brand

Архів Листопад 2013

Остаточні результати відбору.

CУМА

1

Калашніков Вадим Юрійович

24

21

14

28

87

2

Діомідов Євгеній Олексійович

17

20

12

23

72

3

Смірнов Денис Олегович

16

19

21

12

68

4

Дубова Софія Андріївна

21

7

21

18

67

5

Альохіна Анастасія Олексіївна

14

21

19

13

67

6

Хотяїнцева Наталія Володимирівна

23

19

13

12

67

7

Палько Назарій Зіновійович

15

7

19

17

58

8

Середа Олександр Олександрович

21

5

16

13

55

9

Во Дінь Тхань Фонг

7

12

13

14

46

10

Кучеренко Анастасія Олегівна

14

15

10

6

45

Читати далі

Результати четвертого туру відбору. Критерії оцінювання

  

1

2

3

4

CУМА

1Калашніков Вадим Юрійович

24

19

13

5

7

7

7

26

82

2Дубова Софія Андріївна

21

7

21

7

7

3

0

17

66

3Альохіна Анастасія Олексіївна

14

19

19

6

7

0

0

13

65

4Хотяїнцева Наталія Володимирівна

23

19

13

5

0

2

0

7

62

5Смірнов Денис Олегович

Читати далі

Карусель для учеников 4-6-х классов.

Звершено формирование команд, проявивших желание поиграть в воскресенье 1 декабря в математическую карусель. Вот эти команды:

Учебные заведения4 класс5 класс6 класс
132 школа111
Диалог003
РЛ012
СШ №52045
Лидер582
СШ №62001
Лицей Голосеевский №241122
НЗ044
Екология та культура011
ТЛ3
СШ № 155101
Лицей №208010
Гимназия №178121
СУММА92723

trans Карусель для учеников 4-6-х классов.

Читати далі

Карусель для учнів 4–6 класів

Звершено формування команд, які виявили бажання пограти у неділю 1 грудня в математичну карусель. Ось ці команди:

Навчальні заклади4 клас5 клас6 клас
132 школа111
Діалог003
РЛ012
СШ №52045
Лідер582
СШ №62001
Голосіївський122
НЗ044
Екологія та культура011
ТЛ3
Ліцей №2081
Гімназія №178121
СШ № 155101
СУМА92723

Читати далі

Результаты третьего тура отбора

  

 1

 2

1

2

3

4

 3 

сума

1Калашников Вадим Юрьевич

24

19

7

6

0

0

13

 

56

2Хотяинцев Наталья Владимировна

23

19

0

7

0

6

13

 

55

3Смирнов Денис Олегович

16

17

7

7

0

7

21

 

54

4Алехина Анастасия Алексеевна

14

19

5

7

0

7

19

 

52

5Дубовая София Андреевна

21

7

7

7

0

7

21

 

49

6Середа Александр Александрович

21

5

2

7

0

7

16

 

42

7Диомидов Евгений Алексеевич

14

13

5

7

0

0

12

 

39

8Палько Назарий Зиновьевич

15

5

5

7

0

7

19

 

39

9Кучеренко Анастасия Олеговна

14

14

0

7

0

3

10

 

38

10Михайлюк Владислав Юрьевич

17

9

4

7

0

0

11

 

37

11Цинцеус Глеб Олегович

9

16

0

7

0

0

7

 

32

12Во Динь Тхань Фонг

7

12

0

6

0

7

13

 

32

13Николаев Олег Романович

7

7

0

7

0

7

14

 

28

14Мелентьева Ада Денисовна

9

6

0

7

0

5

12

 

27

15Мнухин Екатерина Александровна

7

4

7

7

1

0

15

 

26

16Кивва Ярослав Сергеевич

3

8

7

6

0

0

13

 

24

17Тарасенко Владислав Вадимович

7

7

0

7

0

0

7

 

21

18Липартия Нино Джамбуливна

0

7

7

7

0

0

14

 

21

19Силина Ольга Игоревна

0

5

1

7

0

7

15

 

20

20Олексиюк Иван Максимович

7

0

5

7

0

0

12

 

19

21Бабиенко Илья Ростиславович

0

10

0

7

0

1

8

 

18

22Скибицкий Никита Максимович

0

6

5

7

0

0

12

 

18

23Бас Иван Константинович

7

0

0

6

3

0

9

 

16

24Святокум Полина Олеговна

1

2

5

7

0

0

12

 

15

25Нетеса Владимир Игоревич

0

1

7

7

0

0

14

 

15

26Расторгуев Денис Анатольевич

14

0

0

0

0

0

0

 

14

27Жиленко Тарас Максимович

0

7

0

7

0

0

7

 

14

28Ошлянський Андрей Олегович

0

6

0

7

0

0

7

 

13

29Самойлова Ольга Николаевна

0

0

0

7

0

4

11

 

11

30Думбай Алексей Дмитриевич

10

0

0

0

0

0

0

 

10

31Иванова Кира Игоревна

0

3

0

7

0

0

7

 

10

32Сигет Ярослав Игоревич

0

0

0

7

0

3

10

 

10

33Лукьянихин Олег Вадимович

2

7

0

0

0

0

0

 

9

34Краштан Тамила Евгеньевна

0

0

0

7

0

1

8

 

