Журі міської олімпіади

Rublev-e1456658388829 Журі міської олімпіади

Рубльов Богдан Владиславович

Професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук
(голова журі)

Шевченка, доктор фізико-математичних наук, голова журі
Авраменко М.М.
студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Андрейчук А.В.студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Андрєєв Ю.А.
учитель Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району

Anikushin-e1456664990594 Журі міської олімпіади

Анікушин А.В.

Асистент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук Email: anik_andrii@ukr.net
Бабієнко І.Р.
студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Фоточка-Маша-Бандерс-287x300 Журі міської олімпіади

Бандерс М.М.,

Студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка”>
Басов Д.С.
учитель Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району

Бєдов О.В.
учитель ліцею «Наукова зміна» Дарницького району
Биченкова А. М.
учитель СЗШ №1 Шевченківського району
Богданова Н.М.
викладач Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Бондаренко М.Р.
студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Борисейко О.В. доцент Київського національного університету імені Тараса Шевченка, кандидат фізико-математичних наук
Браславська А.Л. учитель ліцею № 208 Дніпровського району
Василенко О.В. учитель ліцею «Голосіївський» № 241 Голосіївського району
Верцімаха О.О. студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Висоцька Л.П. учитель ліцею № 157 Оболонського району
Вишенський В.В. учитель Українського фізико-математичного ліцею Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Віннішин Я.Ф. учитель Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району
Вітрук Є.Ю. студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Власова І.О. учитель гімназії № 48 Шевченківського району
Гаврилко Є.Д. студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Гейченко Л.Т. учитель Природничо-наукового ліцею № 145 Печерського району
Герасимова Т.Г. викладач ТОВ «ФАСТФОРВАРД»

Гольдштейн І.Б. учитель ліцею «Наукова зміна» Дарницького району
граниш Журі міської олімпіади

Гранішак Х.М.,

Керівник відділу викладачів MBAStrategy, консультант GMAT Math”>
photo_2018-09-22_19-30-01-225x300 Журі міської олімпіади

Гребенщикова Д.С.,

Студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка”>
Данилова А.Є. учитель Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району

IMG_4753-e1538669699603-225x300 Журі міської олімпіади

Давыдов О.О.,

Студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка”>
Dashkov-Aleksandr Журі міської олімпіади

Дашков О.О.,

Студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка “>
Двейрін М.З. доцент Донецького національного університету, кандидат фізико-математичних наук
Дем’яненко О.І. учитель ліцею № 100 «Поділ» Подільського району

Денисюк Н.Л. учитель ліцею № 157 Оболонського району
Десятерик О.В. інженер установи Науково-Навчальний Центр Інформаційних Технологій та Систем НАН та МОН
Дребот Г.В. учитель СЗШ № 25 Шевченківського району
Древаль М.М. учитель Русанівського ліцею Дніпровського району

Sandra-Катя-Мельник-300x300 Журі міської олімпіади

Живолович О.В. ,

Студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка “>
Жук І.В. учитель Русанівського ліцею Дніпровського району, кандидат педагогічних наук
Завада С.О. студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Звєрєв І.А. студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка

Зінченко О.Г. учитель Києво-Печерського ліцею № 171 «Лідер» Печерського району
Зінькова Л.В. учитель ліцею «ЕКО» № 198 Святошинського району
Іванчик Г.П. студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Ілюхіна Н.Ю. учитель ліцею № 100 «Поділ» Подільського району

Калашнікова А.О. аспірантка Київського національного університету імені Тараса Шевченка
1CB3D2A9-0E0B-4352-A085-CC07D93A88FE-Yelizaveta-Kaminskaya-200x300 Журі міської олімпіади

Камінська Є.Ю ,

Студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка “>
Карлюченко О.О. учитель Русанівського ліцею Дніпровського району
48. Ківва Я.С. студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка

8B28C755-37C1-4328-A12E-689CCDD15B95-Зарина-Кодырова-300x275 Журі міської олімпіади

Кодирова З.І. ,

Студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка “>
Кожевников Я.І. студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
Кондратенко О.О. студент Київського національного університету імені Тараса Шевченка
IMG_20180511_071107_537-Kostuchenko-Uliana-200x300 Журі міської олімпіади

Костюченко У.Р. ,

Студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка “>

Кравець Г.А. студентка Київського національного університету імені Тараса Шевченка
kriukova-Галина-Крюкова Журі міської олімпіади

Крюкова Г.В.

викладач Національного університету «Києво-Могилянська академія», кандидат фізико-математичних наук 

Кузнєцова О.В. учитель Технічного ліцею Національного технічного університету України «Київський політехнічний інститут ім. І. Сікорського» Солом’янського району

Кукуш О.Г. професор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор фізико-математичних наук