Архіви категорій: II етап Всеукраїнської олімпіади

Фільтри

Зміна дат проведення заходів

УВАГА!!!

Пропозиції інших дат 2—3 турів Київського турніру

математичних боїв імені Лесі Рубльової

 

Як нам щойно стало відомо, то переносяться усі районні олімпіади, які були заплановані на 14—15 листопада. При цьому районна олімпіада з інформатики переноситься на 20 грудня, що унеможливлює проведення в цей день вирішального туру математичних боїв. Як варіант виходу з цієї ситуації можу запропонувати такі дати:



 

2 тур – неділя 22 листопада

3 тур – неділя 13 грудня

 

Знову таки наводжу ці дати лише як варіант, який не є ідеальним. Якщо будуть інші варіанти та пропозиції, прошу їх висловлювати. Зрозуміло, що не дуже зручно писати 21 районну олімпіаду, а наступного дня проводити математичний бій, але інші дати не кращі. На неділю 29 листопада запланована всеукраїнська олімпіада з алгебри, і не хотілося б змінювати її для усіх регіонів із-за суто київських проблем. У неділю 6 грудня районна олімпіада з хімії. Якщо ви вбачаєте кращими інші дати, напишіть про свій варіант для обговорення.

 

Вибачте за незручності, але треба шукати вихід разом.

 

 

Завершення турніру математичних боїв та найближчі плани  

Останній день турніру математичних боїв

 

Сьогодні в останній день турніру математичних боїв вперше було проведено змагання «Математичний теніс». Це індивідуальне змагання, в якому в межах коротких раундів змагаються по двоє, переможець, як це зазвичай відбувається в змаганнях з тенісу, продовжує змагатися за перемогу, а той хто програв продовжує боротися за інші місця. Перший досвід показав, як ці змагання зробити більш динамічними та захоплюючими, хоча вже сьогодні усім дітям змагання дуже сподобалися. Тому скоро ми наведемо «бета-версію» правил, за якими буде проведений такий захід наступного разу.



По завершенню переможці були нагороджені дипломами. Дуже приємно, що знову на наші змагання звернули увагу телебачення, по двом каналам – ICTV та «Україна» були показані невеличкі сюжети про наш турнір. Усі бажаючі зможуть знайти посилання в Інтернеті та переглянути ці маленькі, але доволі цікаві сюжети.

Читати далі

Результати районнної олімпіади до апеляції

Голосiївський район

Результати 6-го класу



Шифр К-сть балів Місце № З Н З Прізвище, ім’я, по батькові учня (повністю) 1 2 3 4 Сума
1 6-м-49 18 241 Бондар Олександр Сергійович 6 4 1 7 18
2 6-м-1 18 Європейський колегіум Мішкін Даніїл Володимирович 3 6 2 7 18
3 6-м-12 16 286 Ткаченко Іван Ростиславович 7 0 2 7 16
4 6-м-19 15 85 Мішра Інеш 3 4 1 7 15
5 6-м-38 15 179 Заводник Владислав Олександрович 7 7 1 0 15
6 6-м-16 15 227 Антосевич Кіріл Олексійович 3 4 1 7 15
7 6-м-30 14 227 Мажар Оксана Валеріївна 0 2 5 7 14
8 6-м-50 12 59 Когут Олег Ігорович 6 4 2 0 12
9 6-м-6 12 132 Бега Іван Андрійович 6 4 2 0 12
10 6-м-20 12 241 Семенець Нікіта Дмитрович 3 2 0 7 12
11 6-м-10 11 33 Каруца Денис Анатолійович 3 4 0 4 11
12 6-м-13 11 59 Лисенко Віктор Костянтинович 1 4 0 6 11
13 6-м-22 11 112 Дьомкіна Єлизавета Андріївна 2 2 0 7 11
14 6-м-36 11 130 Шевченко Дмитро Сергійович 3 0 1 7 11
15 6-м-4 11 227 Рябоконь Анастасія Вікторівна 2 0 2 7 11
16 6-м-32 11 260 Семко Володимир Олегович 3 0 1 7 11
17 6-м-5 10 132 Бондаренко Олексій Дмитрович 1 0 2 7 10
18 6-м-21 10 241 Вінярський Давид Андрійович 5 3 2 0 10
19 6-м-31 9 165 Кирилов Євгеній Олексійович 1 0 1 7 9
20 6-м-33 9 186 Ткаченко Анна Русланівна 2 3 0 4 9
21 6-м-11 9 220 Гончаренко Данііл Вадимович 3 4 2 0 9
22 6-м-26 9 227 Овчарчин Роман Володимирович 0 0 2 7 9
23 6-м-44 8 132 Маляренко Яна Валеріївна 3 4 1 0 8
24 6-м-45 8 132 Кисельов Анатолій Сергійович 3 4 1 0 8
25 6-м-7 8 241 Вакуленко Владислав Сергійович 6 0 2 0 8
26 6-м-28 8 286 Муравйов Тимофій Вадимович 6 0 2 0 8
27 6-м-51 8 Європейський колегіум Моісеєнко Андрій Володимирович 6 0 2 0 8
28 6-м-43 7 116 Віннічук Назар Дмитрович 6 0 1 0 7
29 6-м-29 7 122 Гижа Владислав Олександрович 0 0 0 7 7
30 6-м-9 7 241 Юрченко Антон Андрійович 3 2 2 0 7
31 6-м-40 7 269 Шуляк Дарина Юріївна 3 4 0 0 7
32 6-м-17 7 Гранд Єгоренко Нікіта Дмитрович 0 0 1 6 7
33 6-м-3 6 15 Пономаренко Костянтин Сергійович 6 0 0 0 6
34 6-м-35 6 241 Кулачинський Андрій Денисович 6 0 0 0 6
35 6-м-39 6 241 Мосійчук Кирило Олександрович 6 0 0 0 6
36 6-м-47 5 15 Кот Іван В’ячеславович 0 4 1 0 5
37 6-м-25 5 132 Сенчила Андрій Олександрович 0 4 1 0 5
38 6-м-8 5 241 Сабадаш Євген Олександрович 3 0 2 0 5
39 6-м-42 4 92 Демерс Христина Франківна 3 0 1 0 4
40 6-м-27 3 36 Довгаль Аліса Володимирівна 3 0 0 0 3
41 6-м-18 3 92 Базаров Єгор Ігорович 3 0 0 0 3
42 6-м-24 3 241 Козак Дмитро Віталійович 3 0 0 0 3
43 6-м-2 2 87 Гусак Анна Ігорівна 1 0 1 0 2
44 6-м-34 2 92 Волотовський Кирил Ігорович 0 0 1 1 2
45 6-м-37 2 112 Сацик Анна Сергіївна 2 0 0 0 2
46 6-м-14 2 179 Ткаченко Марія Олексіївна 0 2 0 0 2
47 6-м-48 1 220 Тавлуй Ольга Русланівна 1 0 0 0 1
48 6-м-41 0 108 Поліщук Катерина Петрівна 0 0 0 0 0
49 6-м-15 0 122 Манаєнко Анастасія Геннадіївна 0 0 0 0 0
50 6-м-46 0 227 Баханова Марія  Олексіївна 0 0 0 0 0
51 6-м-23 0 227 Бобко Вікторія Дмитрівна 0 0 0 0 0

