Архіви категорій: IV етап Всеукраїнської олімпіади

LVIII Всеукраїнська олімпіада з математики: світлини журі під час роботи

Читати далі

Перші підсумки ІV етапу Всеукраїнської олімпіади з математики

Перші враження

Найбільше вразило на цій олімпіаді звичайно погода та організація певних заходів олімпіади – місце проведення турів та перевірки, подарунки дітям переможцям і, звичайно, організація закриття. Але то все дрібниці, олімпіада пройшла, переможці визначені, спілкування юних математиків відбулося.

Читати далі

Остаточні результати LVIII Всеукраїнської олімпіади з математики

Завершилась 58 Всеукраїнська олімпіада з математики. З результатами можно ознайомитись нижче:

8 клас

№ з/п ПІБ Область Всього балів Диплом
1 Золотарьов Климентій Дмитрович Харківська 61 I
2 Шкірко Ілля Юзефович Харківська 60 I
3 Наумець Захар Ігорович м. Київ 58 I
4 Ковригін Андрій Ігорович м. Київ 56 II
5 Ву Нам Лап Динь Харківська 55 II
6 Пилаєв Ігор Ігорович Харківська 51 II
7 Татарінова Юлія Максимівна Харківська 48 II
8 Уразовський Артем Владиславович Харківська 48 II
9 Сдобнов Артем Дмитрович Харківська 48 II
10 Шевченко Іван Валерійович м. Київ 48 II
11 Власенко Андрій Андрійович Одеська 47 III
12 Дідур Володимир Сергійович м. Київ 45 III
13 Денисков Святослав Ігорович Харківська 42 III
14 Спиридонов Іван Андрійович Дніпропетровська 41 III
15 Лушней Святослав Ярославович Львівська 34 III
16 Сусол Кароліна Андріївна Закарпатська 33 III
17 Харін Микита Сергійович Донецька 33 III
18 Забільський Даніїл Вікторович Донецька 32 III
19 Наливайко Ілля Ігорович Хмельницька 27 III
20 Гашпан Едгар Валентинович Чернівецька 27 III
21 Швець Анастасія Павлівна Львівська 27 III
22 Хоменко Катерина Юріївна Херсонська 27 III
23 Зінченко Софія Сергіївна Черкаська 27 III
24 Погодаєв Дмитро Володимирович Запорізька 26
25 Кізян Анастасія Володимирівна Херсонська 26
26 Чобітько Аліна Ярославівна Одеська 26
27 Третьяков Андрій Олександрович Тернопільська 26
28 Мамонт Юлія Сергіївна Сумська 25
29 Лобанов Данило Олексійович Рівненська 25
30 Зубко Ростислав Миколайович Сумська 25
31 Зікратий  Денис  Сергійович Івано-Франківська 25
32 Ворожбітов Олександр Сергійович Житомирська 24
33 Цілінченко Андрій Олексійович Полтавська 24
34 Стефанишин Аліна Іванівна Сумська 23
35 Матвіїв Анастасія Юріївна Волинська 23
36 Михайлов Валерій Валерійович Луганська 23
37 Шоман Данило Володимирович Чернігівська 23
38 Ковальов Володимир Анатолійович Миколаївська 23
39 Піллей Андрій Субранович Вінницька 22
40 Новіков Дмитро Юрійович Черкаська 19
41 Желізна Дар’я Максимівна Чернігівська 19
42 Форноляк Дарина Миколаївна Київська 16
43 Петренко Ілля Дмитрович Кіровоградська 16
44 Іваніцький Максим Костянтинович Вінницька 15

