Престиж»
278ЧернюкОлексій20М8СЗШ № 101
279ЧорнаОльга210М8Гімназія № 178
280ЧорнийІгор210М8Ліцей № 145
281ЧупрійДіана210М8Ліцей № 198 «Еко»
282ЧухлібКирило210М8Ліцей № 38
283ШандибаСтаніслав210М8Русанівський ліцей
284ШвецьАндрій210М8Ліцей № 171 «Лідер»
285ШевагаДіана210М8СШ № 173
286ШевченкоДмитро210М8СЗШ № 206
287ШинкаренкоЯна210М8СШ № 15
288ШкольнийАндрій210М8СЗШ № 6
289ШлямарМаксим210М8Ліцей № 145
290ШмонькоБогдан210М8Ліцей № 208
291ШнирьовВолодимир210М8Гімназія № 257 «Синьоозерна»
292ШульженкоКирило210М8Ліцей № 145
293ШуцькаАнна208М8СШ № 52
294ЩепанюкОлена208М8Ліцей «Престиж»
295ЩупакДанило208М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
296ЮрченкоРостислав208М8Технічний ліцей НТУУ «КПІ»
297ЯкименкоАндрій208М8Ліцей № 171 «Лідер»
298ЯкубовськаКатерина208М8Гімназія № 283
299ЯременкоДенис208М8Ліцей № 38
300ЯськоваДарина208М8СЗШ № 27

[/expand][expand title=”Розподiл 9-х класiв“]

№ з/пПрізвищеІм’яНавчальний закладАудиторія
Голосіївський
1АндрущенкоОлексійСШ № 130109
2БджолаЯрославГолосіївський ліцей № 241112
3БлюмРостиславГолосіївський ліцей № 241113
4БондарЮліяГолосіївський ліцей № 241114
5ГранічОлегГімназія № 59203
6КлимоваАннаГолосіївський ліцей № 241204
7КосенкоВалентинаСШ № 112205
8ЛазоренкоВолодимирГолосіївський ліцей № 241206
9МихайловАртемГімназія № 59207
10ПавлощукОльгаГолосіївський ліцей № 241211
11ПокровськийЄвгенЄвропейський колегіум212
12СитниченкоДаринаГолосіївський ліцей № 241212
13ЮревичВеронікаСЗШ № 132112
Дарницький
14БілошицькаЯрославаСловянська гімназія109
15БурцевЄгорЛіцей «Наукова зміна»109
16ВдовенкоДанилоЛіцей «Наукова зміна»112
17ГанопольськийАнтонГімназія «Діалог»112
18КлибанівськийВладиславЛіцей «Наукова зміна»113
19КовальчукВікторЛіцей «Наукова зміна»114
20КовальчукРусланЛіцей «Наукова зміна»114
21КононякоЛюбовСловянська гімназія113
22КотлярОлегЛiцей «Наукова змiна»203
23КошевойІлляЛіцей «Наукова зміна»204
24КрисанОленаЛіцей «Наукова зміна»204
25КузьменкоОлександрЛіцей «Наукова зміна»205
26КундікКирилоЛіцей «Наукова зміна»206
27МазурОлександрЛіцей «Наукова зміна»207
28МакаровБорисЛіцей «Наукова зміна»206
29МельниченкоАнтонЛіцей «Наукова зміна»211
30МорозІринаСлов’янська гімназія203
31МосквичАндрійЛіцей «Наукова зміна»211
32ПровозінАндрійЛіцей «Наукова зміна»212
33ПушкінДенисЛіцей «Наукова зміна»112
34СавченкоВладиславЛіцей «Наукова зміна»109
35ФонотоваОлександраЛіцей «Інтелект»212
36ХуденкоКостянтинЛіцей «Наукова зміна»114
37ШпильовийІлляСлов’янська гімназія112
38ШтепаАннаГімназія «Діалог»207
39ЯценкоВладиславЛіцей «Наукова зміна»212
Деснянський
40БортнікАннаГімназія «КМК»109
41ГалицькаЯнаГімназія № 283109
42ГерасименкоДмитроСШ № 307112
43ДейнекоМикитаГімназія № 283112
44ДіркачДаріяГімназія № 283112
45КирилюкВладиславГімназія № 283113
46КияницяОлександраСШ № 250113
47КорольоваЛюдмилаГімназія № 283114
48КосенковІгорГімназія № 283114
49КулікЛюдмилаГімназія № 283203
50ЛавринюкІринаГімназія № 283203
51ОсадчаМирославаГімназія № 283204
52ПерінькоЄгорГімназія № 283204
53ПетренкоЄгорГімназія № 283205
54ПилипенкоДмитроГімназія № 283205
55ТвардовськийВалентинГімназія № 283206
56ФілатовОлексійГімназія № 283206
57ХарченкоКатеринаСШ № 307207
58ХижнякОлександрГімназія № 283207
59ЧєвтаєвДмитроГімназія № 283211
60ЧірнишАнтонГімназія № 283212
61ШестеріковІлляСЗШ № 189211
62ЯризВладиславГімназія № 283212
Дніпровський
63АфанасьєвДаніїлРусанівський ліцей109
64БаценкоТетянаРусанівський ліцей112
65БездушнийВсеволодРусанівський ліцей112
66БогуславськаАлінаЛіцей № 208109
67БудаєвНазарЛіцей № 208112
68БурдейнаАннаТехнічний ліцей109
69ВовкБогданаРусанівський ліцей112
70ГолованьДенисЛіцей № 208113
71ДворніцькаОленаРусанівський ліцей113
72ДоліннаЄлизаветаЛіцей № 208113
73ДраганчукДенисЛіцей № 208114