Результати 7-го класу

№ п/п Шифр К-сть балів Місце № З Н З Прізвище, ім’я, по батькові учня (повністю) 1 2 3 4 5 Сума
1 7-м-32 21 241 Гоменюк Максим Дмитрович 7 7 7 0 0 21
2 7-м-19 17 15 Усенко Дарина Олександрівна 0 7 2 7 1 17
3 7-м-24 14 59 Батечко Артем Олександрович 0 7 1 6 0 14
4 7-м-17 11 186 Венгер Максим Анатолійович 0 3 1 7 0 11
5 7-м-36 11 220 Недолужко Юлія Євгенівна 2 7 2 0 0 11
6 7-м-13 11 241 Сазонов Нікіта Віталійович 0 6 5 0 0 11
7 7-м-14 10 132 Волох Ганна Сергіївна 7 2 0 1 0 10
8 7-м-40 10 132 Досенко Анна Олександрівна 0 7 3 0 0 10
9 7-м-1 10 241 Юзюк Олександр Володимирович 0 7 2 1 0 10
10 7-м-33 9 15 Рогуляк Діана Марківна 0 3 0 6 0 9
11 7-м-34 9 85 Абрамович Ксенія Ігорівна 7 0 2 0 0 9
12 7-м-25 8 130 Перель Єлізавета Олександрівна 0 7 1 0 0 8
13 7-м-3 8 132 Медведєв Єгор Леонідович 0 7 1 0 0 8
14 7-м-30 8 179 Тарасюк Дмитро Іванович 0 1 1 6 0 8
15 7-м-20 8 286 Дацишин Борис Мирославович 0 7 1 0 0 8
16 7-м-5 8 Гранд Корж Костянтин Русланович 7 0 1 0 0 8
17 7-м-35 7 179 Рибалко Анна Олегівна 0 7 0 0 0 7
18 7-м-41 6 108 Босюк Денис Дмитрович 0 6 0 0 0 6
19 7-м-31 6 241 Птуха Ангеліна Віталіївна 0 1 5 0 0 6
20 7-м-2 5 87 Дорощук Ольга Володимирівна 0 3 2 0 0 5
21 7-м-39 5 286 Петровський Андрій Максимович 0 3 2 0 0 5
22 7-м-18 4 241 Бондарчук Богдан Олександрович 0 3 1 0 0 4
23 7-м-8 4 241 Заболотний Антон Григорович 0 0 4 0 0 4
24 7-м-37 2 236 Борщагівський Станіслав Євгенович 1 0 1 0 0 2
25 7-м-10 2 236 Задорожна Дар’я Аркадіївна 0 2 0 0 0 2
26 7-м-26 2 241 Блонська Софія Олександрівна 0 0 2 0 0 2
27 7-м-28 2 286 Рижов Ігор Антонович 0 0 1 1 0 2
28 7-м-27 1 33 Паламарчук Соломія Ігорівна 0 0 1 0 0 1
29 7-м-29 1 87 Жукова Поліна Олексіївна 0 0 1 0 0 1
30 7-м-6 1 108 Катрошенко Андрій Ярославович 0 1 0 0 0 1
31 7-м-43 1 116 Солдатенков Василь Юрійович 0 0 1 0 0 1
32 7-м-15 1 241 Лящевська Катерина Антонівна 0 0 1 0 0 1
33 7-м-4 1 241 Ольчедаєвський Дмитро Юрійович 0 0 1 0 0 1
34 7-м-42 1 269 Оксимець Юрій Олександрович 0 0 1 0 0 1
35 7-м-9 0 21 Тронько Тимофій Іванович 0 0 0 0 0 0
36 7-м-21 0 36 Кандиба Валерія Анатоліївна 0 0 0 0 0 0
37 7-м-38 0 36 Огієнко Денис Анатолійович 0 0 0 0 0 0
38 7-м-7 0 37 Яценко Софія Володимирівна 0 0 0 0 0 0
39 7-м-22 0 59 Сиротич Ірина Сергіївна 0 0 0 0 0 0
40 7-м-16 0 112 Гаділія Наталія Елгуджівна 0 0 0 0 0 0
41 7-м-23 0 165 Киркач Владислав  Андрійович 0 0 0 0 0
42 7-м-12 0 227 Комишна Анастасія Володимирівна 0 0 0 0 0 0
43 7-м-11 0 286 Терехов Максим Євгенович 0 0 0 0 0 0

Результати 8-го класу

№ п/п Шифр К-сть балів Місце № З Н З Прізвище, ім’я, по батькові учня (повністю) 1 2 3 4 5 Сума
1 8-м-12 13 241 Стоян Арсен Олександрович 2 7 1 3 0 13
2 8-м-36 11 59 Кучанська Анна Олегівна 1 3 6 0 1 11
3 8-м-20 11 227 Лавріненко Вадим Володимирович 2 7 1 0 1 11
4 8-м-2 10 130 Сватко Іван Юрійович 0 1 1 1 7 10
5 8-м-3 9 59 Філонов Роман Романович 1 0 1 0 7 9
6 8-м-26 9 227 Баханов Іван Олексійович 7 0 2 0 0 9
7 8-м-28 9 241 Кузьмик Тетяна Олександрівна 4 2 1 0 2 9
8 8-м-13 8 108 Пазій Олександра Олександівна 2 0 0 3 3 8
9 8-м-24 8 132 Гусак Андрій Павлович 4 0 1 0 3 8
10 8-м-38 8 241 Іванова Христина Ігорівна 2 0 2 1 3 8
11 8-м-35 8 Європейський колегіум Пищай Денис Євгенович 3 0 0 2 3 8
12 8-м-44 7 179 Барбон Єлизавета Вікторівна 2 1 0 0 4 7
13 8-м-37 7 227 Романенко Анастасія Сергіївна 1 3 1 0 2 7
14 8-м-1 7 241 Поздняков Олег Олександрович 2 1 0 3 1 7
15 8-м-19 7 286 Дишлюк Руслан Юрійович 2 2 1 0 2 7
16 8-м-31 6 87 Чуба Святослав В’ячеславович 1 3 1 0 1 6
17 8-м-11 5 15 Пенькова Марія Сергіївна 2 2 1 0 0 5
18 8-м-17 5 112 Андрєєв Олександр Ігорович 2 3 0 0 0 5
19 8-м-42 5 116 Пакін Нікіта В’ячеславович 1 2 1 1 0 5
20 8-м-41 5 132 Носовська Ольга Юріївна 2 0 1 0 2 5
21 8-м-23 5 Європейський колегіум Мельничук Катерина Олександрівна 1 0 1 0 3 5
22 8-м-4 4 112 Скопич Костянтин Олегович 1 1 1 0 1 4
23 8-м-16 4 130 Чорна Аліна Олегівна 0 0 0 0 4 4
24 8-м-27 4 186 Гребенцов Юрій Сергійович 1 0 1 2 0 4
25 8-м-10 4 269 Завгородня Євгенія Андріївна 1 3 0 0 0 4
26 8-м-34 4 286 Коломієць Олександр Сергійович 1 0 0 0 3 4
27 8-м-9 3 92 Ткаченко Віктор Віталійович 0 2 1 0 0 3
28 8-м-25 3 112 Щербак Денис Володимирович 2 0 0 0 1 3
29 8-м-33 3 241 Стрілецький Вадим Романович 1 2 0 0 0 3
30 8-м-32 2 21 Звон Кирил Анатолійович 1 0 0 1 0 2
31 8-м-21 2 85 Балькін Ярослав Юрійович 2 0 0 0 0 2
32 8-м-29 2 165 Стрикітченко Вікторія Русланівна 2 0 0 0 0 2
33 8-м-40 2 220 Туровський Олексій Анатолійович 1 1 0 0 0 2
34 8-м-6 2 220 Попов Руслан Олександрович 1 0 0 0 1 2
35 8-м-8 2 241 Вергунова Ірина Вікторівна 0 0 0 0 2 2
36 8-м-5 2 241 Ільєнок Євгеній Русланович 0 0 0 2 0 2
37 8-м-43 2 241 Матвієнко Владислав Романович 0 0 1 1 0 2
38 8-м-22 1 36 Дімітрієва Поліна Олегівна 1 0 0 0 0 1
39 8-м-39 1 87 Ель-Баба Наталі Вікторівна 1 0 0 0 0 1
40 8-м-15 1 165 Куцевол Тетяна Ігорівна 0 0 1 0 0 1
41 8-м-14 1 186 Ковальський Владислав Юрійович 0 0 0 0 1 1
42 8-м-7 0 33 Яковенко Ярослава Олександрівна 0 0 0 0 0 0
43 8-м-30 0 37 Оніпко Анастасія Володимирівна 0 0 0 0 0 0
44 8-м-18 0 241 Крупчицький Артем Андрійович 0 0 0 0 0 0

Результати 9-го класу

№ п/п Шифр К-сть балів Місце № З Н З Прізвище, ім’я, по батькові учня (повністю) 1 2 3 4 5 Сума
1 9-м-7 23 Школа екстернів Ієвлев Єгор Олексійович 3 7 4 7 2 23
2 9-м-9 21 241 Савчук Іван Олександрович 7 7 4 1 2 21
3 9-м-27 20 241 Ковалець Катерина Івванівна 7 7 3 0 3 20
4 9-м-38 17 59 Морозюк Антон Юрійович 7 2 4 1 3 17
5 9-м-25 14 112 Козачок Олександра Ярославівна 3 7 1 0 3 14
6 9-м-34 14 241 Ілюха Микола Романович 7 0 4 3 0 14
7 9-м-1 11 21 Сахневич Валерій Борисович 5 2 3 1 0 11
8 9-м-32 11 227 Мейта Дмитро Романович 6 0 4 0 1 11
9 9-м-30 10 108 Єлісєєв Микола Євгенович 3 0 4 0 3 10
10 9-м-19 9 85 Логацький Євген Олексійович 6 1 2 0 0 9
11 9-м-26 8 286 Марченко Олександр Андрійович 1 0 5 2 0 8
12 9-м-28 7 165 Катушонок Федір Олександрович 4 0 3 0 0 7
13 9-м-4 7 241 Гадзовський Евгенiй  Геннадійович 3 0 1 2 1 7
14 9-м-14 6 92 Кравченко Артем Вікторович 0 1 4 1 0 6
15 9-м-36 6 130 Тарасенко Артем Дмитрович 2 0 4 0 0 6
16 9-м-6 5 15 Шинкаренко Яна Романівна 1 0 4 0 0 5
17 9-м-33 5 87 Воронова Анна  Олексіївна 1 0 4 0 0 5
18 9-м-12 5 241 Гук Дмитро Андрійович 0 0 4 1 0 5
19 9-м-10 5 269 Прокопчук Вероніка Олексіївна 1 0 4 0 0 5
20 9-м-21 4 179 Шишацький Андрій Вікторович 1 2 1 0 0 4
21 9-м-5 4 241 Пікула  Богдан Андрійович 3 0 1 0 0 4
22 9-м-16 3 33 Серафин Марія Юріївна 3 0 0 0 0 3
23 9-м-17 3 87 Лихочвар Олександр В’ячеславович 0 0 1 1 1 3
24 9-м-37 2 21 Савчин Микола Олегвич 0 0 0 1 1 2
25 9-м-13 2 21 Пригонюк Максим Сергійович 0 0 2 0 0 2
26 9-м-31 2 36 Тозюк Анастасія Володимирівна 1 0 1 0 0 2
27 9-м-8 2 85 Цуй Юнь Кай 0 0 1 0 1 2
28 9-м-18 2 220 Видрін Іван Денисович 0 1 1 0 0 2
29 9-м-3 2 241 Родіонова Ольга Олексіївна 1 0 1 0 0 2
30 9-м-29 1 15 Даміров Умуд Алі-Оса Огли 1 0 0 0 0 1
31 9-м-15 1 44 Морозов Олександр Олександрович 0 0 1 0 0 1
32 9-м-2 1 116 Антонюк Назарій Олександрович 0 0 1 0 0 1
33 9-м-20 1 260 Алексєєва Дар’я Юріївна 0 0 1 0 0 1
34 9-м-23 0 110 Дячук Олександра Петрівна 0 0 0 0
35 9-м-22 0 130 Кваша  Аліса Сергіївна 0 0 0 0 0 0
36 9-м-11 0 132 Хуторянська Анна Василівна 0 0 0 0 0 0
37 9-м-35 0 220 Головач Євген Тарасович 0 0 0 0 0 0

