Архіви позначок: Результати

Результати та критерії 1 туру Всеукраїнської олімпіади для 5-7 класів

Критерії 6 клас (оновлено)

Критерії 5 клас

Критерії 7 клас

Результати

Остаточні результати LVIII Всеукраїнської олімпіади з математики

Завершилась 58 Всеукраїнська олімпіада з математики. З результатами можно ознайомитись нижче:

8 клас

№ з/пПІБОбластьВсього балівДиплом
1Золотарьов Климентій ДмитровичХарківська61I
2Шкірко Ілля ЮзефовичХарківська60I
3Наумець Захар Ігоровичм. Київ58I
4Ковригін Андрій Ігоровичм. Київ56II
5Ву Нам Лап ДиньХарківська55II
6Пилаєв Ігор ІгоровичХарківська51II
7Татарінова Юлія МаксимівнаХарківська48II
8Уразовський Артем ВладиславовичХарківська48II
9Сдобнов Артем ДмитровичХарківська48II
10Шевченко Іван Валерійовичм. Київ48II
11Власенко Андрій АндрійовичОдеська47III
12Дідур Володимир Сергійовичм. Київ45III
13Денисков Святослав ІгоровичХарківська42III
14Спиридонов Іван АндрійовичДніпропетровська41III
15Лушней Святослав ЯрославовичЛьвівська34III
16Сусол Кароліна АндріївнаЗакарпатська33III
17Харін Микита СергійовичДонецька33III
18Забільський Даніїл ВікторовичДонецька32III
19Наливайко Ілля ІгоровичХмельницька27III
20Гашпан Едгар ВалентиновичЧернівецька27III
21Швець Анастасія ПавлівнаЛьвівська27III
22Хоменко Катерина ЮріївнаХерсонська27III
23Зінченко Софія СергіївнаЧеркаська27III
24Погодаєв Дмитро ВолодимировичЗапорізька26
25Кізян Анастасія ВолодимирівнаХерсонська26
26Чобітько Аліна ЯрославівнаОдеська26
27Третьяков Андрій ОлександровичТернопільська26
28Мамонт Юлія СергіївнаСумська25
29Лобанов Данило ОлексійовичРівненська25
30Зубко Ростислав МиколайовичСумська25
31Зікратий  Денис  СергійовичІвано-Франківська25
32Ворожбітов Олександр СергійовичЖитомирська24
33Цілінченко Андрій ОлексійовичПолтавська24
34Стефанишин Аліна ІванівнаСумська23
35Матвіїв Анастасія ЮріївнаВолинська23
36Михайлов Валерій ВалерійовичЛуганська23
37Шоман Данило ВолодимировичЧернігівська23
38Ковальов Володимир АнатолійовичМиколаївська23
39Піллей Андрій СубрановичВінницька22
40Новіков Дмитро ЮрійовичЧеркаська19
41Желізна Дар’я МаксимівнаЧернігівська19
42Форноляк Дарина МиколаївнаКиївська16
43Петренко Ілля ДмитровичКіровоградська16
44Іваніцький Максим КостянтиновичВінницька15

