Архіви категорій: Київські турніри

Остаточні результати 13-го Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

Умови та розв’язання задач 3-го туру можна знайти тут: Завантажити

Старша ліга

Гр Команда Команда 1 тур
А УФМЛ КНУ ПНЛ №145-2 3 – 0
А Ліцей “Лідер”-2 ТАО ЛФМЛ 3 – 0
Б НЗ (Третьякова) ТЛ-3 (Майстренко) 2 – 1
Б Лідер-10 РЛ-1 (Великий) 3 – 0
В № 145-1 (Гелла) ТЛ («Кальяноїди») 3 – 0
В № 178 (Григорович) РЛ-2 (Скубенко) 3 – 0

 

Гр Команда Команда 2 тур
А УФМЛ КНУ ТАО ЛФМЛ 0 – 3
А Ліцей “Лідер”-2 ПНЛ №145-2 3 – 0
Б НЗ (Третьякова) РЛ-1 (Великий) 0 – 3
Б Лідер-10 ТЛ-3 (Майстренко) 3 – 0
В № 145-1 (Гелла) РЛ-2 (Скубенко) 3 – 0
В № 178 (Григорович) ТЛ («Кальяноїди») 3 – 0

 

Гр Команда Команда 3 тур
А УФМЛ КНУ Ліцей Лідер-2 0 – 3
А ТАО ЛФМЛ ПНЛ №145-2 0 – 3
Б НЗ (Третьякова) Лідер-10 0 – 3
Б РЛ-1 (Великий) ТЛ-3 (Майстренко) 3 – 0
В № 145-1 (Гелла) № 178 (Григорович) 3 – 0
В РЛ-2 (Скубенко) ТЛ («Кальяноїди») 3 – 0

 

Таблиці турніру старшої ліги

«А» УФМЛ Л – 2 ЛФМЛ 145 – 2 О М
УФМЛ КНУ ХХХХ 0 – 3 3 – 0 3 – 0 6 2
Лідер–2 3 – 0 ХХХХ 3 – 0 3 – 0 9 1
ЛФМЛ 0 – 3 0 – 3 ХХХХ 0 – 3 0 4
ПНЛ №145-2 0 – 3 0 – 3 3 – 0 ХХХХ 3 3

 

«Б» НЗ Л – 10 РЛ – 1 ТЛ – 3 О М
НЗ (Третьякова) ХХХХ 0 – 3 0 – 3 2 – 1 2 3
Лідер-10 3 – 0 ХХХХ 3 – 0 3 – 0 9 1
РЛ-1 (Великий) 3 – 0 0 – 3 ХХХХ 3 – 0 6 2
ТЛ-3 (Майстренко) 1 – 2 0 – 3 0 – 3 ХХХХ 1 4

 

«В» 145 – 1 178 РЛ – 2 ТЛ О М
№ 145-1 (Гелла) ХХХХ 3 – 0 3 – 0 3 – 0 9 1
№ 178 (Григорович) 0 – 3 ХХХХ 3 – 0 3 – 0 6 2
РЛ-2 (Скубенко) 0 – 3 0 – 3 ХХХХ 3 – 0 3 3
ТЛ («Кальяноїди») 0 – 3 0 – 3 0 — 3 ХХХХ 0 4

 

Середня ліга

 

Гр Команда Капітан 1 тур
А Лідер-1 РЛ-2 (Фещенко) 0 – 3
А УФМЛ-1 (Бакай) № 145 (Горох) 0 – 3
Б НЗ (Дехтяр) Лідер-3 (Цінська) 3 – 0
Б ТЛ (Кот) УФМЛ-2 (Карасьова) 0 – 3
В № 178 (Нікітіна) Поділ (Кущ) 0 – 3
В Лідер-4 (Шевчук) РЛ-1 (Локтіонов) 0 – 3

 

Гр Команда Капітан 2 тур
А Лідер-1 № 145 (Горох) 1 – 2
А УФМЛ-1 (Бакай) РЛ-2 (Фещенко) 3 – 0
Б НЗ (Дехтяр) ТЛ (Кот) 3 – 0
Б Лідер-3 (Цінська) УФМЛ-2 (Карасьова) 0 – 3
В № 178 (Нікітіна) РЛ-1 (Локтіонов) 0 – 3
В Лідер-4 (Шевчук) Поділ (Кущ) 0 – 3

 

