brand

Архів 29.11.2013

Остаточні результати відбору.

CУМА

1

Калашніков Вадим Юрійович

24

21

14

28

87

2

Діомідов Євгеній Олексійович

17

20

12

23

72

3

Смірнов Денис Олегович

16

19

21

12

68

4

Дубова Софія Андріївна

21

7

21

18

67

5

Альохіна Анастасія Олексіївна

14

21

19

13

67

6

Хотяїнцева Наталія Володимирівна

23

19

13

12

67

7

Палько Назарій Зіновійович

15

7

19

17

58

8

Середа Олександр Олександрович

21

5

16

13

55

9

Во Дінь Тхань Фонг

7

12

13

14

46

10

Кучеренко Анастасія Олегівна

14

15

10

6

45

Читати далі

Результати четвертого туру відбору. Критерії оцінювання

  

1

2

3

4

CУМА

1Калашніков Вадим Юрійович

24

19

13

5

7

7

7

26

82

2Дубова Софія Андріївна

21

7

21

7

7

3

0

17

66

3Альохіна Анастасія Олексіївна

14

19

19

6

7

0

0

13

65

4Хотяїнцева Наталія Володимирівна

23

19

13

5

0

2

0

7

62

5Смірнов Денис Олегович

Читати далі

Карусель для учнів 4–6 класів

Звершено формування команд, які виявили бажання пограти у неділю 1 грудня в математичну карусель. Ось ці команди:

Навчальні заклади4 клас5 клас6 клас
132 школа111
Діалог003
РЛ012
СШ №52045
Лідер582
СШ №62001
Голосіївський122
НЗ044
Екологія та культура011
ТЛ3
Ліцей №2081
Гімназія №178121
СШ № 155101
СУМА92723

Читати далі

Карусель для учеников 4-6-х классов.

Звершено формирование команд, проявивших желание поиграть в воскресенье 1 декабря в математическую карусель. Вот эти команды:

Учебные заведения4 класс5 класс6 класс
132 школа111
Диалог003
РЛ012
СШ №52045
Лидер582
СШ №62001
Лицей Голосеевский №241122
НЗ044
Екология та культура011
ТЛ3
СШ № 155101
Лицей №208010
Гимназия №178121
СУММА92723

trans Карусель для учеников 4-6-х классов.

Читати далі

Результаты третьего тура отбора

  

 1

 2

1

2

3

4

 3 

сума

1Калашников Вадим Юрьевич

24

19

7

6

0

0

13

 

56

2Хотяинцев Наталья Владимировна

23

19

0

7

0

6

13

 

55

3Смирнов Денис Олегович

16

17

7

7

0

7

21

 

54

4Алехина Анастасия Алексеевна

14

19

5

7

0

7

19

 

52

5Дубовая София Андреевна

21

7

7

7

0

7

21

 

49

6Середа Александр Александрович

21

5

2

7

0

7

16

 

42

7Диомидов Евгений Алексеевич

14

13

5

7

0

0

12

 

39

8Палько Назарий Зиновьевич

15

5

5

7

0

7

19

 

39

9Кучеренко Анастасия Олеговна

14

14

0

7

0

3

10

 

38

10Михайлюк Владислав Юрьевич

17

9

4

7

0

0

11

 

37

11Цинцеус Глеб Олегович

9

16

0

7

0

0

7

 

32

12Во Динь Тхань Фонг

7

12

0

6

0

7

13

 

32

13Николаев Олег Романович

7

7

0

7

0

7

14

 

28

14Мелентьева Ада Денисовна

9

6

0

7

0

5

12

 

27

15Мнухин Екатерина Александровна

7

4

7

7

1

0

15

 

26

16Кивва Ярослав Сергеевич

3

8

7

6

0

0

13

 

24

17Тарасенко Владислав Вадимович

7

7

0

7

0

0

7

 

21

18Липартия Нино Джамбуливна

0

7

7

7

0

0

14

 

21

19Силина Ольга Игоревна

0

5

1

7

0

7

15

 

20

20Олексиюк Иван Максимович

7

0

5

7

0

0

12

 

19

21Бабиенко Илья Ростиславович

0

10

0

7

0

1

8

 

18

22Скибицкий Никита Максимович

0

6

5

7

0

0

12

 

18

23Бас Иван Константинович

7

0

0

6

3

0

9

 

16

24Святокум Полина Олеговна

1

2

5

7

0

0

12

 

15

25Нетеса Владимир Игоревич

0

1

7

7

0

0

14

 

15

26Расторгуев Денис Анатольевич

14

0

0

0

0

0

0

 

14

27Жиленко Тарас Максимович

0

7

0

7

0

0

7

 

14

28Ошлянський Андрей Олегович

0

6

0

7

0

0

7

 

13

29Самойлова Ольга Николаевна

0

0

0

7

0

4

11

 

11

30Думбай Алексей Дмитриевич

10

0

0

0

0

0

0

 

10

31Иванова Кира Игоревна

0

3

0

7

0

0

7

 

10

32Сигет Ярослав Игоревич

0

0

0

7

0

3

10

 

