brand

Бої, розподіл по аудиторіях та розклад першого бою 13.10

Бої, розподіл по аудиторіях та розклад першого бою 13.10

                                         Уточнення розкладу першого бою

Оскільки внаслідок перевантаженості деяких навчальних закладів у інших заходах, на засіданні оргкомітету турніру було вирішено провести перший бій у два дні – 13 жовтня грають усі команди, окрім команд Русанівського ліцею, ну й зрозуміло, що їх супротивників. Тому тут у розкладі бою на 13 жовтня відсутні по 1-й парі команд у кожній лізі.

Одразу після 13 жовтня буде наведений розподіл команд на ці 4 бої, що відбудуться у неділю 20 жовтня.

Зрозуміло, що в подальшому ми будемо „настійливо простити” не припускатися більше розділення боїв, бо це вимагає певних над зусиль, а тому одного прецеденту на рік цілком достатньо, якщо не забагато.

Завантажити файл “Бої, розподіл по аудиторіях та розклад першого бою 13.10

Старша ліга

(10–11 класи)

Команда

Ауд.

1.    Лідер–1

202(м)

2.    Русанівський ліцей

204(м)

3.    ПНЛ № 145

209(м)

4.    Наукова зміна–1

203(м)

5.    Лідер–3

45(м)

6.    Гімназія № 178

208(м)

7.    Політехнічний ліцей

210(м)

8.    УФМЛ

206(м)

9.    Лідер–2

42(м)

10.          Технічний ліцей

205(м)

11.          Кременчук+ Спец. школа № 132

207(м)

12.          Наукова зміна–2

44(м)

Середня ліга

(9 класи)

Команда

Ауд.

1.    Лідер–1

302(м)

2.    Наукова зміна

304(м)

3.    Лідер–2

34(м)

4.    УФМЛ

305(м)

5.    Русанівський ліцей

303(м)

6.    ПНЛ № 145

307(м)

7.    Гімназія № 178

306(м)

8.    Політехнічний ліцей

308(м)

9.    Престиж+Голосіївський

309(м)

10.          Діалог+ Спец. школа № 132

21(м)

Молодша ліга

(8 класи)

Команда

Ауд.

1.    Збірна Тригуба

18(к)

2.    Лідер–1

1(к)

3.    Лідер–2

15(к)

4.    Наукова зміна–1

8(к)

5.    Русанівський ліцей–

10(к)

6.    Гімназія № 178

13(к)

7.    ПНЛ № 145–2

17(к)

8.    Політехнічний ліцей–

14(к)

9.    ПНЛ № 145–1

9(к)

10.          Наукова зміна–2

16(к)

11.          Технічний

12(к)

12.          Спец. школа № 52+ Діалог

33(к)

Наймолодша ліга

(7 класи)

Команда

Ауд.

1.    Лідер–1

302(к)

2.    Лідер–2

304(к)

3.    Лідер–3

306(к)

4.    Наукова зміна

308(к)

5.    Політехнічний ліцей

310(к)

6.    Голосіївський ліцей

311(к)

7.    Лідер–4

40(к)

8.    Лідер–5

42(к)

9.    Русанівський ліцей–1

303(к)

10.          Русанівський ліцей–2

305(к)

11.          Гімназія № 178

309(к)

12.          Спец. школи № 52+№ 250

312(к)

1 тур

Старша ліга

Група „А”

Група „Б”

Лідер–1 –– Лідер–3 (202м)

ПЛ –– Крем+СШ 132 (207м)

НЗ–1 –– Гімн. 178 (203м)

УФМЛ –– Лідер–2 (206м)

 

ТЛ –– НЗ–2 (205м)

Середня ліга

Група „А”

Група „Б”

Лідер–1 –– НЗ (302м)

Гімн. 178 –– ПЛ (306м)

УФМЛ –– Лідер–2 (305м)

Прес+Голос –– Діал.+СШ 132 (309м)

 

 

Молодша ліга

Група „А”

Група „Б”

НЗ–1 –– Гімн. 178 (16к)

ПНЛ 145–1 –– ТЛ (12к)

Лідер–1 –– Лідер–2 (15к)

ПЛ –– ПНЛ 145–2 (13к)

 

НЗ–2 –– Діал+СШ 52 (14к)

Наймолодша ліга

Група „А”

Група „Б”

Лідер–1 –– ПЛ (302к)

Лідер–4 –– Лідер–5 (303к)

Лідер–2 –– Лідер–3 (304к)

Гімн. 178 –– СШ 52+250 (309к)

НЗ –– ГЛ (308к)

 

 

В дужках записані аудиторії, де будуть проходити бої.

Alisa

    Напишіть відгук

    Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.

    Перейти до панелі інструментів