Архіви категорій: Олімпіади

Фільтри

Остаточнi результати відбору на ММО

Результати

IMO



1 тур 2 тур 3 тур 4 тур Сума
Клас ПІБ 1 2 3 4 S1 1 2 3 4 S2 1 2 3 4 S3 1 2 3 4 S4
1 11 Нго Нгок Тхай Шон 7 7 7 7 28 7 7 7 7 28 7 7 7 7 28 7 7 7 7 28 112
2 11 Коваль Ілля Андрійович 6 7 7 0 20 5 6 7 2 20 7 6 7 7 27 7 7 7 0 21 88
3 11 Сарапін Роман Вікторович 6 7 7 0 20 7 7 7 3 24 7 0 7 7 21 6 7 7 0 20 85
4 11 Ніколаєв  Арсеній Дмитрович 7 7 3 0 17 7 7 7 2 23 7 5 4 2 18 7 6 7 0 20 78
5 9 Юдін Федір Михайлович 6 7 4 0 17 7 7 7 2 23 7 0 0 7 14 7 6 7 0 20 74
6 11 Іванчик Георгій Павлович 7 7 4 0 18 7 4 0 0 11 7 7 3 0 17 7 6 7 7 27 73
7 11 Гарбузова Аліна Вікторівна 6 7 4 0 17 7 7 7 0 21 7 6 0 0 13 7 6 7 0 20 71
8 11 Вєпрік Микита Ігорович 6 7 2 0 15 7 7 0 0 14 7 0 7 0 14 7 7 7 2 23 66
9 11 Кондратенко Олег Олегович 7 7 5 0 19 7 7 7 0 21 7 0 0 0 7 7 7 3 0 17 64
10 10 Фединяк Володимир Романович 6 7 1 0 14 7 0 7 0 14 7 6 0 7 20 7 7 2 0 16 64
11 9 Масалітін Олексій Юрійович 7 7 0 0 14 7 7 7 0 21 7 0 0 0 7 7 7 5 0 19 61
12 10 Войтович Олександр Васильович 7 7 0 0 14 5 7 0 0 12 7 0 0 7 14 7 6 7 0 20 60
13 10 Горох Катерина Євгеніївна 6 7 4 0 17 4 7 0 2 13 7 6 6 0 19 0 0 7 0 7 56
14 11 Бондаренко Михайло Романович 5 7 3 0 15 7 7 7 0 21 1 0 0 0 1 7 6 4 0 17 54
15 10 Руденко Анастасія Вячеславівна 4 7 0 0 11 7 0 7 0 14 7 4 0 7 18 0 7 2 0 9 52
16 11 Картишев Єгор Сергійович 6 7 1 0 14 0 7 0 2 9 7 0 4 0 11 7 6 2 0 15 49
17 10 Нечипорук Карина Ігорівна 6 6 0 0 12 7 7 0 0 14 1 0 0 0 1 6 6 7 0 19 46
18 11 Черемшинський Сергій Олександрович 7 0 0 0 7 7 6 0 0 13 2 0 5 0 7 5 6 7 0 18 45
19 10 Слободянюк Денис Олександрович 6 0 0 0 6 7 7 7 0 21 0 0 4 0 4 6 7 0 0 13 44
20 11 Колупаєв Олексій Вікторович 6 6 0 0 12 0 7 0 0 7 7 0 3 0 10 7 0 3 0 10 39
21 9 Штанденко Михайло Сергійович 6 7 1 0 14 3 7 0 0 10 1 0 0 0 1 6 6 0 0 12 37
22 11 Крупчицький Олексій Денисович 3 7 2 0 12 5 3 0 0 8 2 0 4 0 6 6 1 0 0 7 33
23 11 Олексишин Олексій Андрійович 2 0 1 0 3 7 6 0 0 13 6 0 2 0 8 0 7 2 0 9 33
24 10 Процик Максим Юрійович 6 4 1 0 11 7 5 0 0 12 0 0 0 0 0 7 0 0 0 7 30
25 11 Нагорний Павло Володимирович 0 0 1 0 1 5 7 0 2 14 0 0 1 0 1 6 6 0 0 12 28
26 11 Трухан Діана Андріївна 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Junior

