brand

Результаты первого тура отбора

Результаты первого тура отбора

1

Алехина Анастасия АлексеевнаКиев

7

7

0

0

14

2

Бабиенко Илья РостиславовичКиев

0

0

0

0

0

3

Бас Иван КонстантиновичДнепропетровская область

7

0

0

0

7

4

Во Динь Тхань ФонгХарьковская область

0

7

0

0

7

5

Геленко Егор ВладиславовичДнепропетровская область

0

0

0

0

0

6

Диомидов Евгений АлексеевичКиев

0

7

7

0

14

7

Дубовая София АндреевнаХарьковская область

7

7

7

0

21

8

Думбай Алексей ДмитриевичДонецкая область

7

0

0

3

10

9

Жиленко Тарас МаксимовичХарьковская область

0

0

0

0

0

10

Иванова Кира ИгоревнаДнепропетровская область

0

0

0

0

0

11

Калашников Вадим ЮрьевичХарьковская область

7

7

7

3

24

12

Кивва Ярослав СергеевичКиев

0

3

0

0

3

13

Корчемная Виктория СергеевнаВинницкая область

0

0

0

0

0

14

Кошель Анастасия АндреевнаКиев

0

0

1

0

1

15

Краштан Тамила ЕвгеньевнаКиев

0

0

0

0

0

16

Кучеренко Анастасия ОлеговнаКиев

7

7

0

0

14

17

Липартия Нино ДжамбуливнаХарьковская область

0

0

0

0

0

18

Лукьянихин Олег ВадимовичСумская область

2

0

0

0

2

19

Малахов Александр ИгоревичЗапорожская область

0

0

0

0

0

20

Мелентьева Ада ДенисовнаКиев

0

7

2

0

9

21

Михайлюк Владислав ЮрьевичДнепропетровская область

3

7

7

0

17

44

Милантьев Сергей СергеевичКиев

0

0

0

0

0

22

Мнухин Екатерина АлександровнаКиев

7

0

0

0

7

23

Нетеса Владимир ИгоревичДонецкая область

0

0

0

0

0

24

Николаев Олег РомановичХарьковская область

7

0

0

0

7

45

Олексиюк Иван МаксимовичКиев

0

7

0

0

7

25

Опришко Ираида КонстантиновнаХерсонская область

0

0

0

0

0

26

Ошлянський Андрей ОлеговичКиев    

0

27

Палько Назарий ЗиновьевичЛьвовская область

0

7

1

0

8

28

Пономарев Ростислав ВладимировичХарьковская область

0

0

0

0

0

29

Расторгуев Денис АнатольевичХерсонская область

7

7

0

0

14

30

Самойлова Ольга НиколаевнаКиев

0

0

0

0

0

31

Самченко Дмитрий АндреевичЗапорожская область

0

0

0

0

0

32

Святокум Полина ОлеговнаХарьковская область

1

0

0

0

1

33

Середа Александр АлександровичХерсонская область

7

7

7

0

21

34

Сигет Ярослав ИгоревичЗакарпатская область

0

0

0

0

0

35

Силина Ольга ИгоревнаХарьковская область

0

0

0

0

0

36

Скибицкий Никита МаксимовичКиев

0

0

0

0

0

37

Смирнов Денис ОлеговичХарьковская область

7

7

0

2

16

38

Тарасенко Владислав ВадимовичДнепропетровская область

0

7

0

0

7

39

Ульянич Михаил ГеннадьевичХарьковская область

0

0

0

0

0

40

Уразовский Андрей ВладиславовичХарьковская область

0

0

0

0

0

41

Хотяинцев Наталья ВладимировнаКиев

7

7

7

2

23

42

Цинцеус Глеб ОлеговичКиев

2

7

0

0

9

 

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

    Перейти до панелі інструментів