Результати 10-го класу

Шифр К-сть балів Місце № З Н З Прізвище, ім’я, по батькові учня (повністю) 1 2 3 4 5 Сума
1 10-м-20 25 130 Андрющенко Олексій Андрійович 7 7 7 4 0 25
2 10-м-1 24 241 Ситниченко Дарина Олександрівна 7 7 5 5 0 24
3 10-м-26 22 241 Бджола Ярослав Володимирович 7 7 7 1 0 22
4 10-м-12 18 132 Юревич Вероніка Леонідівна 1 7 7 3 0 18
5 10-м-22 15 241 Климова Анна Сергіївна 2 2 6 5 0 15
6 10-м-28 14 241 Євдаков Іван Володимирович 5 3 6 0 0 14
7 10-м-4 13 241 Павлощук Ольга Олександрівна 7 1 5 0 0 13
8 10-м-3 12 112 Косенко Валентина Сергіївна 7 1 0 4 0 12
9 10-м-15 11 241 Лазоренко Володимир Володимирович 0 2 7 2 0 11
10 10-м-10 9 112 Стригун Артур Вікторович 7 2 0 0 0 9
11 10-м-21 9 132 Хлоп’ячий Олександр Андрійович 7 2 0 0 0 9
12 10-м-11 8 132 Хлоп’ячий Павло Андрійович 2 6 0 0 0 8
13 10-м-27 7 112 Пітик Катерина Григорівна 0 0 5 2 0 7
14 10-м-2 7 132 Зуб Платон Едуардович 0 0 7 0 0 7
15 10-м-24 7 179 Царегородцева Вікторія Сергіївна 0 0 7 0 0 7
16 10-м-7 7 241 Блюм Ростислав Ярославович 0 3 0 4 0 7
17 10-м-23 6 227 Стахова Анастасія Аркадіївна 1 0 0 5 0 6
18 10-м-16 4 21 Кубик Валентин Олександрович 0 0 1 3 0 4
19 10-м-19 4 241 Андроник Максим Юрійович 0 1 2 1 0 4
20 10-м-29 4 Європейський колегіум Покровський Євген Ростиславович 0 1 1 2 0 4
21 10-м-17 3 179 Слугіна Поліна Анатоліївна 0 0 1 2 0 3
22 10-м-5 2 15 Подвенцова Діана Дмитрівна 0 0 0 2 0 2
23 10-м-8 2 36 Неживов Олександр Дмитрович 1 0 1 0 0 2
24 10-м-14 2 108 Самойлова Єлізавета Антонівна 0 0 0 2 0 2
25 10-м-6 2 220 Голубов Гліб Євгенович 0 1 1 0 0 2
26 10-м-13 1 116 Чаленко Тетяна Вікторівна 0 0 1 0 0 1
27 10-м-18 1 186 Верзун Владислав Вікторович 0 1 0 0 0 1
28 10-м-25 1 220 Скок Євгенія Андріївна 0 0 1 0 0 1
29 10-м-9 1 Гранд Зелінська Анна Андріївна 0 0 0 1 0 1
30 10-м-30 0 59 Чижик Кирило Олегович 0 0 0 0 0 0

Результати 11-го класу

№ п/п шифр К-сть балів Місце № З Н З Прізвище, ім’я, по батькові учня (повністю) 1 2 3 4 5 Сума
1 11-м-1 13 241 Скоробагатько Кирило Сергійович 7 1 0 0 5 13
2 11-м-17 12 241 Байтереков Єгор Рубенович 7 3 2 0 0 12
3 11-м-6 12 241 Мугуєв Кирил Андрійович 7 3 2 0 0 12
4 11-м-9 10 116 Черновський Ілля Валерійович 7 2 0 0 1 10
5 11-м-14 10 Гранд Штогрін Кирило Валерійович 7 2 0 0 1 10
6 11-м-28 9 112 Романова Анна Сергіївна 6 2 0 0 1 9
7 11-м-31 9 241 Руденко Олександр Борисович 6 0 0 0 3 9
8 11-м-10 8 132 Юдін Ілля Ігорович 7 1 0 8
9 11-м-18 7 286 Шибецький Владислав Якович 5 2 0 0 0 7
10 11-м-15 6 112 Харченко Георгій Максимович 2 1 0 0 3 6
11 11-м-7 6 241 Русінов Володимир Володимирович 2 3 0 0 1 6
12 11-м-16 5 85 Котлярчук Максим Геннадійович 1 2 0 0 2 5
13 11-м-27 4 92 Гоян Арсен Олександрович 2 2 0 0 0 4
14 11-м-22 4 260 Бабішена Марія Леонідівна 1 2 0 0 1 4
15 11-м-29 4 269 Дикач Юлія Романівна 1 0 2 0 1 4
16 11-м-20 3 108 Дмитрук Данило Сергійович 0 1 0 0 2 3
17 11-м-30 3 165 Єфремова Анна Валеріївна 2 0 0 0 1 3
18 11-м-26 3 220 Попов Олександр Олександрович 1 0 0 0 2 3
19 11-м-23 3 241 Литвиненко Мирослав Сергійович 2 0 0 0 1 3
20 11-м-3 3 260 Анікієнко Дмитро Віталійович 2 1 0 0 0 3
21 11-м-4 3 269 Родіонов Марк Олегович 1 2 0 0 3
22 11-м-33 2 21 Фурманчук  Артем Георгійович 0 1 0 0 1 2
23 11-м-21 2 37 Дьоміна Лілія Андріївна 0 1 0 0 1 2
24 11-м-24 2 186 Толмачов Микита Олександрович 1 0 0 0 1 2
25 11-м-2 2 220 Пічкурова Яна Олегівна 0 1 0 0 1 2
26 11-м-19 2 227 Трочун Євгеній Володимирович 1 1 0 0 0 2
27 11-м-25 2 260 Недодай Михайло Геннадійович 0 1 0 0 1 2
28 11-м-32 2 Школа екстернів Чекатков Андрій Андрійович 1 0 0 0 1 2
29 11-м-12 1 59 Васильківський Дмитро Олегович 0 1 0 1
30 11-м-8 1 92 Бердник Кирило Юрійович 0 1 0 0 0 1
31 11-м-5 1 112 Єфрємов Дмитро Андрійович 1 0 0 0 0 1
32 11-м-13 1 130 Гейдарлі Гойчак Сахіб кизи 0 1 0 0 0 1
33 11-м-34 0 59 Шатравенко Валентин Романович 0 0 0 0 0 0
34 11-м-11 0 179 Гаврилишин Ярослав Яремович 0 0 0

