Вчителі та викладачі

Данилова Алла

Данилова Алла

Вчитель, Факультет кібернетики, КНУ ім. Шевченка



Email: alla.danylova@gmail.com

Десятерик1

Десятерик Олександра Олександрівна

Аспірант, механіко-математичний факультет, КНУ імені Т. Шевченка
Email: narenai@yandex.ru
1Simpson

Павлов Тарас Володимирович

аспірант, механіко-математичний факультет, КНУ ім.Т.Шевченка
1Simpson

Руссєв Андрій Валерійович

Викладач, механіко-математичний факультет, КНУ ім. Т. Шевченка

1Simpson

Свідерський Кирило Сергійович

Випускник, механіко-математичний, КНУ ім. Т.Шевченка
Email: kirill.sviderski@i.ua

Cкуратовский Руслан Вячеславович

Aспiрант, КНУ ім. Т.Шевченка
Email: ruslcomp@mail.ru

Щерба Андрій

Випускник, Факультет кібернетики, КНУ ім. Т. Шевченка

Чернова Оксана Олександрівна

Асистент, Механіко-математичний факультет, КНУ ім. Т. Шевченка

Басов Дмитрий Сергеевич

ПНЛ № 145
email: kuzma444@gmail.com

Бедов Александр Владимирович

Научная смена
email: 123BEDOV@ua.tm

Василенко Елена Вячеславовна

Лицей “Голосеевский” №241
10. Виннишин Ярослав

Виннишин Ярослав Федорович

ПНЛ № 145

Вышенская Инна Яковлевна

УФМЛ КНУ

Гладков Юрий Евгеньевич

Политехнический лицей НТУУ КПИ

Гладкова Наталия Алексеевна

Политехнический лицей НТУУ КПИ
19. Гольдштейн Игорь

Гольдштейн Игорь Борисович

Научная смена
email: igorgold@i.ua

Демьяненко Алексей Иванович

Лицей №100 “Подол”

Древаль Максим Михайлович

Русановский лицей

Ершов Дмитрий Евгеньевич

Русановский лицей
email: dmytroyer@gmail.com

Епик Татьяна Павловна

Политехнический лицей НТУУ КПИ
IMG_2059

Зинченко Александр Григорьевич

Лицей №171 “Лидер”
email: zinchenkoag@gmail.com
Ілюхіна

Илюхина Наталья Юриевна

Лицей №100 “Подол”

Кизилова Оксана Дмитриевна

Славянская гимназия
4. Колесник Ольга

Колесник Ольга Васильевна

СШ №52
email: in_ko@ukr.net

Конашенков Данил Леонидович

Школа №208
email: konashenkov@rambler.ru

Кононенко Владислав Андреевич

Технический лицей НТУУ КПИ

Лашина Наталия Георгиевна

Технический лицей НТУУ КПИ

Макодзеба Мария Александровна

Лицей №171 “Лидер”
24. Марткошова Ирина

Мартюшова Ирина Васильевна

Лицей №171 “Лидер”
email: iryna.mart@gmail.com

Марценюк Ольга Николаевна

Лицей №171 “Лидер”

Михайлик Ирина Владимировна

Русановский лицей
email: irina.mihailik@gmail.com

Модягина Наталия Владимировна

СШ №52

Наконечная Раиса Валерьевна

Гимназия №178
7. Олимпиева Валентина

Олимпиева Валентина Владимировна

Лицей “Голосеевский” №241
email: vorrona@ukr.net
13. Пильтяй Михаил

Пильтяй Михаил Михайлович

Политехнический лицей НТУУ КПИ
email: piltmm@i.ua
26. Полонский Виталий

Полонский Виталий Борисович

Лицей №171″Лидер”
email: legats@rambler.ru
IMG_1616

Рабинович Ефим Михайлович

Гимназия №178
25. Романенко Алина

Романенко Алина Оскаровна

Лицей №171 “Лидер”
email: alinarom@yahoo.com

Савченко Игорь Александрович

ПНЛ №145
email: igorsav4enko@rambler.ru
12. Сагайдак Татьяна

Сагайдак Татьяна Васильевна

ПНЛ №145

Сенюкова Надежда Ивановна

Гимназия “Диалог”
email: nadezhda7-57@mail.ru

Сергиенко Евгения Владимировна

Софиевско-Борщаговский НВК

Терещенко Любовь Михайловна

Скандинавская гимназия

Тищенко Инна Николаевна

Авиакосмический лицей
email: inna@avcom.in.ua

Фридман Мария Матвеевна

Лицей №100 “Подол”
18. Харченко Людмила

Харченко Людмила Андреевна

Русановский лицей
email: kharchenko.liudmyla@gmail.com
16. Хлопьячая Татьяна

Хлопьяча Татьяна Вячеславовна

СШ №132
email: TV.Hlopiacha@gmail.com
20. Шамович Александр1

Шамович Александр Анатольевич

Русановский лицей
email: SANTOL@ukr.net
Шевченко

Шевченко Татьяна Михайловна

СШ №52

Шорсткина Катерина Федоровна

Славянская гимназия
15. Шульга Наталья1

Шульга Наталья Викторовна

Лицей “Голосеевский” №241
email: nv_shulga@ukr.net

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.