1 тур 2 тур 3 тур 4 тур Сума
Клас ПІБ 1 2 3 4 S1 1 2 3 4 S2 1 2 3 4 S3 1 2 3 4 S4
1 10 Коваль Вадим Олегович 5 0 2 0 7 6 7 0 0 13 7 7 6 0 20 7 6 6 7 26 66
2 9 Гладков Юрій В’ячеславович 6 0 2 0 8 5 7 0 1 13 4 6 7 0 17 7 7 6 7 27 65
3 9 Лазуренко Ілля Олександрович 6 0 0 0 6 7 7 0 0 14 7 7 0 0 14 7 6 6 7 26 60
4 10 Цисін Михайло Володимирович 7 0 0 0 7 5 7 0 0 12 7 0 6 0 13 7 7 7 7 28 60
5 9 Хасiн Марк 6 0 0 0 6 7 7 0 0 14 7 0 4 0 11 7 7 7 7 28 59
6 10 Купріянов Михайло Олександрович 1 7 0 0 8 0 7 0 0 7 7 7 0 0 14 7 7 6 7 27 56
7 10 Луценко Костянтин Олександрович 7 0 0 0 7 0 3 7 0 10 7 7 1 0 15 7 0 6 7 20 52
8 9 Романус Ярослав Ігорович 7 0 0 0 7 2 0 0 1 3 7 0 6 0 13 7 7 0 6 20 43
9 10 Кущ Тимофій Павлович 6 0 0 0 6 6 4 0 0 10 7 0 0 0 7 7 0 6 6 19 42
10 8 Золотарьов Климентiй Дмитрович 3 0 0 0 3 0 7 0 0 7 7 0 7 0 14 7 7 3 0 17 41
11 10 Нижник Борис 4 0 1 0 5 0 7 0 1 8 3 0 0 0 3 5 7 6 7 25 41
12 10 Петрусенко Влада Віталіївна 7 0 0 0 7 0 7 0 0 7 0 1 7 0 8 5 0 7 6 18 40
13 10 Обертас Андрій Сергійович 3 0 1 0 4 7 7 0 0 14 7 7 0 0 14 7 0 0 0 7 39
14 10 Рожков Олексій Костянтинович 3 0 0 0 3 6 7 3 0 16 7 0 6 0 13 1 0 6 0 7 39
15 8 Наумець Захар Ігорович 6 0 0 0 6 0 0 0 0 0 5 0 6 0 11 7 7 7 0 21 38
16 10 Білик Олеся Олександрівна 0 0 0 0 0 0 7 0 1 8 2 6 0 0 8 7 0 6 6 19 35
17 10 Бєлов Володимир Андрійович 2 0 1 0 3 7 4 0 0 11 4 0 0 0 4 7 0 6 4 17 35
18 10 Кісленко Олена Сергіївна 6 0 1 0 7 0 6 0 0 6 7 0 0 0 7 7 0 4 0 11 31
19 8 Волобуєв Данило Михайлович 0 2 0 0 2 7 0 0 0 7 7 0 0 0 7 7 0 7 0 14 30
20 9 Баклан Аліса Володимирівна 0 0 0 0 0 2 2 0 0 4 7 0 0 0 7 7 0 4 6 17 28
21 10 Голембовський Олесь Ігорович 1 0 0 0 1 0 6 0 0 6 0 0 6 0 6 5 0 6 4 15 28
22 10 Москальков Антон Антонович 1 0 0 0 1 0 7 0 0 7 0 0 0 0 0 7 0 6 7 20 28
23 9 Руденко Дмитро Вадимович 0 0 1 0 1 7 0 3 0 10 2 0 6 0 8 7 0 0 0 7 26
24 10 Шашков Владислав Костянтинович 1 0 0 0 1 7 0 0 0 7 0 0 0 0 0 7 0 6 5 18 26
25 8 Колодач Яна Григорівна 0 0 0 0 0 0 5 0 0 5 0 0 0 0 0 7 0 6 0 13 18
26 9 Саган Володимир Володимирович 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 6 7 0 0 5 12 18
27 9 Жур Ольга Леонідівна 0 0 0 0 0 7 0 0 0 7 0 0 1 0 1 7 0 1 0 8 16
28 10 Дулгер Лія Ігорівна 7 0 0 0 7 7 0 0 0 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 15
29 10 Олексієнко Микита Костянтинович 0 0 0 0 0 7 0 0 0 7 0 0 0 0 0 7 0 1 0 8 15
30 8 Баклан Маргарита Володимирівна 0 0 0 0 0 7 0 0 0 7 0 0 0 0 0 5 0 1 0 6 13
31 9 Пасічник Михайло Ростиславович 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 1 4 12 12
32 9 Цепілова Олександра Дмитрівна 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 0 7 7
33 9 Забарянська Iрина Сергіївна 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 8 Манвелян Михайло Борисович 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Результати та критерії 4 туру відбору на ММО