Оболонський район

Результати 6-го класу


з/п
код
роботи
Прізвище, ім’я,
по батькові учня
ЗНЗ бали за завдання всього
балів
1 2 3 4
1 А-43 Колісник Дмитро Олексійович Екологія і Культура 7 7 2 6 22
2 А-9 Терещенко Ігор Андрійович НВК № 240 “Соціум” 7 4 3 7 21
3 А-29 Чекед Матвій Дмитрович ліцей № 157 7 7 1 5 20
4 А-33 Бакуров Артем Андрійович гімназія № 143 7 7 1 5 20
5 А-62 Похитун Анна Миколаївна СЗШ № 29 7 5 1 6 19
6 А-10 Грищенко Анна Юріївна НВК № 240 “Соціум” 4 7 0 7 18
7 А-54 Микитчик Катерина Романівна НВК № 240 “Соціум” 4 6 6 1 17
8 А-14 Писаренко Ірина Олександрівна гімназія “Потенціал” 4 4 1 7 16
9 А-22 Юр Артем Вадимович СЗШ № 256 7 7 1 1 16
10 А-55 Юренєв Роман Владиславович СЗШ № 170 7 4 1 4 16
11 А-68 Чорний Владислав Мирославович гімназія № 143 4 5 0 7 16
12 А-90 Моргунова Таісія Євгенівна СЗШ № 232 1 7 1 7 16
13 А-35 Курносенко Сергій Віталійович СШ № 194 “Перспектива” 7 7 1 0 15
14 А-26 Шарай Єгор Володимирович СШ № 298 7 2 1 4 14
15 А-5 Петренко Святозар Олександрович гімназія “Оболонь” 4 6 1 3 14
16 А-63 Стадніков Максим Сергійович СШ № 214 7 7 0 0 14
17 А-74 Кисельова Марія Олегівна СШ № 252 4 7 3 0 14
18 А-76 Мартинюк Мар’яна Михайлівна СШ № 194 “Перспектива” 7 7 0 0 14
19 А-1 Григоренко Анастасія Андріївна СЗШ № 226 4 4 0 5 13
20 А-44 Боровко Дмитро Євгенович гімназія № 143 6 7 0 0 13
21 А-57 Зубарєва Ольга Сергіївна ліцей № 157 5 7 1 0 13
22 А-91 Позніхіренко Кирило Володимирович Колегіум “Олімп” 4 4 0 5 13
23 А-30 Конончук Аліна Андріївна ліцей № 157 1 4 1 6 12
24 А-36 Дзюбан Анастасія Валеріївна СШ № 16 1 7 4 0 12
25 А-4 Лі Максим Дмитрович СШ № 214 4 7 1 0 12
26 А-66 Попюк Катерина Віталіївна СЗШ № 170 4 7 1 0 12
27 А-75 Щегловитов Богдан Олексійович СШ № 210 5 7 0 0 12
28 А-89 Хижна Аліса Андріївна НВК № 240 “Соціум” 4 6 1 1 12
29 А-93 Федосенко Федір Сергійович Екологія і Культура 4 7 1 0 12
30 А-28 Чернуха Владислав Сергійович СШ № 298 4 7 0 0 11
31 А-38 Закутін Тимофій Павлович Екологія і Культура 4 7 0 0 11
32 А-45 Агапова Єлизавета Ігорівна СШ № 239 1 7 2 1 11
33 А-48 Гончаренко Валентин Валерійович СЗШ № 232 7 3 1 0 11
34 А-49 Андрієнко Лідія Валентинівна СШ № 194 “Перспектива” 4 7 0 0 11
35 А-53 Соломенко Ярослав Олександрович СЗШ № 170 7 3 1 0 11
36 А-56 Третяк Антон Вадимович СШ № 194 “Перспектива” 7 4 0 0 11
37 А-64 Масаутова Софія Тимурівна СШ № 194 “Перспектива” 4 6 0 1 11
38 А-72 Яцук Ян Вітольдович СШ № 239 7 4 0 0 11
39 А-83 Жук-Шахрай Богдан Сергійович гімназія № 143 4 7 0 0 11
40 А-86 Осокін Іван Геннадійович СШ № 239 4 4 2 1 11
41 А-92 Клєщевнікова Ольга Олексіївна ліцей № 157 2 4 1 4 11
42 А-94 Безверхий Антон Сергійович СЗШ №225 4 7 0 0 11
43 А-11 Єлова Катерина Сергіївна МФШ 1 7 2 0 10
44 А-13 Боятюк Данііл Борисович гімназія “Потенціал” 5 5 0 0 10
45 А-21 Малініна Дар’я Олександрівна СЗШ № 231 1 7 2 0 10
46 А-37 Ходацький Дмитро Віталійович СШ № 14 4 4 2 0 10
47 А-61 Слюсаренко Олександр Дмитрович СШ № 252 4 4 2 0 10
48 А-65 Козорєзова Тетяна Сергіївна СШ № 252 4 5 0 1 10
49 А-67 Сидорук Анна Ярославівна СШ № 239 2 7 1 0 10
50 А-70 Третьяков Ярослав Олександрович СШ № 214 2 7 1 0 10
51 А-77 Круть Максим Ігорович СШ № 239 3 6 1 0 10
52 А-8 Щур Вероніка Василівна гімназія № 143 4 5 1 0 10
53 А-85 Остролуцька Христина Ігорівна СЗШ № 29 1 7 1 1 10
54 А-15 Раскосов Микита Андрійович СЗШ № 225 1 7 1 0 9
55 А-24 Затишна Аліна Віталіївна СЗШ № 285 1 7 1 0 9
56 А-41 Мазніченко Лев Владиславович СШ № 194 “Перспектива” 4 4 1 0 9
57 А-46 Хазієв Владлен Олексійович гімназія № 143 4 4 1 0 9
58 А-50 Марков Гордій Костянтинович СШ № 252 4 4 1 0 9
59 А-60 Легедзь Анна Дмитрівна СШ № 194 “Перспектива” 4 4 1 0 9
60 А-71 Барабан Назар Валерійович СШ № 252 1 5 3 0 9
61 А-88 Романчук Костянтин Ігорович СЗШ № 256 4 4 1 0 9
62 А-19 Заволокіна Олександра Ігорівна СШ № 210 0 7 1 0 8
63 А-25 Міхуля Кирило Сергійович СЗШ № 285 1 6 1 0 8
64 А-32 Трохимчук Маргарита Сергіївна СШ № 216 3 4 1 0 8
65 А-47 Усатенко Владислав Васильович ліцей № 157 0 7 1 0 8
66 А-69 Єрко Світлана Вадимівна Екологія і Культура 4 3 1 0 8
67 А-7 Пархоменко Олександра Ігорівна СЗШ № 226 1 6 0 1 8
68 А-73 Муровцева Дар’я Олексіївна Екологія і Культура 1 5 2 0 8
69 А-79 Шара Владислав Сергійович СЗШ № 231 4 3 1 0 8
70 А-34 Волохова Надія Олексіївна СШ № 194 “Перспектива” 1 6 0 0 7
71 А-40 Вертепа Ксенія михайлівна СШ № 16 2 4 1 0 7
72 А-42 Катурга Олександр Ігорович СШ № 194 “Перспектива” 2 4 1 0 7
73 А-58 Глазкова Катерина Тимурівна СШ № 252 4 3 0 0 7
74 А-20 Литвиненко Дмитро Дмитрович СШ № 210 2 3 1 0 6
75 А-31 Цой Віра Станіславівна СШ № 216 1 4 1 0 6
76 А-52 Мартинюк Нікіта Сергійович СШ № 194 “Перспектива” 1 4 1 0 6
77 А-84 Гур`янова Софія Ігорівна гімназія № 143 0 6 0 0 6
78 А-87 Марциняк Анастасія Степанівна СШ № 194 “Перспектива” 1 4 1 0 6
79 А-95 Фатіков Тимур Артурович СШ № 194 “Перспектива” 1 4 1 0 6
80 А-12 Марченко Мілена Валеріївна СЗШ № 285 1 2 0 2 5
81 А-2 Солонецька Тетяна Андріївна СШ № 16 1 4 0 0 5
82 А-23 Вдовенко Єгор Ігорович СЗШ № 256 1 4 0 0 5
83 А-6 Потійчук Леонід Олександрович СЗШ № 226 1 4 0 0 5
84 А-16 Даниленко Анна Олександрівна СШ № 194 “Перспектива” 0 2 0 2 4
85 А-3 Ремез  Михайло Олександрович СШ № 214 1 3 0 0 4
86 А-80 Павлов Володимир Ігорович НВК № 240 “Соціум” 4 0 0 0 4
87 А-82 Коваленко Микола Ігоревич СЗШ № 29 0 4 0 0 4
88 А-51 Юрченко Марина Миколаївна СЗШ № 8 0 2 1 0 3
89 А-18 Білоус Владислав В’ячеславович СЗШ № 18 1 0 1 0 2
90 А-39 Міщенко Єлизавета Василівна СШ № 16 1 1 0 0 2
91 А-17 Татарінова Софія Володимирівна МФШ 0 0 0 1 1
92 А-78 Салівон Даніїл В’ячеславович СШ № 20 1 0 0 0 1
93 А-27 Шишикіна Валерія Сергіївна СЗШ № 226 0 0 0 0 0
94 А-59 Скопенко Єлизавета Романівна СЗШ № 8 0 0 0 0 0
95 А-81 Волошин Ігор Віталійоич СШ № 20 0 0 0 0 0