9 клас

№ з/пПІБОбластьВсього балівДиплом
1Масалітін Олексій ЮрійовичХарківська70I
2Сахнюк Устин АндрійовичХарківська67I
3Лазуренко Ілля ОлександровичХарківська66I
4Романус Ярослав ІгоровичЛьвівська65II
5Гладков Юрій В’ячеславовичХарківська64II
6Хасін Марко Ігоровичм. Київ58II
7Заєць Микола МиколайовичДніпропетровська57II
8Солоджук Гліб ІгоровичЛьвівська55II
9Штанденко Михайло Сергійовичм. Київ53II
10Мицик Сергій ВадимовичУФМЛ49III
11Вахітов Антон Володимировичм. Київ49III
12Попов Олександр ВікторовичСумська49III
13Жур Ольга ЛеонідівнаУФМЛ44III
14Заводник Владислав ОлександровичУФМЛ44III
15Ігнатенко Олексій ВіталійовичУФМЛ44III
16Чудик Михайло  МихайловичІвано-Франківська43III
17Коваль Назарій ІгоровичЧеркаська42III
18Костенко Роман ТарасовичДніпропетровська41III
19Бараннік Ольга РусланівнаЧеркаська41III
20Перекопський Михайло АндрійовичДніпропетровська41III
21Загородній Андрій ЮрійовичУФМЛ38III
22Васін Богдан СергійовичУФМЛ38III
23Лавров Богдан ДмитровичЗапорізька38III
24Онацький Микита ВіталійовичМиколаївська36
25Фірман Дмитро БогдановичТернопільська36
26Нестерук Назар ІгоровичВінницька36
27Апальков Нікіта ВікторовичОдеська36
28Юрійчук Ярослав ІвановичЧернівецька35
29Саган Володимир ВолодимировичДонецька35
30Мацицький Артем ОлександровичПолтавська35
31Цепілова Олександра ДмитрівнаЧернівецька34
32Зайченко Михайло ОлександровичЗапорізька33
33Проценко Владислав ІгоровичЧернівецька32
34Чарнюк Максим ВалерійовичКиївська32
35Майор Сергій ВіталійовичЗакарпатська31
36Скорик Данило ЕдуардовичХерсонська31
37Нємкевич Дар’я ОлегівнаЧернігівська29
38Середюк Валентин ВасильовичХмельницька28
39Падалюк Анастасія МиколаївнаВолинська27
40Сапіжак Марта ІванівнаІвано-Франківська25
41Власенко Вікторія  ВадимівнаЖитомирська24
42Казаков Владислав ВолодимировичКіровоградська23
43Заяць Антон СергійовичЛуганська22
44Лугінін Богдан АндрійовичВолинська21
45Будзіло Ростислав ВікторовичРівненська18
46Шпір Марія ВадимівнаОдеська16

10 клас

№ з/пПІБОбластьВсього балівДиплом
1Коваль Вадим ОлеговичУФМЛ67I
2Купріянов Михайло ОлександровичХарківська67I
3Войтович Олександр ВасильовичХарківська66I
4Голембовський Олесь ІгоровичЗакарпатська65II
5Луценко Костянтин ОлександровичУФМЛ62II
6Рожков Олексій КостянтиновичХарківська61II
7Петрусенко Влада Віталіївнам. Київ59II
8Слободянюк Денис ОлександровичХарківська56II
9Процик Максим ЮрійовичЛьвівська56II
10Цисін Михайло Володимировичм. Київ55III
11Широян  Роберт АрменовичДніпропетровська54III
12Осташев  Данііл ОлександровичХарківська49III
13Бурцевич Владислав МихайловичХерсонська45III
14Папашев Олег КостянтиновичЗапорізька44III
15Сафонов Нікіта ОлександровичДніпропетровська43III
16Воротов Дмитро ВадимовичОдеська42III
17Івашко Макар АндрійовичЗапорізька42III
18Обертас Андрій СергійовичВолинська41III
19Бочок Владислав ВолодимировичЗакарпатська41III
20Носков Михайло СергійовичДонецька39III
21Сірко Денис СергійовичЗапорізька38
22Тичковський Олексій РуслановичУФМЛ37
23Прощенко Вадим СергійовичСумська36
24Лаврентюк Назар ЮрійовичВінницька36
25Дулгер Лія ІгорівнаЛьвівська36
26Войтович  Степан ОлеговичІвано-Франківська35
27Горошкевич Сергій Сергійович,Чернівецька34
28Тринога Мирослав ТарасовичІвано-Франківська31
29Галиш Антон ВолодимировичХмельницька29
30Філонов Данило В’ячеславовичРівненська27
31Крахмілець Богдан РуслановичПолтавська27
32Чебатуров Матвій ОлександровичОдеська26
33Василевський Нікіта ОлександровичХерсонська24
34Клименко Анна ОлександрівнаЧернігівська24
35Іванюк Роман ОлеговичХмельницька23
36Бакум Володимир ВалерійовичЧеркаська23
37Тригуб Артем ПавловичКиївська20
38Калугін Михайло ОлександровичМиколаївська19
39Первій Михайло ВіталійовичЖитомирська16
40Данчук Галина ДмитрівнаТернопільська15
41Голубенко Єлизавета ЮріївнаКіровоградська15

