brand

Расписание соревнований по турам

Расписание соревнований по турам

Расписание соревнований по турам

1 тур

Старшая лига

Группа „А”

Группа „Б”

Лидер–1 –– Лидер–3

ПЛ –– Крем+СШ 132

РЛ –– ПНЛ 145

УФМЛ –– Лидер–2

НС–1 –– Гімн. 178

ТЛ –– НС–2


Средняя лига

Группа „А”

Группа „Б”

Лидер–1 –– НС

Гимн. 178 –– ПЛ

РЛ –– ПНЛ 145

Прес+Голос –– Диал.+СШ 132

УФМЛ –– Лидер–2

 

Младшая лига

Группа „А”

Группа „Б”

Зб. Тригуб –– РЛ

ПНЛ 145–1 –– ТЛ

Лидер–1 –– Лидер–2

ПЛ –– ПНЛ 145–2

НС–1 –– Гимн. 178

НЗ–2 –– Диал+СШ 52

Самая младшая лига

Группа „А”

Группа „Б”

Лидер–1 –– ПЛ

Лидер–4 –– Лидер–5

Лидер–2 –– Лидер–3

Гимн. 178 –– СШ 52+250

НС –– ГЛ

РЛ–2 –– РЛ–1

2 тур

Старшая лига

Группа „А”

Группа „Б”

Лидер–1 –– РЛ

ПЛ –– УФМЛ

Лидер–3 –– Гимн. 178

Крем+СШ 132 –– НЗ–2

НС–1 –– ПНЛ 145

ТЛ –– Лидер–2

Средняя лига

Группа „А”

Группа „Б”

Лидер–1 –– Лидер–2

Гимн. 178 –– Диал.+СШ 132

РЛ –– НС

Прес+Голос –– ПЛ

УФМЛ –– ПНЛ 145

 

Младшая лига

Группа „А”

Группа „Б”

Зб. Тригуб –– Лидер–1

ПНЛ 145–1 –– ПЛ

РЛ –– Гимн. 178

ТЛ –– Диал+СШ 52

НС–1 –– Лидер–2

НС–2 –– ПНЛ 145–2

Самая младшая лига

Группа „А”

Группа „Б”

Лидер–1 –– Лидер–2

Лидер–4 –– Гимн. 178

ПЛ –– ГЛ

Лидер–5 –– РЛ–1

НС –– Лидер–3

РЛ–2 –– СШ 52+250

3 тур

Старшая лига

Группа „А”

Группа „Б”

Лидер–1 –– ПНЛ 145

ПЛ –– Лидер–2

РЛ –– Гимн. 178

УФМЛ –– НС–2

НС–1 –– Лидер–3

ТЛ –– Крем+СШ 132


Средняя лига

Группа „А”

Группа „Б”

Лидер–1 –– Лидер–2

Гимн. 178 –– Прес+Голос

НС –– ПНЛ 145

ПЛ –– Диал.+СШ 132

УФМЛ –– РЛ

 

 Младшая лига

Группа „А”

Группа „Б”

Зб. Тригуб –– Лидер–2

ПНЛ 145–1 –– ПНЛ 145–2

Лидер–1 –– Гимн. 178

ПЛ –– Диал+СШ 52

НС–1 –– РЛ

НС–2 –– ТЛ

 Самая младшая лига

Группа „А”

Группа „Б”

Лидер–1 –– Лидер–3

Лидер–4 –– РЛ–1

Лидер–2 –– ГЛ

Лидер–5 –– СШ 52+250

НС –– ПЛ

РЛ–2 –– Гимн. 178

 

4 тур

Старшая лига

Группа „А”

Группа „Б”

Лидер–1 –– Гимн. 178

ПЛ –– НС–2

Лидер–3 –– ПНЛ 145

Крем+СШ 132 –– Лидер–2

НС–1 –– РЛ

ТЛ –– УФМЛ

 Средняя лига

Группа „А”

Группа „Б”

Лидер–1 –– ПНЛ 145

За 1–2 места

РЛ –– Лидер–2

За 3–4 места

УФМЛ –– НС

 

Младшая лига

Группа „А”

Группа „Б”

Зб. Тригуб –– Гимн. 178

ПНЛ 145–1 –– Диал+СШ 52

РЛ –– Лидер–2

ТЛ –– ПНЛ 145–2

НС–1 –– Лидер–1

НС–2 –– ПЛ

Самая младшая лига

Группа „А”

Группа „Б”

Лидер–1 –– ГЛ

Лидер–4 –– СШ 52+250

ПЛ –– Лидер–3

Гимн. 178 –– РЛ–1

НС –– Лидер–2

РЛ–2 –– Лидер–5

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

    Перейти до панелі інструментів