Гр Команда Капітан 3 тур
А Лідер-1 УФМЛ-1 (Бакай) 3 – 0
А № 145 (Горох) РЛ-2 (Фещенко) 3 – 0
Б НЗ (Дехтяр) УФМЛ-2 (Карасьова) 3 – 0
Б Лідер-3 (Цінська) ТЛ (Кот) 0 – 3
В № 178 (Нікітіна) Лідер-4 (Шевчук)  
В РЛ-1 (Локтіонов) Поділ (Кущ) 1 – 2

 

 

Таблиці турніру середньої ліги

 

«А» Л – 1 УФ – 1 РЛ – 2 145 О М
Лідер-1 ХХХХ 3 – 0 0 – 3 1 – 2 4 2
УФМЛ-1 (Бакай) 0 – 3 ХХХХ 3 – 0 0 – 3 3 3 – 4
РЛ-2 (Фещенко) 3 – 0 0 – 3 ХХХХ 0 – 3 3 3 – 4
№ 145 (Горох) 2 – 1 3 – 0 3 – 0 ХХХХ 8 1

 

«Б» НЗ ТЛ Л – 3   УФ – 2 О М
НЗ (Дехтяр) ХХХХ 3 – 0 3 – 0 3 – 0 9 1
ТЛ (Кот) 0 – 3 ХХХХ 3 – 0 0 – 3 3 3
Лідер-3 (Цінська) 0 – 3 0 – 3 ХХХХ 0 – 3 0 4
УФМЛ-2 (Карасьова) 0 – 3 3 – 0 3 – 0 ХХХХ 6 2

 

«В» 178 Л – 4 Поділ РЛ – 1 О М
№ 178 (Нікітіна) ХХХХ —- 0 – 3 0 – 3 0 3 – 4
Лідер-4 (Шевчук) —- ХХХХ 0 – 3 0 – 3 0 3 – 4
Поділ (Кущ) 3 – 0 3 – 0 ХХХХ 2 – 1 8 1
РЛ-1 (Локтіонов) 3 – 0 3 – 0 1 – 2 ХХХХ 7 2

 

Молодша ліга

 

Гр Команда Капітан 1 тур.
А № 208 (Юдін) Лідер-4 (Штанденко) 3 – 0
А УФМЛ Лідер-2 (Дяконова) 3 – 0
Б НЗ (Абдулаєв) № 145-1 (Данильченко) 3 – 0
Б РЛ-1 (Ляпкін) Поділ 3 – 0
Б Лідер-3 (Мокляк) № 178-1 (Наход) 0 – 3
Б СШ № 202 № 145-2 (Колісник) 0 – 3
В ТЛ (Кротевич) АКЛ НАУ + –
В Лідер-1 (Герасименко) № 145-3 (Роїк) 3 – 0
В ТЛ-2 (Поліщук) № 178-2 (Малий) 1 – 2
В ГЛ (Загородній) РЛ-2 (Штефієнко) 2 – 1

 

Гр Команда Капітан 2 тур
А № 208 (Юдін) Лідер-2 (Дяконова) 3 – 0
А УФМЛ Лідер-4 (Штанден.) 0 – 3
Б1-4 НЗ (Абдулаєв) № 145-2 (Колісник) 0 – 3
Б1-4 РЛ-1 (Ляпкін) № 178-1 (Наход) 3 – 0
Б5-8 Лідер-3 (Мокляк) Поділ 0 – 3
Б5-8 СШ № 202 № 145-1 (Данильч.) 3 – 0
В1-4 ТЛ (Кротевич) ГЛ (Загородній) 3 – 0
В1-4 Лідер-1 (Герасим.) № 178-2 (Малий) 3 – 0
В5-8 РЛ-2 (Штефієнко) АКЛ НАУ 3 – 0
В5-8 ТЛ-2 (Поліщук) № 145-3 (Роїк) 3 – 0

 

Гр Команда Капітан 3 тур
А № 208 (Юдін) УФМЛ 3 – 0
А Лідер-2 (Дяконова) Лідер-4 (Штанденко) 0 – 3
Б1-2 № 145-2 (Колісник) РЛ-1 (Ляпкін) 0 – 3
Б3-4 НЗ (Абдулаєв) № 178-1 (Наход) 3 – 0
Б5-6 СШ № 202 Поділ 3 – 0
Б7-8 Лідер-3 (Мокляк) № 145-1 (Данильченко) 3 – 0
В1-2 ТЛ (Кротевич) Лідер-1 (Герасименко) 0 – 3
В3-4 ГЛ (Загородній) № 178-2 (Малий) 1 – 2
В5-6 РЛ-2 (Штефієнко) ТЛ-2 (Поліщук) 0 – 3
В7-8 АКЛ НАУ № 145-3 (Роїк) – :+