Результати 7-го класу


з/п
код роботи Прізвище, ім’я,
по батькові учня
ЗНЗ Прізвище, ім’я,
по батькові вчителя
бали за завдання всього
балів
1 2 3 4 5
1 С-68 Нижник Борис Михайлович ліцей № 157 Висоцька Л.П. 7 7 2 7 1 24
2 С-69 Ковба Борис Ігорович СШ № 216 Потапенко Л.В. 7 7 0 7 3 24
3 С-22 Давиденко Юлія Вячеславівна СЗШ № 170 Ковтонюк М.Г. 7 7 3 0 1 18
4 С-73 Олексієнко Марія Михайлівна СШ № 194 “Перспектива” Білошицька Ю.М. 6 7 3 1 0 17
5 С-87 Покотило Марія Дмитрівна ліцей № 157 Висоцька Л.П. 7 7 3 0 0 17
6 С-5 Гримайло Григорій Ігорович Екологія і Культура Білецький Ю.О. 0 5 7 0 2 14
7 С-6 Балкашинов Іван Леонідович Екологія і Культура Білецький Ю.О. 0 6 7 0 1 14
8 С-64 Федорак Олександра Остапівна СШ № 194 “Перспектива” Білошицька Ю.М. 7 2 3 1 1 14
9 С-89 Тарасенко Данило Олександрович СШ № 14 Дідківська К.І. 1 7 4 1 1 14
10 С-56 Лук’яненко Максим Андрійович Екологія і Культура Білецький Ю.О. 0 6 7 0 0 13
11 С-27 Негуляєв Нікіта Єгорович НВК № 240 “Соціум” Коваленко О.Ю. 0 6 3 2 1 12
12 С-77 Куліковська Аліна Станіславівна СШ № 16 Леоненко С.Д. 7 2 2 0 1 12
13 С-20 Погорєлов Дмитро Олегович НВК № 240 “Соціум” Слободенюк І.В. 0 6 3 0 2 11
14 С-30 Рибка Дмитро Юрійович СШ № 16 Клименко В.О. 0 6 3 0 2 11
15 С-40 Коваленко Олександр Костянтинович НВК № 240 “Соціум” Коваленко О.Ю. 0 7 3 0 1 11
16 С-60 Черначук Ілля Олександрович СШ № 239 Винниченко С.М. 0 6 3 1 1 11
17 С-67 Ревенко Марія Андріївна ліцей № 157 Висоцька Л.П. 7 0 2 2 0 11
18 С-85 Бухтеєва Тетяна Вадимівна СЗШ № 170 Ковтонюк М.Г. 0 6 3 0 2 11
19 С-18 Трохименко Максим Миколайович Колегіум “Олімп” Сорока Ю.Ю. 2 1 3 2 2 10
20 С-33 Грязнова Євгенія Сергіївна гімназія № 143 Шеповалова Г.В. 0 7 3 0 0 10
21 С-4 Бутенко Еліна Сергіївна СШ № 210 Шапетько Ю.Б. 0 1 3 6 0 10
22 С-53 Ворошилов Микита Сергійович СЗШ № 232 Давидов В.В. 0 6 3 0 1 10
23 С-66 Прінь Софія Андріївна СЗШ № 232 Давидов В.В. 1 2 6 0 1 10
24 С-46 Прінько Максим Денисович СШ № 194 “Перспектива” Білошицька Ю.М. 0 6 3 0 0 9
25 С-59 Семко Анастасія Вікторівна СЗШ № 226 Кущик М.І. 7 1 0 0 1 9
26 С-1 Юсупов Олександр Олександрович СЗШ № 104 Шибанова А.А. 1 6 0 0 1 8
27 С-23 Лебедєва Ганна Дмитрівна НВК № 240 “Соціум” Слободенюк І.В. 0 2 3 1 2 8
28 С-34 Довганюк Назар Сергійович гімназія № 143 Шеповалова Г.В. 0 5 3 0 0 8
29 С-7 Войнаровський Петро Олександрович СШ № 252 Гаращук Ю.В. 5 0 0 2 1 8
30 С-70 Каракуц Дмитро Владиславович СШ № 16 Леоненко С.Д. 0 2 3 1 2 8
31 С-88 Красновський Андрій Дмитрович Екологія і Культура Білецький Ю.О. 0 1 6 0 1 8
32 С-19 Морківник Христина Ігорівна НВК № 240 “Соціум” Слободенюк І.В. 2 1 3 0 2 8
33 С-61 Пермяков Олег Ростіславович НВК № 240 “Соціум” Коваленко О.Ю. 2 1 3 0 1 7
34 С-75 Максименко Дмитро Юрійович гімназія № 143 Трухан В.А. 1 0 3 1 2 7
35 С-76 Матвієва Анастасія Олександрівна СШ № 214 Затонацька І.В. 0 2 4 0 1 7
36 С-10 Корчук Дмитро Вікторович СЗШ № 168 Баглікова Н.М. 0 2 3 0 1 6
37 С-11 Шевченко Юлія Олексіївна СЗШ № 168 Баглікова Н.М. 0 2 3 0 1 6
38 С-44 Ганенко Наталія Сергіївна СЗШ № 285 Смичнікова Н.М. 0 1 3 0 2 6
39 С-45 Козютинська Олександра Сергіївна СШ № 298 Щерба О.М. 1 2 0 1 2 6
40 С-58 Костенко Михайло Олегович СЗШ № 8 Кічмаренко Г.Х. 0 2 3 0 1 6
41 С-65 Антощук Марія Ігорівна гімназія № 143 Трухан В.А. 0 0 0 6 0 6
42 С-74 Смогоржевський Нікіта Сергійович СШ № 216 Потапенко Л.В. 0 0 3 1 2 6
43 С-2 Шило Іван Костянтинович СЗШ № 285 Смичнікова Н.М. 1 0 3 0 1 5
44 С-28 Суліма Владислав Дмитрович СШ № 252 Гаращук Ю.В. 2 0 3 0 0 5
45 С-47 Гончарук Дмитро Кирилович СШ № 194 “Перспектива” Білошицька Ю.М. 1 0 3 0 1 5
46 С-48 Чечель Анастасія Вячеславівна СЗШ № 170 Ковтонюк М.Г. 0 1 3 0 1 5
47 С-49 Заіка Вікторія Віталіївна СЗШ № 232 Давидов В.В. 1 0 4 0 0 5
48 С-55 Мельниченко Кирил Ігорович СШ № 239 Винниченко С.М. 0 0 0 4 1 5
49 С-72 Грязнова Анна Андріївна СШ № 252 Гаращук Ю.В. 1 0 3 0 1 5
50 С-78 Бурков Антон Олексійович ліцей № 157 Висоцька Л.П. 3 0 2 0 0 5
51 С-79 Карнаухов Іван Гергійович СШ № 252 Тафля М.М. 0 0 2 1 2 5
52 С-16 Шевчук Антон Павлович гімназія “Потенціал” Пономаренко В.М. 1 0 3 0 0 4
53 С-29 Малькевич Дарина Володимирівна СШ № 194 “Перспектива” Білошицька Ю.М. 1 0 3 0 0 4
54 С-36 Димнік Вадим Юрійович СЗШ № 104 Шибанова А.А. 0 0 3 0 1 4
55 С-38 Собко Олексій Павлович СЗШ № 219 Северенчук Ю.Б. 0 0 3 0 1 4
56 С-41 Лозовська Олександра Вікторівна НВК № 240 “Соціум” Коваленко О.Ю. 1 1 0 0 2 4
57 С-42 Зареченська Марія Андріївна СЗШ № 170 Ковтонюк М.Г. 0 0 0 3 1 4
58 С-43 Гусак Марія Валеріївна СШ № 20 Дорошенко Н.Д. 0 0 3 0 1 4
59 С-52 Яремко Данііл Михайлович СШ № 214 Русін Є.В. 0 0 3 0 1 4
60 С-57 Осташевський Марк Ростиславович СШ № 20 Шпірка Т.П. 0 0 3 0 1 4
61 С-8 Міхненко Віктор Михайлович СШ № 214 Затонацька І.В. 0 1 3 0 0 4
62 С-86 Андреєв Олександр Григорович СШ № 239 Винниченко С.М. 0 2 2 0 0 4
63 С-12 Коломієць Євгенія Михайлівна СЗШ № 168 Баглікова Н.М. 0 0 0 1 2 3
64 С-13 Рудюк Іван Дмитрович СЗШ № 219 Северенчук Ю.Б. 0 0 3 0 0 3
65 С-14 Клепка Валерія Олегівна СЗШ № 18 Надточій М.Н. 0 2 0 0 1 3
66 С-26 Омельяненко Аліна Андріївна СЗШ № 29 Мельникова В.В. 1 0 0 0 2 3
67 С-32 Черпак Володимир Олександрович СЗШ № 231 Свистун І.А. 0 0 3 0 0 3
68 С-35 Федоров Дмитро Олексійович гімназія № 143 Шеповалова Г.В. 0 0 3 0 0 3
69 С-51 Волошина Катерина Олександрівна СЗШ № 226 Кущик М.І. 0 0 2 0 1 3
70 С-62 Луценко Богдан Олександрович СШ № 214 Русін Є.В. 2 1 0 0 0 3
71 С-83 Порицький Олександр Олександрович СЗШ № 8 Солоденко Л.В. 0 2 0 0 1 3
72 С-9 Іванчук Софія Олегівна СШ № 214 Затонацька І.В. 0 1 0 0 2 3
73 С-17 Діброва Богдан Сергійович Колегіум “Олімп” Сорока Ю.Ю. 0 2 0 0 0 2
74 С-50 Єрмак Олег Русланович гімназія № 143 Трухан В.А. 0 0 0 0 2 2
75 С-54 Чекан Наталія Олегівна НВК № 240 “Соціум” Коваленко О.Ю. 0 1 0 0 1 2
76 С-24 Юдіна Анна Юріївна СЗШ № 285 Смичнікова Н.М. 0 1 0 0 0 1
77 С-25 Глушенкова Дар’я Віталіївна Екологія і Культура Білецький Ю.О. 0 1 0 0 0 1
78 С-3 Мамедова Лейла Тельманівна СШ № 210 Юрчук З.А. 0 1 0 0 0 1
79 С-39 Селіванов Віктор Васильович СЗШ № 104 Шибанова А.А. 1 0 0 0 0 1
80 С-63 Велічко Іван Олександрович СШ № 252 Гаращук Ю.В. 0 0 0 0 1 1
81 С-80 Костина Георгій Миколайович СЗШ № 256 Фокіна О.О. 0 1 0 0 0 1
82 С-81 Гончаренко Тетяна Олексіївна СШ № 252 Тафля М.М. 0 0 1 0 0 1
83 С-82 Дехтієвський Артем Дмитрович гімназія № 143 Шеповалова Г.В. 0 0 0 0 1 1
84 С-84 Рустамов Арсен Сергійович СШ № 210 Шапетько Ю.Б. 0 0 0 0 1 1
85 С-15 Мошняга Аліна Василівна СШ №233 Саченко В.Г. 0 0 0 0 0 0
86 С-21 Рябовол Анна Євгеніївна СЗШ № 29 Мельникова В.В. 0 0 0 0 0 0
87 С-31 Дудка Ірина Петрівна СЗШ № 226 Кущик М.І. 0 0 0 0 0 0
88 С-37 Чорба Неллі Вікторівна СЗШ № 8 Солоденко Л.В. 0 0 0 0 0 0
89 С-71 Кириченко Кирило Сергійович СЗШ № 9 Антонова О.Н. 0 0 0 0 0 0