10

33Лукьянихин Олег Вадимович

2

7

0

0

0

0

0

 

9

34Краштан Тамила Евгеньевна

0

0

0

7

0

1

8

 

8

35Милантьев Сергей Сергеевич

0

0

0

1

0

7

8

 

8

36Ульянич Михаил Геннадьевич

0

0

0

7

1

0

8

 

8

37Кошель Анастасия Андреевна

1

3

0

0

0

3

3

 

7

38Корчемная Виктория Сергеевна

0

0

0

7

0

0

7

 

7

39Пономарев Ростислав Владимирович

0

0

0

7

0

0

7

 

7

40Геленко Егор Владиславович

0

1

0

0

0

0

0

 

1

41Малахов Александр Игоревич

0

1

0

0

0

0

0

 

1

42Опришко Ираида Константиновна

0

0

0

0

0

0

0

 

0

43Самченко Дмитрий Андреевич

0

0

0

0

0

0

0

 

0

44Уразовский Андрей Владиславович

0

0

0

0

0

0

0

 

0

 

Результати третього туру відбору

1Калашніков Вадим Юрійович

24

19

7

6

0

0

13

56

2Хотяїнцева Наталія Володимирівна

23

19

0

7

0

6

13

55

3Смірнов Денис Олегович

16

17

7

7

0

7

21

54

4Альохіна Анастасія Олексіївна

14

19

5

7

0

7

19

52

5Дубова Софія Андріївна

21

7

7

7

0

7

21

49

6Середа Олександр Олександрович

Читати далі

Результати другого туру відбору

1

2

3

4

1

2

3

4

Сума

Калашніков Вадим Юрійович

7

7

7

3

24

7

7

2

3

19

43

Хотяїнцева Наталія Володимирівна

7

7

7

2

23

7

5

7

0

19

42

Смірнов Денис Олегович

7

7

0

2

16

7

5

4

1

17

33

Альохіна Анастасія Олексіївна

7

7

0

0

14

7

5

7

0

19

33

Дубова Софія Андріївна

7

7

7

0

21

0

7

0

0

7

28

Кучеренко Анастасія Олегівна Читати далі

Результаты второго тура отбора

 

1

2

3

4

1

2

3

4

 

Сума

Калашников Вадим Юрьевич

7

7

7

3

24

7

7

2

3

19

 

43

Хотяинцев Наталья Владимировна

7

7

7

2

23

7

5

7

0

19

 

42

Смирнов Денис Олегович

7

7

0

2

16

7

5

4

1

17

 

33

Алехина Анастасия Алексеевна

7

7

0

0

14

7

5

7

0

19

 

33

Дубовая София Андреевна

7

7

7

0

21

0

7

0

0

7

 

28

Кучеренко Анастасия Олеговна

7

7

0

0

14

7

0

7

0

14

 

28

Диомидов Евгений Алексеевич

0

7

7

0

14

0

7

0

6

13

 

27

Середа Александр Александрович

7

7

7

0

21

0

0

5

0

5

 

26

Михайлюк Владислав Юрьевич

3

7

7

0

17

0

2

7

0

9

 

26

Цинцеус Глеб Олегович

2

7

0

0

9

7

2

7

0

16

 

25

Палько Назарий Зиновьевич

7

7

1

0

15

0

3

7

0

10

 

25

Во Динь Тхань Фонг

0

7

0

0

7

7

5

0

0

12

 

19

Мелентьева Ада Денисовна

0

7

2

0

9

0

0

6

0

6

 

15

Расторгуев Денис Анатольевич

7

7

0

0

14

0

0

0

0

0

 

14

Николаев Олег Романович

7

0

0

0

7

7

0

0

0

7

 

14

Тарасенко Владислав Вадимович

0

7

0

0

7

0

0

7

0

7

 

14

Мнухин Екатерина Александровна

7

0

0

0

7

0

0

4

0

4

 

11

Думбай Алексей Дмитриевич

7

0

0

3

10

0

0

0

0

0

 

10

Кивва Ярослав Сергеевич

0

3

0

0

3

7

0

0

0

7

 

10

Бабиенко Илья Ростиславович

0

0

0

0

0

7

3

0

0

10

 

10

Лукьянихин Олег Вадимович

2

0

0

0

2

7

0

0

0

7

 

9

Бас Иван Константинович

7

0

0

0

7

0

0

0

0

0

 

7

Олексиюк Иван Максимович

0

7

0

0

7

0

0

0

0

0

 

7

Жиленко Тарас Максимович

0

0

0

0

0

7

0

0

0

7

 

7

Липартия Нино Джамбуливна

0

0

0

0

0

7

0

0

0

7

 

7

Ошлянський Андрей Олегович

0

0

4

2

0

6

 

6

Скибицкий Никита Максимович

0

0

0

0

0

0

5

1

0

6

 

6

Силина Ольга Игоревна

0

0

0

0

0

0

5

0

0

5

 

5

Святокум Полина Олеговна

1

0

0

0

1

0

2

0

0

2

 

3

Иванова Кира Игоревна

0

0

0

0

0

0

1

2

0

3

 

