Математичні олімпіади в Києві

Результати четвертого туру відбору. Критерії оцінювання

   

1

2

3

4

CУМА

1 Калашніков Вадим Юрійович

24

19

13

5

7

7

7

26

82

2 Дубова Софія Андріївна

21

7

21

7

7

3

0

17

66

3 Альохіна Анастасія Олексіївна

14

19

19

6

7

0

0

13

65

4 Хотяїнцева Наталія Володимирівна

23

19

13

5

0

2

0

7

62

5 Смірнов Денис Олегович

16

17

21

7

0

0

0

7

61

6 Діомідов Євгеній Олексійович

14

13

12

5

7

3

7

22

61

7 Середа Олександр Олександрович

21

5

16

6

7

0

0

13

55

8 Палько Назарій Зіновійович

15

5

19

6

7

0

2

15

54

9 Во Дінь Тхань Фонг

7

12

13

7

6

1

0

14

46

10 Кучеренко Анастасія Олегівна

14

14

10

0

0

0

0

0

38

11 Михайлюк Владислав Юрійович

17

9

11

0

0

0

0

0

37

12 Цинцеус Гліб Олегович

9

16

7

0

0

4

0

4

36

13 Ніколаєв Олег Романович

7

7

14

0

7

0

0

7

35

14 Ківва Ярослав Сергійович

3

8

13

0

7

0

0

7

31

15 Ліпартія Ніно Джамбулівна

0

7

14

5

5

0

0

10

31

16 Мелентьєва Ада Денисівна

9

6

12

1

2

0

0

3

30

17 Мнухіна Катерина Олександрівна

7

4

15

0

0

0

0

0

26

18 Олексіюк Іван Максимович

7

0

12

0

7

0

0

7

26

19 Ошлянський Андрій Олегович

0

6

7

5

7

0

0

12

25

20 Сіліна Ольга Ігорівна

0

5

15

4

0

0

0

4

24

21 Святокум Поліна Олегівна

1

2

12

5

2

0

0

7

22

22 Тарасенко Владислав Вадимович

7

7

7

0

0

0

0

0

21

23 Бабієнко Ілля Ростиславович

0

10

8

0

0

0

0

0

18

24 Самойлова Ольга Миколаївна

0

0

11

7

0

0

0

7

18

25 Скібіцький Нікіта Максимович

0

6

12

0

0

0

0

0

18

26 Іванова Кіра Ігорівна

0

3

7

0

7

0

0

7

17

27 Бас Іван Костянтинович

7

0

9

0

0

0

0

0

16

28 Думбай Олексій Дмитрович

10

0

0

0

5

0

0

5

15

29 Нетьоса Володимир Ігорович

0

1

14

0

0

0

0

0

15

30 Сігетій Ярослав Ігорович

0

0

10

5

0

0

0

5

15

31 Расторгуєв Денис Анатолійович

14

0

0

0

0

0

0

0

14

32 Жиленко Тарас Максимович

0

7

7

0

0

0

0

0

14

33 Мілантьєв Сергій Сергійович

0

0

8

6

0

0

0

6

14

34 Пономарьов Ростислав Волод.

0

0

7

0

7

0

0

7

14

35 Кошель Анастасія Андріївна

1

3

3

6

0

0

0

6

13

36 Краштан Таміла Євгенівна

0

0

8

5

0

0

0

5

13

37 Лук’янихін Олег Вадимович

2

7

0

0

0

0

0

0

9

38 Ульяніч Михайло Геннадійович

0

0

8

0

0

0

0

0

8

39 Корчемна Вікторія Сергіївна

0

0

7

0

0

0

0

0

7

40 Чорний Михайло

 

7

0

0

0

0

0

7

41 Самченко Дмитро Андрійович

0

0

0

5

0

0

0

5

5

42 Геленко Єгор Владиславович

0

1

0

0

0

0

0

0

1

43 Малахов Олександр Ігорович

0

1

0

0

1

44 Опрішко Іраїда Костянтинівна

0

0

0

0

0

0

0

0

0

45

Уразовський Андрій Владиславович

0

0

0

0

0

0

0

0

0

Завантажити критерії оцінювання