Архіви категорій: Відбір на міжнародні математичні змагання

Підсумки відбору на ММО

Результати 

Формальні результати наведені в прикріпленому файлі, хоча більшість вже їх бачила в попередніх повідомленнях. Тут наведені відібрані групи ІМО (12 учнів) та Junior (21 учень). Читати далі

Остаточнi результати відбору на ММО

Результати

IMO

1 тур2 тур3 тур4 турСума
КласПІБ1234S11234S21234S31234S4
111Нго Нгок Тхай Шон777728777728777728777728112
211Коваль Ілля Андрійович67702056722076772777702188
311Сарапін Роман Вікторович67702077732470772167702085
411Ніколаєв  Арсеній Дмитрович77301777722375421876702078
59Юдін Федір Михайлович67401777722370071476702074
611Іванчик Георгій Павлович77401874001177301776772773
711Гарбузова Аліна Вікторівна67401777702176001376702071
811Вєпрік Микита Ігорович67201577001470701477722366
911Кондратенко Олег Олегович7750197770217000777301764
1010Фединяк Володимир Романович67101470701476072077201664
119Масалітін Олексій Юрійович7700147770217000777501961
1210Войтович Олександр Васильович77001457001270071476702060
1310Горох Катерина Євгеніївна6740174702137660190070756
1411Бондаренко Михайло Романович5730157770211000176401754
1510Руденко Анастасія Вячеславівна4700117070147407180720952
1611Картишев Єгор Сергійович6710140702970401176201549
1710Нечипорук Карина Ігорівна6600127700141000166701946
1811Черемшинський Сергій Олександрович700077600132050756701845
1910Слободянюк Денис Олександрович600067770210040467001344
2011Колупаєв Олексій Вікторович6600120700770301070301039
219Штанденко Михайло Сергійович6710143700101000166001237
2211Крупчицький Олексій Денисович37201253008204066100733
2311Олексишин Олексій Андрійович20103760013602080720933
2410Процик Максим Юрійович641011750012000007000730
2511Нагорний Павло Володимирович001015702140010166001228
2611Трухан Діана Андріївна000000000000000000000

Junior

1 тур2 тур3 тур4 турСума
КласПІБ1234S11234S21234S31234S4
110Коваль Вадим Олегович5020767001377602076672666
29Гладков Юрій В’ячеславович6020857011346701777672765
39Лазуренко Ілля Олександрович6000677001477001476672660
410Цисін Михайло Володимирович7000757001270601377772860
59Хасiн Марк6000677001470401177772859
610Купріянов Михайло Олександрович170080700777001477672756
710Луценко Костянтин Олександрович7000703701077101570672052
89Романус Ярослав Ігорович700072001370601377062043
910Кущ Тимофій Павлович600066400107000770661942
108Золотарьов Климентiй Дмитрович300030700770701477301741
1110Нижник Борис40105070183000357672541
1210Петрусенко Влада Віталіївна70007070070170850761840
1310Обертас Андрій Сергійович301047700147700147000739
1410Рожков Олексій Костянтинович300036730167060131060739
158Наумець Захар Ігорович600060000050601177702138
1610Білик Олеся Олександрівна00000070182600870661935
1710Бєлов Володимир Андрійович201037400114000470641735
1810Кісленко Олена Сергіївна60107060067000770401131
198Волобуєв Данило Михайлович02002700077000770701430
209Баклан Аліса Володимирівна00000220047000770461728
2110Голембовський Олесь Ігорович10001060060060650641528
2210Москальков Антон Антонович10001070070000070672028
239Руденко Дмитро Вадимович00101703010206087000726
2410Шашков Владислав Костянтинович10001700070000070651826
258Колодач Яна Григорівна00000050050000070601318
269Саган Володимир Володимирович00000000000600670051218
279Жур Ольга Леонідівна0000070007001017010816
2810Дулгер Лія Ігорівна7000770007000001000115
2910Олексієнко Микита Костянтинович0000070007000007010815
308Баклан Маргарита Володимирівна0000070007000005010613
319Пасічник Михайло Ростиславович00000000000000070141212
329Цепілова Олександра Дмитрівна000000000000000700077
339Забарянська Iрина Сергіївна000000000000000000000
348Манвелян Михайло Борисович000000000000000000000