74ЗаславськийДенисЛіцей № 208114
75ЗосимДенисЛіцей № 208203
76ІвановаМаріяГімназія № 136114
77КарпенкоАнастасіяЛіцей № 208204
78КершковаЄлизаветаРусанівський ліцей114
79КислицяЯнЛіцей № 208204
80КорнієнкоАнтонРусанівський ліцей203
81КошельАнастасіяЛіцей № 208203
82КравецьОльгаРусанівський ліцей204
83КшиванськийОлександрРусанівський ліцей205
84ЛавреновНесторЛіцей № 208205
85ЛаданОльгаЛіцей № 208206
86ЛадоняМаріяЛіцей № 208206
87ЛещенкоВласЛіцей № 208207
88МілантьєвСергійЛіцей № 208211
89ОлексюкРоманЛіцей № 208211
90ПекневичІлляЛіцей № 208212
91ПрошунінІгорьЛіцей № 208212
92РабійчукТетянаТехнічний ліцей206
93СахацькаАнастасіяРусанівський ліцей207
94СкибицькийНікітаЛіцей № 208207
95СтепаненкоМикитаРусанівський ліцей212
96СукмановаКатеринаРусанівський ліцей211
97ТкаченкоМаріаннаЛіцей № 208212
98ХодаківськийЄгорЛіцей № 208212
Оболонський
99ЖиволовичОлександраГімназія № 143109
100ЗагоруйкоВладаГімназія № 143112
101МордюкОльгаСШ № 214114
102ТвердохлібАндрійСШ № 194 «Перспектива»204
103ТільнякАлінаГімназія № 143206
104ШаверськийІванЛіцей № 157212
Печерський
105АгєєваДаринаЛіцей № 171 «Лідер»109
106АнтоненкоВеронікаЛіцей № 171 «Лідер»112
107БабієнкоІлляЛіцей № 171 «Лідер»113
108БондаренкоДенисЛіцей № 171 «Лідер»114
109ГайовичБогданЛіцей № 145109
110ГольцовІлляЛіцей № 145112
111ГусакТетянаЛіцей № 145114
112ДмитренкоВіталійЛіцей № 145113
113ЄвропінБогданЛіцей № 171 «Лідер»109
114ЄвсейцевАндрійЛіцей № 145112
115ЄлагінВолодимирЛіцей № 145114
116ЄфановПавлоЛіцей № 145203
117КівваЯрославЛіцей № 171 «Лідер»203
118КовтуненкоКостянтинЛіцей № 145109
119КонєвМаксимЛіцей № 171 «Лідер»113
120КонотопецьЄвгеніяЛіцей № 171 «Лідер»114
121КостюшкоАнтонЛіцей № 171 «Лідер»109
122КосюкІванЛіцей № 171 «Лідер»203
123КошільМихайлоЛіцей № 145112
124КриклясАннаЛіцей № 171 «Лідер»204
125КритовичОлександрЛіцей № 171 «Лідер»205
126КураченкоОлегЛіцей № 171 «Лідер»114
127КучерявийЯрославЛіцей № 171 «Лідер»204
128ЛугінСергійГімназія № 56203
129МицканюкВікторіяЛіцей № 171 «Лідер»112
130МоваРоманЛіцей № 145205
131НазаренкоПолінаЛіцей № 145113
132НгуенЧунгЛіцей № 171 «Лідер»205
133ОлексіюкІванЛіцей № 171 «Лідер»206
134ОльховськийПавлоЛіцей № 171 «Лідер»207
135ОнищенкоМаріяЛіцей № 171 «Лідер»211
136ОрловВладиславЛіцей № 171 «Лідер»207
137ПанасюкАнастасіяЛіцей № 171 «Лідер»211
138ПетрашкоПавлоЛіцей № 171 «Лідер»206
139ПравдивийОлександрЛіцей № 145204
140ПриходькоДарійЛіцей № 145113
141РадоваМаріяЛіцей № 51206
142РатаровДаніілЛіцей № 171 «Лідер»212
143РохваргІгорЛіцей № 171 «Лідер»212
144СавицькийОрестЛіцей № 145204
145СоломахаВладиславЛіцей № 145206
146СтепанюкМаріяЛіцей № 145207
147СтепурінСаваЛіцей № 171 «Лідер»212
148СукайлоКатеринаЛіцей № 171 «Лідер»204
149ТерещенкоАннаЛіцей № 145211
150ТишкоРостиславЛіцей № 145207
151ТокарєвМикитаЛіцей № 145206
152ТрєскуновДенисЛіцей № 171 «Лідер»212
153УшеренкоРоманЛіцей № 145211
154ФедченкоЄлизаветаЛіцей № 171 «Лідер»207
155ШамрайДенисЛіцей № 171 «Лідер»211
156ЯценкоДаниїлЛіцей № 145212
Подільський
157БогуцькаЛюдмилаГімназія № 257 «Синьоозерна»109
158БорисоваМаріяЛіцей № 100 «Поділ»109
159ВасиленкоОлександрГімназія № 257 «Синьоозерна»112
160ВерьовочкінОлександрСШ № 3114
161ВестВалеріяЛіцей № 100 «Поділ»112
162ГрицайАндрійЛіцей № 100 «Поділ»113
163ЛукашовДмитроЛіцей № 100 «Поділ»114
164МакаренкоОльгаЛіцей № 100 «Поділ»203
165МарченкоВіталійЛіцей № 100 «Поділ»204
166НевмержицькаАнастасіяЛіцей № 100 «Поділ»205
167ПогребнякАннаЛіцей № 100 «Поділ»206
168РазумковГлібЛіцей № 100 «Поділ»207
169РуденкоАннаФінансовий ліцей206
170ФедчунАнастасіяЛіцей № 100 «Поділ»211
171ХалявкаБогданЛіцей № 100 «Поділ»212
172ЦурковськаТетянаЛіцей № 100 «Поділ»204
173ШаповаловаМаріяЛіцей № 100 «Поділ»212
174ЯкубенкоОлексійЛіцей № 100 «Поділ»211