 

Таблиці турніру молодшої ліги група «А»

 

«А» 208 УФ – 1 РЛ – 2 145 О М
№ 208 (Юдін) ХХХХ 3 – 0 3 – 0 3 – 0  9 1
УФМЛ 0 – 3 ХХХХ 0 – 3 3 – 0 3 3
Лідер-4 (Штанденко) 0 – 3 3 – 0 ХХХХ 3 – 0 6 2
Лідер-2 (Дяконова) 0 – 3 0 – 3 0 – 3 ХХХХ 0 4

 

Наймолодша ліга

Гр Команда Капітан Рез.
А Лідер-4 (Слоненята) № 208 (Волобуєв) 3 – 0
А Лідер-2 (Матвійчук) СШ № 250 (Рябіченко) 3 – 0
Б Лідер-1 (VERSUS) ГЛ (ЛЯМАКОТД) 3 – 0
Б Поділ-1 № 178-1 (Чучковська) 0 – 3
Б Лідер-3 (Машина…) НЗ-3 (ЛНЗ_2) 3 – 0
Б НЗ-2 (Гаврилюк) РЛ-3 (Шумський) 2 – 1
В № 178-3 (Гундарь) РЛ-2 (Голубов) 3 – 0
В РЛ-1 (Вилущак) ТЛ (Гордієнко) 2 – 1
В СШ № 52 (Гречка) № 178-2 (Фадєєва) 0 – 3
В Поділ НЗ-1 (LNZ_1) 0 – 3

 

Гр Команда Капітан 2 тур
А Лідер-4 (Слоненята) СШ № 250 (Рябіч.) 3 – 0
А Лідер-2 (Матвійчук) № 208 (Волобуєв) 0 – 3
Б1-4 Лідер-1 (VERSUS) РЛ-3 (Шумський) 3 – 0
Б1-4 Лідер-3 (Машина…) № 178-1 (Чучков.) 3 – 0
Б5-8 Поділ-1 НЗ-3 (ЛНЗ_2) 0 – 3
Б5-8 НЗ-2 (Гаврилюк) ГЛ (ЛЯМАКОТД) 3 – 0
В1-4 № 178-3 (Гундарь) НЗ-1 (LNZ_1) 0 – 3
В1-4 РЛ-1 (Вилущак) № 178-2 (Фадєєва) 3 – 0
В5-8 СШ № 52 (Гречка) РЛ-2 (Голубов) 0 – 3
В5-8 Поділ ТЛ (Гордієнко) 1 – 2

 

Гр Команда Капітан 3 тур
А Лідер-4 (Слоненята) Лідер-2 (Матвійчук) 3 – 0
А № 208 (Волобуєв) СШ № 250 (Рябіченко) 3 – 0
Б1-2 Лідер-1 (VERSUS) Лідер-3 (Машина…) 1 – 2
Б3-4 НЗ-2 (Гаврилюк) № 178-1 (Чучковська) 0 – 3
Б5-6 РЛ-3 (Шумський) НЗ-3 (ЛНЗ_2) 3 – 0
Б7-8 Поділ-1 ГЛ (ЛЯМАКОТД) 0 – 3
В1-2 РЛ-1 (Вилущак) НЗ-1 (LNZ_1) 3 – 0
В3-4 № 178-3 (Гундарь) № 178-2 (Фадєєва) 0 – 3
В5-6 ТЛ (Гордієнко) РЛ-2 (Голубов) 3 – 0
В7-8 СШ № 52 (Гречка) Поділ 0 – 3

 

Таблиці турніру наймолодшої ліги група «А»

 

«А» Л – 4  Л – 2  208 250 О М
Лідер-4 (Слоненята) ХХХХ 3 – 0 3 – 0 3 – 0 9 1
Лідер-2 (Матвійчук) 0 – 3 ХХХХ 0 — 3 3 – 0 3 3
№ 208 (Волобуєв) 0 – 3 3 – 0 ХХХХ 3 – 0 6 2
СШ № 250 (Рябіченко) 0 – 3 0 – 3 0 – 3 ХХХХ 0 4

 

СЛАВА УКРАЇНІ

Розклад боїв 3 туру 13-го Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової 11.12.2016

Інформація для журі

Залишився останній тур Київського турніру. Я прошу наше журі провести його якнайкраще. Щоб і кількісний склад журі і якість проведення боїв були належного рівня. На 2-му турі біли певні нарікання, особливо це стосувалося кількісного складу. Прошу прибути усіх, хто має можливість та бажання. На 11:45 відбудеться загальні збори журі в аудиторії 39К. На ньому проведемо певні підсумки турніру, обговорення правил та усі інші питання.