11 клас

№ з/пПІБОбластьВсього балівДиплом
1Нго Нгок Тхай ШонХарківська65I
2Сарапін Роман ВікторовичХарківська65I
3Юдін Федір Михайловичм. Київ65I
4Ніколаєв Арсеній Дмитровичм. Київ61II
5Бондаренко Михайло Романовичм. Київ58II
6Гарбузова Аліна ВікторівнаХарківська58II
7Коваль Ілля АндрійовичХарківська58II
8Кондратенко Олег ОлеговичУФМЛ58II
9Колупаєв Олексій ВікторовичХарківська57III
10Крупчицький Олексій ДенисовичХарківська57III
11Олексишин Олексій АндрійовичЧернівецька57III
12Фединяк Володимир РомановичЛьвівська56III
13Іванчик Георгій Павловичм. Київ55III
14Вєпрік Микита ІгоровичХарківська54III
15Кравцов Артур АндрійовичХарківська52III
16Барго Марко ІгоровичВінницька47III
17Міхалакі В’ячеслав ВалерійовичВінницька47III
18Генералов Микола ВіталійовичПолтавська46III
19Нагорний Павло ВолодимировичЧернігівська46III
20Банах Дем’ян ТарасовичЛьвівська44III
21Горох Катерина Євгеніївнам. Київ44III
22Папка Віталій ОлеговичЛьвівська43
23Мельничук Владислав СергійовичВінницька40
24Шишов Дмитро АндрійовичДніпропетровська40
25Івашин Дарій ЮрійовичЛуганська39
26Веремчук Микола ЕдуардовичЧернівецька38
27Тєлєтов  Дмитро ОлександровичСумська37
28Колесник Вадим ДмитровичОдеська33
29Супрун Юлія ОлександрівнаСумська32
30Котельникова Валерія  ГеннадіївнаЖитомирська31
31Тур Дмитро ЮрійовичХерсонська31
32Касимов Артур РуслановичЛуганська27
33Павленко Андрій ВікторовичЧеркаська27
34Кузьмін Станіслав ОлександровичОдеська24
35Філіпчук Ольга СергіївнаВолинська24
36Сьомак Володимир ВолодимировичРівненська23
37Барнич Віталій ОлеговичІвано-Франківська19
38Добрянський Богдан ІгоровичКіровоградська18
39Легкий  Дмитро ВячеславовичХмельницька18
40Савіцкас Олег СергійовичМиколаївська18
41Об’єдкова Діана ДмитрівнаЧернігівська17
42Ященко Марія ОлексіївнаКиївська16

Читати далі

Попередні результати Всеукраїнської олімпіади

8 клас

ПІБШифрІ турІІ турВсього балів
Задача 0Задача 1Задача 2Задача 3Задача 4СумаЗадача 0Задача 5Задача 6Задача 7Задача 8Сума
Золотарьов Климентій Дмитрович08227766026777773561
Шкірко Ілля Юзефович08317766026777763460
Наумець Захар Ігорович08117757026776573258
Ву Нам Лап Динь08397776027777702855
Ковригін Андрій Ігорович08277757026777702854
Пилаєв Ігор Ігорович08037772023777702851
Татарінова Юлія Максимівна08107654022777502648
Шевченко Іван Валерійович08467770021777602748
Уразовський Артем Владиславович08297752021777502647
Сдобнов Артем Дмитрович08377744022773442547
Власенко Андрій Андрійович08387721017770772845
Денисков Святослав Ігорович08147770021770702142
Спиридонов Іван Андрійович08187634020770702141
Дідур Володимир Сергійович08447730017772702340
Сусол Кароліна Андріївна08087740018750201432
Лушней Святослав Ярославович08177265020750001232
Забільський Даніїл Вікторович08237730017762001532
Харін Микита Сергійович08357720016772001632
Наливайко Ілля Ігорович08057400011770201627
Гашпан Едгар Валентинович08197620015750001227
Швець Анастасія Павлівна08407730017730001027
Хоменко Катерина Юріївна08427220011772001627
Зінченко Софія Сергіївна08487520014760001327
Погодаєв Дмитро Володимирович08167221012760101426
Кізян Анастасія Володимирівна08257220011760201526
Чобітько Аліна Ярославівна08287240013750101326
Мамонт Юлія Сергіївна0815702009772001625
Лобанов Данило Олексійович08207220011761001425
Зубко Ростислав Миколайович08267420013750001225
Третьяков Андрій Олександрович08307420013711301225
Зікратий  Денис  Сергійович08457220011770001425
Ворожбітов Олександр Сергійович08247120010770001424
Цілінченко Андрій Олексійович0847772001671000824
Стефанишин Аліна Іванівна0804702009770001423
Матвіїв Анастасія Юріївна0807702009770001423
Михайлов Валерій Валерійович0809702009770001423
Шоман Данило Володимирович0812702009770001423
Ковальов Володимир Анатолійович0850720009770001423
Піллей Андрій Субранович0836702009760001322
Новіков Дмитро Юрійович0802722001171000819
Желізна Дар’я Максимівна0849702009730001019
Форноляк Дарина Миколаївна080170200970000716
Петренко Ілля Дмитрович084170200970000716
Іваніцький Максим Костянтинович080670000771000815