Святошинський
175БолібокАндрійСЗШ № 35109
176ВишнякНаталіяЛіцей № 198 «Еко»109
177ВойцеховськийАндрійГімназія № 287112
178КаширінаОльгаЛіцей № 198 «Еко»112
179КриворучкоТимофійСШ № 200112
180КувшиновЮрійСШ № 185113
181МайструкОлесьСШ № 185114
182НаскальнаОлександраЛіцей № 198 «Еко»114
183ПетрикОльгаСШ № 317114
184ПількевичОлексійГімназія східних мов № 1203
185ПроценкоАнтонСЗШ № 72204
186РеденськийОлександрСШ № 200205
187РокитаРоманГімназія «Академія»206
188СкуратовБогданСЗШ 83206
189СоколЯрославСШ № 185207
190СоловейВладиславГімназія «Академія»211
191ЦіленкоГеоргійГімназія № 287212
192ЧупіраМаріяСШ № 185212
193ШаповаловРоманСЗШ № 206212
Солом’янський
194АвраменкоАртемЛіцей «Престиж»109
195АксьоненкоІлляПолітехнічний ліцей109
196БившеваАнастасіяГімназія № 178109
197БуйницькаТетянаСШ № 173109
198ВасиленкоДенисСШ № 173112
199ГубановаВалеріяЛіцей «Престиж»112
200ГунькоОлександрГімназія № 178112
201Д’ячковаДаріяПолітехнічний ліцей112
202ДігтярМаксимПолітехнічний ліцей113
203ДрагузяБогданТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»113
204ДуденкоВладиславаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»114
205ЗайчукІлляГімназія № 178114
206ЗінькевичОлександрПолітехнічний ліцей114
207ІщукДар’яГімназія № 178203
208КолдаєвДмитроЛіцей «Престиж»114
209КунтишОлексійЛіцей № 142114
210ЛітвінОлександрПолітехнічний ліцей203
211ЛітвінОлексійЛіцей «Престиж»114
212МансільяВікторПолітехнічний ліцей205
213МасюкМаріяЛіцей № 142205
214МихайловськаОльгаСШ № 52112
215МірошникВіталінаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»203
216НахілЗахарЛіцей «Престиж»205
217ОстроверхийАнтонЛіцей № 142206
218ПрохоренкоОлександрТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»114
219РепалюкОлегПолітехнічний ліцей206
220СокольськийТимофійГімназія № 178204
221СолонийОлегГімназія № 178205
222СороколітІгорСШ № 52207
223ТабуновАнтонГімназія № 178207
224ТарановЯрославТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»211
225ТеслюкІлляПолітехнічний ліцей211
226УрсулВладиславЛіцей «Престиж»212
227ФранчукІванГімназія № 178212
228ХаркалісМаркоТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»212
229ЧернишЗлатаЛіцей № 142212
230ЧудаковСеменГімназія № 178206
231ЧудаковТимофійГімназія № 178212
232ШульгачПавлоПолітехнічний ліцей212
Шевченківський
233ДавиденкоОлексійСШ № 155109
234ДемурчідуМаріяГімназія № 153112
235ДукійГаннаГімназія № 153113
236ЖуковськийАндрійГімназія № 172114
237МелешкоАннаГімназія НПУ203
238ОріховськийДмитроЛіцей політики, економіки, права та іноземних мов204
239ПетренкоОльгаСШ № 82206
240СупоницькийАндрійСШ № 138207
241ШинкевичДмитроГімназія НПУ212
УФМЛ
242АсатрянАрменУФМЛ109
243БарахтійДіанаУФМЛ112
244БулаєвськийІгорУФМЛ113
245ВареникНаталіяУФМЛ114
246ВасильєвАндрійУФМЛ109
247ВертелецькийВладиславУФМЛ112
248ВоронінМикитаУФМЛ203
249ГерасименкоАртемУФМЛ204
250ГераскевичВладиславУФМЛ205
251ГорбаньМихайлоУФМЛ109
252ДегтярьовДенисУФМЛ112
253ДегтярьовОлексійУФМЛ113
254ДемчикНаталіяУФМЛ206
255ДжеджулаОлегУФМЛ109
256ДомальчукМаксимУФМЛ207
257ДрагуцанАндрійУФМЛ112
258ЗайченкоСергійУФМЛ114
259ІвлічевВолодимирУФМЛ109
260КлименкоЄвгенійУФМЛ211
261КожевниковРоманУФМЛ113
262КозійЄвгенійУФМЛ112
263КундасВалерійУФМЛ114
264ЛіпськаВладаУФМЛ205
265ЛуценкоВладиславУФМЛ109
266МазурКатеринаУФМЛ212
267МаксимчукАнтонУФМЛ206
268МузиченкоАлінаУФМЛ203
269МургаВалентинУФМЛ112
270НарцевДенисУФМЛ109
271НасипанийОлексійУФМЛ114
272НємченкоГлібУФМЛ204
273НіколаєнкоВладиславУФМЛ205
274ПарфьоновАнатолійУФМЛ112
275ПінчукОлексійУФМЛ114
276ПлісІванУФМЛ212
277ПозурРусланУФМЛ113
278ПоліщукКатеринаУФМЛ114
279ПротасовЛеонідУФМЛ206
280РуденкоТимурУФМЛ212
281РябченкоОлександрУФМЛ112
282Саф’яновМаксимУФМЛ212
283СафоновДмитроУФМЛ114
