Результати третього бою Програма фінального дня

Розподіл по аудиторіях 4 тур

Результати 1–3 бою

Молодша ліга

1тур Команда Капітан Ауд. бою
А Львів Запоріжжя–28 2–0
А Лідер–1 ПНЛ 145 2–0
Б Лідер–2   Ужгород   2–0
Б Запоріжжя–99 Чернівці 0–2
Б Русанівський КР+Ужгород 2–0

 

2 тур Команда Капітан Ауд. бою
А Львів Лідер–1 0–2
А Запоріжжя–28 ПНЛ 145 0–2
Б Лідер–2   КР+Ужгород 2–0
Б Запоріжжя–99 Ужгород 0–2
Б Русанівський Чернівці 2–0

 

3 тур Команда Капітан Ауд. бою
А Львів (2) ПНЛ 145 (2) 2–0
А Запоріжжя–28 (0) Лідер–1 (4) 0–2
Б Лідер–2 (4) Чернівці (2) 2–0
Б КР+Ужгород (0) Ужгород (2) 0–2
Б Русанівський (4) Запоріжжя–99 (0) 2–0

 

 

Середня ліга

 

1 тур Команда Капітан Ауд. бою
І Лідер Ліцей 208 2–0
І Запоріжжя+РЛ Крем.+Херсон 2–0
ІІ Львів Дніпро 2–0
ІІ ПНЛ 145 Русанівський 2–0

 

2 тур Команда Капітан Ауд. бою
І Лідер Запоріжжя+РЛ 2–0
І Ліцей 208 Крем.+Херсон 2–0
ІІ Львів ПНЛ 145 2–0
ІІ Дніпро Русанівський 2–0

 

3 тур Команда Капітан Ауд. бою
І Лідер (4) Крем.+Херсон (0) 2–0
І Ліцей 208 (2) Запоріжжя+РЛ (2) 2–0
ІІ Львів (4) Русанівський (0) 2–0
ІІ Дніпро (2) ПНЛ 145 (2) 0–2

 

 

Старша ліга

 

1 тур Команда Капітан Ауд. бою
А УФМЛ–2 Львів 2–0
А Х Русанівський 2–0
Б Наукова Зміна УФМЛ–1 2–0
Б СУД Ужгород–1 2–0
Б Дніпро Чернівці 2–0

 

2 тур Команда Капітан Ауд. бою
А УФМЛ–2 Х 0–2
А Львів Русанівський 2–0
Б Наукова Зміна Чернівці 2–0
Б СУД УФМЛ–1 0–2
Б Дніпро Ужгород–1 1–1

 

3 тур Команда Капітан Ауд. бою
А УФМЛ–2 (2) Русанівський (0) 2–0
А Львів (2) Х (4)  
Б Наукова Зміна (4) Ужгород–1 (1) 2–0
Б Чернівці (0) УФМЛ–1 (2) 0–2
Б Дніпро (3) СУД (2) 0–2

 

 

Розклад боїв фінального дня

 

Молодша ліга

 

Гр Команда Ауд.

підгот

Капітан Ауд.

підгот.

Ауд.

бою

За 1–2 м. Львів (4)   Лідер–1 (6)    
За 3–4 м. Запоріжжя–28 (0)   ПНЛ 145 (2)    
Б Лідер–2 (6)   Запоріжжя–99 (0)    
Б КР+Ужгород (0)   Чернівці (2)    
Б Русанівський (6)   Ужгород (4)    

 

Середня ліга

 

Гр Команда Ауд.

підгот

Капітан Ауд.

підгот.

Ауд.

бою

За 1–2 м. Лідер (6)   Львів (6)    
За 3–4 м. Ліцей 208 (4)   ПНЛ 145 (4)    
За 5–6 м. Дніпро (2)   Запоріжжя+РЛ (2)    
За 7–8 м. Русанівський (0)   Крем.+Херсон (0)    
           

 

Старша ліга

 

Гр Команда Ауд.

підгот

Капітан Ауд.

підгот.

Ауд.

бою

За 1–2 м. УФМЛ–2 (4)   Х (6)    
За 3–4 м. Львів (2)   Русанівський (0)    
Б Наукова Зміна (6)   СУД (4)    
Б Чернівці (0)   Ужгород–1 (1)    
Б Дніпро (3)   УФМЛ–1 (4)    

 

 

Розподіл команд по групах

 

Молодша ліга

 

Група «А»:

  1. Львів (28)
  2. Лідер–1 (21)
  3. Запоріжжя–28 (20)
  4. ПНЛ № 145 (19)

 

Група «Б»:

  1. Лідер–2 (14)
  2. Запоріжжя–99 (13)
  3. Ужгород–1 (13)
  4. Русанівський (9)
  5. Кривий Ріг + Ужгород (8)
  6. Чернівці (7)

 

 

Середня ліга

 

Підгрупа І:

  1. Лідер–1 (38)
  2. Запоріжжя–99 + Русанівський (23)
  3. Ліцей № 208 (21)
  4. Кременчук + Херсон (7)

 

Підгрупа ІІ:

  1. Львів (31)
  2. ПНЛ № 145 (25)
  3. Дніпро (16)
  4. Русанівський (10)

 

 

Старша ліга

 

Група «А»:

  1. УФМЛ–2 (44)
  2. “Х” (44)
  3. Львів (43)
  4. Русанівський (37)

 

Група «Б»:

  1. Наукова Зміна (35)
  2. Суми+Донецьк+Ужгород (28)
  3. УФМЛ–1 (27)
  4. Дніпро (23)
  5. Чернівці (21)
  6. Ужгород–1 (19)

 

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

 

1 коментар до “Результати третього бою Програма фінального дня

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.