Результати та критерії 4 туру відбору на ММО

Результати

Критерії

IMO

1 тур2 тур3 тур4 турСума
КласПІБ1234S11234S21234S31234S4
111Нго Нгок Тхай Шон777728777728777728777728112
211Коваль Ілля Андрійович67702056722076772777702188
311Сарапін Роман Вікторович67702077732470772167702085
411Ніколаєв  Арсеній Дмитрович77301777722375421876702078
59Юдін Федір Михайлович67401777722370071476702074
611Іванчик Георгій Павлович77401874001177201676772772
711Гарбузова Аліна Вікторівна67401777702176001376702071
811Вєпрік Микита Ігорович67201577001470701477722366
911Кондратенко Олег Олегович7750197770217000777301764
1010Фединяк Володимир Романович67101470701476072077201664
119Масалітін Олексій Юрійович7700147770217000777501961
1210Войтович Олександр Васильович77001457001270071476702060
1310Горох Катерина Євгеніївна6740174702137660190070756
1411Бондаренко Михайло Романович5730157770211000176401754
1510Руденко Анастасія Вячеславівна4700117070147407180720952
1611Картишев Єгор Сергійович6710140702970401176201549
1710Нечипорук Карина Ігорівна6600127700141000166701946
1811Черемшинський Сергій Олександрович700077600132050756701845
1910Слободянюк Денис Олександрович600067770210040467001344
2011Колупаєв Олексій Вікторович6600120700770301070301039
219Штанденко Михайло Сергійович6710143700101000166001237
2211Крупчицький Олексій Денисович37201253008204066100733
2311Олексишин Олексій Андрійович20103760013602080720933
2410Процик Максим Юрійович641011750012000007000730
2511Нагорний Павло Володимирович001015702140010166001228
2611Трухан Діана Андріївна000000000000000000000

Junior

1 тур2 тур3 тур4 турСума
КласПІБ1234S11234S21234S31234S4
110Коваль Вадим Олегович5020767001377602076672666
29Гладков Юрій В’ячеславович6020857011346701777672765
39Лазуренко Ілля Олександрович6000677001477001476672660
410Цисін Михайло Володимирович7000757001270601377772860
59Хасiн Марк6000677001470401177772859
610Купріянов Михайло Олександрович170080700777001477672756
710Луценко Костянтин Олександрович7000703701077101570672052
89Романус Ярослав Ігорович700072001370601377062043
910Кущ Тимофій Павлович600066400107000770661942
108Золотарьов Климентiй Дмитрович300030700770701477301741
1110Нижник Борис40105070183000357672541
1210Петрусенко Влада Віталіївна70007070070170850761840
1310Обертас Андрій Сергійович301047700147700147000739
1410Рожков Олексій Костянтинович300036730167060131060739
158Наумець Захар Ігорович600060000050601177702138
1610Білик Олеся Олександрівна00000070182600870661935
1710Бєлов Володимир Андрійович201037400111000170641732
1810Кісленко Олена Сергіївна60107060067000770401131
198Волобуєв Данило Михайлович02002700077000770701430
209Баклан Аліса Володимирівна00000220047000770461728
2110Голембовський Олесь Ігорович10001060060060650641528
2210Москальков Антон Антонович10001070070000070672028
239Руденко Дмитро Вадимович00101703010206087000726
2410Шашков Владислав Костянтинович10001700070000070651826
258Колодач Яна Григорівна00000050050000070601318
269Саган Володимир Володимирович00000000000600670051218
279Жур Ольга Леонідівна0000070007001017010816
2810Дулгер Лія Ігорівна7000770007000001000115
2910Олексієнко Микита Костянтинович0000070007000007010815
308Баклан Маргарита Володимирівна0000070007000005010613
319Пасічник Михайло Ростиславович00000000000000070131111
329Цепілова Олександра Дмитрівна000000000000000700077
339Забарянська Iрина Сергіївна000000000000000000000
348Манвелян Михайло Борисович000000000000000000000

