brand

Перший тур матбоїв 13.10

Alisa

  28 коментарів

  учні Оприлюднено19:45 - 13.10.2013

  За що Ви нас покарали? ПОВЕРНІТЬ САЙТ МАТОЛІМП!

   Богдан Рубльов Оприлюднено16:05 - 14.10.2013

   З вересня 2013 року сайт matholym.org.ua за наполегливим проханням пана Мисака повністю належить йому. Закриття сайту — особиста ініціатива його власника. Ми були проти закриття цього сайту і вважаємо можливим існування обох сайтів одночасно. Тим більше, що бажаність паралельного існування обох сайтів принаймні протягом місяця була обговорена на нараді вчителів.

  учні Оприлюднено16:45 - 14.10.2013

  Данило на сайті писав зовсім зворотне – забирайте сайт у власність математичної спільноти. Сумно читати Ваш комент.

  Андрій Анікушин Оприлюднено18:18 - 14.10.2013

  Що щє за “учні” ????!!!!! Якщо учні хочуть допомогти а не просто потролити, то можна це робити відкрито. Кого саме покарали?? Без імен це більше схоже на чергову провокацію.

   Богдан Ківва Оприлюднено21:54 - 14.10.2013

   Я не знаю кому належать коментарі “учнів”, при цьому, я повністю згоден з тим, що зміна сайту нікому на краще не піде. Як людина, що приймала участь в безлічі олімпіад можу сказати, що саме зручна організація та швидке оновлення сайту було однією з якісних відмінностей математичних олімпіад від всіх інших. Вже багато років саме попередній сайт напряму асоцієюється з математичним олімпіадним рухом. Дуже прикро, що 6-річна волонтерська робота Данила Мисака виходить перекресленою. Попри все, продовжую вірити в те, що сайт відновить своє існування і теперішній розкол лише тимчасовий.

    Богдан Рубльов Оприлюднено01:53 - 15.10.2013

    Я не маю відношення до припинення функціонування сайту matholymp.org.ua, я його не закривав, не знаю як його відновити і не вмію цього робити. Я абсолютно не проти, щоб він відновив свою роботу і щоб обидва сайти працювали паралельно.

    Дозвольте нагадати, що математичний олімпіадний рух вже змінював сайти. Так, наприклад, першим подібним сайтом (задовго до matholymp.org.ua) був matholymp.kiev.ua , при цьому певний час обидва сайти спокійно працювали паралельно.

  Олег Кураченко Оприлюднено00:32 - 15.10.2013

  Дійсно, що за маячня? Все моє свідоме математичне життя слова математика і matolimp.org.ua звучали як єдине ціле. І що ж? Я звичайно розумію що жага бути адміном такого відомого сайту безмірна, однак пане Р. , ваші останні дії очевидно псують честь учнів-математиків, та їх наставників. Висловлюю великі надії на те що інцендент буде вичерпаний в найближчий час, і ми повернемося до роботи на старому-доброму сайті.

   Андрій Анікушин Оприлюднено01:53 - 15.10.2013

   Пане Олег. Очевидно, Ви абсолютно не володієте ситуацією і ваші судження (як на мене) просто смішні. Не знаючи що відбувається, будь-ласка утримайтесь від коментарів.
   Це прекрасно, що Вас турбує доля сайту олімпіадного руху. І хоча я теж сподіваюся, що сайт matholymp.org.ua запрацює як і раніше, повірте, що такі коментарі, як Ви написали, ситуацію не покращать. Тож давайте спробуємо утриматись від суб’єктивних безапеляційних суджень.
   Дякую всім за розуміння.

    Галина Крюкова Оприлюднено12:10 - 15.10.2013

    Я, судя по всему, тоже не владею ситуацией. Потому дабы не было от меня смешных размышлений, прошу осветить ситуацию и объяснить что же произошло. Пока что видно только обвинения без объяснения что к чему. Или объяснения были, но неугодные комментарии удаляются?
    Для меня удивительно, что люди, сотрудничавшие столько лет подряд, теперь окопались на разных сайтах и перебрасываются обвинениями. Если это такие отвратительные люди были – как же можно было сотрудничать столько лет подряд? Если всё же не такие отвратительные, то к чему весь этот сыр-бор?
    Мне несколько раз говорили, что у Могилянки скандальная репутация. Что-то у математических соревнований тоже такая же формируется.