284ТимофєєвЄгорУФМЛ207
285ТроценкоМаксимУФМЛ212
286УсаченкоВелімирУФМЛ113
287ХомаАндрійУФМЛ212
288ЦаренковаМаріяУФМЛ205
289ШевченкоАнтонУФМЛ211
290ШелеяОлександрУФМЛ114
291ШульгаІлляУФМЛ203
292ЩигельськийВолодимирУФМЛ206

[/expand][expand title=”Розподiл 10-х класiв“]

№ з/пПрізвищеІм’яНавчальний закладАудиторія
Голосіївський
1БайтерековЄгорГолосіївський ліцей № 241210
2ЗайцевМаркГолосіївський ліцей № 241304
3ЛитвиненкоМирославГолосіївський ліцей № 241306
4МакарчукМаксимЛіцей № 227307
5МугуєвКирилГолосіївський ліцей № 241310
6РуденкоОлександрГолосіївський ліцей № 241311
7ЧекатковАндрійШкола екстернів312
8СкоробогатькоКирилЛіцей № 241313
Дарницький
9БулатовДмитроЛіцей «Наукова зміна»210
10ГолубРоманЛіцей «Інтелект»303
11ГрищенкоДаринаЛіцей «Наукова зміна»304
12ЄфімоваНаталіяГімназія № 323305
13КовальТарасЛіцей «Наукова зміна»306
14КуліковаДаріяЛіцей «Наукова зміна»307
15ЛавроненкоКостянтинГімназія № 315310
16ЛевінаНаталіяЛіцей «Наукова зміна»310
17ЛевінаНаталіяЛіцей «Наукова зміна»311
18МанікінБорисЛіцей «Наукова зміна»312
19ПетрикВіталійСЗШ № 284311
20ПетровичМаріяЛіцей «Наукова зміна»313
21ПтіцинОлексійЛіцей «Інтелект»312
Деснянський
22ВасецькийДмитроГімназія «Троєщина»210
23ГладишкоВалентинГімназія № 283303
24ДорошЯрославаГімназія «КМК»304
25ЗавальнюкОлексійСЗШ № 306305
26ЛипайМаріяГімназія № 283306
27ОпрощенкоМаринаГімназія «КМК»307
28РеутськаСвітланаГімназія № 283310
29РязанцевЄгорСЗШ № 218311
30СозонЮліяСШ № 250312
31СоколовВолодимирСШ № 306313
Дніпровський
32БарнаБогуславЛіцей № 208210
33БоговісАнтонЛіцей № 208303
34БондарАртемЛіцей № 208304
35БрагінецьДмитроЛіцей № 208305
36БратусьОлександрТехнічний ліцей210
37ВартишкоАндрійРусанівський ліцей210
38ДоманськийБогданРусанівський ліцей304
39ДубінаАнастасіяТехнічний ліцей310
40ЗахаровАртемЛіцей № 208306
41ІльєнкоВікторіяЛіцей № 208307
42КовальовЄвгенійЛіцей № 208310
43КононенкоГлібЛіцей № 208311
44ЛапігаОлександраРусанівський ліцей303
45Лук’яноваАнастасіяЛіцей № 208312
46МасюкЄгорРусанівський ліцей306
47МатвієнкоОлександраРусанівський ліцей307
48МонастирськийОлегТехнічний ліцей311
49МоторнаЄвгеніяРусанівський ліцей310
50НіжинськаВалеріяЛіцей № 208312
51ПоліїтМаксимЛіцей № 208313
52СкубенкоВалеріяРусанівський ліцей311
53ТесленкоСергійЛіцей № 208313
54ФедороваОлександраРусанівський ліцей312
Оболонський
55БазилевичПолінаГімназія «Потенціал»210
56БілецькийПавлоСЗШ № 29303
57БорсВікторіяСШ № 214304
58ЄременкоКирилоСШ № 16305
59МіжіньоваАнастасіяЛіцей № 157306
60ПоповМикитаСЗШ № 9307
61РоманюкСергійЛіцей № 157310
62СимоненкоДмитроСШ № 20311
63СтойнєвПавлоСЗШ № 239312
64ТімоновОлексійЛіцей № 157313
65ФоменкоОленаСШ № 14312
66ЧонгПокЛіцей № 157311
67ШандураНаталіяСЗШ № 170310
68ШевцоваВікторіяСШ № 216310
69ШияновВолодимирСЗШ № 9210
70ЯроваДар’яСШ № 210307
Печерський
71АльохінаАнастасіяЛіцей № 171 «Лідер»210
72АндрейчукАнастасіяЛіцей № 171 «Лідер»303
73АрзамасцевОлександрЛіцей № 145210
74БаженоваТетянаЛіцей № 145303
75БояршинІгорЛіцей № 171 «Лідер»210
76БугайовВладиславЛіцей № 171 «Лідер»303
77ВасильєвВолодимирЛіцей № 145303
78ВойнаровськаВарвараЛіцей № 171 «Лідер»304
79ВяльцеваАнтонінаЛіцей № 171 «Лідер»305
80ГаліцькаОленаЛіцей № 171 «Лідер»306
81ГарасютаВалерійЛіцей № 145210
82Григор’євНікітаЛіцей № 145304
83ЖенчукОлексійЛіцей № 145305
84ЖурІванЛіцей № 145306
85КазанінСтепанЛіцей № 171 «Лідер»210
86КарпенкоІлляЛіцей № 145310
87КирилюкМаксимЛіцей № 171 «Лідер»304
88КоляденкоПавлоЛіцей № 145304
89КомарчукІванЛіцей № 145305
90КопейкоАннаЛіцей № 145307
91КравецьОлексійЛіцей № 171 «Лідер»307
92КрасноруцькийЄгорЛіцей № 171 «Лідер»310
93КраськоІринаЛіцей № 171 «Лідер»311
94КулінічІгорЛіцей № 145310
95КучеренкоАнастасіяЛіцей № 171 «Лідер»306
