brand

Про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики

Про ІІІ етап Всеукраїнської олімпіади з математики

Шановні колеги, відповідальні за проведення ІІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики!

Дуже багато з Вас надіслало замовлення щодо написання олімпіади за спільними текстами. Це повідомлення саме для тих, хто хвилюється, чи дійсна Ваша заявка до нас чи ні. Оскільки їх можна було направляти одразу за трьома адресами, то не дивне Ваше хвилювання. Отож ми тут наводимо перелік тих областей, чиї заявки ми отримали. Розсилання текстів регіонами буде здійснювати як завжди це було – Анікушин Андрій Валерійович. Протягом наступного тижня він обов’язково зробить „контрольний зв’язок” з кожним регіоном. Під час цього спілкування Ви вирішите особливості розсилання текстів для кожного регіону безпосередньо з Андрієм Валерійовичем.

 

Нагадаю, що кожний регіон отримає по кожній з паралелей 7–11 класів завдання усіх трьох рівнів – високий, середній та достатній. Ви самі будете або заздалегідь, або безпосередньо після одержання текстів вирішувати який саме рівень обирати. Практика минулих років була й така, що деякі регіони обирали завдання різних рівнів по різних паралелях. Розв’язання завдань після 15.00 будуть наведені на обох наших сайтах: www.matholymp.com.ua та www.matholymp.org.ua

 

Ті регіони, що не потрапили до цього списку, повинні або готувати свої тексти, або терміново надіслати заявку до нас (або повторити свою заявку, якщо з якихось причин вона до нас не дійшла і Вашого регіону немає в наведеному переліку)

 

Область

 1. Вiнницька
 2. Волинська
 3. Дніпропетровська
 4. Донецька
 5. Житомирська
 6. Закарпатська
 7. Запорізька
 8. Івано-Франківська
 9. Київська
 10. Кіровоградська
 11. АР Крим
 12. Луганська
 13. Миколаївська
 14. Одеська
 15. Полтавська
 16. Рівненська
 17. Севастополь
 18. Харкiввська
 19. Херсонська
 20. Хмельницька
 21. Черкаська
 22. Чернівецька
 23. Чернігівська

Alisa

  1 коментар

  Александра Юрчак Оприлюднено18:15 - 16.01.2017

  Коли будуть результати олімпіади 3 етапу 1 туру з математики в Черкасах ?

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.