9 клас

№ з/п ПІБ Область Всього балів Диплом
1 Масалітін Олексій Юрійович Харківська 70 I
2 Сахнюк Устин Андрійович Харківська 67 I
3 Лазуренко Ілля Олександрович Харківська 66 I
4 Романус Ярослав Ігорович Львівська 65 II
5 Гладков Юрій В’ячеславович Харківська 64 II
6 Хасін Марко Ігорович м. Київ 58 II
7 Заєць Микола Миколайович Дніпропетровська 57 II
8 Солоджук Гліб Ігорович Львівська 55 II
9 Штанденко Михайло Сергійович м. Київ 53 II
10 Мицик Сергій Вадимович УФМЛ 49 III
11 Вахітов Антон Володимирович м. Київ 49 III
12 Попов Олександр Вікторович Сумська 49 III
13 Жур Ольга Леонідівна УФМЛ 44 III
14 Заводник Владислав Олександрович УФМЛ 44 III
15 Ігнатенко Олексій Віталійович УФМЛ 44 III
16 Чудик Михайло  Михайлович Івано-Франківська 43 III
17 Коваль Назарій Ігорович Черкаська 42 III
18 Костенко Роман Тарасович Дніпропетровська 41 III
19 Бараннік Ольга Русланівна Черкаська 41 III
20 Перекопський Михайло Андрійович Дніпропетровська 41 III
21 Загородній Андрій Юрійович УФМЛ 38 III
22 Васін Богдан Сергійович УФМЛ 38 III
23 Лавров Богдан Дмитрович Запорізька 38 III
24 Онацький Микита Віталійович Миколаївська 36
25 Фірман Дмитро Богданович Тернопільська 36
26 Нестерук Назар Ігорович Вінницька 36
27 Апальков Нікіта Вікторович Одеська 36
28 Юрійчук Ярослав Іванович Чернівецька 35
29 Саган Володимир Володимирович Донецька 35
30 Мацицький Артем Олександрович Полтавська 35
31 Цепілова Олександра Дмитрівна Чернівецька 34
32 Зайченко Михайло Олександрович Запорізька 33
33 Проценко Владислав Ігорович Чернівецька 32
34 Чарнюк Максим Валерійович Київська 32
35 Майор Сергій Віталійович Закарпатська 31
36 Скорик Данило Едуардович Херсонська 31
37 Нємкевич Дар’я Олегівна Чернігівська 29
38 Середюк Валентин Васильович Хмельницька 28
39 Падалюк Анастасія Миколаївна Волинська 27
40 Сапіжак Марта Іванівна Івано-Франківська 25
41 Власенко Вікторія  Вадимівна Житомирська 24
42 Казаков Владислав Володимирович Кіровоградська 23
43 Заяць Антон Сергійович Луганська 22
44 Лугінін Богдан Андрійович Волинська 21