96МарченкоЄгорЛіцей № 171 «Лідер»307
97МатлаєвІванЛіцей № 145306
98МелентьєваАдаЛіцей № 171 «Лідер»311
99МельниченкоДенисЛіцей № 145310
100МотрукАнастасіяЛіцей № 171 «Лідер»312
101НевядомськаВалеріяЛіцей № 171 «Лідер»312
102ОлійникДаринаЛіцей № 145311
103ОсьмакЮліяЛіцей № 171 «Лідер»312
104ОшлянськийАндрійЛіцей № 171 «Лідер»310
105ПічакМаксимЛіцей № 171 «Лідер»312
106ПономаренкоАртемЛіцей № 171 «Лідер»307
107СаранцеваМаріяЛіцей № 171 «Лідер»311
108СвободаМаріяЛіцей № 171 «Лідер»313
109СеменцовМаркЛіцей № 145307
110СмоковичОлександрЛіцей № 171 «Лідер»312
111СокотунМикитаЛіцей № 171 «Лідер»310
112СолдаткінГлібЛіцей № 171 «Лідер»313
113СтепановаАннаУкраїнський гуманітарний ліцей303
114СулеймановАртурЛіцей № 171 «Лідер»313
115ТменоваОлександраСЗШ № 84304
116ТорбінАннаЛіцей № 171 «Лідер»311
117УльянченкоГригорійЛіцей № 171 «Лідер»312
118ФедоренкоКатеринаЛіцей № 171 «Лідер»313
119ФедорчукБогданЛіцей № 171 «Лідер»311
120ЧеркашинаДаріяЛіцей № 171 «Лідер»313
121ШалікОлексійЛіцей № 171 «Лідер»312
122ШаульськийКостянтинЛіцей № 145310
123ШулевськаІннаЛіцей № 171 «Лідер»311
124ЯковлевІванЛіцей № 171 «Лідер»310
Подільський
125БілянськаЛолітаСШ № 3210
126ВашуленкоАндрійСЗШ № 6303
127ДавидовГлібГімназія № 19 «Межигірська»304
128ЗаряГалинаЛіцей № 100 «Поділ»305
129КонопацькаОлександраЛіцей № 100 «Поділ»306
130ЛаговськаВалеріяЛіцей № 100 «Поділ»307
131МашинАндрійСШ № 3310
132МустафінаСофіяЛіцей № 100 «Поділ»311
133СопінськаВіраСШ № 3312
134ЦірукКостянтинСЗШ № 6313
Профтехосвіта
135МіненкоАндрійПрофтех310
136МіненкоМиколаПрофтех210
137РадченкоОлексійПрофтех311
Святошинський
138БабичКатеринаСШ № 254210
139БулахОлександрГімназія «Академія»303
140ВарежкінСергійСШ № 185304
141ГайоваЄлізаветаГімназія «Академія»305
142ГордієнкоВалентинСШ № 185306
143ГородиськийРоманCШ № 185307
144ДичкоЄвгенСШ № 200310
145МашковцевОлександрГімназія «Академія»311
146ПрохоренкоМаксимЛіцей № 198 «Еко»312
147СкуратівськийВладиславСШ № 200313
148СорокаГлоріяГімназія «Академія»210
149ХижнякМаріяСШ № 185310
150ШепелевичОксанаСШ № 185311
151ЯковенкоНазарСШ № 185312
Солом’янський
152Авер’яноваАнастасіяЛіцей № 142210
153АдамовичОлексійСШ № 52210
154АльохінаАнастасіяСШ № 52303
155БорозенецьМихайлоГімназія № 178210
156ВолодінОлександрПолітехнічний ліцей210
157ГорбешкоОлексійСШ № 52304
158ГриднєваАнгелінаАКЛ НАУ303
159ДашкоАндрійЛіцей № 142304
160ДворникВікторіяСШ № 52305
161ДерновийОлександрГімназія № 178305
162ДобровольськийВладиславТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»210
163Ждан-ПушкінАнтонЛіцей № 142307
164ЗапорозченкоМихайлоГімназія № 178306
165ЗахарченкоВіталійПолітехнічний ліцей304
166ЗубарІлляЛіцей «Престиж»307
167ІванковМикитаЛіцей № 142307
168ІвановМихайлоТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»306
169КомарницькийОлександрСШ № 173310
170КоренкоДмитроСШ № 52311
171ЛабунецьПавлоТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»303
172МарчукЄвгенійЛіцей «Престиж»310
173МатвєєнкоВасильПолітехнічний ліцей307
174МеленчуковМикитаПолітехнічний ліцей310
175МерзлікінаПолінаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»311
176ОвраменкоКирилГімназія № 178310
177ОвраменкоКирилоГімназія № 178307
178П’янковАнтонГімназія № 178311
179СайногОлексійТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»312
180СаприкінАртемТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»306
181СергаОлексійЛіцей № 142312
182СехінОлександрГімназія № 178312
183СехінОлексійГімназія № 178312
184СильченкоМикитаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»313
185СусленкоВолодимирГімназія № 178313
186ТатарінВалерійЛіцей № 142310
187ТрегубовОлександрСШ № 52313
188ХромецьБогданЛіцей № 142310
189ЦурканВ’ячеславПолітехнічний ліцей312
