Архіви категорій: Відбір на міжнародну олімпіаду

Команда України на ІМО

Завершився відбір команди України на ІМО. Остання апеляцію зробила зміни у верхній частині підсумкової таблиці. Усі результати наведені на сайті. Ось наша команда, що з 13 по 23 липня буде представляти нашу країну на 58-й Міжнародній математичній олімпіаді в Ріо-де-Жанейро (Бразилія).

Читати далі

Остаточні результати відбору на ІМО 2017

ПІБ 1 + 2 3 тур 4 тур 3 + 4 Сума
7 8 9 Сума 10 11 12 Сума
1 Тригуб Антон 42 7 5 7 19 7 7 6 20 39 81
2 Руденко Олег 22 7 6 7 20 7 7 0 14 34 56
3 Коваль Ілля 28 7 7 6 20 7 0 0 7 27 55
4 Нго Нгок Тхай Шон 28 7 7 6 20 7 0 0 7 27 55
5 Сарапін Роман 29 4 7 7 18 7 0 0 7 25 54
6 Іванчик Георгій 25 2 5 5 12 7 7 1 15 27 52
7 Фам Хоанг Вієт 23 7 7 7 21 7 0 0 7 28 51
8 Юдін Федір 30 6 6 0 12 1 7 0 8 20 50
9 Шевченко Ольга 23 7 7 0 14 0 7 0 7 21 44
10 Вєпрік Микита 24 5 6 0 11 7 0 0 7 18 42
11 Решетніков Всеволод 23 4 7 0 11 7 0 0 7 18 41
12 Гарбузова Аліна 27 7 5 0 12 0 0 0 0 12 39
13 Войтович Олександр 21 5 7 0 12 6 0 0 6 18 39
14 Ян Аліна 22 5 5 0 10 0 0 0 0 10 32
15 Тарнавський Петро 6 2 4 0 6 1 0 0 1 7 13

Результати

Результати IV туру відбору на ІМО 2017

ПІБ

1 + 2

3 тур

4 тур

3 + 4

Сума

7

8

9

Сума

10

11

12

Сума

1

Тригуб Антон

42

7

5

7

19

6

7

6

19

38

80

2

Руденко Олег

22

7

6

7

20

7

7

0

14

34

56

3

Коваль Ілля

28

7

7

6

20

7

0

0

7

27

55

4

Сарапін Роман

29

4

7

7

18

7

0

0

7

25

54

5

Нго Нгок Тхай Шон

28

7

7

5

19

7

0

0

7

26

54

6

Фам Хоанг Вієт

23

7

7

7

21

7

0

0

7

28

51

7

Юдін Федір

30

6

6

0

12

1

7

0

8

20

50

8

Іванчик Георгій

25

0

5

2

7

7

7

1

15

22

47

9

Шевченко Ольга

23

7

7

0

14

0

7

0

7

21

44

10

Вєпрік Микита

24

5

6

0

11

7

0

0

7

18

42

11

Решетніков Всеволод

23

4

7

0

11

7

0

0

7

18

41

12

Гарбузова Аліна

27

7

5

0

12

0

0

0

0

12

39

13

Войтович Олександр

21

5

7

0

12

6

0

0

6

18

39

14

Ян Аліна

22

5

5

0

10

0

0

0

0

10

32

15

Тарнавський Петро

6

2

4

0

6

1

0

0

1

7

13

Результати ІІІ туру відбору на ІМО 2017

ПІБ

1 + 2

3 тур

Сума

7

8

9

Сума

1

Тригуб Антон

42

7

5

7

19

61

2

Коваль Ілля

28

7

7

6

20

48

3

Сарапін Роман

29

4

7

7

18

47

4

Нго Нгок Тхай Шон

28

7

7

5

19

47

5

Фам Хоанг Вієт

23

7

7

7

21

44

6

Руденко Олег

22

7

6

7

20

42

7

Юдін Федір

30

6

6

0

12

42

8

Гарбузова Аліна

27

7

5

0

12

39

9

Шевченко Ольга

23

7

7

0

14

37

10

Вєпрік Микита

24

5

6

0

11

35

11

Решетніков Всеволод

23

4

7

0

11

34

12

Войтович Олександр

21

5

7

0

12

33

13

Ян Аліна

22

5

5

0

10

32

14

Іванчик Георгій

25

0

5

2

7

32

15

Тарнавський Петро

6

2

4

0

6

12

Результати 3

Результати після апеляції I і II турів відборів на IMO 2017

ПІБ 1 тур 2 тур 1 + 2
1 2 3 Сума 4 5 6 Сума
1 Тригуб Антон 7 7 7 21 7 7 7 21 42
2 Юдін Федір 0 7 7 14 7 7 2 16 30
3 Сарапін Роман 5 7 0 12 7 7 3 17 29
4 Коваль Ілля 7 7 7 21 7 0 0 7 28
5 Нго Нгок Тхай Шон 0 7 7 14 7 7 0 14 28
6 Гарбузова Аліна 7 6 7 20 7 0 0 7 27
7 Іванчик Георгій 5 7 0 12 6 7 0 13 25
8 Вєпрік Микита 7 3 7 17 7 0 0 7 24
9 Фам Хоанг Вієт 7 2 7 16 7 0 0 7 23
10 Шевченко Ольга 0 2 7 9 7 7 0 14 23
11 Решетніков Всеволод 5 7 0 12 7 4 0 11 23
12 Руденко Олег 7 2 7 16 6 0 0 6 22
13 Ян Аліна 7 1 7 15 7 0 0 7 22
14 Войтович Олександр 7 7 0 14 7 0 0 7 21
15 Тарнавський Петро 0 1 0 1 5 0 0 5 6