Інформація для керівників команд

Цього разу прошу прибути на нараду, що призначена на 12:00 усіх вчителів, чиї команди беруть участь в цьогорічному змаганні та/або планують це робити наступного року. Треба у спокійній обстановці підвести підсумки та окреслити обрії наступного року.

Так само наголошую, що на проведеній нараді перед другим боєм вирішено, що команди усіх ліг, окрім старшої, мають мати спостерігача. Інакше команда буде не допущена до фінальних боїв. Якщо представники команди абсолютно байдужі своїм вчителям, керівникам гуртків, батькам тощо, то чому вони мають бути не байдужі організаторам боїв…

На другий бій це правило було виконане не у строгій мірі, що обурило ті команди, які належним чином виконують ці домовленості

Читати далі

Розклад боїв 3 туру 13-го Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової та результати 2 туру

3-й тур математичних боїв Київського турніру відбудеться в неділю 11 грудня

Умови та розв’язання задач 2-го туру можна знайти тут: Завантажити

Результати 2-х турів

Старша ліга

Гр Команда Команда 1 тур
А УФМЛ КНУ ПНЛ №145-2 3 – 0
А Ліцей “Лідер”-2 ТАО ЛФМЛ 3 – 0
Б НЗ (Третьякова) ТЛ-3 (Майстренко) 2 – 1
Б Лідер-10 РЛ-1 (Великий) 3 – 0
В № 145-1 (Гелла) ТЛ («Кальяноїди») 3 – 0
В № 178 (Григорович) РЛ-2 (Скубенко) 3 – 0

 

Гр Команда Команда 2 тур
А УФМЛ КНУ ТАО ЛФМЛ 0 – 3
А Ліцей “Лідер”-2 ПНЛ №145-2 3 – 0
Б НЗ (Третьякова) РЛ-1 (Великий) 0 – 3
Б Лідер-10 ТЛ-3 (Майстренко) 3 – 0
В № 145-1 (Гелла) РЛ-2 (Скубенко) 3 – 0
В № 178 (Григорович) ТЛ («Кальяноїди») 3 – 0

Таблиці турніру старшої ліги

«А» УФМЛ Л – 2 ЛФМЛ 145 – 2 О М
УФМЛ КНУ ХХХХ   3 – 0 3 – 0 6 1 – 2
Лідер–2   ХХХХ 3 – 0 3 – 0 6 1 – 2
ЛФМЛ 0 – 3 0 – 3 ХХХХ   0 3 – 4
ПНЛ №145-2 0 – 3 0 – 3   ХХХХ 0 3 – 4

 

«Б» НЗ Л – 10 РЛ – 1 ТЛ – 3 О М
НЗ (Третьякова) ХХХХ   0 – 3 2 – 1 2 3
Лідер-10   ХХХХ 3 – 0 3 – 0 6 1
РЛ-1 (Великий) 3 – 0 0 – 3 ХХХХ   3 2
ТЛ-3 (Майстренко) 1 – 2 0 – 3   ХХХХ 1 4

 

«В» 145 – 1 178 РЛ – 2 ТЛ О М
№ 145-1 (Гелла) ХХХХ   3 – 0 3 – 0 6 1 – 2
№ 178 (Григорович)   ХХХХ 3 – 0 3 – 0 6 1 – 2
РЛ-2 (Скубенко) 0 – 3 0 – 3 ХХХХ   0 3 – 4
ТЛ («Кальяноїди») 0 – 3 0 – 3   ХХХХ 0 3 – 4

Середня ліга

Гр Команда Капітан 1 тур
А Лідер-1 РЛ-2 (Фещенко) 0 – 3
А УФМЛ-1 (Бакай) № 145 (Горох) 0 – 3
Б НЗ (Дехтяр) Лідер-3 (Цінська) 3 – 0
Б ТЛ (Кот) УФМЛ-2 (Карасьова) 0 – 3
В № 178 (Нікітіна) Поділ (Кущ) 0 – 3
В Лідер-4 (Шевчук) РЛ-1 (Локтіонов) 0 – 3