45 Будзіло Ростислав Вікторович Рівненська 18
46 Шпір Марія Вадимівна Одеська 16

10 клас

№ з/п ПІБ Область Всього балів Диплом
1 Коваль Вадим Олегович УФМЛ 67 I
2 Купріянов Михайло Олександрович Харківська 67 I
3 Войтович Олександр Васильович Харківська 66 I
4 Голембовський Олесь Ігорович Закарпатська 65 II
5 Луценко Костянтин Олександрович УФМЛ 62 II
6 Рожков Олексій Костянтинович Харківська 61 II
7 Петрусенко Влада Віталіївна м. Київ 59 II
8 Слободянюк Денис Олександрович Харківська 56 II
9 Процик Максим Юрійович Львівська 56 II
10 Цисін Михайло Володимирович м. Київ 55 III
11 Широян  Роберт Арменович Дніпропетровська 54 III
12 Осташев  Данііл Олександрович Харківська 49 III
13 Бурцевич Владислав Михайлович Херсонська 45 III
14 Папашев Олег Костянтинович Запорізька 44 III
15 Сафонов Нікіта Олександрович Дніпропетровська 43 III
16 Воротов Дмитро Вадимович Одеська 42 III
17 Івашко Макар Андрійович Запорізька 42 III
18 Обертас Андрій Сергійович Волинська 41 III
19 Бочок Владислав Володимирович Закарпатська 41 III
20 Носков Михайло Сергійович Донецька 39 III
21 Сірко Денис Сергійович Запорізька 38
22 Тичковський Олексій Русланович УФМЛ 37
23 Прощенко Вадим Сергійович Сумська 36
24 Лаврентюк Назар Юрійович Вінницька 36
25 Дулгер Лія Ігорівна Львівська 36
26 Войтович  Степан Олегович Івано-Франківська 35
27 Горошкевич Сергій Сергійович, Чернівецька 34
28 Тринога Мирослав Тарасович Івано-Франківська 31
29 Галиш Антон Володимирович Хмельницька 29
30 Філонов Данило В’ячеславович Рівненська 27
31 Крахмілець Богдан Русланович Полтавська 27
32 Чебатуров Матвій Олександрович Одеська 26
33 Василевський Нікіта Олександрович Херсонська 24
34 Клименко Анна Олександрівна Чернігівська 24
35 Іванюк Роман Олегович Хмельницька 23
36 Бакум Володимир Валерійович Черкаська 23
37 Тригуб Артем Павлович Київська 20
38 Калугін Михайло Олександрович Миколаївська 19
39 Первій Михайло Віталійович Житомирська 16
40 Данчук Галина Дмитрівна Тернопільська 15
41 Голубенко Єлизавета Юріївна Кіровоградська 15