Результати 8-го класу


з/п
Код роботи Прізвище, ім’я,
по батькові учня
ЗНЗ Прізвище, ім’я,
по батькові вчителя
бали за завдання всього
балів
1 2 3 4 5
1 В-19 Вахнюк Володимир Геннадійович СШ № 216 Ляпіна О.І. 0 7 6 3 6 22
2 В-69 Грицюк Олександр Олександрович СШ № 194 “Перспектива” Масан О.В. 1 7 0 6 5 19
3 В-23 Шевченко Даніїл Владиславович гімназія № 143 Аверіна Н.П. 3 3 4 1 7 18
4 В-38 Шавурська Вікторія Леонідівна СШ № 194 “Перспектива” Масан О.В. 7 4 1 2 3 17
5 В-54 Свиридюк Ольга Борисівна НВК № 240 “Соціум” Трофімова Л.В. 3 4 3 7 0 17
6 В-68 Шишка Семен Олександрович СШ № 194 “Перспектива” Масан О.В. 6 7 4 0 0 17
7 В-14 Скрипник Антон Володимирович СЗШ № 256 Яцкевич С.О. 0 1 5 3 7 16
8 В-35 Стаценко Єгор Ігорович СШ № 194 “Перспектива” Масан О.В. 7 5 4 0 0 16
9 В-70 Менчиков Дмитро Кирилович СШ № 194 “Перспектива” Масан О.В. 7 6 0 1 0 14
10 В-66 Гопцій Дар`я Романівна гімназія № 143 Аверіна Н.П. 2 0 4 1 5 12
11 В-10 Горбач Костянтин Ігорович гімназія “Оболонь” Синипостіл Л. М 0 1 0 2 7 10
12 В-5 Марченко Валерій Володимирович СШ № 194 “Перспектива” Масан О.В. 1 1 5 0 3 10
13 В-65 Семенець Ірина Володимирівна НВК № 240 “Соціум” Трофімова Л.В. 0 4 1 0 5 10
14 В-17 Сідлецький Димитрій Олександрович СШ № 16 Леоненко С.Д. 2 0 1 0 6 9
15 В-4 Файдюк Ангеліна Сергіївна гімназія № 143 Аверіна Н.П. 1 1 4 0 3 9
16 В-24 Виногродська Анжеліка Войцехівна СЗШ № 170 Стрілецька Н.В. 0 0 4 0 4 8
17 В-41 Лежненко Анастасія Юріївна гімназія “Потенціал” Назаренко Г.М. 0 6 0 2 0 8
18 В-12 Мироненко Анастасія Олександрівна СЗШ № 170 Стрілецька Н.В. 0 1 3 3 0 7
19 В-21 Візерська Олена Сергіївна СШ № 14 Курагіна Г.М. 0 0 1 2 4 7
20 В-30 Булко Юрій Сергійович СШ № 194 “Перспектива” Масан О.В. 0 6 1 0 0 7
21 В-51 Задорожний Олег Андрійович БМШ Раус Н.В. 2 4 0 1 0 7
22 В-9 Гордієнко Дмитро Юрійович НВК № 240 “Соціум” Трофімова Л.В. 2 3 0 0 2 7
23 В-15 Кузьменко Анастасія Максимівна СШ № 252 Вербова О.В. 1 0 3 2 0 6
24 В-16 Коваль Андрій Олександрович СЗШ № 285 Манько Н.П. 0 3 1 2 0 6
25 В-20 Рахманов Артем олександрович ліцей № 157 Мішок Т.В. 0 4 1 1 0 6
26 В-34 Величко Марина Миколаївна СЗШ № 232 Рошак Н.Є. 1 1 3 1 0 6
27 В-42 Юдін Гліб Євгенович СШ № 20 Пушкарчук Н.Ф. 2 1 3 0 0 6
28 В-59 Шеповалов Даніїл Ярославович гімназія № 143 Аверіна Н.П. 2 2 0 1 1 6
29 В-67 Ахадов Ісмаїл Гамілович гімназія № 143 Аверіна Н.П. 2 0 2 2 0 6
30 В-7 Кметь Максим Ігорович гімназія № 143 Аверіна Н.П. 0 3 1 2 0 6
31 В-8 Савченко Богдан Андрійович СШ № 194 “Перспектива” Масан О.В. 2 2 1 1 0 6
32 В-1 Тупчій Владислав Валерійоич СШ № 252 Вербова О.В. 1 1 0 1 2 5
33 В-18 Срібний Валерій Олександрович ліцей № 157 Мішок Т.В. 1 0 0 1 3 5
34 В-33 Кохановська Анастасія Петрівна гімназія “Потенціал” Назаренко Г.М. 4 0 0 0 1 5
35 В-37 Пугачов Максим Віталійович СШ № 194 “Перспектива” Білошицька Ю.М. 1 2 0 1 1 5
36 В-43 Дуброва Костянтин Сергійович СШ № 214 Медуниця І.О. 2 1 1 1 0 5
37 В-46 Кравчук Назар Андрійович СЗШ № 256 Яцкевич С.О. 0 0 4 1 0 5
38 В-52 Бойко Данило Романович гімназія “Оболонь” Синипостіл Л. М 2 0 0 0 3 5
39 В-56 Пономаренко Вадим Віталійович СШ № 194 “Перспектива” Масан О.В. 0 4 1 0 0 5
40 В-2 Степашко Тимофій Володимирович МФШ 2 0 0 0 2 4
41 В-22 Снігурець Олег Андрійович СЗШ № 225 Цуприк Н.В. 1 3 0 0 0 4
42 В-25 Костяна Олександра Ярославівна СЗШ № 233 Саченок В.Г. 1 0 1 1 1 4
43 В-27 Мамєлєкова Меріам Батирівна гімназія № 143 Аверіна Н.П. 0 1 0 1 2 4
44 В-3 Чаботаєв Денис Олегович СШ № 214 Медуниця І.О. 1 0 1 2 0 4
45 В-45 Дідусенко Кирило Павлович СЗШ № 170 Стрілецька Н.В. 1 0 1 1 1 4
46 В-53 Костенко Вікторія Вікторівна ліцей № 157 Мішок Т.В. 2 0 1 0 1 4
47 В-57 Жук Лілія Михайлівна СШ № 214 Русін Є.В. 2 0 0 1 1 4
48 В-64 Дімогло Даніїл Олексійович СШ № 16 Леоненко С.Д. 2 2 0 0 0 4
49 В-11 Бородій Олеся Олексіївна СШ № 252 Вербова О.В. 1 0 2 0 0 3
50 В-49 Скоробагатько Максим Ігорович СЗШ № 256 Яцкевич С.О. 0 0 0 0 3 3
51 В-55 Башкатов Гліб Русланович СШ № 216 Ляпіна О.І. 0 0 2 1 0 3
52 В-58 Карпова Вікторія Русланівна СШ № 214 Медуниця І.О. 0 3 0 0 0 3
53 В-6 Михалевич Катерина Андріївна гімназія № 143 Аверіна Н.П. 0 2 1 0 0 3
54 В-13 Щуревський Дмитро Романович СШ № 298 Алексєєва Т.В. 0 0 1 1 0 2
55 В-26 Боголій Владислав Валентинович СШ № 194 “Перспектива” Масан О.В. 1 0 1 0 0 2
56 В-50 Лясковський Олексій Сергійович СЗШ № 285 Харченко М.А. 0 0 2 0 0 2
57 В-28 Білоус Максим Олександрович СЗШ № 285 Манько Н.П. 1 0 0 0 0 1
58 В-29 Герасименко Даніїл Юрійович СШ № 194 “Перспектива” Масан О.В. 1 0 0 0 0 1
59 В-31 Марценюк Максим Станіславович СЗШ № 231 Свистун І.А. 1 0 0 0 0 1
60 В-32 Черепуха Вікторія Іванівна СЗШ № 18 Гринько А.І 1 0 0 0 0 1
61 В-39 Воловик Андрій Віталійович СШ № 194 “Перспектива” Масан О.В. 0 0 0 1 0 1
62 В-44 Августинович Ксенія Дмитрівна СЗШ № 226 Шишина Р.О. 0 0 0 1 0 1
63 В-62 Медведь Варвара Юріївна ліцей Туризму Собчук А.Д. 0 0 0 0 1 1
64 В-63 Костенко Софія Вікторівна ліцей № 157 Мішок Т.В. 0 0 0 1 0 1
65 В-36 Квашук Ілля Олегович СЗШ № 29 Сторожук Т.О. 0 0 0 0 0 0
66 В-40 Архірей Данііл Олексійович СШ № 214 Сивовол Л.О. 0 0 0 0 0 0
67 В-47 Титаренко Дарія Андріївна СЗШ № 170 Стрілецька Н.В. 0 0 0 0 0 0
68 В-48 Загуменов Антон Володимирович СЗШ № 231 Свистун І.А. 0 0 0 0 0 0
69 В-60 Аверюшкін Микола Олександрович СЗШ № 225 Цуприк Н.В. 0 0 0 0 0 0
70 В-61 Хаустович Олександр Ігорович СЗШ № 232 Рошак Н.Є. 0 0 0 0 0 0