     Богдан Рубльов Оприлюднено19:21 - 15.10.2013

     При будь-яких непорозуміннях, що виникають зазвичай є дві точки зору. Якщо швидко владнати ситуація не вдалося, це означає, що кожен вважає свою позицію правильною. Тут переконання вже не допоможуть. І коли переходять на особистості деякі учасники дискусії вживаючи терміни на кшталт „добродії”, малюють труну тощо, то це їх рівень дискусії, я на нього опускатися не збираюсь.
     Від себе викажу суть своєї позиції. Мене повністю перестала влаштовувати якість викладання матеріалів, які я готую для наших заходів – їх інтерпретація, редагування, переформатування тощо. Тому я вважаю, що сайт org.ua має продовжувати існувати в звичайному режимі. Ніщо не загрожує його існуванню. Але свої особисті матеріали я хочу також викладати на новому сайті com.ua. Це забезпечить принаймні неперервність подання інформації для математичної спільноти, в разі якщо якійсь з сайтів з будь-якої причини перестане функціонувати. Це дуже особливо важливо зараз, коли події відбуваються майже кожного тижня. А з 26 жовтня розпочнеться Всеукраїнський турнір і події будуть відбуватися кожного дня.
     Кого цікавить більш детальна інформація – звертайтеся особисто, бо я завжди на зв’язку. А виносити усі деталі суперечностей на загал, щоб це читали діти, я не маю бажання.

  Alisa Оприлюднено14:37 - 15.10.2013

  Сайт matholymp.org.ua все еще работает, там постоянно появляются комментарии и новые сообщения, на которые никто кроме администратора ответить или возразить не может. Наверное, просто теперь такова политика администратора сайта (ниразу не бывшего, учитывая, что только он может его редактировать).

  Кирилл Свидерский Оприлюднено16:15 - 15.10.2013

  Я лично благодарен Богдану Владиславовичу за то, что смог стать тем, кем я есть. Без его олимпиад, матбоёв я бы не достиг уровня понимания математики, который есть у меня. Главное, что бы были честные и интересные олимпиады, а в каком виде и на каком на сайте будет подаваться информация всё равно!

  Александра Десятерик Оприлюднено17:39 - 15.10.2013

  Согласна с Галиной Крюковой. Не могу понять что же все-таки произошло?

  Максим Чаудхари Оприлюднено18:27 - 15.10.2013

  Я тоже согласен с Галиной Крюковой. Без объяснений нынешняя ситуация выглядит отвратительно.

  Мнение Оприлюднено18:40 - 15.10.2013

  По-моему просто очевидно, что работа Данила Мысака перестала отвечать требованиям Богдана Владиславовича. И так как это его движение, считаю, что нужно уважать решение создать новый сайт, который по его мнению в чем-то будет более полезным, нежели предыдущий.
  А на месте Данила Мысака я бы попробовал исправить и улучшить свою работу на сайте, что бы не было потребности создавать новый, а не пытаться доказать, что все остальные не правы и просто так, безосновательно, создали новый сайт.

   dodkd Оприлюднено19:35 - 15.10.2013

   То есть, вы считаете, что этот сайт отвечает требованиям Богдана Владиславовича? ИМХО matholymp.org.ua был в разы лучше чем этот.

    Alisa Оприлюднено19:58 - 15.10.2013

    Где-то на сайте уже был комментарий, в котором говорится о том, что сайт только создали. По-моему, очевидно, что он будет меняться и дополняться.

     Александра Десятерик Оприлюднено20:35 - 15.10.2013

     А можно узнать кто Вы, фамилия имя (в смысле администратора сайта)?
     А то Данила Мысака знали все а кто этим сайтом занимается неизвестно, по крайней мере мне…

      Богдан Рубльов Оприлюднено20:49 - 15.10.2013

      Відповідаю за усі матеріали на сайті від модераторів я особисто. Сподіваюсь, що мене Ви знаєте

      Alisa Оприлюднено20:50 - 15.10.2013

      На этом сайте администратор непосредственно Богдан Владиславович. Думаю, его Вы знаете. Фамилия же создателя сайта, как и моя, скажут Вам не больше, чем имя.