8

35Милантьев Сергей Сергеевич

0

0

0

1

0

7

8

 

8

36Ульянич Михаил Геннадьевич

0

0

0

7

1

0

8

 

8

37Кошель Анастасия Андреевна

1

3

0

0

0

3

3

 

7

38Корчемная Виктория Сергеевна

0

0

0

7

0

0

7

 

7

39Пономарев Ростислав Владимирович

0

0

0

7

0

0

7

 

7

40Геленко Егор Владиславович

0

1

0

0

0

0

0

 

1

41Малахов Александр Игоревич

0

1

0

0

0

0

0

 

1

42Опришко Ираида Константиновна

0

0

0

0

0

0

0

 

0

43Самченко Дмитрий Андреевич

0

0

0

0

0

0

0

 

0

44Уразовский Андрей Владиславович

0

0

0

0

0

0

0

 

0

 

Результати третього туру відбору

1Калашніков Вадим Юрійович

24

19

7

6

0

0

13

56

2Хотяїнцева Наталія Володимирівна

23

19

0

7

0

6

13

55

3Смірнов Денис Олегович

16

17

7

7

0

7

21

54

4Альохіна Анастасія Олексіївна

14

19

5

7

0

7

19

52

5Дубова Софія Андріївна

21

7

7

7

0

7

21

49

6Середа Олександр Олександрович

Читати далі

Результаты второго тура отбора

 

1

2

3

4

1

2

3

4

 

Сума

Калашников Вадим Юрьевич

7

7

7

3

24

7

7

2

3

19

 

43

Хотяинцев Наталья Владимировна

7

7

7

2

23

7

5

7

0

19

 

42

Смирнов Денис Олегович

7

7

0

2

16

7

5

4

1

17

 

33

Алехина Анастасия Алексеевна

7

7

0

0

14

7

5

7

0

19

 

33

Дубовая София Андреевна

7

7

7

0

21

0

7

0

0

7

 

28

Кучеренко Анастасия Олеговна

7

7

0

0

14

7

0

7

0

14

 

28

Диомидов Евгений Алексеевич

0

7

7

0

14

0

7

0

6

13

 

27

Середа Александр Александрович

7

7

7

0

21

0

0

5

0

5

 

26

Михайлюк Владислав Юрьевич

3

7

7

0

17

0

2

7

0

9

 

26

Цинцеус Глеб Олегович

2

7

0

0

9

7

2

7

0

16

 

25

Палько Назарий Зиновьевич

7

7

1

0

15

0

3

7

0

10

 

25

Во Динь Тхань Фонг

0

7

0

0

7

7

5

0

0

12

 

19

Мелентьева Ада Денисовна

0

7

2

0

9

0

0

6

0

6

 

15

Расторгуев Денис Анатольевич

7

7

0

0

14

0

0

0

0

0

 

14

Николаев Олег Романович

7

0

0

0

7

7

0

0

0

7

 

14

Тарасенко Владислав Вадимович

0

7

0

0

7

0

0

7

0

7

 

14

Мнухин Екатерина Александровна

7

0

0

0

7

0

0

4

0

4

 

11

Думбай Алексей Дмитриевич

7

0

0

3

10

0

0

0

0

0

 

10

Кивва Ярослав Сергеевич

0

3

0

0

3

7

0

0

0

7

 

10

Бабиенко Илья Ростиславович

0

0

0

0

0

7

3

0

0

10

 

10

Лукьянихин Олег Вадимович

2

0

0

0

2

7

0

0

0

7

 

9

Бас Иван Константинович

7

0

0

0

7

0

0

0

0

0

 

7

Олексиюк Иван Максимович

0

7

0

0

7

0

0

0

0

0

 

7

Жиленко Тарас Максимович

0

0

0

0

0

7

0

0

0

7

 

7

Липартия Нино Джамбуливна

0

0

0

0

0

7

0

0

0

7

 

7

Ошлянський Андрей Олегович

0

0

4

2

0

6

 

6

Скибицкий Никита Максимович

0

0

0

0

0

0

5

1

0

6

 

6

Силина Ольга Игоревна

0

0

0

0

0

0

5

0

0

5

 

5

Святокум Полина Олеговна

1

0

0

0

1

0

2

0

0

2

 

3

Иванова Кира Игоревна

0

0

0

0

0

0

1

2

0

3

 

3

Кошель Анастасия Андреевна

0

0

1

0

1

0

0

0

0

0

 

1

Геленко Егор Владиславович

0

0

0

0

0

0

0

1

0

1

 

1

Малахов Александр Игоревич

0

0

0

0

0

0

1

0

0

1

 

1

Корчемная Виктория Сергеевна

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

Краштан Тамила Евгеньевна

0

0

0

0

0

    

0

 

0

Милантьев Сергей Сергеевич

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

Нетеса Владимир Игоревич

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

Опришко Ираида Константиновна

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

Пономарев Ростислав Владимирович

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

Самойлова Ольга Николаевна

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

Самченко Дмитрий Андреевич

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

Сигет Ярослав Игоревич

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

Ульянич Михаил Геннадьевич

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

Уразовский Андрей Владиславович

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

 

Перейти до панелі інструментів