Архіви категорій: Міжнародні олімпіади та турніри

Результати та критерії 3 туру відбору на ММО

Результати

Критерії

IMO

1 тур2 тур3 тур4 турСума
КласПІБ1234S11234S21234S31234S4
111Нго Нгок Тхай Шон777728777728777728084
211Коваль Ілля Андрійович677020567220767727067
311Сарапін Роман Вікторович677020777324707721065
411Ніколаєв  Арсеній Дмитрович773017777223754218058
59Юдін Федір Михайлович674017777223700714054
611Гарбузова Аліна Вікторівна674017777021760013051
710Горох Катерина Євгеніївна674017470213766019049
810Фединяк Володимир Романович671014707014760720048
911Кондратенко Олег Олегович77501977702170007047
1011Іванчик Георгій Павлович774018740011772016045
1111Вєпрік Микита Ігорович672015770014707014043
1210Руденко Анастасія Вячеславівна470011707014740718043
139Масалітін Олексій Юрійович77001477702170007042
1410Войтович Олександр Васильович770014570012700714040
1511Бондаренко Михайло Романович57301577702110001037
1611Картишев Єгор Сергійович67101407029704011034
1710Слободянюк Денис Олександрович6000677702100404031
1811Колупаєв Олексій Вікторович66001207007703010029
1910Нечипорук Карина Ігорівна66001277001410001027
2011Черемшинський Сергій Олександрович7000776001320507027
2111Крупчицький Олексій Денисович3720125300820406026
229Штанденко Михайло Сергійович67101437001010001025
2311Олексишин Олексій Андрійович2010376001360208024
2410Процик Максим Юрійович64101175001200000023
2511Нагорний Павло Володимирович0010157021400101016
2611Трухан Діана Андріївна00000000000000000

Junior

1 тур2 тур3 тур4 турСума
КласПІБ1234S11234S21234S31234S4
110Коваль Вадим Олегович50207670013776020040
29Гладков Юрій В’ячеславович60208570113467017038
39Лазуренко Ілля Олександрович60006770014770014034
410Луценко Костянтин Олександрович70007037010771015032
510Обертас Андрій Сергійович30104770014770014032
610Рожков Олексій Костянтинович30003673016706013032
710Цисін Михайло Володимирович70007570012706013032
89Хасiн Марк60006770014704011031
910Купріянов Михайло Олександрович1700807007770014029
108Золотарьов Климентiй Дмитрович3000307007707014024
1110Кущ Тимофій Павлович6000664001070007023
129Романус Ярослав Ігорович7000720013706013023
1310Петрусенко Влада Віталіївна700070700701708022
1410Кісленко Олена Сергіївна601070600670007020
159Руденко Дмитро Вадимович0010170301020608019
168Наумець Захар Ігорович6000600000506011017
1710Білик Олеся Олександрівна000000701826008016
188Волобуєв Данило Михайлович020027000770007016
1910Нижник Борис401050701830003016
2010Бєлов Володимир Андрійович2010374001110001015
2110Дулгер Лія Ігорівна700077000700000014
2210Голембовський Олесь Ігорович100010600600606013
239Баклан Аліса Володимирівна000002200470007011
249Жур Ольга Леонідівна00000700070010108
2510Москальков Антон Антонович10001070070000008
2610Шашков Владислав Костянтинович10001700070000008
278Баклан Маргарита Володимирівна00000700070000007
2810Олексієнко Микита Костянтинович00000700070000007
299Саган Володимир Володимирович00000000000600606
308Колодач Яна Григорівна00000050050000005
319Забарянська Iрина Сергіївна00000000000000000
328Манвелян Михайло Борисович00000000000000000
339Пасічник Михайло Ростиславович00000000000000000
349Цепілова Олександра Дмитрівна00000000000000000

Підсумки реєстрації відбору на ММО

Завершення реєстрації

Реєстрація завершилася. Поки що зареєстровані 68 учасників, серед яких 43 призери IV етапу Всеукраїнських олімпіад різних років та 25 таких, що не є такими. Читати далі

Реєстрація на відбір на Міжнародні математичні олімпіади

Триватиме до 14.00 неділі 15 жовтня 2017 року

Читати далі

Відбір школярів на Міжнародні математичні олімпіади 

22 жовтня (неділя) – 28 жовтня (субота)
Інститут післядипломної освіти
КНУ ім. Тараса Шевченка
вул.. Васильківська, 36

Загальні міркування

Відбір на Міжнародні математичні олімпіади буде проходити у двох вікових групах – у старшу групу «ММО» та молодшу групу «Junior». Читати далі