brand

Інформаційне повідомлення

Інформаційне повідомлення

Міністерство освіти і науки України
Київський національний університет імені Тараса Шевченка
Києво-Печерський ліцей № 171 “Лідер”
Благодійний фонд підтримки математичних олімпіад в Україні “Афіна

       Інформаційне повідомлення

На виконання Програми роботи з обдарованою молоддю Київський національнийуніверситет імені Тараса Шевченка, Києво–Печерський ліцей № 171 „Лідер” та благодійний фонд „Афіна” планують провести „Сьомий Всеукраїнський турнір математичних боїв” імені академіка НАНУ Ляшка І.І. для українських юних математиків 7–11 класів.

Строки проведення турніру з 26 жовтня по 02 листопада 2013 року

Організатором і координатором турніру є Київський національний університет імені Тараса Шевченка та Києво–Печерський ліцей № 171 „Лідер” за підтримки МОН України. Змагання будуть проведені у чотирьох вікових групах: наймолодша ліга (7 клас), молодша ліга (8 клас), середня ліга (9 клас) та старша ліга (10–11 клас). У програмі турніру заплановані 4 тури математичних боїв, математична карусель, командна олімпіада і усна особиста олімпіада. У середу 30 жовтня передбачено день відпочинку в програмі турніру. Усі бажаючі учасники турніру зможуть у цей день прийняти участь у математичній олімпіаді, що проводиться в УФМЛ та присвячена 50-річчю цього поважного навчального закладу або провести цей день з цікавою культурною програмою.

Завдання до Турніру готує журі Всеукраїнської олімпіади з математики. Згідно діючого „Положення про Всеукраїнські учнівські олімпіади з базових і спеціальних дисциплін, турніри…” цей Турнір проводиться в рамках осінніх настановних зборів. До участі у Турнірі запрошуються призери Всеукраїнських олімпіад з математики усіх рівнів, команди від провідних математичних навчальних закладів України, а також усі бажаючі команди від шкіл чи регіонів, або окремі учасники.

Участь у турнірі будуть приймати команди у складі 6 учнів у кожній лізі. Окремі школярі, якщо їх школа чи регіон не відрядили повну команду у складі 6 учнів у певній лізі, будуть об’єднані у збірні команди для повноцінної участі у змаганнях.

Для реєстрації команди чи індивідуальних учасників необхідно до 13 жовтня 2013 року подати заявку на участь голові журі Рубльову Богдану Владиславовичу за телефоном 0505613964, або/та електронною поштою rublyov@i.ua. Разом із заявкою просимо повідомити також основні відомості про керівника команди, його контактні телефони та електронну адресу. Заявку на участь можуть подавати викладачі шкіл та вишів, керівники гуртків та факультативів, батьки та самі школярі. Кожна заявка буде розглянута та щодо неї буде винесено відповідну ухвалу. У турнірі зможуть прийняти участь разом щонайбільше 30 команд. У наймолодшій лізі передбачено участь рівно 4-х команд, у інших – від 6 до 12 команд. Перелік команд та учнів, що будуть приймати участь у турнірі, буде своєчасно наведена на сайті www.matholymp.com.ua.

Турнір проводиться на засадах самофінансування. Організаційний внесок за кожного учасника турніру та керівника команди не киянина становить 1700 гривень, для киян – 500 гривень. Ця сума містить витрати на проживання і харчування учасників турніру та керівників команд, на організацію і проведення турніру. В разі одержання благодійної, спонсорської або іншої допомоги, оргкомітет залишає за собою право подальшого зменшення величини організаційного внеску.

Поштова адреса оргкомітету: 01015, м. Київ, 01015, г. Київ, вул. Лейпцігська 11а, тел. (044) 280-7506, 280-5315. Головою оргкомітету Турніру є директор Києво–Печерського ліцею № 171 „Лідер” Кравченко Дмитро Григорович.

Оплату організаційного внеску можна вносити безпосередньо готівкою в місцях проживання в касу оргкомітету турніру за завчасним узгодженням з оргкомітетом, або до 15 жовтня 2013 року перерахувати безготівково на рахунок „Благодійного фонду „Афіна”. Реквізити Благодійного фонду „Афіна”:

Благодійна організація «Благодійний Фонд «Афіна»

04071, вул. Ярославська, 4б

Рахунок № 26001000028862 ПАТ “УКРСОЦБАНК”

МФО 300023 код ЄДРПОУ 36138219

Якщо оплата здійснюється безготівково, керівник команди повинен мати копію відповідного платіжного доручення з відміткою банку про перерахування грошей.

Програма

7-го Всеукраїнського турніру математичних боїв

26.10 (суб)        Заїзд, поселення, відкриття, „Математична карусель”

27.10 (нед)        Командна олімпіада

28.10 (пон)        1 тур математичних боїв

29.10 (вівт)        2 тур математичних боїв

30.10 (сер)         олімпіада, що присвячена 50-річчу УФМЛ

31.10 (чет)         3 тур математичних боїв

01.11 (п’ят)       4 тур математичних боїв

02.11 (суб)        усна особиста олімпіада, закриття, роз’їзд

Alisa

    1 коментар

    Олег Оприлюднено18:35 - 14.10.2013

    А більш детальну програму турніру та запланованих міроприємств, де можна побачити?

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.