Результати 9-го класу


з/п
код роботи Прізвище, ім’я,
по батькові учня
ЗНЗ Прізвище, ім’я,
по батькові вчителя
бали за завдання всього
балів
1 2 3 4 5
1 9-30 Драгомирова Марія Валеріївна гімназія № 143 Яковенко Н.О. 6 7 7 0 1 21
2 9-31 Маклакова  Анастасія Сергіївна гімназія № 143 Яковенко Н.О. 4 3 5 3 5 20
3 9-3 Седов Вадим Іванович гімназія № 143 Яковенко Н.О. 7 7 2 0 1 17
4 9-43 Кацай Микола Олександрович СШ № 214 Савосто З.Д. 3 7 1 5 1 17
5 9-46 Лисенко Анастасія Геннадіівна гімназія № 143 Яковенко Н.О. 3 7 5 0 0 15
6 9-19 Скрипник Анастасія Олександрівна гімназія № 143 Яковенко Н.О. 7 0 7 0 0 14
7 9-10 Ткачов Павло Сергійович СЗШ № 170 Стрілецька Н.В. 6 3 1 3 1 14
8 9-20 Станкевич Стела-Таїсія Віталіївна БМШ Сахно О.М. 7 0 6 1 0 14
9 9-47 Пархоменко Павло Ігорович ліцей № 157 Мазніченко Л.Л. 6 0 5 0 3 14
10 9-12 Сандул Олександра Максимівна СШ № 216 Потапенко Л.В. 7 3 5 0 3 18
11 9-9 Скоробагатко Карина Олександрівна СШ № 14 Курагіна Г.М. 2 1 7 0 0 10
12 9-34 Висоцька Марія Андріївна ліцей № 157 Мазніченко Л.Л. 2 3 5 0 0 10
13 9-48 Собко Тетяна Анатоліївна НВК № 240 “Соціум” Коваленко О.Ю. 7 3 0 0 0 10
14 9-35 Лепеха Катерина Павлівна гімназія № 143 Яковенко Н.О. 7 0 1 1 0 9
15 9-15 Івасенко Максим Володимирович ліцей № 157 Мазніченко Л.Л. 6 1 1 0 1 9
16 9-33 Дубенська Анастасія Богданівна НВК № 240 “Соціум” Коваленко О.Ю. 6 1 1 0 1 9
17 9-29 Поліщук Артем Богданович СЗШ № 285 Шульга І.П. 0 0 5 3 1 9
18 9-7 Савенко Максим Віталійович СЗШ № 285 Шульга І.П. 0 0 5 3 0 8
19 9-23 Купченко Вадим Сергійович СЗШ № 9 Правдива О.І. 1 0 7 0 0 8
20 9-17 Серікова Тетяна Володимирівна ліцей № 157 Мазніченко Л.Л. 7 0 1 0 0 8
21 9-16 Легка Анна Євгенівна НВК № 240 “Соціум” Коваленко О.Ю. 3 0 5 0 0 8
22 9-49 Смола Катерина Сергіївна СШ№170 Стрілецька Н.В. 2 0 5 0 1 8
23 9-25 Курінний Даніїл Сергійович СЗШ № 219 Варваніна-Молочко Є.З. 2 0 5 0 0 7
24 9-6 Будніченко Ірина Едуардівна СЗШ № 256 Яцкевич С.О. 0 0 5 0 2 7
25 9-38 Журавльов Роман Вікторович СШ № 252 Рузіна  Н.О. 3 3 0 0 1 7
26 9-11 Кудрявцев Євгеній Євгенійович СШ № 239 Білоцерківець А.М. 2 0 5 0 0 7
27 9-37 Бруєнко Олексій Сергійович СЗШ № 170 Стрілецька Н.В. 0 0 6 0 0 6
28 9-45 Щанніков Григорій Рустамович СШ № 16 Клименко В.О. 0 0 6 0 0 6
29 9-32 Капустін Андрій Михайлович НВК № 240 “Соціум” Коваленко О.Ю. 0 0 5 1 0 6
30 9-28 Бабюк Олексій Юрійович СЗШ № 219 Варваніна-Молочко Є.З. 0 0 5 0 0 5
31 9-36 Подважук Олександр Іванович гімназія “Оболонь” Доля Д. С. 1 0 1 1 2 5
32 9-40 Наанаа Мохаммад Ахмедович СЗШ № 8 Дщорошенко А.Ф. 0 0 5 0 0 5
33 9-14 Козаченко Євгеній Сергійович СЗШ № 225 Горніцька Н.О. 0 0 5 0 0 5
34 9-44 Мельник Микола Миколайович СШ № 20 Дорошенко Н.Д. 2 0 2 0 1 5
35 9-1 Березовський Дмитро Олександрович НВК № 240 “Соціум” Коваленко О.Ю. 2 0 0 2 1 5
36 9-4 Вахліс Інна Володимирівна СЗШ № 170 Стрілецька Н.В. 2 1 0 0 0 3
37 9-22 Первак Наталія Сергіївна СЗШ № 8 Солоденко Л.В. 0 0 2 0 1 3
38 9-2 Петрик Ірина Василівна СШ № 194 “Перспектива” Масан О.В. 0 0 1 2 0 3
39 9-18 Мельников Андрій Андрійович СШ № 16 Клименко В.О. 1 0 1 0 1 3
40 9-5 Головач Анна Ігорівна СШ № 214 Савосто З.Д. 0 2 0 0 1 3
41 9-39 Лещенко Ярослав Анатолійович СЗШ № 256 Яцкевич С.О. 2 0 0 0 0 2
42 9-21 Сейткамалова Анастасія Олександрівна СЗШ № 8 Солоденко Л.В. 0 0 2 0 0 2
43 9-27 Сидоренко Артем Юрійович СЗШ № 29 Сторожук Т.О. 0 0 2 0 0 2
44 9-13 Талалаєва Анастасія Сергіївна СШ № 216 Потапенко Л.В. 0 0 1 0 0 1
45 9-42 Романова Дарья Володимирівна СЗШ № 226 Шишина Р.О. 0 1 0 0 0 1
46 9-24 Філоненко Євген Олександрович СЗШ № 232 Мальцева О.Г. 0 0 1 0 0 1
47 9-26 Жукова Поліна Ігорівна СЗШ № 104 Краснов Р.Д. 0 0 0 0 0 0
48 9-8 Деркач Аліна Сергіївна СЗШ № 8 Солоденко Л.В. 0 0 0 0 0 0
49 9-41 Воробйова Валерія Віталіївна СЗШ № 226 Шишина Р.О. 0 0 0 0 0 0