Результати та критерії 3 туру відбору на ММО

Результати

Критерії

IMO

1 тур2 тур3 тур4 турСума
КласПІБ1234S11234S21234S31234S4
111Нго Нгок Тхай Шон777728777728777728084
211Коваль Ілля Андрійович677020567220767727067
311Сарапін Роман Вікторович677020777324707721065
411Ніколаєв  Арсеній Дмитрович773017777223754218058
59Юдін Федір Михайлович674017777223700714054
611Гарбузова Аліна Вікторівна674017777021760013051
710Горох Катерина Євгеніївна674017470213766019049
810Фединяк Володимир Романович671014707014760720048
911Кондратенко Олег Олегович77501977702170007047
1011Іванчик Георгій Павлович774018740011772016045
1111Вєпрік Микита Ігорович672015770014707014043
1210Руденко Анастасія Вячеславівна470011707014740718043
139Масалітін Олексій Юрійович77001477702170007042
1410Войтович Олександр Васильович770014570012700714040
1511Бондаренко Михайло Романович57301577702110001037
1611Картишев Єгор Сергійович67101407029704011034
1710Слободянюк Денис Олександрович6000677702100404031
1811Колупаєв Олексій Вікторович66001207007703010029
1910Нечипорук Карина Ігорівна66001277001410001027
2011Черемшинський Сергій Олександрович7000776001320507027
2111Крупчицький Олексій Денисович3720125300820406026
229Штанденко Михайло Сергійович67101437001010001025
2311Олексишин Олексій Андрійович2010376001360208024
2410Процик Максим Юрійович64101175001200000023
2511Нагорний Павло Володимирович0010157021400101016
2611Трухан Діана Андріївна00000000000000000

Junior

1 тур2 тур3 тур4 турСума
КласПІБ1234S11234S21234S31234S4
110Коваль Вадим Олегович50207670013776020040
29Гладков Юрій В’ячеславович60208570113467017038
39Лазуренко Ілля Олександрович60006770014770014034
410Луценко Костянтин Олександрович70007037010771015032
510Обертас Андрій Сергійович30104770014770014032
610Рожков Олексій Костянтинович30003673016706013032
710Цисін Михайло Володимирович70007570012706013032
89Хасiн Марк60006770014704011031
910Купріянов Михайло Олександрович1700807007770014029
108Золотарьов Климентiй Дмитрович3000307007707014024
1110Кущ Тимофій Павлович6000664001070007023
129Романус Ярослав Ігорович7000720013706013023
1310Петрусенко Влада Віталіївна700070700701708022
1410Кісленко Олена Сергіївна601070600670007020
159Руденко Дмитро Вадимович0010170301020608019
168Наумець Захар Ігорович6000600000506011017
1710Білик Олеся Олександрівна000000701826008016
188Волобуєв Данило Михайлович020027000770007016
1910Нижник Борис401050701830003016
2010Бєлов Володимир Андрійович2010374001110001015
2110Дулгер Лія Ігорівна700077000700000014
2210Голембовський Олесь Ігорович100010600600606013
239Баклан Аліса Володимирівна000002200470007011
249Жур Ольга Леонідівна00000700070010108
2510Москальков Антон Антонович10001070070000008
2610Шашков Владислав Костянтинович10001700070000008
278Баклан Маргарита Володимирівна00000700070000007
2810Олексієнко Микита Костянтинович00000700070000007
299Саган Володимир Володимирович00000000000600606
308Колодач Яна Григорівна00000050050000005
319Забарянська Iрина Сергіївна00000000000000000
328Манвелян Михайло Борисович00000000000000000
339Пасічник Михайло Ростиславович00000000000000000
349Цепілова Олександра Дмитрівна00000000000000000