Результати

Критерії

IMO



1 тур 2 тур 3 тур 4 тур Сума
Клас ПІБ 1 2 3 4 S1 1 2 3 4 S2 1 2 3 4 S3 1 2 3 4 S4
1 11 Нго Нгок Тхай Шон 7 7 7 7 28 7 7 7 7 28 7 7 7 7 28 7 7 7 7 28 112
2 11 Коваль Ілля Андрійович 6 7 7 0 20 5 6 7 2 20 7 6 7 7 27 7 7 7 0 21 88
3 11 Сарапін Роман Вікторович 6 7 7 0 20 7 7 7 3 24 7 0 7 7 21 6 7 7 0 20 85
4 11 Ніколаєв  Арсеній Дмитрович 7 7 3 0 17 7 7 7 2 23 7 5 4 2 18 7 6 7 0 20 78
5 9 Юдін Федір Михайлович 6 7 4 0 17 7 7 7 2 23 7 0 0 7 14 7 6 7 0 20 74
6 11 Іванчик Георгій Павлович 7 7 4 0 18 7 4 0 0 11 7 7 2 0 16 7 6 7 7 27 72
7 11 Гарбузова Аліна Вікторівна 6 7 4 0 17 7 7 7 0 21 7 6 0 0 13 7 6 7 0 20 71
8 11 Вєпрік Микита Ігорович 6 7 2 0 15 7 7 0 0 14 7 0 7 0 14 7 7 7 2 23 66
9 11 Кондратенко Олег Олегович 7 7 5 0 19 7 7 7 0 21 7 0 0 0 7 7 7 3 0 17 64
10 10 Фединяк Володимир Романович 6 7 1 0 14 7 0 7 0 14 7 6 0 7 20 7 7 2 0 16 64
11 9 Масалітін Олексій Юрійович 7 7 0 0 14 7 7 7 0 21 7 0 0 0 7 7 7 5 0 19 61
12 10 Войтович Олександр Васильович 7 7 0 0 14 5 7 0 0 12 7 0 0 7 14 7 6 7 0 20 60
13 10 Горох Катерина Євгеніївна 6 7 4 0 17 4 7 0 2 13 7 6 6 0 19 0 0 7 0 7 56
14 11 Бондаренко Михайло Романович 5 7 3 0 15 7 7 7 0 21 1 0 0 0 1 7 6 4 0 17 54
15 10 Руденко Анастасія Вячеславівна 4 7 0 0 11 7 0 7 0 14 7 4 0 7 18 0 7 2 0 9 52
16 11 Картишев Єгор Сергійович 6 7 1 0 14 0 7 0 2 9 7 0 4 0 11 7 6 2 0 15 49
17 10 Нечипорук Карина Ігорівна 6 6 0 0 12 7 7 0 0 14 1 0 0 0 1 6 6 7 0 19 46
18 11 Черемшинський Сергій Олександрович 7 0 0 0 7 7 6 0 0 13 2 0 5 0 7 5 6 7 0 18 45
19 10 Слободянюк Денис Олександрович 6 0 0 0 6 7 7 7 0 21 0 0 4 0 4 6 7 0 0 13 44
20 11 Колупаєв Олексій Вікторович 6 6 0 0 12 0 7 0 0 7 7 0 3 0 10 7 0 3 0 10 39
21 9 Штанденко Михайло Сергійович 6 7 1 0 14 3 7 0 0 10 1 0 0 0 1 6 6 0 0 12 37
22 11 Крупчицький Олексій Денисович 3 7 2 0 12 5 3 0 0 8 2 0 4 0 6 6 1 0 0 7 33
23 11 Олексишин Олексій Андрійович 2 0 1 0 3 7 6 0 0 13 6 0 2 0 8 0 7 2 0 9 33
24 10 Процик Максим Юрійович 6 4 1 0 11 7 5 0 0 12 0 0 0 0 0 7 0 0 0 7 30
25 11 Нагорний Павло Володимирович 0 0 1 0 1 5 7 0 2 14 0 0 1 0 1 6 6 0 0 12 28
26 11 Трухан Діана Андріївна 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Junior

