Архіви авторів: Богдан Рубльов

Світлини 1 туру відбору на ММО

Читати далі

Світлини математичного Занзібару для 4-6 класів

Читати далі

Перший тур Київського турніру математичних боїв імені Лесі Рубльової. Порядок денний, розподіл аудиторій та розклад боїв

Перший тур математичних боїв відбудеться
у неділю 11 жовтня 2015 року

Порядок денний першого туру

9.00              Прибуття старших членів журі по старшій лізі (ауд. 01К)

9.20              Збір капітанів команд старшої ліги в аудиторії 01К для отримання завдань

9.30              Початок підготовки до бою команд старшої ліги

9.30              Прибуття старших членів журі по середній та молодшій лігам (ауд. 01К)

9.50              Збір капітанів та спостерігачів команд молодшої та середньої ліг в аудиторії 01К для отримання завдань та відповідей на запитання стосовно ролі спостерігачів

10.00            Початок підготовки до бою команд середньої та молодшої ліг

10.00            Прибуття старших членів журі по наймолодшій лізі (ауд. 01К)

10.20            Збір капітанів та спостерігачів команд наймолодшої ліги в аудиторії 01К для отримання завдань та відповідей на запитання стосовно ролі спостерігачів

10.30            Початок підготовки до бою команд наймолодшої ліги

12.30           Нарада вчителів та керівників команд (ауд. 221К)

12.55           Перехід команд до аудиторій, де будуть відбуватися бої

13.00           Початок боїв в усіх лігах

Читати далі

Умови, розв’язання та критерії задач олімпіади з теорії чисел

Критерії оцінювання та результати з’являться тут згодом.

Умови ТЧ

Розв’язання ТЧ

Критерії ТЧ

Математичний занзібар, 13 вересня 2015 року

Розподіл по аудиторіях

Заходи, як завжди, відбудуться в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, на механіко-математичному та факультеті кібернетики.
Адреса – проспект Глушкова 4 (д та е)
ст. метро “Виставковий центр”.

Наймолодша ліга (7 класи)

(усі команди змагаються на факультеті кібернетики в аудиторії 01)

Навчальний заклад Капітан команди
1 Гімназія №178 Чучковская Ия
2 Гімназія №178 Гурвич Алексей
3 Гімназія №178 Пшенична Марія
4 Гімназія №178 Алексік Наталя
5 Гімназія №178 Дидур
6 Гімназія №178 Манучарян Антон
7 Лицей 208 Седов Микита
8 Лицей 208 Чечель Владислав
9 ліцей “Наукова зміна” Абдулаєв Андрій
10 ліцей “Наукова зміна” Пожаров Дмитро
11 ліцей ,,Наукова зміна,, Лісовська Єлизавета
12 Ліцей №100 “Поділ” Мальченко Гліб
13 Ліцей №100 “Поділ” Покотило Захар
14 Ліцей №171 “Лідер” Цинцеус Андрій
15 Ліцей №171 “Лідер” Семеніхін
16 Ліцей №171 “Лідер” Мокляк
17 Ліцей №171 “Лідер” Жур Ольга
18 Ліцей №171 “Лідер” Кристина Черевко
19 Ліцей №171 “Лідер” Наумець Захар
20 Ліцей №171 “Лідер” Олексієнко Настя
21 Ліцей №171 “Лідер” Гончаренко Марія
22 ПНЛ 145 Кліндух Сергій
23 Політехнічний Ліцей Столярчук Єлизавета
24 Політехнічний Ліцей Федорук Олександр
25 Русанівський ліцей Радомський Владислав
26 Русанівський ліцей Шульгін Микита
27 Русанівський ліцей Цимбаленко Владислав
28 СЗЗ “Слов’янська гімназія” Казанюк Дмитро
29 СЗШ №182 Дероган Ілля
30 СЗШ №182 Ткач Єлизавета
31 Софіївсько-Борщагівський НВК Дем’яненко Софія
32 Софіївсько-Борщагівський НВК Сергієнко Таїсія
33 сш № 132 Бега Іван
34 сш № 52 Альохіна Тетяна
35 сш № 52 Прокопенко Роман
36 сш № 52 Добровольський Лука
37 Технічний ліцей НТУУ “КПІ” Мітленко Марія
38 Технічний ліцей НТУУ “КПІ” Лозовий Борис
39 Технічний ліцей НТУУ КПІ Богуславський Арсеній

Молодша ліга (8 класи)

(усі команди змагаються на механіко-математичному факультеті в аудиторіях 41 та 45)

