brand

Про заключні тури та супутні міркування

Про заключні тури та супутні міркування

Наступний тур відбудеться цієї неділі за звичайним графіком. Ми просимо вибачення у Діомідова та команди Русанівського ліцею, що не мали змоги розвести цей тур та студентську олімпіаду Патнема.

Про 4-й тур

Тепер постала нова проблема з датою 4-го туру. Ми дуже сподівалися, що очний тур Інтернет-олімпіади пройде пізніше, але марно. Наші учасники не встигають взяти участь у бої і просили про розведення боїв. Ось ці учасники (якщо я правильно їх усіх виписав):

Ківва Ярослав Києво-Печерський ліцей №171 “Лідер” 9
Гунько Олександр Гімназія №178 9
Чудаков Тимофій Гимназия № 178 9
Нгуен Чунг Києво-Печерського ліцею № 171 “Лідер 9
Хотяїнцева Наталія Ліцей №171 “Лідер” 10
Альохіна Анастасія Києво-Печерський ліцей № 171 “Лідер” 10
Ошлянський Андрій Києво-Печерський ліцей № 171 «Лідер» 10
Яковлев Іван Києво-Печерський ліцей №171 “Лідер” 10
Мелентьєва Ада ліцей №171 “Лідер” 10
Цинцеус Гліб Києво-Печерський ліцей № 171 “Лідер” 11
Гаврилко Євгеній Гімназія №178 11
Краштан Таміла Політехнічний ліцей НТУУ «КПІ» 11

Як бачимо одночасно задіяними є 2 команди з середньої ліги та 4 команди із старшої ліги. Для вирішення цієї ситуації можливі декілька варіантів.

1) Грати командам у послаблених складах – цей варіант чи не найгірший, бо фактично у нас відбудуться ігри за остаточний розподіл місць, на кшталт фіналів;

2) Перенести бої, де наші учасники задіяні на 15 грудня (або 31 грудня) – тут недоліком є те, що тоді ці учасники взагалі не матимуть жодного повноцінного вихідного, а організаторам доведеться складати додатковий бій, що в умовах цього року, коли вже таке відбулося, надзвичайне перевантаження;

3) перенести цей бій на кінець зимових канікул (наприклад, остання неділя січневих канікул);

4) перенести бій на початок березня.

З усіх можливих варіантів найбільш придатним, як на мене, є 3-й. Міська олімпіада запланована (наскільки я пам’ятаю) на 26 січня, і цей бій може стати гарним тренінгом напередодні цього важливого заходу. Про недоліки перших двох я написав. Стосовно недоліків 4-го варіанту – вже надто 4-й тур відділений від самого турніру, втрачається зв’язок з попередніми турами.

Але усі варіанти мають право на існування, а тому прошу вчителів подумати, на якому саме ми зупинимось. Це найголовніше питання нашого зібрання о 12.30.

Про 3-й тур

Тут виник один нюанс. У середній лізі у групі „Б” за регламентом у 4-му турі повинні відбутися фінали між командами, що у груповому турнірі посіли 1–2 та 3–4 місця. Ми сподівалися, що ці команди визначаться по завершенню 3-го туру. Але вони визначилися вже зараз. Тому формально 3-й тур для цих 4-х команд нічого не вирішує. Щоб ігри у 3-му турі набули змісту, я пропоную, щоб фінал розпочався вже з 3-го туру. Тобто загальний результат буде складатися з сумарного результату двох боїв.

Прошу усіх зацікавлених учасників висловитись з цього приводу.

Якщо більшість погодиться з такою пропозицією, то ці бої повинні проходити до розгляду останньої задачі, щоб загальний рахунок був сумою двох боїв.

Якщо більшість не згодна з такою пропозицією, то запропонуйте альтернативні варіанти для придання змісту бою.

Alisa

    1 коментар

    Александр Оприлюднено12:45 - 03.12.2013

    Еще на очный тур интернет-олимпиады по физике прошли : Мельник Алексей и Орехов Дмитрий – 11 кл ПНЛ 145

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.