11 клас

№ з/п ПІБ Область Всього балів Диплом
1 Нго Нгок Тхай Шон Харківська 65 I
2 Сарапін Роман Вікторович Харківська 65 I
3 Юдін Федір Михайлович м. Київ 65 I
4 Ніколаєв Арсеній Дмитрович м. Київ 61 II
5 Бондаренко Михайло Романович м. Київ 58 II
6 Гарбузова Аліна Вікторівна Харківська 58 II
7 Коваль Ілля Андрійович Харківська 58 II
8 Кондратенко Олег Олегович УФМЛ 58 II
9 Колупаєв Олексій Вікторович Харківська 57 III
10 Крупчицький Олексій Денисович Харківська 57 III
11 Олексишин Олексій Андрійович Чернівецька 57 III
12 Фединяк Володимир Романович Львівська 56 III
13 Іванчик Георгій Павлович м. Київ 55 III
14 Вєпрік Микита Ігорович Харківська 54 III
15 Кравцов Артур Андрійович Харківська 52 III
16 Барго Марко Ігорович Вінницька 47 III
17 Міхалакі В’ячеслав Валерійович Вінницька 47 III
18 Генералов Микола Віталійович Полтавська 46 III
19 Нагорний Павло Володимирович Чернігівська 46 III
20 Банах Дем’ян Тарасович Львівська 44 III
21 Горох Катерина Євгеніївна м. Київ 44 III
22 Папка Віталій Олегович Львівська 43
23 Мельничук Владислав Сергійович Вінницька 40
24 Шишов Дмитро Андрійович Дніпропетровська 40
25 Івашин Дарій Юрійович Луганська 39
26 Веремчук Микола Едуардович Чернівецька 38
27 Тєлєтов  Дмитро Олександрович Сумська 37
28 Колесник Вадим Дмитрович Одеська 33
29 Супрун Юлія Олександрівна Сумська 32
30 Котельникова Валерія  Геннадіївна Житомирська 31
31 Тур Дмитро Юрійович Херсонська 31
32 Касимов Артур Русланович Луганська 27
33 Павленко Андрій Вікторович Черкаська 27
34 Кузьмін Станіслав Олександрович Одеська 24
35 Філіпчук Ольга Сергіївна Волинська 24
36 Сьомак Володимир Володимирович Рівненська 23
37 Барнич Віталій Олегович Івано-Франківська 19
38 Добрянський Богдан Ігорович Кіровоградська 18
39 Легкий  Дмитро Вячеславович Хмельницька 18
40 Савіцкас Олег Сергійович Миколаївська 18
41 Об’єдкова Діана Дмитрівна Чернігівська 17
42 Ященко Марія Олексіївна Київська 16

