Архіви категорій: Відбір на міжнародну олімпіаду

Фільтри

Результати ІІІ туру відбору на ІМО 2017

ПІБ

1 + 2

3 тур

Сума

7



8

9

Сума

1

Тригуб Антон

42

7

5

7

19

61

2

Коваль Ілля

28

7

7

6

20

48

3

Сарапін Роман

29

4

7

7

18

47

4

Нго Нгок Тхай Шон

28

7

7

5

19

47

5

Фам Хоанг Вієт

23

7

7

7

21

44

6

Руденко Олег

22

7

6

7

20

42

7

Юдін Федір

30

6

6

0

12

42

8

Гарбузова Аліна

27

7

5

0

12

39

9

Шевченко Ольга

23

7

7

0

14

37

10

Вєпрік Микита

24

5

6

0

11

35

11

Решетніков Всеволод

23

4

7

0

11

34

12

Войтович Олександр

21

5

7

0

12

33

13

Ян Аліна

22

5

5

0

10

32

14

Іванчик Георгій

25

0

5

2

7

32

15

Тарнавський Петро

6

2

4

0

6

12

Результати 3

Результати після апеляції I і II турів відборів на IMO 2017



ПІБ 1 тур 2 тур 1 + 2
1 2 3 Сума 4 5 6 Сума
1 Тригуб Антон 7 7 7 21 7 7 7 21 42
2 Юдін Федір 0 7 7 14 7 7 2 16 30
3 Сарапін Роман 5 7 0 12 7 7 3 17 29
4 Коваль Ілля 7 7 7 21 7 0 0 7 28
5 Нго Нгок Тхай Шон 0 7 7 14 7 7 0 14 28
6 Гарбузова Аліна 7 6 7 20 7 0 0 7 27
7 Іванчик Георгій 5 7 0 12 6 7 0 13 25
8 Вєпрік Микита 7 3 7 17 7 0 0 7 24
9 Фам Хоанг Вієт 7 2 7 16 7 0 0 7 23
10 Шевченко Ольга 0 2 7 9 7 7 0 14 23
11 Решетніков Всеволод 5 7 0 12 7 4 0 11 23
12 Руденко Олег 7 2 7 16 6 0 0 6 22
13 Ян Аліна 7 1 7 15 7 0 0 7 22
14 Войтович Олександр 7 7 0 14 7 0 0 7 21
15 Тарнавський Петро 0 1 0 1 5 0 0 5 6

Результати II туру відбору на ІМО 2017

ПІБ

1 тур

2 тур

1 + 2

1



2

3

Сума

4

5

6

Сума

1

Тригуб Антон

7

7

7

21

7

7

7

21

42

2

Юдін Федір

0

7

7

14

7

7

2

16

30

3

Коваль Ілля

7

7

7

21

7

0

0

7

28

4

Нго Нгок Тхай Шон

0

7

7

14

7

7

0

14

28

5

Сарапін Роман

4

7

0

11

7

7

3

17

28

6

Гарбузова Аліна

6

6

7

19

7

0

0

7

26

7

Вєпрік Микита

6

3

7

16

7

0

0

7

23

8

Фам Хоанг Вієт

7

2

7

16

7

0

0

7

23

9

Шевченко Ольга

0

2

7

9

7

7

0

14

23

10

Ян Аліна

7

1

7

15

7

0

0

7

22

11

Решетніков Всеволод

4

7

0

11

7

4

0

11

22

12

Іванчик Георгій

3

6

0

9

6

7

0

13

22

13

Войтович Олександр

7

7

0

14

7

0

0

7

21

14

Руденко Олег

6

1

7

14

6

0

0

6

20

15

Тарнавський Петро

0

1

0

1

6

0

0

6

7

Результати І туру відбору на ІМО



1

2

3

1 тур

Сума

1

Тригуб Антон

7

7

7

21

21

2

Коваль Ілля

7

7

7

21

21

3

Гарбузова Аліна

6

6

7

19

19

4

Вєпрік Микита

6

3

7

16

16

5

Фам Хоанг Вієт

7

2

7

16

16

6

Ян Аліна

7

1

7

15

15

7

Нго Нгок Тхай Шон

0

7

7

14

14

8

Руденко Олег

6

1

7

14

14

9

Войтович Олександр

7

7

0

14

14

10

Юдін Федір

0

7

7

14

14

11

Сарапін Роман

4

7

0

11

11

12

Решетніков Всеволод

4

7

0

11

11

13

Шевченко Ольга

0

2

7

9

9

14

Іванчик Георгій

3

6

0

9

9

15

Тарнавський Петро

0

1

0

1

1