3

Кошель Анастасия Андреевна

0

0

1

0

1

0

0

0

0

0

 

1

Геленко Егор Владиславович

0

0

0

0

0

0

0

1

0

1

 

1

Малахов Александр Игоревич

0

0

0

0

0

0

1

0

0

1

 

1

Корчемная Виктория Сергеевна

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

Краштан Тамила Евгеньевна

0

0

0

0

0

    

0

 

0

Милантьев Сергей Сергеевич

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

Нетеса Владимир Игоревич

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

Опришко Ираида Константиновна

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

Пономарев Ростислав Владимирович

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

Самойлова Ольга Николаевна

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

Самченко Дмитрий Андреевич

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

Сигет Ярослав Игоревич

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

Ульянич Михаил Геннадьевич

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

Уразовский Андрей Владиславович

0

0

0

0

0

0

0

0

0

0

 

0

 

Результаты первого тура отбора

1

Алехина Анастасия АлексеевнаКиев

7

7

0

0

14

2

Бабиенко Илья РостиславовичКиев

0

0

0

0

0

3

Бас Иван КонстантиновичДнепропетровская область

7

0

0

0

7

4

Во Динь Тхань ФонгХарьковская область

0

7

0

0

7

5

Геленко Егор ВладиславовичДнепропетровская область

0

0

0

0

0

6

Диомидов Евгений АлексеевичКиев

0

7

7

0

14

7

Дубовая София АндреевнаХарьковская область

7

7

7

0

21

8

Думбай Алексей ДмитриевичДонецкая область

7

0

0

3

10

9

Жиленко Тарас МаксимовичХарьковская область

0

0

0

0

0

10

Иванова Кира ИгоревнаДнепропетровская область

0

0

0

0

0

11

Калашников Вадим ЮрьевичХарьковская область

7

7

7

3

24

12

Кивва Ярослав СергеевичКиев

0

3

0

0

3

13

Корчемная Виктория СергеевнаВинницкая область

0

0

0

0

0

14

Кошель Анастасия АндреевнаКиев

0

0

1

0

1

15

Краштан Тамила ЕвгеньевнаКиев

0

0

0

0

0

16

Кучеренко Анастасия ОлеговнаКиев

7

7

0

0

14

17

Липартия Нино ДжамбуливнаХарьковская область

0

0

0

0

0

18

Лукьянихин Олег ВадимовичСумская область

2

0

0

0

2

19

Малахов Александр ИгоревичЗапорожская область

0

0

0

0

0

20

Мелентьева Ада ДенисовнаКиев

0

7

2

0

9

21

Михайлюк Владислав ЮрьевичДнепропетровская область

3

7

7

0

17

44

Милантьев Сергей СергеевичКиев

0

0

0

0

0

22

Мнухин Екатерина АлександровнаКиев

7

0

0

0

7

23

Нетеса Владимир ИгоревичДонецкая область

0

0

0

0

0

24

Николаев Олег РомановичХарьковская область

7

0

0

0

7

45

Олексиюк Иван МаксимовичКиев

0

7

0

0

7

25

Опришко Ираида КонстантиновнаХерсонская область

0

0

0

0

0

26

Ошлянський Андрей ОлеговичКиев    

0

27

Палько Назарий ЗиновьевичЛьвовская область

0

7

1

0

8

28

Пономарев Ростислав ВладимировичХарьковская область

0

0

0

0

0

29

Расторгуев Денис АнатольевичХерсонская область

7

7

0

0

14

30

Самойлова Ольга НиколаевнаКиев

0

0

0

0

0

31

Самченко Дмитрий АндреевичЗапорожская область

0

0

0

0

0

32

Святокум Полина ОлеговнаХарьковская область

1

0

0

0

1

33

Середа Александр АлександровичХерсонская область

7

7

7

0

21

34

Сигет Ярослав ИгоревичЗакарпатская область

0

0

0

0

0

35

Силина Ольга ИгоревнаХарьковская область

0

0

0

0

0

36

Скибицкий Никита МаксимовичКиев

0

0

0

0

0

37

Смирнов Денис ОлеговичХарьковская область

7

7

0

2

16

38

Тарасенко Владислав ВадимовичДнепропетровская область

0

7

0

0

7

39

Ульянич Михаил ГеннадьевичХарьковская область

0

0

0

0

0

40

Уразовский Андрей ВладиславовичХарьковская область

0

0

0

0

0

41

Хотяинцев Наталья ВладимировнаКиев

7

7

7

2

23

42

Цинцеус Глеб ОлеговичКиев

2

7

0

0

9

 

Результати першого туру відбору

1Калашніков Вадим ЮрійовичХарківська область777324
2Хотяїнцева Наталія ВолодимирівнаКиїв777223
3Дубова Софія АндріївнаХарківська область777021
4Середа Олександр ОлександровичХерсонська область777021
5Михайлюк Владислав ЮрійовичДніпропетровська область377017
6Смірнов Денис ОлеговичХарківська область770216
7Альохіна Анастасія Олексіївна Читати далі