Читати далі

Попередні результати Всеукраїнської олімпіади

8 клас

ПІБ Шифр І тур ІІ тур Всього балів
Задача 0 Задача 1 Задача 2 Задача 3 Задача 4 Сума Задача 0 Задача 5 Задача 6 Задача 7 Задача 8 Сума
Золотарьов Климентій Дмитрович 0822 7 7 6 6 0 26 7 7 7 7 7 35 61
Шкірко Ілля Юзефович 0831 7 7 6 6 0 26 7 7 7 7 6 34 60
Наумець Захар Ігорович 0811 7 7 5 7 0 26 7 7 6 5 7 32 58
Ву Нам Лап Динь 0839 7 7 7 6 0 27 7 7 7 7 0 28 55
Ковригін Андрій Ігорович 0827 7 7 5 7 0 26 7 7 7 7 0 28 54
Пилаєв Ігор Ігорович 0803 7 7 7 2 0 23 7 7 7 7 0 28 51
Татарінова Юлія Максимівна 0810 7 6 5 4 0 22 7 7 7 5 0 26 48
Шевченко Іван Валерійович 0846 7 7 7 0 0 21 7 7 7 6 0 27 48
Уразовський Артем Владиславович 0829 7 7 5 2 0 21 7 7 7 5 0 26 47
Сдобнов Артем Дмитрович 0837 7 7 4 4 0 22 7 7 3 4 4 25 47
Власенко Андрій Андрійович 0838 7 7 2 1 0 17 7 7 0 7 7 28 45
Денисков Святослав Ігорович 0814 7 7 7 0 0 21 7 7 0 7 0 21 42
Спиридонов Іван Андрійович 0818 7 6 3 4 0 20 7 7 0 7 0 21 41
Дідур Володимир Сергійович 0844 7 7 3 0 0 17 7 7 2 7 0 23 40
Сусол Кароліна Андріївна 0808 7 7 4 0 0 18 7 5 0 2 0 14 32
Лушней Святослав Ярославович 0817 7 2 6 5 0 20 7 5 0 0 0 12 32
Забільський Даніїл Вікторович 0823 7 7 3 0 0 17 7 6 2 0 0 15 32
Харін Микита Сергійович 0835 7 7 2 0 0 16 7 7 2 0 0 16 32
Наливайко Ілля Ігорович 0805 7 4 0 0 0 11 7 7 0 2 0 16 27
Гашпан Едгар Валентинович 0819 7 6 2 0 0 15 7 5 0 0 0 12 27
Швець Анастасія Павлівна 0840 7 7 3 0 0 17 7 3 0 0 0 10 27
Хоменко Катерина Юріївна 0842 7 2 2 0 0 11 7 7 2 0 0 16 27
Зінченко Софія Сергіївна 0848 7 5 2 0 0 14 7 6 0 0 0 13 27
Погодаєв Дмитро Володимирович 0816 7 2 2 1 0 12 7 6 0 1 0 14 26
Кізян Анастасія Володимирівна 0825 7 2 2 0 0 11 7 6 0 2 0 15 26
Чобітько Аліна Ярославівна 0828 7 2 4 0 0 13 7 5 0 1 0 13 26
Мамонт Юлія Сергіївна 0815 7 0 2 0 0 9 7 7 2 0 0 16 25
Лобанов Данило Олексійович 0820 7 2 2 0 0 11 7 6 1 0 0 14 25
Зубко Ростислав Миколайович 0826 7 4 2 0 0 13 7 5 0 0 0 12 25
Третьяков Андрій Олександрович 0830 7 4 2 0 0 13 7 1 1 3 0 12 25
Зікратий  Денис  Сергійович 0845 7 2 2 0 0 11 7 7 0 0 0 14 25
Ворожбітов Олександр Сергійович 0824 7 1 2 0 0 10 7 7 0 0 0 14 24
Цілінченко Андрій Олексійович 0847 7 7 2 0 0 16 7 1 0 0 0 8 24
Стефанишин Аліна Іванівна 0804 7 0 2 0 0 9 7 7 0 0 0 14 23
Матвіїв Анастасія Юріївна 0807 7 0 2 0 0 9 7 7 0 0 0 14 23
Михайлов Валерій Валерійович 0809 7 0 2 0 0 9 7 7 0 0 0 14 23
Шоман Данило Володимирович 0812 7 0 2 0 0 9 7 7 0 0 0 14 23
Ковальов Володимир Анатолійович 0850 7 2 0 0 0 9 7 7 0 0 0 14 23
Піллей Андрій Субранович 0836 7 0 2 0 0 9 7 6 0 0 0 13 22
Новіков Дмитро Юрійович 0802 7 2 2 0 0 11 7 1 0 0 0 8 19
Желізна Дар’я Максимівна 0849 7 0 2 0 0 9 7 3 0 0 0 10 19
Форноляк Дарина Миколаївна 0801 7 0 2 0 0 9 7 0 0 0 0 7 16
Петренко Ілля Дмитрович 0841 7 0 2 0 0 9 7 0 0 0 0 7 16
Іваніцький Максим Костянтинович 0806 7 0 0 0 0 7 7 1 0 0 0 8 15