1 тур 2 тур 3 тур 4 тур Сума
Клас ПІБ 1 2 3 4 S1 1 2 3 4 S2 1 2 3 4 S3 1 2 3 4 S4
1 10 Коваль Вадим Олегович 5 0 2 0 7 6 7 0 0 13 7 7 6 0 20 7 6 6 7 26 66
2 9 Гладков Юрій В’ячеславович 6 0 2 0 8 5 7 0 1 13 4 6 7 0 17 7 7 6 7 27 65
3 9 Лазуренко Ілля Олександрович 6 0 0 0 6 7 7 0 0 14 7 7 0 0 14 7 6 6 7 26 60
4 10 Цисін Михайло Володимирович 7 0 0 0 7 5 7 0 0 12 7 0 6 0 13 7 7 7 7 28 60
5 9 Хасiн Марк 6 0 0 0 6 7 7 0 0 14 7 0 4 0 11 7 7 7 7 28 59
6 10 Купріянов Михайло Олександрович 1 7 0 0 8 0 7 0 0 7 7 7 0 0 14 7 7 6 7 27 56
7 10 Луценко Костянтин Олександрович 7 0 0 0 7 0 3 7 0 10 7 7 1 0 15 7 0 6 7 20 52
8 9 Романус Ярослав Ігорович 7 0 0 0 7 2 0 0 1 3 7 0 6 0 13 7 7 0 6 20 43
9 10 Кущ Тимофій Павлович 6 0 0 0 6 6 4 0 0 10 7 0 0 0 7 7 0 6 6 19 42
10 8 Золотарьов Климентiй Дмитрович 3 0 0 0 3 0 7 0 0 7 7 0 7 0 14 7 7 3 0 17 41
11 10 Нижник Борис 4 0 1 0 5 0 7 0 1 8 3 0 0 0 3 5 7 6 7 25 41
12 10 Петрусенко Влада Віталіївна 7 0 0 0 7 0 7 0 0 7 0 1 7 0 8 5 0 7 6 18 40
13 10 Обертас Андрій Сергійович 3 0 1 0 4 7 7 0 0 14 7 7 0 0 14 7 0 0 0 7 39
14 10 Рожков Олексій Костянтинович 3 0 0 0 3 6 7 3 0 16 7 0 6 0 13 1 0 6 0 7 39
15 8 Наумець Захар Ігорович 6 0 0 0 6 0 0 0 0 0 5 0 6 0 11 7 7 7 0 21 38
16 10 Білик Олеся Олександрівна 0 0 0 0 0 0 7 0 1 8 2 6 0 0 8 7 0 6 6 19 35
17 10 Бєлов Володимир Андрійович 2 0 1 0 3 7 4 0 0 11 1 0 0 0 1 7 0 6 4 17 32
18 10 Кісленко Олена Сергіївна 6 0 1 0 7 0 6 0 0 6 7 0 0 0 7 7 0 4 0 11 31
19 8 Волобуєв Данило Михайлович 0 2 0 0 2 7 0 0 0 7 7 0 0 0 7 7 0 7 0 14 30
20 9 Баклан Аліса Володимирівна 0 0 0 0 0 2 2 0 0 4 7 0 0 0 7 7 0 4 6 17 28
21 10 Голембовський Олесь Ігорович 1 0 0 0 1 0 6 0 0 6 0 0 6 0 6 5 0 6 4 15 28
22 10 Москальков Антон Антонович 1 0 0 0 1 0 7 0 0 7 0 0 0 0 0 7 0 6 7 20 28
23 9 Руденко Дмитро Вадимович 0 0 1 0 1 7 0 3 0 10 2 0 6 0 8 7 0 0 0 7 26
24 10 Шашков Владислав Костянтинович 1 0 0 0 1 7 0 0 0 7 0 0 0 0 0 7 0 6 5 18 26
25 8 Колодач Яна Григорівна 0 0 0 0 0 0 5 0 0 5 0 0 0 0 0 7 0 6 0 13 18
26 9 Саган Володимир Володимирович 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 6 7 0 0 5 12 18
27 9 Жур Ольга Леонідівна 0 0 0 0 0 7 0 0 0 7 0 0 1 0 1 7 0 1 0 8 16
28 10 Дулгер Лія Ігорівна 7 0 0 0 7 7 0 0 0 7 0 0 0 0 0 1 0 0 0 1 15
29 10 Олексієнко Микита Костянтинович 0 0 0 0 0 7 0 0 0 7 0 0 0 0 0 7 0 1 0 8 15
30 8 Баклан Маргарита Володимирівна 0 0 0 0 0 7 0 0 0 7 0 0 0 0 0 5 0 1 0 6 13
31 9 Пасічник Михайло Ростиславович 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 1 3 11 11
32 9 Цепілова Олександра Дмитрівна 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 7 0 0 0 7 7
33 9 Забарянська Iрина Сергіївна 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 8 Манвелян Михайло Борисович 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Результати та критерії 3 туру відбору на ММО