190ЧисловОлександрПолітехнічний ліцей310
191ШаповаловаАнастасіяПолітехнічний ліцей311
192ШерстюкМиколаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»313
193ШитаВіраТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»312
Шевченківський
194БубісАнастасіяГімназія № 153210
195БурлакаСтівенГімназія № 153303
196ВолковийПавлоЛіцей № 38304
197ГолубахаМикитаГімназія «Престиж»305
198КоробейніковДмитроЛіцей № 38306
199КостюкЄвгенГімназія НПУ307
200КрутоногДанилоСШ № 57310
201КудінАртемійГімназія № 153311
202НіколаєнкоІванГімназія НПУ312
203ОрловськийОлексійСШ № 155313
204СипігінПавлоСШ № 57210
205ТуголуковаЄвгеніяЛіцей № 38310
206ФурманАнастасіяГімназія № 153311
207ШанінВладиславЛіцей «Універсум»312
208ШаховГлібСШ № 57312
УФМЛ
209АндрієнкоБогданУФМЛ210
210БашинськийВласУФМЛ304
211БоднарДаринаУФМЛ305
212ВеселовськийПавлоУФМЛ306
213ВісинВалентинУФМЛ307
214ГевціЮрійУФМЛ310
215ГіжанДар’яУФМЛ303
216ГолошівськийВолодимирУФМЛ311
217ГорностаєвОлексійУФМЛ312
218ДенисенкоОлегУФМЛ304
219ДолбишДмитроУФМЛ303
220ЗакупінЄгорУФМЛ210
221КазьмінЄвгенУФМЛ311
222КаленськаМаринаУФМЛ307
223КапустянДаринаУФМЛ306
224КолядаАртемУФМЛ303
225Коцаб’юкМиколаУФМЛ210
226ЛисакАндрійУФМЛ210
227ЛисенкоКостянтинУФМЛ311
228МазнєвАндрійУФМЛ303
229МетленковОлександрУФМЛ313
230МірошниченкоВікторУФМЛ304
231НедашківськаАнастасіяУФМЛ306
232ОсмоловськийАртемУФМЛ306
233ПавлигінАндрійУФМЛ210
234ПанченкоЛіліяУФМЛ310
235ПанчукБогданУФМЛ307
236ПащенкоРоманУФМЛ311
237ПергаменщикНікітаУФМЛ306
238ПерепелицяАнтонУФМЛ310
239ПерехожукАнтонУФМЛ210
240ПетрикРоманУФМЛ312
241ПетринаГригорійУФМЛ304
242ПлискаАндрійУФМЛ312
243ПрокопецьВадимУФМЛ310
244РудичГалинаУФМЛ303
245СавчукМихайлоУФМЛ311
246СамцевичПавлоУФМЛ210
247СемиліткоМиколаУФМЛ312
248СемченкоЯрославУФМЛ313
249СілаєвМихайлоУФМЛ304
250СкопінцевДмитроУФМЛ307
251СтрілецьМаксимУФМЛ306
252ТерпіловськийЄгорУФМЛ313
253ТоргонськийОлегУФМЛ310
254ФесюкАнтонУФМЛ312
255ХмільНаталіяУФМЛ312
256ШидлюхАртемУФМЛ310
257ЯрошевськийАндрійУФМЛ305
258ЯценкоКирилоУФМЛ310
259ЯценкоФедірУФМЛ307

[/expand][expand title=”Розподiл 11-х класiв“]

№ з/пПрізвищеІм’яНавчальний закладАудиторія
Голосіївський
1ГлушкоСофіяЛіцей № 241402
2КазаковМаксимШкола екстернів403
3КурачВікторЛіцей № 241404
4РадіоноваВіраЛіцей № 241405
5СавицькийРоманЛіцей № 241406
6СенченкоНаталіяСЗШ № 132412
Дарницький
7АнтонюкОлександрЛіцей «Наукова зміна»402
8БураховичМаксимЛіцей «Інтелект»403
9ВерпатоваКатеринаЛіцей «Інтелект»404
10КанівецьДмитроЛіцей «Наукова зміна»405
11КолесниковаСвітланаКиївська інженерна гімназія406
12ОлексієнкоІлляЛіцей «Наукова зміна»412
13ОрликСергійЛіцей «Інтелект»414
14ПершинРадомирЛіцей «Наукова зміна»502
15ПіснийМаксимЛіцей «Наукова зміна»503
16ПтушкінСергійЛіцей «Наукова зміна»504
17СавчинДмитроЛіцей «Наукова зміна»505
18СмєловаАнастасіяЛіцей «Наукова зміна»503
19ТимохановДмитроЛіцей «Наукова зміна»504
20УстименкоОлександрЛіцей «Наукова Зміна»503
21ЧаусМихайлоЛіцей «Наукова зміна»504
Деснянський
22ГригоренкоОлександрСЗШ № 306402
23ДаньковаОленаСЗШ № 306403
24ДударБогданСЗШ № 147404
25КривошликАннаЕкономіко-правовий ліцей405
26КупінаНаталіяГімназія «КМК»406
27МясоєдовБогданСШ № 307412
28ПаламарчукЄвгенГімназія «КМК»414
29ПетрукВікторіяГімназія «КМК»502
30РазумоваАннаГімназія «Троєщина»503
31СавостянКаринаСШ № 250504
32СєроштанБогданСЗШ № 263505
33ХобтаВячеславГімназія «Троєщина»503
34ХудерКарімГімназія № 283504
35ШвецьОлександраГімназія «Троєщина»504
Дніпровський
36ПоліїтМаксимЛіцей № 208402
37БезвершенкоАллаРусанівський ліцей402
38БілогубДмитроРусанівський ліцей403
39БойчукРоманТехнічний ліцей403
40БондарАнтонЛіцей № 208404
41БондаренкоГерманРусанівський ліцей404
42БудаєвАнтонРусанівський ліцей405
43ГнатюкПавлоСШ № 137406
44ДіомідовЄвгенійРусанівський ліцей412