9 клас

Шифр І тур ІІ тур Всього балів
Задача 0 Задача 1 Задача 2 Задача 3 Задача 4 Сума Задача 0 Задача 5 Задача 6 Задача 7 Задача 8 Сума
Масалітін Олексій Юрійович 926 7 6 7 7 7 34 7 7 7 7 7 35 69
Сахнюк Устин Андрійович 937 7 7 7 7 5 33 7 7 7 7 6 34 67
Лазуренко Ілля Олександрович 946 7 7 7 7 7 35 7 7 7 7 3 31 66
Романус Ярослав Ігорович 943 7 7 7 7 7 35 7 7 7 7 2 30 65
Гладков Юрій В’ячеславович 909 7 7 7 7 6 34 7 7 7 7 2 30 64
Заєць Микола Миколайович 914 7 7 7 7 0 28 7 7 7 7 1 29 57
Солоджук Гліб Ігорович 906 7 7 7 7 0 28 7 6 7 7 0 27 55
Штанденко Михайло Сергійович 935 7 7 7 7 5 33 7 7 6 0 0 20 53
Хасін Марко Ігорович 910 7 2 7 7 7 30 7 6 6 0 3 22 52
Мицик Сергій Вадимович 907 7 7 7 7 0 28 7 4 7 0 3 21 49
Вахітов Антон Володимирович 917 7 7 4 7 6 31 7 0 7 0 3 17 48
Попов Олександр Вікторович 924 7 0 7 3 3 20 7 7 7 0 3 24 44
Жур Ольга Леонідівна 927 7 7 7 2 0 23 7 7 7 0 0 21 44
Ігнатенко Олексій Віталійович 945 7 7 6 7 0 27 7 0 7 0 3 17 44
Чудик Михайло  Михайлович 922 7 7 7 0 0 21 7 7 6 2 0 22 43
Костенко Роман Тарасович 919 7 6 7 0 0 20 7 7 7 0 0 21 41
Заводник Владислав Олександрович 933 7 7 7 0 2 23 7 4 7 0 0 18 41
Перекопський Михайло Андрійович 939 7 7 7 0 7 28 7 6 0 0 0 13 41
Коваль Назарій Ігорович 941 7 2 7 7 0 23 7 1 7 2 0 17 40
Бараннік Ольга Русланівна 921 7 5 7 0 0 19 7 4 7 0 2 20 39
Загородній Андрій Юрійович 901 7 2 4 0 2 15 7 7 7 0 0 21 36
Онацький Микита Віталійович 911 7 2 7 0 0 16 7 6 7 0 0 20 36
Фірман Дмитро Богданович 920 7 2 7 0 0 16 7 7 6 0 0 20 36
Нестерук Назар Ігорович 932 7 2 4 0 0 13 7 7 7 2 0 23 36
Саган Володимир Володимирович 916 7 0 7 0 0 14 7 7 7 0 0 21 35
Васін Богдан Сергійович 923 7 7 7 0 0 21 7 4 0 0 3 14 35
Мацицький Артем Олександрович 938 7 0 7 0 0 14 7 7 7 0 0 21 35
Апальков Нікіта Вікторович 940 7 2 7 0 0 16 7 6 6 0 0 19 35
Юрійчук Ярослав Іванович 904 7 2 5 0 0 14 7 7 6 0 0 20 34
Лавров Богдан Дмитрович 934 7 2 1 0 2 12 7 6 7 2 0 22 34
Проценко Владислав Ігорович 915 7 2 6 0 0 15 7 4 6 0 0 17 32
Чарнюк Максим Валерійович 928 7 4 7 0 0 18 7 0 7 0 0 14 32
Зайченко Михайло Олександрович 929 7 5 6 0 0 18 7 4 3 0 0 14 32
Майор Сергій Віталійович 912 7 0 0 3 0 10 7 7 7 0 0 21 31
Скорик Данило Едуардович 930 7 2 2 0 0 11 7 6 7 0 0 20 31
Цепілова Олександра Дмитрівна 931 7 5 3 0 0 15 7 6 2 0 0 15 30
Нємкевич Дар’я Олегівна 908 7 2 2 0 0 11 7 4 7 0 0 18 29
Середюк Валентин Васильович 942 7 2 5 0 0 14 7 0 7 0 0 14 28
Падалюк Анастасія Миколаївна 902 7 0 7 0 0 14 7 6 0 0 0 13 27
Сапіжак Марта Іванівна 936 7 7 0 0 0 14 7 4 0 0 0 11 25
Казаков Владислав Володимирович 913 7 0 3 0 0 10 7 6 0 0 0 13 23
Заяць Антон Сергійович 903 7 0 1 0 0 8 7 0 7 0 0 14 22
Лугінін Богдан Андрійович 944 7 0 0 0 0 7 7 0 7 0 0 14 21
Власенко Вікторія  Вадимівна 905 7 0 0 0 0 7 7 4 1 0 0 12 19
Будзіло Ростислав Вікторович 918 7 0 0 0 0 7 7 4 0 0 0 11 18
Шпір Марія Вадимівна 925 7 2 0 0 0 9 7 0 0 0 0 7 16