Результати

Критерії

IMO



1 тур 2 тур 3 тур 4 тур Сума
Клас ПІБ 1 2 3 4 S1 1 2 3 4 S2 1 2 3 4 S3 1 2 3 4 S4
1 11 Нго Нгок Тхай Шон 7 7 7 7 28 7 7 7 7 28 7 7 7 7 28 0 84
2 11 Коваль Ілля Андрійович 6 7 7 0 20 5 6 7 2 20 7 6 7 7 27 0 67
3 11 Сарапін Роман Вікторович 6 7 7 0 20 7 7 7 3 24 7 0 7 7 21 0 65
4 11 Ніколаєв  Арсеній Дмитрович 7 7 3 0 17 7 7 7 2 23 7 5 4 2 18 0 58
5 9 Юдін Федір Михайлович 6 7 4 0 17 7 7 7 2 23 7 0 0 7 14 0 54
6 11 Гарбузова Аліна Вікторівна 6 7 4 0 17 7 7 7 0 21 7 6 0 0 13 0 51
7 10 Горох Катерина Євгеніївна 6 7 4 0 17 4 7 0 2 13 7 6 6 0 19 0 49
8 10 Фединяк Володимир Романович 6 7 1 0 14 7 0 7 0 14 7 6 0 7 20 0 48
9 11 Кондратенко Олег Олегович 7 7 5 0 19 7 7 7 0 21 7 0 0 0 7 0 47
10 11 Іванчик Георгій Павлович 7 7 4 0 18 7 4 0 0 11 7 7 2 0 16 0 45
11 11 Вєпрік Микита Ігорович 6 7 2 0 15 7 7 0 0 14 7 0 7 0 14 0 43
12 10 Руденко Анастасія Вячеславівна 4 7 0 0 11 7 0 7 0 14 7 4 0 7 18 0 43
13 9 Масалітін Олексій Юрійович 7 7 0 0 14 7 7 7 0 21 7 0 0 0 7 0 42
14 10 Войтович Олександр Васильович 7 7 0 0 14 5 7 0 0 12 7 0 0 7 14 0 40
15 11 Бондаренко Михайло Романович 5 7 3 0 15 7 7 7 0 21 1 0 0 0 1 0 37
16 11 Картишев Єгор Сергійович 6 7 1 0 14 0 7 0 2 9 7 0 4 0 11 0 34
17 10 Слободянюк Денис Олександрович 6 0 0 0 6 7 7 7 0 21 0 0 4 0 4 0 31
18 11 Колупаєв Олексій Вікторович 6 6 0 0 12 0 7 0 0 7 7 0 3 0 10 0 29
19 10 Нечипорук Карина Ігорівна 6 6 0 0 12 7 7 0 0 14 1 0 0 0 1 0 27
20 11 Черемшинський Сергій Олександрович 7 0 0 0 7 7 6 0 0 13 2 0 5 0 7 0 27
21 11 Крупчицький Олексій Денисович 3 7 2 0 12 5 3 0 0 8 2 0 4 0 6 0 26
22 9 Штанденко Михайло Сергійович 6 7 1 0 14 3 7 0 0 10 1 0 0 0 1 0 25
23 11 Олексишин Олексій Андрійович 2 0 1 0 3 7 6 0 0 13 6 0 2 0 8 0 24
24 10 Процик Максим Юрійович 6 4 1 0 11 7 5 0 0 12 0 0 0 0 0 0 23
25 11 Нагорний Павло Володимирович 0 0 1 0 1 5 7 0 2 14 0 0 1 0 1 0 16
26 11 Трухан Діана Андріївна 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Junior