9 клас

ШифрІ турІІ турВсього балів
Задача 0Задача 1Задача 2Задача 3Задача 4СумаЗадача 0Задача 5Задача 6Задача 7Задача 8Сума
Масалітін Олексій Юрійович9267677734777773569
Сахнюк Устин Андрійович9377777533777763467
Лазуренко Ілля Олександрович9467777735777733166
Романус Ярослав Ігорович9437777735777723065
Гладков Юрій В’ячеславович9097777634777723064
Заєць Микола Миколайович9147777028777712957
Солоджук Гліб Ігорович9067777028767702755
Штанденко Михайло Сергійович9357777533776002053
Хасін Марко Ігорович9107277730766032252
Мицик Сергій Вадимович9077777028747032149
Вахітов Антон Володимирович9177747631707031748
Попов Олександр Вікторович9247073320777032444
Жур Ольга Леонідівна9277772023777002144
Ігнатенко Олексій Віталійович9457767027707031744
Чудик Михайло  Михайлович9227770021776202243
Костенко Роман Тарасович9197670020777002141
Заводник Владислав Олександрович9337770223747001841
Перекопський Михайло Андрійович9397770728760001341
Коваль Назарій Ігорович9417277023717201740
Бараннік Ольга Русланівна9217570019747022039
Загородній Андрій Юрійович9017240215777002136
Онацький Микита Віталійович9117270016767002036
Фірман Дмитро Богданович9207270016776002036
Нестерук Назар Ігорович9327240013777202336
Саган Володимир Володимирович9167070014777002135
Васін Богдан Сергійович9237770021740031435
Мацицький Артем Олександрович9387070014777002135
Апальков Нікіта Вікторович9407270016766001935
Юрійчук Ярослав Іванович9047250014776002034
Лавров Богдан Дмитрович9347210212767202234
Проценко Владислав Ігорович9157260015746001732
Чарнюк Максим Валерійович9287470018707001432
Зайченко Михайло Олександрович9297560018743001432
Майор Сергій Віталійович9127003010777002131
Скорик Данило Едуардович9307220011767002031
Цепілова Олександра Дмитрівна9317530015762001530
Нємкевич Дар’я Олегівна9087220011747001829
Середюк Валентин Васильович9427250014707001428
Падалюк Анастасія Миколаївна9027070014760001327
Сапіжак Марта Іванівна9367700014740001125
Казаков Владислав Володимирович9137030010760001323
Заяць Антон Сергійович903701008707001422
Лугінін Богдан Андрійович944700007707001421
Власенко Вікторія  Вадимівна905700007741001219
Будзіло Ростислав Вікторович918700007740001118
Шпір Марія Вадимівна92572000970000716