  Александра Десятерик Оприлюднено20:56 - 15.10.2013

  Спасибо за ответ.

  Александра Десятерик Оприлюднено21:01 - 15.10.2013

  Просто я подписываюсь своими именем и фамилией и была удивлена, что Alisa, мадератор, не подписывается…
  А фамилия и имя всегда что-то да говорят.
  Ну, знаеш кто написал сайт, знаеш, кто его мадерирует, мое мнение что это хорошо. Почему бы это скрывать.

  Vlad Оприлюднено23:09 - 15.10.2013

  Власне, щодо закриття сайту, дуже прикрим являється припинення його існування, але заразом з тим став відсутній доступ до архівів олімпіад минулих років, зокрема, завдань і результатів. Сьогодні зайшов для того щоб взяти деяку інформацію з архіву і тут такий неприємний сюрприз… Шкода що виникла така суперечка, але в разі неможливості її усунення в найближчий час хотілося хоча б отримати доступ до старих архівів, оскільки думаю що не один я їх потребую (це, фактично, шкода третій стороні, що з обох сторін, між якими виникла суперечка, не є дуже чемним). Тим паче що сайт був унікальний де-факто на всій Україні, а не тільки в м. Києві. Сподіваюся, що хоча б в цій частині буде досягнута згода і старі архіви стануть знову загальнодоступними.

   Alisa Оприлюднено23:24 - 15.10.2013

   Сайт будет наполняться как новыми событиями, так и архивными. Для этого нужно время.

   Богдан Рубльов Оприлюднено00:21 - 16.10.2013

   Важко щось заперечити останньому реченню. Майже усі матеріали, і навіть більше, ніж їх було в архівах на сайті org.ua, є в мене особисто. Звідти вони, до речі, і попадали на той сайт. Я і хотів би, щоб вони були доступні усім користувачам. Зараз я як і Ви не маю доступу до тієї інформації. Просто ми хочемо побудувати також нормальний корисний сайт, з відповідною структурою. На це треба час. Крім того є купа матеріалу, який потрібен усім терміново і зараз. Тому глобальні плани тут трохи поступаються терміновим. Звертайтесь особисто за конкретним матеріалом, я Вам радо його надішлю. Або чекайте, доки відновить свою роботу старий сайт. Усі незручності тимчасові, як при ремонті…

  Ирина Алабушева Оприлюднено10:51 - 16.10.2013

  Уважая обе стороны конфликта хочу сказать о себе – для меня закрытие сайта matholymp.org.ua – перечеркивание хорошо написанной истории продвижения наших детей на матолимп. Жаль потерять фоторепортажи и интересные рассказы об олимпиадах разного уровня, почитать старые комментарии детей, которые стали уже студентами. И даже, если будут доступны старые архивы с результатами и задачами, это будет просто сухая история. Понятно, что не всех это интересует и очень многим « а в каком виде и на каком на сайте будет подаваться информация всё равно!»
  Не знаю, кто в силах оставить действующим старый сайт, но очень бы хотелось, чтобы он остался
  доступным для пользователей.

  Ирина Алабушева Оприлюднено18:14 - 16.10.2013

  matholymp.org.ua – доступен для пользователей !!!

  Taras Pavlov Оприлюднено03:50 - 19.10.2013

  Знаючи трішки характери добродія Рубльова і Данила представити що відбулось нескладно, але це не так суттєво. головне завдання руху – посмішки дітей, а це не надто залежить від вигляду сайту. Оскільки практично вся організація лежить на плечах Богдана Владиславовича, імхо, він має право сам вибирати з яким сайтом йому (і відповідно руху) працювати.
  І Данила, і Богдана Рубльова вважаю чарівниками, бо адміністрування сайту для мене така ж магія, як і організація тисяч людей, власне процесу і вибивання грошей на рух в нашій країні 🙂
  Сваритись, щось комусь доводити, це дурниці, не позортесь перед дітьми. За провокаторів, які бояться навіть власним ім’ям підписатись соромно.

  P.S. та все ж я мабуть іще довго буду за звичкою заходити на старий домен і перенапрявлятись сюди звідти 🙂

  Напишіть відгук

  Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.