1 тур 2 тур 3 тур 4 тур Сума
Клас ПІБ 1 2 3 4 S1 1 2 3 4 S2 1 2 3 4 S3 1 2 3 4 S4
1 10 Коваль Вадим Олегович 5 0 2 0 7 6 7 0 0 13 7 7 6 0 20 0 40
2 9 Гладков Юрій В’ячеславович 6 0 2 0 8 5 7 0 1 13 4 6 7 0 17 0 38
3 9 Лазуренко Ілля Олександрович 6 0 0 0 6 7 7 0 0 14 7 7 0 0 14 0 34
4 10 Луценко Костянтин Олександрович 7 0 0 0 7 0 3 7 0 10 7 7 1 0 15 0 32
5 10 Обертас Андрій Сергійович 3 0 1 0 4 7 7 0 0 14 7 7 0 0 14 0 32
6 10 Рожков Олексій Костянтинович 3 0 0 0 3 6 7 3 0 16 7 0 6 0 13 0 32
7 10 Цисін Михайло Володимирович 7 0 0 0 7 5 7 0 0 12 7 0 6 0 13 0 32
8 9 Хасiн Марк 6 0 0 0 6 7 7 0 0 14 7 0 4 0 11 0 31
9 10 Купріянов Михайло Олександрович 1 7 0 0 8 0 7 0 0 7 7 7 0 0 14 0 29
10 8 Золотарьов Климентiй Дмитрович 3 0 0 0 3 0 7 0 0 7 7 0 7 0 14 0 24
11 10 Кущ Тимофій Павлович 6 0 0 0 6 6 4 0 0 10 7 0 0 0 7 0 23
12 9 Романус Ярослав Ігорович 7 0 0 0 7 2 0 0 1 3 7 0 6 0 13 0 23
13 10 Петрусенко Влада Віталіївна 7 0 0 0 7 0 7 0 0 7 0 1 7 0 8 0 22
14 10 Кісленко Олена Сергіївна 6 0 1 0 7 0 6 0 0 6 7 0 0 0 7 0 20
15 9 Руденко Дмитро Вадимович 0 0 1 0 1 7 0 3 0 10 2 0 6 0 8 0 19
16 8 Наумець Захар Ігорович 6 0 0 0 6 0 0 0 0 0 5 0 6 0 11 0 17
17 10 Білик Олеся Олександрівна 0 0 0 0 0 0 7 0 1 8 2 6 0 0 8 0 16
18 8 Волобуєв Данило Михайлович 0 2 0 0 2 7 0 0 0 7 7 0 0 0 7 0 16
19 10 Нижник Борис 4 0 1 0 5 0 7 0 1 8 3 0 0 0 3 0 16
20 10 Бєлов Володимир Андрійович 2 0 1 0 3 7 4 0 0 11 1 0 0 0 1 0 15
21 10 Дулгер Лія Ігорівна 7 0 0 0 7 7 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 14
22 10 Голембовський Олесь Ігорович 1 0 0 0 1 0 6 0 0 6 0 0 6 0 6 0 13
23 9 Баклан Аліса Володимирівна 0 0 0 0 0 2 2 0 0 4 7 0 0 0 7 0 11
24 9 Жур Ольга Леонідівна 0 0 0 0 0 7 0 0 0 7 0 0 1 0 1 0 8
25 10 Москальков Антон Антонович 1 0 0 0 1 0 7 0 0 7 0 0 0 0 0 0 8
26 10 Шашков Владислав Костянтинович 1 0 0 0 1 7 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 8
27 8 Баклан Маргарита Володимирівна 0 0 0 0 0 7 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 7
28 10 Олексієнко Микита Костянтинович 0 0 0 0 0 7 0 0 0 7 0 0 0 0 0 0 7
29 9 Саган Володимир Володимирович 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 6 0 0 6 0 6
30 8 Колодач Яна Григорівна 0 0 0 0 0 0 5 0 0 5 0 0 0 0 0 0 5
31 9 Забарянська Iрина Сергіївна 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
32 8 Манвелян Михайло Борисович 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
33 9 Пасічник Михайло Ростиславович 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0
34 9 Цепілова Олександра Дмитрівна 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0 0

Світлини відборів на Міжнародні математичні олімпіади

Читати далі