10 клас

ПІБ учасникаШифрІ турІІ ТурВсього балів
Задача 0Задача 1Задача 2Задача 3Задача 4СумаЗадача 0Задача 5Задача 6Задача 7Задача 8Сума
Купріянов Михайло Олександрович10327774732777773567
Войтович Олександр Васильович10227773731777773566
Коваль Вадим Олегович10047775733765753063
Голембовський Олесь Ігорович10117777735777702863
Луценко Костянтин Олександрович10387777129777753362
Рожков Олексій Костянтинович10307777028777753361
Петрусенко Влада Віталіївна10107277124767773458
Слободянюк Денис Олександрович10087777735777002156
Процик Максим Юрійович10317773428777702856
Цисін Михайло Володимирович10347776027757452855
Широян  Роберт Арменович10337776229775302251
Осташев  Данііл Олександрович10017773024777302448
Бурцевич Владислав Михайлович10067707223777102245
Папашев Олег Костянтинович10027760020777302444
Сафонов Нікіта Олександрович10127703017757702643
Воротов Дмитро Вадимович10097770021777002142
Івашко Макар Андрійович10277763023750601841
Обертас Андрій Сергійович10037270016737702440
Носков Михайло Сергійович10187770021760051839
Сірко Денис Сергійович10417612218757102038
Прощенко Вадим Сергійович10137760222770001436
Лаврентюк Назар Юрійович10157706020727001636
Тичковський Олексій Русланович10197670020727001636
Дулгер Лія Ігорівна10207710217750701936
Войтович  Степан Олегович10077700014777002135
Горошкевич Сергій Сергійович,10147751020770001434
Бочок Владислав Володимирович10287700216717301834
Тринога Мирослав Тарасович10407607020740001131
Галиш Антон Володимирович10057500012717201729
Філонов Данило В’ячеславович1023776002070000727
Крахмілець Богдан Русланович10247200211760301627
Чебатуров Матвій Олександрович10357010210727001626
Василевський Нікіта Олександрович1017770301770000724
Клименко Анна Олександрівна1025711009717001524
Іванюк Роман Олегович1036770001472000923
Бакум Володимир Валерійович10397060013730001023
Тригуб Артем Павлович1037760001370000720
Калугін Михайло Олександрович1016701008740001119
Первій Михайло Віталійович102170000772000916
Данчук Галина Дмитрівна102671000870000715
Голубенко Єлизавета Юріївна102970100870000715

11 клас

ПІБ учасникаШифрІ турІI турВсього балів
Задача 0Задача 1Задача 2Задача 3Задача 4СумаЗадача 0Задача 5Задача 6Задача 7Задача 8Сума
Нго Нгок Тхай Шон11087777230777773565
Сарапін Роман Вікторович11487777230777773565
Юдін Федір Михайлович11397777230767773464
Ніколаєв Арсеній Дмитрович11327777533777702861
Гарбузова Аліна Вікторівна11097777230777702858
Коваль Ілля Андрійович11207777230777702858
Колупаєв Олексій Вікторович11217677229777702857
Крупчицький Олексій Денисович11237777129777702857
Бондаренко Михайло Романович11367577228777702856
Іванчик Георгій Павлович11107777028767702755
Вєпрік Микита Ігорович11057776229774702554
Фединяк Володимир Романович11067773226777702854
Кондратенко Олег Олегович11497772225777702853
Кравцов Артур Андрійович11417672224777702852
Олексишин Олексій Андрійович11457777230770702151
Барго Марко Ігорович11037604219777702847
Міхалакі В’ячеслав Валерійович11317772225767202247
Нагорний Павло Володимирович11117504218777702846
Генералов Микола Віталійович11307707223727702346
Горох Катерина Євгеніївна11247601216777702844
Банах Дем’ян Тарасович11357770021777202344
Папка Віталій Олегович11437770021777102243
Шишов Дмитро Андрійович11077507019777002140
Мельничук Владислав Сергійович11387300212777702840
Івашин Дарій Юрійович11467503217776202239
Веремчук Микола Едуардович11277702218767002038
Тєлєтов  Дмитро Олександрович11347700216777002137
Колесник Вадим Дмитрович11297700216737001733
Супрун Юлія Олександрівна11447300212767002032
Котельникова Валерія  Геннадіївна11257700014737001731
Тур Дмитро Юрійович11267603016717001531
Касимов Артур Русланович11017270016740001127
Кузьмін Станіслав Олександрович1102717001571010924
Філіпчук Ольга Сергіївна11427100210716001424
Сьомак Володимир Володимирович1133770001472000923
Павленко Андрій Вікторович1122700007770001421
Барнич Віталій Олегович1137720021171000819
Легкий  Дмитро Вячеславович110472000971100918
Добрянський Богдан Ігорович111370002971100918
Савіцкас Олег Сергійович1147710008730001018
Об’єдкова Діана Дмитрівна114071001971000817
Ященко Марія Олексіївна111271000871000816

Читати далі