 

Гр Команда Капітан 2 тур
А Лідер-1 № 145 (Горох) 1 – 2
А УФМЛ-1 (Бакай) РЛ-2 (Фещенко) 3 – 0
Б НЗ (Дехтяр) ТЛ (Кот) 3 – 0
Б Лідер-3 (Цінська) УФМЛ-2 (Карасьова) 0 – 3
В № 178 (Нікітіна) РЛ-1 (Локтіонов) 0 – 3
В Лідер-4 (Шевчук) Поділ (Кущ) 0 – 3

Таблиці турніру середньої ліги

«А» Л – 1 УФ – 1 РЛ – 2 145 О М
Лідер-1 ХХХХ   0 – 3 1 – 2 1 4
УФМЛ-1 (Бакай)   ХХХХ 3 – 0 0 – 3 3 2 – 3
РЛ-2 (Фещенко) 3 – 0 0 – 3 ХХХХ   3 2 – 3
№ 145 (Горох) 2 – 1 3 – 0   ХХХХ 5 1

 

«Б» НЗ ТЛ Л – 3   УФ – 2 О М
НЗ (Дехтяр) ХХХХ 3 – 0 3 – 0   6 1 – 2
ТЛ (Кот) 0 – 3 ХХХХ   0 – 3 0 3 – 4
Лідер-3 (Цінська) 0 – 3   ХХХХ 0 – 3 0 3 – 4
УФМЛ-2 (Карасьова)   3 – 0 3 – 0 ХХХХ 6 1 – 2

 

«В» 178 Л – 4 Поділ РЛ – 1 О М
№ 178 (Нікітіна) ХХХХ   0 – 3 0 – 3 0 3 – 4
Лідер-4 (Шевчук)   ХХХХ 0 – 3 0 – 3 0 3 – 4
Поділ (Кущ) 3 – 0 3 – 0 ХХХХ   6 1 – 2
РЛ-1 (Локтіонов) 3 – 0 3 – 0   ХХХХ 6 1 – 2

Молодша ліга

Гр Команда Капітан 1 тур.
А № 208 (Юдін) Лідер-4 (Штанденко) 3 – 0
А УФМЛ Лідер-2 (Дяконова) 3 – 0
Б НЗ (Абдулаєв) № 145-1 (Данильченко) 3 – 0
Б РЛ-1 (Ляпкін) Поділ 3 – 0
Б Лідер-3 (Мокляк) № 178-1 (Наход) 0 – 3
Б СШ № 202 № 145-2 (Колісник) 0 – 3
В ТЛ (Кротевич) АКЛ НАУ + –
В Лідер-1 (Герасименко) № 145-3 (Роїк) 3 – 0
В ТЛ-2 (Поліщук) № 178-2 (Малий) 1 – 2
В ГЛ (Загородній) РЛ-2 (Штефієнко) 2 – 1

 

Гр Команда Капітан 2 тур
А № 208 (Юдін) Лідер-2 (Дяконова) 3 – 0
А УФМЛ Лідер-4 (Штанден.) 0 – 3
Б1-4 НЗ (Абдулаєв) № 145-2 (Колісник) 0 – 3
Б1-4 РЛ-1 (Ляпкін) № 178-1 (Наход) 3 – 0
Б5-8 Лідер-3 (Мокляк) Поділ 0 – 3
Б5-8 СШ № 202 № 145-1 (Данильч.) 3 – 0
В1-4 ТЛ (Кротевич) ГЛ (Загородній) 3 – 0
В1-4 Лідер-1 (Герасим.) № 178-2 (Малий) 3 – 0
В5-8 РЛ-2 (Штефієнко) АКЛ НАУ 3 – 0
В5-8 ТЛ-2 (Поліщук) № 145-3 (Роїк) 3 – 0

Таблиці турніру молодшої ліги

«А» 208 УФ – 1 РЛ – 2 145 О М
№ 208 (Юдін) ХХХХ   3 – 0 3 – 0  6 1
УФМЛ   ХХХХ 0 – 3 3 – 0 3 2 – 3
Лідер-4 (Штанденко) 0 – 3 3 – 0 ХХХХ   3 2 – 3
Лідер-2 (Дяконова) 0 – 3 0 – 3   ХХХХ 0 4

