brand

Всеукраїнський турнір: остаточнi результати

Всеукраїнський турнір: остаточнi результати

Молодша ліга

Назва

1

2

3

4

5

6

О

М

1.

Зб. Києва

27

ХХ

 0

–– 

 3

3

 6

 4

2.

Харків

29

 3

ХХ

 3

 ––

 3

 9

3.

Пітер

23

 3

ХХ

 0

–– 

 9

 1

4.

Лідер-1

30

–– 

 0

ХХ

 3

 9

 1

5.

Лідер-2

25

 ––

 0

ХХ

 6

6.

ЛФМЛ

28

–– 

 3

ХХ

3

 5

 

Команди

Ауд. бою

Журі

Рез.

28 жовтня (понеділок) – 1 тур

1

Зб. Києва

ЛФМЛ

28

 Павлов

3–0 

2

Харків

Лідер-1

30

 Сорока

3–0 

3

Пітер

Лідер-2

29

Баранов 

3–0 

29 жовтня (вівторок) – 2 тур

4

Зб. Києва

Пітер

29

Павлов 

0–3 

5

Харків

ЛФМЛ

28

 Колянко

3–0 

6

Лідер-1

Лідер-2

30

 Кравченко

3–0 

31 жовтня (четвер) – 3 тур

7

Зб. Києва

Харків

29

Снозик 

0–3 

8

Пітер

Лідер-1

30

 Павлов

 0–3

9

Лідер-2

ЛФМЛ

28

 Кравченко

0–3 

1 листопада (п’ятниця) – 4 тур

10

Зб. Києва

Лідер-2

30

 Снозик

 3–0

11

Харків

Пітер

29

 Щерба

0–3 

12

Лідер-1

ЛФМЛ

28

 Мальцев

3–0 

Середня ліга

 

Назва

1

2

3

4

О

М

1.

Лідер–1

65

ХХ

 3

 1

 7

 1

2.

Лідер–2

66

 0

ХХ

6

 2

3.

НЗ

55

 0

 0

ХХ

 3

 3

 3

4.

УФМЛ

54

 0

 0

ХХ

 2

 

 

Команди

Аудиторія бою

Журі

Рез.

28 жовтня (понеділок) – 1 тур

1

Лідер–1

УФМЛ

65

 Малий

1–2 

2

Лідер–2

НЗ

66

 Десятерик

3–0 

29 жовтня (вівторок) – 2 тур

3

Лідер–1

НЗ

65

 Остапчук

3–0 

4

Лідер–2

УФМЛ

66

Малий 

 3–0

31 жовтня (четвер)

Математична абака та математична регата

1 листопада (п’ятниця) – 3 тур (фінали)

5

Лідер–1

Лідер–2

65

 Десятерик

3–0 

6

НЗ

УФМЛ

66

Данилова 

3–0 

Старша ліга

 

Група „А”

1

2

3

4

О

М

1.

ЛФМЛ

53

ХХ

 3

9

2.

Зб. З+Х

44

 0

ХХ

 3

3.

НЗ

46

 0

ХХ

3

 3

4.

Зб. Києва

38

ХХ

 4

 

Група „Б”

1

2

3

4

О

М

1.

145–178

41

ХХ

 0

 3

 6

 2

2.

Лідер–1

62

ХХ

 3

 9

 1

3.

Лідер–2

63

 0

ХХ

 3

 3

4.

ПЛ

42

 0

ХХ

 4

 

Гр.

Команди

Аудиторія бою

Журі

Рез.

28 жовтня (понеділок) – 1 тур

А

ЛФМЛ

Зб. Києва

38

 Руденко

3–0 

А

Зб. З+Х

НЗ

44

 Анікушин

 3–0

Б

145–178

ПЛ

46

 Ківва

3–0 

Б

Лідер–1

Лідер–2

62

 Свідерський

3–0 

29 жовтня (вівторок) – 2 тур

А

ЛФМЛ

Зб. З+Х

44

Ківва 

 3–0

А

НЗ

Зб. Києва

38

 Свідерський

3–0 

Б

145–178

Лідер–1

62

 Руденко

 0–3

Б

Лідер–2

ПЛ

46

 Дашков

3–0 

 

31 жовтня (четвер) – 3 тур

А

ЛФМЛ

НЗ

44

 Ківва

 3–0

А

Зб. З+Х

Зб. Києва

38

 Руденко

3–0 

Б

145–178

Лідер–2

46

 Лішунов

3–0 

Б

Лідер–1

ПЛ

62

 Свідерський

3–0 

1 листопада (п’ятниця) – фінали

ЛФМЛ

Лідер–1 

62

Маліцький 

0–3 

Зб. З+Х 

145–178

38

Маркловіченко 

2–1 

НЗ

Лідер–2 

44

Мояк 

 0–3

Зб. Києва

ПЛ

46

Свідерський 

3–0 

 

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

    Перейти до панелі інструментів