Архіви категорій: Міжнародна олімпіада

Фільтри

ІМО-2016: світлини

Програма ІМО-2015

Офіційна програма ІМО

( http://www.imo2015.org/program.php?lang=en )



Date Leaders Deputy leaders Contestants
Fri. 3 July 2015 Early arrivals*
Sat. 4 July 2015 Arrival day
IMO AB meeting
Sun. 5 July 2015 Jury meeting
Mon. 6 July 2015 Jury meeting
Tue. 7 July 2015 Jury meeting
Wed. 8 July 2015 Jury meeting Arrival day
Thu. 9 July 2015 Opening ceremony
Fri. 10 July 2015 Q&A session
Excursion
Excursion First day of contest
Sat. 11 July 2015 Q&A session Move for Coordination Second day of contest**
Sun. 12 July 2015 Coordination Excursion
Mon. 13 July 2015 Coordination Excursion
Tue. 14 July 2015 Coordination
Excursion
Final jury meeting
IMO Lecture
Wed. 15 July 2015 Closing ceremony
Farewell banquet
Thu. 16 July 2015 Departure day

Читати далі

Про проблеми з поїздкою на ІМО-2015 та плани на найближчу осінь

Про проблеми з поїздкою на ІМО

У жовтні 2014 року були відібрані 11 учнів 9-11 класів, яких ми протягом навчального року готували до участі від України на Міжнародній математичній олімпіаді (ІМО). Безумовно основна підготовка відбувалася за їхнім місцем навчання з їх вчителями та тренерами. У доповнення до цього ми провели низку заходів для усієї цієї групи в цілому. Це й збори в Києві із запрошеними лекторами, а також участь в Румунському мастерзі та Європейській олімпіаді серед дівчат.



Читати далі

Регламент роботи резерву

З 10 по 25 червня на базі УФМЛ буде тривати підготовка юних математиків, які мріють наступних років стати переможцями Всеукраїнської олімпіади з математики, або навіть кандидатами на участь від команди України на міжнародну олімпіаду. Наводимо список учасників зборів.



Читати далі