Наймолодша ліга

Гр Команда Капітан Рез.
А Лідер-4 (Слоненята) № 208 (Волобуєв) 3 – 0
А Лідер-2 (Матвійчук) СШ № 250 (Рябіченко) 3 – 0
Б Лідер-1 (VERSUS) ГЛ (ЛЯМАКОТД) 3 – 0
Б Поділ-1 № 178-1 (Чучковська) 0 – 3
Б Лідер-3 (Машина…) НЗ-3 (ЛНЗ_2) 3 – 0
Б НЗ-2 (Гаврилюк) РЛ-3 (Шумський) 2 – 1
В № 178-3 (Гундарь) РЛ-2 (Голубов) 3 – 0
В РЛ-1 (Вилущак) ТЛ (Гордієнко) 2 – 1
В СШ № 52 (Гречка) № 178-2 (Фадєєва) 0 – 3
В Поділ НЗ-1 (LNZ_1) 0 – 3

 

Гр Команда Капітан 2 тур
А Лідер-4 (Слоненята) СШ № 250 (Рябіч.) 3 – 0
А Лідер-2 (Матвійчук) № 208 (Волобуєв) 0 – 3
Б1-4 Лідер-1 (VERSUS) РЛ-3 (Шумський) 3 – 0
Б1-4 Лідер-3 (Машина…) № 178-1 (Чучков.) 3 – 0
Б5-8 Поділ-1 НЗ-3 (ЛНЗ_2) 0 – 3
Б5-8 НЗ-2 (Гаврилюк) ГЛ (ЛЯМАКОТД) 3 – 0
В1-4 № 178-3 (Гундарь) НЗ-1 (LNZ_1) 0 – 3
В1-4 РЛ-1 (Вилущак) № 178-2 (Фадєєва) 3 – 0
В5-8 СШ № 52 (Гречка) РЛ-2 (Голубов) 0 – 3
В5-8 Поділ ТЛ (Гордієнко) 1 – 2

Таблиці турніру наймолодшої ліги

«А» Л – 4  Л – 2  208 250 О М
Лідер-4 (Слоненята) ХХХХ   3 – 0 3 – 0 6 1
Лідер-2 (Матвійчук)   ХХХХ 0 — 3 3 – 0 3 2 – 3
№ 208 (Волобуєв) 0 – 3 3 – 0 ХХХХ   3 2 – 3
СШ № 250 (Рябіченко) 0 – 3 0 – 3   ХХХХ 0 4

Читати далі

Щодо 2 туру Київского турніру боїв

Нагадуємо, що:

  1. Другий тур математичних боїв відбудеться в суботу, 12 листопада.
  2. На 1000 в аудиторії 39К зібрання усього журі для підведення підсумків Всеукраїнського турніру та обговорення подальших планів.
  3. Команда УФМЛ, старша ліга, група “А”, починає підготовку до бою о 9:00.
  4. Обов’язкова присутність спостерігачів в наймолодшій, молодшій та середній лігах.
  5. Команда АКЛ НАУ обіцяла прийняти участь у цьому бою.

Порядок денний 2-го туру 13-го Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової

ДЛЯ ЖУРІ:

Я ВЖЕ ПРОСТО НЕ ЗНАЮ, ДЕ І ЯК ТРЕБА РОЗМІСТИТИ ІНФОРМАЦІЮ, ЩОБ ЇЇ ПРОЧИТАЛИ САМЕ ТІ, НА КОГО ВОНА РОЗРАХОВАНА…

На 1000 в аудиторії 39К зібрання усього журі для підведення підсумків Всеукраїнського турніру та обговорення подальших планів.

Порядок денний першого бою (12.11.2016)

900           Прибуття старших членів журі старшої ліги

920           Прибуття капітанів команд старшої ліги на нараду, ауд. 43 ФК

930           Початок підготовки до бою команд старшої ліги

930           Прибуття журі усіх ліг для ознайомлення з текстами бою, ауд. 39 ФК

950           Прибуття капітанів команд молодшої та середньої ліг та їхніх спостерігачів на нараду, ауд. 43 ФК

1000         Початок підготовки до бою команд молодшої та середньої ліг

1020         Прибуття капітанів команд наймолодшої ліги та їхніх спостерігачів на нараду, ауд. 43 ФК

1030         Початок підготовки до бою команд наймолодшої ліги

1230         Нарада керівників команд для вирішення оргпитань, ауд. 221 ФК

1300         Завершення підготовки та початок боїв по усіх лігах

Читати далі

1 тур математичних боїв: світлини

Читати далі