45ДорошенкоСвітланаЛіцей № 208412
46ЗакревськийОлександрЛіцей № 208414
47ПащенкоСергійЛіцей № 208502
48СахацькийКостянтинРусанівський ліцей503
49СеверінАндрійТехнічний ліцей504
50ТіщенкоІринаЛіцей № 208504
51ФатеєвІванРусанівський ліцей504
52ХарченкоДмитроРусанівський ліцей503
53ЯзупольЮрійРусанівський ліцей505
Оболонський
54БалашовДмитроГімназія № 143402
55Виноградов-СалтиковДенисНВК № 240 «Соціум»402
56ДехтієвськийМиколаГімназія № 143403
57ДмитренкоВадимСЗШ № 170403
58ДудукаОлександрНВК № 240 «Соціум»404
59ЄмельяненковаПолінаСЗШ № 226404
60КоршуновВадимСЗШ № 256405
61КрисевичМаріяНВК № 240 «Соціум»405
62МакогонРоманНВК № 240 «Соціум»406
63МордюкРоманСШ № 214412
64НазарівськийДмитроСШ № 194 «Перспектива»412
65ПетросянСергійГімназія «Потенціал»414
66ПрощенкоОлексійГімназія № 143414
67РомановськийЮрійНВК № 240 «Соціум»502
68СередюкВадимЛіцей № 157502
69СкришевськийОстапГімназія № 143503
70СніжкоБогданСШ № 252503
71СурковВікторСШ № 194 «Перспектива»503
72ЧеременкоАнастасіяСЗШ № 285505
73ЩербаковДмитроСШ № 194 «Перспектива»504
74ЮришинецьІрадаСЗШ № 285504
75ЮхименкоАннаСЗШ № 232504
Печерський
76ОшлянськийАндрійЛіцей № 171 «Лідер»402
77БайковаКатеринаЛіцей № 145402
78БлохінЄгорЛіцей № 145403
79ВахтельТерезаЛіцей № 145404
80ВерцимахаОксанаСШ № 80402
81ГубернатороваДар’яЛіцей № 171 «Лідер»403
82ДідовецьОлексійЛіцей № 171 «Лідер»404
83ЖуковськийІгорКловський ліцей № 77403
84ІвановаАнастасіяЛіцей № 145404
85КалайдовМаксимЛіцей № 171 «Лідер»404
86КалужинЄвгенЛіцей № 171 «Лідер»405
87КіземаДмитроЛіцей № 145405
88КороткаДаріяЛіцей № 145406
89КрітСвятославЛіцей № 171 «Лідер»406
90КурочкінаСоломіяЛіцей № 145412
91КущакОлександрКловський ліцей № 77412
92ЛабаДмитроЛіцей № 171 «Лідер»412
93ЛевченкоТетянаЛіцей № 145414
94ЛижечкоМаріяЛіцей № 171 «Лідер»502
95ЛочманЯрославаЛіцей № 145414
96ЛучкаРоксоланаУкраїнський гуманітарний ліцей502
97МарчукРоманЛіцей № 171 «Лідер»503
98МельникОлексійЛіцей № 145502
99МитрофановВадимЛіцей № 145503
100МірласТимурЛіцей № 171 «Лідер»503
101МорозОлексійЛіцей № 145503
102ОрєховДмитроЛіцей № 145504
103ОріненкоВладиславЛіцей № 171 «Лідер»503
104ПалійАлісаЛіцей № 145504
105ПанасюкАндрійЛіцей № 171 «Лідер»504
106РедькоКостянтинЛіцей № 171 «Лідер»504
107РедькоСергійЛіцей № 171 «Лідер»505
108РибасоваТаїсіяЛіцей № 145503
109РижковІгорЛіцей № 171 «Лідер»402
110РізаєвЄвгенЛіцей № 145503
111РоженкоМартаЛіцей № 171 «Лідер»403
112СамойловаОльгаЛіцей № 171 «Лідер»404
113СердюкОлександрЛіцей № 171 «Лідер»503
114СтепчукГалинаЛіцей № 171 «Лідер»505
115ТатарянАніЛіцей № 51504
116ХотяїнцеваНаталіяЛіцей № 171 «Лідер»504
117ХудяковАнтонЛіцей № 145505
118ЦинцеусГлібЛіцей № 171 «Лідер»412
119ЧернявськийМаксимЛіцей № 145505
120ШакунВладиславЛіцей № 145504
121ШевченкоОленаЛіцей № 145504
122ЩербаковаМаріяЛіцей № 171 «Лідер»412
123ЯзиковВладиславЛіцей № 171 «Лідер»502
124ЯнушевськийАртемійЛіцей № 145503
Подільський
125БондарЯнаЛіцей № 100 «Поділ»402
126БорисоваОлдраЛіцей № 100 «Поділ»403
127БрітЯрославЛіцей № 100 «Поділ»404
128ВовкАлісаЛіцей № 100 «Поділ»405
129ГапоненкоАнтонГімназія № 257 «Синьоозерна»406
130Дем’яненкоВячеславЛіцей № 100 «Поділ»412
131ДіденкоРоманЛіцей № 100 «Поділ»414
132ЗемлянаВладиславаЛіцей № 100 «Поділ»502
133КохановськийІванЛіцей № 100 «Поділ»503
134КулійЯрославЛіцей № 100 «Поділ»504
135ЛаврінчукСвятославФінансовий ліцей503
136ЛясківськаДаринаЛіцей № 100 «Поділ»503
137МальцеваАннаЛіцей № 100 «Поділ»504
138МеліковЄвгенГімназія № 257 «Синьоозерна»504
139МельникДар’яФінансовий ліцей504
140МельничукВалентинГімназія № 123404
141МіщенкоМихайлоЛіцей № 100 «Поділ»505
142МорозовВ’ячеславСШ № 17503
143ТопорковОлексійГімназія № 34 «Либідь»503
144ШульженкоДар’яЛіцей № 100 «Поділ»504
Профтехосвіта