Результати 10-го класу


з/п
код роботи Прізвище, ім’я,
по батькові учня
ЗНЗ Прізвище, ім’я,
по батькові вчителя
бали за завдання всього
балів
1 2 3 4 5
1 Д-42 Статецький Євген Сергійович ліцей № 157 Висоцька Л.П. 6 3 7 0 0 16
2 Д-26 Твердохліб Андрій Ігорович СШ № 194 “Перспектива” Назарівська Т.М. 7 0 3 0 0 10
3 Д-9 Шаверський Іван Олександрович ліцей № 157 Мішок Т.В. 5 1 4 0 0 10
4 Д-43 Кушнір Андрій Олександрович СШ№214 Цьома Т.І. 6 0 3 0 0 9
5 Д-25 Нестеров Максим Станіславович ліцей № 157 Висоцька Л.П. 1 0 6 0 0 7
6 Д-27 Живолович Олександра Євгенівна гімназія № 143 Євтушенко Н.С. 1 3 2 0 0 6
7 Д-20 Воловик Маріанна Ігорівна СЗШ № 170 Ковтонюк М.Г. 1 3 2 0 0 6
8 Д-44 Фортуненко Михайло Костянтинович СШ № 216 Агронська Г.В. 3 2 1 0 0 6
9 Д-5 Шолкова Катерина Геннадіївна СЗШ № 256 Яцкевич С.О. 2 0 3 0 0 5
10 Д-38 Закрутний Нікіта Дмитрович СШ № 252 Рузіна  Н.О. 0 1 4 0 0 5
11 Д-11 Гаган Андрій Сергійович СШ № 252 Рузіна  Н.О. 1 2 2 0 0 5
12 Д-10 Мордюк Ольга Богданівна СШ № 214 Цьома Т.І. 0 2 1 1 1 5
13 Д-21 Бакальчук Марія Миколаївна СЗШ № 8 Усатенко О.Г. 1 3 0 0 0 4
14 Д-23 Осипенко Анастасія Олександрівна СЗШ № 9 Житнікова С.М. 0 2 2 0 0 4
15 Д-6 Довгопол Ярослав Олесандрович СШ № 20 Свирид Н.С. 0 3 1 0 0 4
16 Д-1 Менжега Михайло Олександрович СШ№20 Свирид Н.С. 0 0 3 0 1 4
17 Д-7 Герасименко Ярослава Юріївна гімназія № 143 Євтушенко Н.С. 2 0 1 0 0 3
18 Д-14 Лісовий Стефан Володимирович СШ № 214 Цьома Т.І. 0 2 1 0 0 3
19 Д-3 Пацкань Сергій Ігорович СЗШ № 29 Мельникова В.В. 0 1 2 0 0 3
20 Д-8 Козирєв Антон Юрійович ліцей № 157 Мішок Т.В. 0 0 1 1 0 2
21 Д-4 Зіміна Дар’я  Сегіївна СЗШ № 226 Яковенко Т.П. 0 0 2 0 0 2
22 Д-2 Морозов Артур Сергійович СШ № 20 Свирид Н.С. 0 0 1 0 1 2
23 Д-17 Бондаренко Владислав Михайлович СЗШ № 285 Шульга І.П. 0 2 0 0 0 2
24 Д-19 Степанов Гліб Олегович СЗШ № 8 Усатенко О.Г. 0 1 0 0 0 1
25 Д-12 Верес Владислава Олександрівна СШ № 16 Леоненко С.Д. 0 0 1 0 0 1
26 Д-18 Паровенко Олександр Олександрович гімназія “Потенціал” Пургіна О.М. 0 0 1 0 0 1
27 Д-13 Зінкевич Павло Олегович СЗШ № 29 Мельникова В.В. 0 0 1 0 0 1
28 Д-24 Пельцер Роман Олександрович СШ № 239 Винниченко С.М. 0 1 0 0 0 1
29 Д-41 Пельцер Олександра Олександрович СШ № 239 Винниченко С.М. 1 0 0 0 0 1
30 Д-39 Грицаєнко Валерія Віталіївна СЗШ № 231 Заботіна І.А. 0 0 0 0 0 0
31 Д-40 Тільняк Аліна Вікторівна гімназія № 143 Євтушенко Н.С. 0 0 0 0 0 0
32 Д-22 Дубинський Олег Ігорович СШ № 216 Агронська Г.В. 0 0 0 0 0 0
33 Д-16 Сафронова Діана В’ячеславівна СЗШ № 226 Яковенко Т.П. 0 0 0 0 0 0
34 Д-15 Стрюкова Ксенія Євгенівна гімназія “Потенціал” Пургіна О.М. 0 0 0 0 0 0

Результати 11-го класу


з/п
код роботи Прізвище, ім’я,
по батькові учня
ЗНЗ Прізвище, ім’я,
по батькові вчителя
бали за завдання всього
балів
1 2 3 4 5
1 О-21 Омельченко Марта Володимирівна гімназія № 143 Шеповалова Г.В. 7 7 3 1 1 19
2 О-10 Шевцова Вікторія Костянтинівна СШ № 216 Агронська Г.В. 7 1 2 0 3 13
3 О-39 Тімонов Олексій Борисович ліцей № 157 Висоцька Л.П. 7 2 1 0 2 12
4 О-20 Романюк Сергій Олександрович ліцей № 157 Мазніченко Л.Л. 7 3 2 0 0 12
5 О-11 Мітіньова Анастасія Сергіївна ліцей № 157 Мазніченко Л.Л. 7 3 1 0 0 11
6 О-13 Симоненко Дмитро Петрович СШ № 20 Кравченко О.М. 7 1 1 1 1 11
7 О-3 Пироговська Софія Вадимівна СШ № 210 Шапетько Ю.Б. 1 1 1 1 6 10
8 О-23 Калініченко Олександра Олегівна БМШ Сахно О.М. 5 2 1 1 0 9
9 О-42 Білецький Павло Володимирович СЗШ № 29 Мельникова В.В. 2 2 3 1 1 9
10 О-22 Шандура Наталія Іванівна СЗШ № 170 Стрілецька Н.В. 3 1 1 2 1 8
11 О-14 Фоменко Олена Миколаївна СШ № 14 Єфіменко М.О. 6 1 1 0 0 8
12 О-40 Прокопець Любов Олегівна СЗШ № 9 Проскура О.І. 2 2 2 0 2 8
13 О-9 Ярошенко Максим Олександрович ліцей № 157 Висоцька Л.П. 6 1 1 0 0 8
14 О-38 Чонг Пок Дждін ліцей № 157 Висоцька Л.П. 7 0 0 0 0 7
15 О-17 Шимко Максим Олегович ліцей № 157 Мазніченко Л.Л. 7 0 0 0 0 7
16 О-30 Пальчевський Микита Олександрович СЗШ № 231 Заботіна І.А. 5 1 0 0 0 6
17 О-24 Падун Олександр Русланович СШ № 20 Кравченко О.М. 6 0 0 0 0 6
18 О-37 Хоменко Михайло Олексійович НВК № 240 “Соціум” Коваленко О.Ю. 3 0 1 0 2 6
19 О-12 Федорова Ольга Романівна СШ № 210 Шапетько Ю.Б. 5 0 0 0 1 6
20 О-35 Кущ Данііл Андрійович СШ № 210 Шапетько Ю.Б. 1 0 1 0 3 5
21 О-6 Тищенко Євген Юрійович СЗШ № 9 Проскура О.І. 1 1 1 1 1 5
22 О-5 Борс Вікторія Олексіївна СШ № 214 Цьома Т.І. 2 1 1 0 1 5
23 О-15 Базилевич Поліна Дмитрівна гімназія “Потенціал” Назаренко Г.М. 3 0 1 0 1 5
24 О-32 Міщук Андрій Романович гімназія № 143 Шеповалова Г.В. 4 0 0 0 0 4
25 О-34 Федорук Денис Дмитрович гімназія “Потенціал” Назаренко Г.М. 1 0 0 0 3 4
26 О-2 Осмоловський Артем Сергійрович СШ № 20 Кравченко О.М. 2 2 0 0 0 4
27 О-26 Ярова Дар’я Олександрівна СШ № 210 Шапетько Ю.Б. 2 1 0 0 0 3
28 О-1 Зубова Анастасія Едуардівна СЗШ № 168 Баглікова Н.М. 2 0 1 0 0 3
29 О-18 Бойко Максим Романович гімназія “Оболонь” Доля Д. С. 0 1 1 0 1 3
30 О-16 Качан Ілля Дмитрович СЗШ № 9 Проскура О.І. 2 1 0 0 0 3
31 О-36 Попов Микита Сергійович СЗШ № 9 Проскура О.І. 0 1 1 0 1 3
32 О-41 Стойнев Павло Свіленович СШ № 239 Білоцерківець А.М. 1 1 1 0 0 3
33 О-31 Бусел Орест Тарасович гімназія “Оболонь” Доля Д. С. 1 0 1 0 0 2
34 О-28 Анікеєнко Валерій Геннадійович СЗШ № 9 Проскура О.І. 0 1 0 0 1 2
35 О-4 Лисенко Вадим Ігорович СШ№226 Куліш Н.Й. 0 1 1 0 0 2
36 О-27 Золото Артем Володимирович СШ № 210 Шапетько Ю.Б. 0 1 0 0 0 1
37 О-29 Мельник Дмитро Олександрович СЗШ № 256 Яцкевич С.О. 1 0 0 0 0 1
38 О-8 Павленко Дмитро Валерійович гімназія № 143 Шеповалова Г.В. 0 0 1 0 0 1
39 О-19 Коцупал Олександр Віталійович СЗШ № 226 Куліш Н.Й. 1 0 0 0 0 1
40 О-33 Гордійченко Юлія Костянтинівна СЗШ № 226 Куліш Н.Й. 1 0 0 0 0 1
41 О-7 Хоньків Мирослав Олександрович СЗШ № 104 Федорченко А.М. 0 0 0 0 0 0
42 О-25 Гапоненко Тетяна Анатоліївна СЗШ № 226 Куліш Н.Й. 0 0 0 0 0 0

Наказ про проведення І та ІІ етапів Всеукраїнських учнівських олімпіад

Завантажити Наказ про проведення І та ІІ етапів  Всеукраїнських  учнівських олімпіад

Розв’язання завдань ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади з математики у місті Києві 2013-2014 рік

Завантажити “Розв’язання завдань ІІ етапу Всеукраїнської олімпіади  з математики у місті Києві 2013-2014 рік”