brand

Розподіл аудиторій та розклад для третього бою

Розподіл аудиторій та розклад для третього бою

Старша ліга

(10–11 класи)

Команда

Ауд.

1.    Лідер–1

202(м)

2.    Русанівський ліцей

204(м)

3.    ПНЛ № 145

209(м)

4.    Наукова зміна–1

203(м)

5.    Лідер–3

39(к)

6.    Гімназія № 178

208(м)

7.    Політехнічний ліцей

210(м)

8.    УФМЛ

206(м)

9.    Лідер–2

312(м)

10.          Технічний ліцей

205(м)

11.          Кременчук+ Спец. школа № 132

207(м)

12.          Наукова зміна–2

43(к)

Середня ліга

(9 класи)

Команда

Ауд.

1.    Лідер–1

302(м)

2.    Наукова зміна

304(м)

3.    Лідер–2

34(м)

4.    УФМЛ

305(м)

5.    Русанівський ліцей

303(м)

6.    ПНЛ № 145

307(м)

7.    Гімназія № 178

306(м)

8.    Політехнічний ліцей

308(м)

9.    Престиж+Голосіївський

309(м)

10.          Діалог+ Спец. школа № 132

21(м)

Молодша ліга

(8 класи)

 

Команда

Ауд.

1.    Збірна Тригуба

18(к)

2.    Лідер–1

1(к)

3.    Лідер–2

15(к)

4.    Наукова зміна–1

8(к)

5.    Русанівський ліцей–

10(к)

6.    Гімназія № 178

13(к)

7.    ПНЛ № 145–2

17(к)

8.    Політехнічний ліцей–

14(к)

9.    ПНЛ № 145–1

9(к)

10.          Наукова зміна–2

16(к)

11.          Технічний

12(к)

12.          Спец. школа № 52+ Діалог

33(к)

Наймолодша ліга

(7 класи)

Команда

Ауд.

1.    Лідер–1

302(к)

2.    Лідер–2

304(к)

3.    Лідер–3

306(к)

4.    Наукова зміна

308(к)

5.    Політехнічний ліцей

310(к)

6.    Голосіївський ліцей

311(к)

7.    Лідер–4

40(к)

8.    Лідер–5

42(к)

9.    Русанівський ліцей–1

303(к)

10.          Русанівський ліцей–2

305(к)

11.          Гімназія № 178

309(к)

12.          Спец. школи № 52+№ 250

312(к)

Розклад третього бою

3 тур

Старша ліга

 

Група „А”

Група „Б”

Лідер–1 –– ПНЛ 145 (202м)

ПЛ –– Лідер–2 (210м)

РЛ –– Гімн. 178 (204м)

УФМЛ –– НЗ–2 (206м)

НЗ–1 –– Лідер–3 (203м)

ТЛ –– Крем+СШ 132 (207м)

Середня ліга

Група „А”

Група „Б”

Лідер–1 ––УФМЛ (302м)

Гімн. 178 –– Прес+Голос (309м)

НЗ –– ПНЛ 145 (304м)

ПЛ –– Діал.+СШ 132 (308м)

Лідер–2 –– РЛ (303м)

 

Молодша ліга

Група „А”

Група „Б”

Зб. Тригуб –– Лідер–2 (18к)

ПНЛ 145–1 –– ПНЛ 145–2 (13к)

Лідер–1 –– Гімн. 178 (17к)

ПЛ –– Діал+СШ 52 (14к)

НЗ–1 –– РЛ (16к)

НЗ–2 –– ТЛ (12к)

Наймолодша ліга

Група „А”

Група „Б”

Лідер–1 –– Лідер–3 (302к)

Лідер–4 –– РЛ–1 (303к)

Лідер–2 –– ГЛ (304к)

Лідер–5 –– СШ 52+250 (312к)

НЗ –– ПЛ. (308к)

РЛ–2 –– Гімн. 178 (309к)

В дужках записані аудиторії, де будуть проходити бої.

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

    Перейти до панелі інструментів