Остаточні результати ХІІ турніру математичних боїв імені академіка Ляшка

Молодша ліга

 

1тур Команда Команда Рез.
А Львів Запоріжжя–28 2–0
А Лідер–1 ПНЛ 145 2–0
Б Лідер–2  Ужгород  2–0
Б Запоріжжя–99 Чернівці 0–2
Б Русанівський КР+Ужгород 2–0

 

2 тур Команда Команда Рез.
А Львів Лідер–1 0–2
А Запоріжжя–28 ПНЛ 145 0–2
Б Лідер–2  КР+Ужгород 2–0
Б Запоріжжя–99 Ужгород 0–2
Б Русанівський Чернівці 2–0

 

3 тур Команда Команда Рез.
А Львів (2) ПНЛ 145 (2) 2–0
А Запоріжжя–28 (0) Лідер–1 (4) 0–2
Б Лідер–2 (4) Чернівці (2) 2–0
Б КР+Ужгород (0) Ужгород (2) 0–2
Б Русанівський (4) Запоріжжя–99 (0) 2–0

 

4 тур Команда Команда Рез.
За 1–2 м. Львів (4) Лідер–1 (6) 0–2
За 3–4 м. Запоріжжя–28 (0) ПНЛ 145 (2) 0–2
Б Лідер–2 (6) Запоріжжя–99 (0) 2–0
Б КР+Ужгород (0) Чернівці (2) 0–2
Б Русанівський (6) Ужгород (4) 2–0

Молодша ліга

Група «А»:

1 місце: Лідер–1

2 місце: Львів

3 місце: ПНЛ № 145

4 місце: Запоріжжя–28

 

Група «Б»:

1–2 місце: Лідер–2

1–2 місце: Русанівський

3–4 місце: Ужгород–1

3–4 місце: Чернівці

5–6 місце Кривий Ріг + Ужгород

5–6 місце: Ужгород.

Середня ліга

 

1 тур Команда Команда Рез.
І Лідер Ліцей 208 2–0
І Запоріжжя+РЛ Крем.+Херсон 2–0
ІІ Львів Дніпро 2–0
ІІ ПНЛ 145 Русанівський 2–0

 

2 тур Команда Команда Рез.
І Лідер Запоріжжя+РЛ 2–0
І Ліцей 208 Крем.+Херсон 2–0
ІІ Львів ПНЛ 145 2–0
ІІ Дніпро Русанівський 2–0

 

3 тур Команда Команда Рез.
І Лідер (4) Крем.+Херсон (0) 2–0
І Ліцей 208 (2) Запоріжжя+РЛ (2) 2–0
ІІ Львів (4) Русанівський (0) 2–0
ІІ Дніпро (2) ПНЛ 145 (2) 0–2

 

4 тур Команда Команда Рез.
За 1–2 м. Лідер (6) Львів (6) 2–0
За 3–4 м. Ліцей 208 (4) ПНЛ 145 (4) 2–0
За 5–6 м. Дніпро (2) Запоріжжя+РЛ (2) 0–2
За 7–8 м. Русанівський (0) Крем.+Херсон (0) 2–0

Середня ліга

1 місце: Лідер–1

2 місце Львів

3 місце: Ліцей № 208

4 місце: ПНЛ № 145

5 місце: Запоріжжя–99 + Русанівський

6 місце: Дніпро

7 місце: Русанівський

8 місце: Кременчук + Херсон (7)

Старша ліга

 

1 тур Команда Команда Рез.
А УФМЛ–2 Львів 2–0
А Х Русанівський 2–0
Б Наукова Зміна УФМЛ–1 2–0
Б СУД Ужгород–1 2–0
Б Дніпро Чернівці 2–0

 

2 тур Команда Команда Рез.
А УФМЛ–2 Х 0–2
А Львів Русанівський 2–0
Б Наукова Зміна Чернівці 2–0
Б СУД УФМЛ–1 0–2
Б Дніпро Ужгород–1 1–1

 

3 тур Команда Команда Рез.
А УФМЛ–2 (2) Русанівський (0) 2–0
А Львів (2) Х (4) 0–2
Б Наукова Зміна (4) Ужгород–1 (1) 2–0
Б Чернівці (0) УФМЛ–1 (2) 0–2
Б Дніпро (3) СУД (2) 0–2

 

4 тур Команда Команда Рез.
За 1–2 м. УФМЛ–2 (4) Х (6) 2–0
За 3–4 м. Львів (2) Русанівський (0) 2–0
Б Наукова Зміна (6) СУД (4) 2–0
Б Чернівці (0) Ужгород–1 (1) 2–0
Б Дніпро (3) УФМЛ–1 (4) 1–1

Старша ліга

Група «А»:

1 місце: УФМЛ–2

2 місце: “Х”

3 місце: Львів

4 місце: Русанівський

 

Група «Б»:

1 місце: Наукова Зміна

2 місце: УФМЛ–1

3–4 місце: Суми+Донецьк+Ужгород

3–4 місце: Дніпро

5 місце: Чернівці

6 місце: Ужгород–1

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.