10 клас

ПІБ учасника Шифр І тур ІІ Тур Всього балів
Задача 0 Задача 1 Задача 2 Задача 3 Задача 4 Сума Задача 0 Задача 5 Задача 6 Задача 7 Задача 8 Сума
Купріянов Михайло Олександрович 1032 7 7 7 4 7 32 7 7 7 7 7 35 67
Войтович Олександр Васильович 1022 7 7 7 3 7 31 7 7 7 7 7 35 66
Коваль Вадим Олегович 1004 7 7 7 5 7 33 7 6 5 7 5 30 63
Голембовський Олесь Ігорович 1011 7 7 7 7 7 35 7 7 7 7 0 28 63
Луценко Костянтин Олександрович 1038 7 7 7 7 1 29 7 7 7 7 5 33 62
Рожков Олексій Костянтинович 1030 7 7 7 7 0 28 7 7 7 7 5 33 61
Петрусенко Влада Віталіївна 1010 7 2 7 7 1 24 7 6 7 7 7 34 58
Слободянюк Денис Олександрович 1008 7 7 7 7 7 35 7 7 7 0 0 21 56
Процик Максим Юрійович 1031 7 7 7 3 4 28 7 7 7 7 0 28 56
Цисін Михайло Володимирович 1034 7 7 7 6 0 27 7 5 7 4 5 28 55
Широян  Роберт Арменович 1033 7 7 7 6 2 29 7 7 5 3 0 22 51
Осташев  Данііл Олександрович 1001 7 7 7 3 0 24 7 7 7 3 0 24 48
Бурцевич Владислав Михайлович 1006 7 7 0 7 2 23 7 7 7 1 0 22 45
Папашев Олег Костянтинович 1002 7 7 6 0 0 20 7 7 7 3 0 24 44
Сафонов Нікіта Олександрович 1012 7 7 0 3 0 17 7 5 7 7 0 26 43
Воротов Дмитро Вадимович 1009 7 7 7 0 0 21 7 7 7 0 0 21 42
Івашко Макар Андрійович 1027 7 7 6 3 0 23 7 5 0 6 0 18 41
Обертас Андрій Сергійович 1003 7 2 7 0 0 16 7 3 7 7 0 24 40
Носков Михайло Сергійович 1018 7 7 7 0 0 21 7 6 0 0 5 18 39
Сірко Денис Сергійович 1041 7 6 1 2 2 18 7 5 7 1 0 20 38
Прощенко Вадим Сергійович 1013 7 7 6 0 2 22 7 7 0 0 0 14 36
Лаврентюк Назар Юрійович 1015 7 7 0 6 0 20 7 2 7 0 0 16 36
Тичковський Олексій Русланович 1019 7 6 7 0 0 20 7 2 7 0 0 16 36
Дулгер Лія Ігорівна 1020 7 7 1 0 2 17 7 5 0 7 0 19 36
Войтович  Степан Олегович 1007 7 7 0 0 0 14 7 7 7 0 0 21 35
Горошкевич Сергій Сергійович, 1014 7 7 5 1 0 20 7 7 0 0 0 14 34
Бочок Владислав Володимирович 1028 7 7 0 0 2 16 7 1 7 3 0 18 34
Тринога Мирослав Тарасович 1040 7 6 0 7 0 20 7 4 0 0 0 11 31
Галиш Антон Володимирович 1005 7 5 0 0 0 12 7 1 7 2 0 17 29
Філонов Данило В’ячеславович 1023 7 7 6 0 0 20 7 0 0 0 0 7 27
Крахмілець Богдан Русланович 1024 7 2 0 0 2 11 7 6 0 3 0 16 27
Чебатуров Матвій Олександрович 1035 7 0 1 0 2 10 7 2 7 0 0 16 26
Василевський Нікіта Олександрович 1017 7 7 0 3 0 17 7 0 0 0 0 7 24
Клименко Анна Олександрівна 1025 7 1 1 0 0 9 7 1 7 0 0 15 24
Іванюк Роман Олегович 1036 7 7 0 0 0 14 7 2 0 0 0 9 23
Бакум Володимир Валерійович 1039 7 0 6 0 0 13 7 3 0 0 0 10 23
Тригуб Артем Павлович 1037 7 6 0 0 0 13 7 0 0 0 0 7 20
Калугін Михайло Олександрович 1016 7 0 1 0 0 8 7 4 0 0 0 11 19
Первій Михайло Віталійович 1021 7 0 0 0 0 7 7 2 0 0 0 9 16
Данчук Галина Дмитрівна 1026 7 1 0 0 0 8 7 0 0 0 0 7 15
Голубенко Єлизавета Юріївна 1029 7 0 1 0 0 8 7 0 0 0 0 7 15