145ВахрінаКатеринапрофтех503
146МалечаВладиславпрофтех504
147РусаловськийОлександрпрофтех504
Святошинський
148АтаманюкМаріяГімназія «Академія»402
149БабічМаріяЛіцей № 198 «Еко»403
150БорковЄгорГімназія «Академія»404
151ГаврилюкГаннаСШ № 196405
152ГриценкоАндрійСШ № 185406
153ДуманськийВолодимирЛіцей № 198 «Еко»412
154ЗагребельнийДмитроСШ № 196414
155КияниченкоОлександрГімназія № 287502
156КуриленкоОлександрСШ № 185503
157НабокАртурСШ № 185503
158ТимченкоМаринаГімназія № 287504
159ШарнінСергійСШ № 185505
Солом’янський
160БулахтінМиколаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»403
161ГаврилкоЄвгенійГімназія № 178404
162ГрищенкоКатеринаСЗШ № 161404
163ДенисюкПавлоСШ № 52404
164ДенисюкВіталійАКЛ НАУ404
165ЗудіковАндрійТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»405
166ІвановаОленаГімназія № 178406
167КазакВолодимирЛіцей № 142404
168КлещКирилоПолітехнічний ліцей412
169КозинецьТетянаПолітехнічний ліцей414
170КраштанТамілаПолітехнічний ліцей502
171КриницькийКостянтинТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»412
172КузьменкоВадимЛіцей № 142412
173КузьменкоВікторовичЛіцей № 142503
174ЛадугінаВладиславаТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»412
175ЛободінМихайлоПолітехнічний ліцей503
176МикитенкоЄлизаветаЛіцей № 142503
177МнухінаКатеринаПолітехнічний ліцей504
178НгоСуанТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»505
179НедільськаВалеріяПолітехнічний ліцей503
180ПаляничкоКостянтинТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»503
181ПольовийОлексійТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»412
182ПритикаМиколаСЗШ № 60503
183СидькоАртемТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»504
184СірийВладиславТехнічний ліцей НТУУ «КПІ»503
185СомовІлляАКЛ НАУ503
186ТоковенкоНікітаЛіцей № 142504
187ЧорнаВікторіяЛіцей «Престиж»503
188ФіліпенкоЯрославЛіцей № 142503
189БогдановаДар’яЛіцей № 142504
Шевченківський
190ВакарюкАндрійСШ № 91402
191ВутенЕндрюГімназія № 153403
192ІлющенкоМикитаГімназія № 153404
193ЛойкоОлександрГімназія № 48405
194НіканороваКатеринаГімназія НПУ406
195ОстаповськаМаріяГімназія НПУ412
196РозумнийДенисЛіцей № 38414
197РябічеваОленаСШ № 155502
198СалійОльгаЛіцей № 38503
199СтасюкАндрійСЗШ № 70504
200СтецькоВладиславЛіцей № 38505
201ШишкоАртурЛіцей № 38504
УФМЛ
202АндрійкоАндрійУФМЛ402
203БариноваКатеринаУФМЛ403
204БліновІванУФМЛ404
205БогданОлександрУФМЛ412
206БондаренкоАнастасіяУФМЛ503
207БурлаковСтепанУФМЛ504
208БуханецьНаталіяУФМЛ503
209В’юнникТарасУФМЛ504
210ВарзарЄвгенійУФМЛ403
211ВойтенкоСергійУФМЛ503
212ГвардіянОлександрУФМЛ504
213ГедзикОльгаУФМЛ404
214ГорбачовМикитаУФМЛ412
215ГоцалюкЛеонідУФМЛ503
216ГуменюкПавлоУФМЛ504
217ЄвичКатеринаУФМЛ503
218ЄпанчинМаксимУФМЛ504
219ЗадорожнійОлегУФМЛ404
220ЗаніздраКатеринаУФМЛ403
221ЗелінськийСергійУФМЛ504
222ЗіненкоДмитроУФМЛ504
223ЗубкоЗіновійУФМЛ502
224ЙосипівЮрійУФМЛ412
225КобаВладиславУФМЛ503
226КолодяжнаТетянаУФМЛ404
227КорнієнкоВеронікаУФМЛ504
228КоробчукМаксимУФМЛ504
229КотенкоРоманУФМЛ412
230КучковськаЮліяУФМЛ503
231ЛисенкоНаталіяУФМЛ504
232ЛиференкоЮрійУФМЛ404
233МельничукОлегУФМЛ504
234НазаренкоБорисУФМЛ503
235ПавловМаксимУФМЛ504
236ПампухаАльонаУФМЛ502
237ПідгайнийРусланУФМЛ504
238ПікульськийРостиславУФМЛ404
239ПогибкоІванУФМЛ504
240ПоляковМикитаУФМЛ504
241РебрикЮрійУФМЛ412
242СавонікМихайлоУФМЛ504
243СиротичБогданУФМЛ503
244СітніченкоАртурУФМЛ414
245СмикалоЮліяУФМЛ504
246СокольникТетянаУФМЛ503
247СтасюкВолодимирУФМЛ404
248ТурчинецьРоманУФМЛ503
249ЧорнийМихайлоУФМЛ412
250ШірінянЕдвардУФМЛ504
251ШнайдерДмитроУФМЛ502
252ШтикЯнаУФМЛ503
253ЮрчукВіталійУФМЛ505

[/expand]

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

    Перейти до панелі інструментів