Навчальний заклад Ауд Капітан команди
1 Гімназія 178 41М Якіменко Андрій
2 ліцей ” Наукова зміна “ 41М Рудий Іван
3 ліцей “Наукова зміна” 45М Бутенко Дарьяна
4 ліцей №100″Поділ” 41М Боднар Данило
5 Ліцей №171 Лідер 41М Шевчук Віталій
6 Ліцей №171 Лідер 41М Семенко Еліна
7 Ліцей №171 Лідер 45М Хонон Наташа
8 Ліцей №171 Лідер 45М Шевчук Віталій
9 Ліцей №171 Лідер 45М Олексіїнко
10 ПЛ НТУУ “КПІ” 41М Комашня Михайло
11 ПНЛ № 145 41М Ходаковський Артем
12 ПНЛ № 145 41М Бакай Олеся
13 ПНЛ №145 45М Венгер Максим
14 ПНЛ №145 45М Залужний Юрій
15 ПНЛ №145 45М Різаєв Лев
16 ПНЛ №145 45М Старожилова Анастасія
17 ПНЛ №145 45М Губенко Роман
18 ПНЛ №145 45М Кононенко Кирило
19 ПНЛ №145 45М Баранівський Вадим
20 Русанівський ліцей 41М Ирина Фещенко
21 Русанівський ліцей 41М Перерва Антоніна
22 Русанівський ліцей 45М Локтіонов Данило
23 Русанівський ліцей 45М Вельтищев Валентин
24 сш № 132 41М Досенко Анна
25 сш № 132 45М Кучмій Антон
26 сш № 52 41М Адайкін Олександр
27 сш № 52 41М Черниш Дмитро
28 сш № 52 45М Нечитайло Микита
29 ТЛ НТУУ “КПІ” 41М Кот Анастасія
30 УФМЛ КНУ 41М Федорович Денис
31 УФМЛ КНУ 41М Семенчук Роман
32 УФМЛ КНУ 41М Коваль Вадим
33 УФМЛ КНУ 45М Побережний Юрій
34 УФМЛ КНУ 45М Затилюк Андрій

Середня ліга (9 класи)

(усі команди змагаються на факультеті кібернетики в аудиторіях 39 та 40)

Навчальний заклад Ауд Капітан команди
1 АКЛ НАУ 39К Ілляш Олена
2 Гімназія 178 39К Тарканій Анастасія
3 ліцей “Лідер” 39К Бондаренко Михайло
4 ліцей “Лідер” 39К Кривенко Іванна
5 ліцей “Лідер” 39К Поровчук Марія
6 ліцей “Лідер” 40К Циганок Богдан
7 ліцей “Наукова зміна” 39К Третьякова Катерина
8 Ліцей №100 “Поділ” 39К Лось Владислав
9 пнл №145 39К Рамик Іван
10 пнл №145 39К Глуховський Павло
11 пнл №145 39К Чікільова Анастасія
12 пнл №145 39К Нікітін Богдан
13 пнл №145 40К Кравець Володимир
14 пнл №145 40К Тютюшкін Данило
15 пнл №145 40К Рамик Іван
16 пнл №145 40К Самарцева Юлія
17 Русанівський ліцей 39К Кошель Софія
18 сш № 132 39К Нечай Марія
19 сш № 52 39К Стародуб Іван
20 УФМЛ КНУ 39К Приходько Тетяна
21 УФМЛ КНУ 39К Бахачов Іван
22 УФМЛ КНУ 39К Цимбаленко Всеволод
23 УФМЛ КНУ 39К Ніколаєв Арсеній
24 УФМЛ КНУ 40К Біленко Владислав
25 УФМЛ КНУ 40К Кадиров Кадір
26 УФМЛ КНУ 40К Вітрук Євген

Старша ліга (10—11 класи)

(усі команди змагаються на факультеті кібернетики в аудиторіях 43 та 42)

Навчальний заклад Ауд Капітан команди
1 Гімназія 178 43К Гунько Александр
2 Гімназія 178 43К Григорович Александр
3 Гімназія 178 42К Чудаков
4 ліцей “Лідер” 43К Решетніков Всеволод
5 ліцей “Лідер” 43К Сіриченко Владислава
6 ліцей “Лідер” 42К Європін Богдан
7 ліцей “Лідер” 43К Ківва Ярослав
8 ліцей “Наукова зміна” 43К Журба Микола
9 ліцей “Наукова зміна” 43К Пушкін Денис
10 ПЛ НТУУ КПІ 43К Аксьоненко Ілля
11 ПНЛ №145 43К Чорний Ігор
12 ПНЛ №145 43К Кільчевський Олександр
13 ПНЛ №145 43К Гудзенко Дмитро
14 ПНЛ №145 42К Гольцов Ілля
15 ПНЛ №145 42К Лиховський Дмитро
16 ПНЛ №145 42К Чорний Ігор
17 Русанівський ліцей 43К Афанасьєв Данііл
18 Русанівський ліцей 43К Курбатова Софія
19 Русанівський ліцей 42К Степаненко Микита
20 сш № 132 43К Юревич Вероніка
21 ТЛ НТУУ “КПІ” 43К Лозовой Олексій
22 ТЛ НТУУ “КПІ” 42К Костюк Анна
23 УФМЛ КНУ 43К Вертелецький В.
24 УФМЛ КНУ 43К Зайченко Сергій
25 УФМЛ КНУ 43К Ян Аліна
26 УФМЛ КНУ 42К Денісенко Артем
27 УФМЛ КНУ 42К Козленко Сергій
28 УФМЛ КНУ 42К Троценко Максим
Читати далі

Початок сезону 2015—2016 Математичний занзібар, 13 вересня 2015 року

Про раніше наголошені заходи

Фактично, ця наша зустріч не є початком сезону, бо він розпочався з Всеукраїнської літньої школи, яка відбулася на базі УФМЛ Київського національного університету ім. Тараса Шевченка з 15 по 28 серпня. Вона, так би мовити, стала одночасно завершенням попереднього олімпіадного року та початком нового.

Читати далі