11 клас

ПІБ учасника Шифр І тур ІI тур Всього балів
Задача 0 Задача 1 Задача 2 Задача 3 Задача 4 Сума Задача 0 Задача 5 Задача 6 Задача 7 Задача 8 Сума
Нго Нгок Тхай Шон 1108 7 7 7 7 2 30 7 7 7 7 7 35 65
Сарапін Роман Вікторович 1148 7 7 7 7 2 30 7 7 7 7 7 35 65
Юдін Федір Михайлович 1139 7 7 7 7 2 30 7 6 7 7 7 34 64
Ніколаєв Арсеній Дмитрович 1132 7 7 7 7 5 33 7 7 7 7 0 28 61
Гарбузова Аліна Вікторівна 1109 7 7 7 7 2 30 7 7 7 7 0 28 58
Коваль Ілля Андрійович 1120 7 7 7 7 2 30 7 7 7 7 0 28 58
Колупаєв Олексій Вікторович 1121 7 6 7 7 2 29 7 7 7 7 0 28 57
Крупчицький Олексій Денисович 1123 7 7 7 7 1 29 7 7 7 7 0 28 57
Бондаренко Михайло Романович 1136 7 5 7 7 2 28 7 7 7 7 0 28 56
Іванчик Георгій Павлович 1110 7 7 7 7 0 28 7 6 7 7 0 27 55
Вєпрік Микита Ігорович 1105 7 7 7 6 2 29 7 7 4 7 0 25 54
Фединяк Володимир Романович 1106 7 7 7 3 2 26 7 7 7 7 0 28 54
Кондратенко Олег Олегович 1149 7 7 7 2 2 25 7 7 7 7 0 28 53
Кравцов Артур Андрійович 1141 7 6 7 2 2 24 7 7 7 7 0 28 52
Олексишин Олексій Андрійович 1145 7 7 7 7 2 30 7 7 0 7 0 21 51
Барго Марко Ігорович 1103 7 6 0 4 2 19 7 7 7 7 0 28 47
Міхалакі В’ячеслав Валерійович 1131 7 7 7 2 2 25 7 6 7 2 0 22 47
Нагорний Павло Володимирович 1111 7 5 0 4 2 18 7 7 7 7 0 28 46
Генералов Микола Віталійович 1130 7 7 0 7 2 23 7 2 7 7 0 23 46
Горох Катерина Євгеніївна 1124 7 6 0 1 2 16 7 7 7 7 0 28 44
Банах Дем’ян Тарасович 1135 7 7 7 0 0 21 7 7 7 2 0 23 44
Папка Віталій Олегович 1143 7 7 7 0 0 21 7 7 7 1 0 22 43
Шишов Дмитро Андрійович 1107 7 5 0 7 0 19 7 7 7 0 0 21 40
Мельничук Владислав Сергійович 1138 7 3 0 0 2 12 7 7 7 7 0 28 40
Івашин Дарій Юрійович 1146 7 5 0 3 2 17 7 7 6 2 0 22 39
Веремчук Микола Едуардович 1127 7 7 0 2 2 18 7 6 7 0 0 20 38
Тєлєтов  Дмитро Олександрович 1134 7 7 0 0 2 16 7 7 7 0 0 21 37
Колесник Вадим Дмитрович 1129 7 7 0 0 2 16 7 3 7 0 0 17 33
Супрун Юлія Олександрівна 1144 7 3 0 0 2 12 7 6 7 0 0 20 32
Котельникова Валерія  Геннадіївна 1125 7 7 0 0 0 14 7 3 7 0 0 17 31
Тур Дмитро Юрійович 1126 7 6 0 3 0 16 7 1 7 0 0 15 31
Касимов Артур Русланович 1101 7 2 7 0 0 16 7 4 0 0 0 11 27
Кузьмін Станіслав Олександрович 1102 7 1 7 0 0 15 7 1 0 1 0 9 24
Філіпчук Ольга Сергіївна 1142 7 1 0 0 2 10 7 1 6 0 0 14 24
Сьомак Володимир Володимирович 1133 7 7 0 0 0 14 7 2 0 0 0 9 23
Павленко Андрій Вікторович 1122 7 0 0 0 0 7 7 7 0 0 0 14 21
Барнич Віталій Олегович 1137 7 2 0 0 2 11 7 1 0 0 0 8 19
Легкий  Дмитро Вячеславович 1104 7 2 0 0 0 9 7 1 1 0 0 9 18
Добрянський Богдан Ігорович 1113 7 0 0 0 2 9 7 1 1 0 0 9 18
Савіцкас Олег Сергійович 1147 7 1 0 0 0 8 7 3 0 0 0 10 18
Об’єдкова Діана Дмитрівна 1140 7 1 0 0 1 9 7 1 0 0 0 8 17
Ященко Марія Олексіївна 1112 7 1 0 0 0 8 7 1 0 0 0 8 16

Читати далі

LVIII Всеукраїнська олімпіада з математики: світлини

Читати далі