brand

Шановні колеги, юні математики та їх рідні, вчителі та студенти, усі зацікавлені та просто небайдужі учасники математичних заходів!

Шановні колеги, юні математики та їх рідні, вчителі та студенти, усі зацікавлені та просто небайдужі учасники математичних заходів!

CKYCGWjocnY4 Шановні колеги, юні математики та їх рідні, вчителі та студенти, усі зацікавлені та просто небайдужі учасники математичних заходів!

Вітаю вас усіх з Новим 2014 роком! Найголовніше, щоб ви усі були здорові та щасливі, тоді і до математики у вас дійдуть руки. Щоб у нас в країні переміг здоровий глузд та прагнення молоді, яке є нашим майбутнім!

А тепер буквально пару слів про наші математичні справи.

У 2013 році ми провели наші традиційні заходи – Київськ
ий турнір математичних боїв імені Лесі Рубльової та Всеукраїнський турнір імені академіка Ляшка. Також взяли участь у проведенні районної олімпіади в Києві (ІІ етап Всеукраїнських олімпіад). Вперше, я за словами фахівців, непогано провели відбір потенційних учасників від України на ІМО, яких будемо тренувати на престижних міжнародних змаганнях та на короткочасних зборах. Так само вперше провели математичну карусель для 4–6 класів. Тобто загалом кажучи, був дуже насичений перший семестр.

Не менш напруженим планується і другий, але тут вже набагато більше загальнодержавних заходів. І в них так само ми активно будемо брати участь. Наведемо попередній перелік заходів, які або вже остаточно будуть проведені, або тільки плануються, тому їх проведення (або дата проведення) не є остаточними.

26 січня (неділя)                    1 тур Київської міської олімпіади (ІІІ етап всеукраїнської                                                            олімпіади)

28 січня (вівторок)                апеляція Київської міської олімпіади

31 січня (п’ятниця)               2 тур Київської міської олімпіади

3 лютого (понеділок)            апеляція Київської міської олімпіади

9 лютого (неділя)                  1-й тур відбору команди Києва на Всеукраїнську олімпіаду

16 лютого (неділя)                2-й тур відбору команди Києва на Всеукраїнську олімпіаду

16 лютого (неділя)                Київська міська олімпіада для школярів 4–6 класів

18 лютого (вівторок)             апеляція по 1–2 турах відбору

23 лютого (неділя)                3-й тур відбору команди Києва на Всеукраїнську олімпіаду

25 лютого (вівторок)             апеляція по 3 туру відбору

28 лютого –                          участь команди України у Румунському Мастерзі
6 березня                             (Альохіна (Київ), Діомідов (Київ), Дубова (Харків), Калашников                                                    (Харків), Смирнов (Харків), Хотяїнцева (Київ))

3 березня                                4-й (додатковий, в разі потреби) тур відбору команди ‘                             Києва на Всеукраїнську олімпіаду

16 березня (неділя)                Олімпіада Київського національного університету імені Тараса Шевченка для школярів 4–6 класів

кінець березня                       Всеукраїнська олімпіада (IV етап) у місті Харкові

середина квітня                     участь дівчачої команди України у 3-й Європейській                                             олімпіаді серед дівчат (Туреччина)

(Альохіна (Київ), Дубова (Харків), Кучеренко (Київ), Хотяїнцева (Київ))

середина квітня                     участь команд від України або окремих учасників у Всеросійській олімпіаді (Ярославль)

початок травня                      відбір команди України на ІМО

Окрім зазначених подій, терміни яких більш-менш визначені, у планах проведення короткочасних зборів для відібраних 10 учасників, тематичних Київських олімпіад тощо.

Також слід зазначити, що у цьому семестрі будуть проведені інші олімпіадні заходи, до яких ми не маємо безпосереднього відношення, але вони можуть входити у плани багатьох учнів. Це і „Турнір міст” (дати проведення 16 лютого та 2 березня), фестиваль ліцею. „Лідер (початок травня), відкрита олімпіада Русанівського ліцею (на весні). Крім того навесні почнеться ціла низка відкритих олімпіад наших провідних навчальних закладів, вступних іспитів тощо.

Але все це незабаром…

а зараз усім – ЩАСЛИВОГО НОВОГО РОКУ!

 

Alisa

  3 коментарі

  Александр Шамович Оприлюднено21:48 - 02.01.2014

  “Також слід зазначити, що у цьому семестрі будуть проведені інші олімпіадні заходи… фестиваль ліцею. „Лідер (початок травня). Крім того навесні почнеться ціла низка відкритих олімпіад наших провідних навчальних закладів, вступних іспитів тощо.”
  Что этим хотела сказать автор этого материала.
  Либо не корректно выделить лицей Лидер…
  Либо Лидер не принадлежит “наших провідних навчальних закладів”.
  И в том и в другом случае получается нехорошо…

   Богдан Рубльов Оприлюднено22:40 - 03.01.2014

   Я хотів цим підкреслити лише те, що цей захід не є ні вступною олімпіадою, ні іспитами до ліцею “Лідер”, а є відкритим міжнародним олімпіадним турніром, у якому беруть участь багато різних навчальних закладів. Тому я його відокремив від щорчних іспитів та вступних олімпіад. Якщо є інші заходи, які можуть привабити математиків-олімпіадників, то про це також слід написати на цьому сайті.
   Про свої внутрішні заходи кожний навчальний заклад Києва сам вирішує коли та яку саме інформацію про їх пероведення треба розмістити на сайті.
   Своїм матеріалом ні виділити, ні тим паче принизити когось я не бажав, якщо щось таке вийшло, вибачте…

  Mariia Оприлюднено20:17 - 17.01.2014

  Дякую за інформацію

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.