«Математичний занзібар», 16 вересня 2018

Порядок денний та розподіл аудиторій

 Уточнення

 

Відповідно до коментарів, а також інших уточнень таблички розподілу деяких команд по аудиторіях уточнені, будьте уважні

Повідомлення для відповідальних за команди

розподіл аудиторій

 

Наймолодша ліга (7 класи)

Початок «Занзібару» о 10:00

(усі команди змагаються на механіко-математичному

факультеті в аудиторіях 41, 42, 20, 21, 34 та 302–306)

57 команд

 

  Ауд. Навчальний заклад   Назва/капітан
1. 42 Гімназія № 178 1 Кумейко
2. 20 Гімназія № 178 1 Кролі
3. 34 Гімназія № 178 1 Коти
4. 21 Гімназія № 178 1 Зайці
5. 41 Гімназія № 178 1 Дяченко
6. 42 Ліцей “Наукова зміна” 2 Цифрова
7. 20 Ліцей “Наукова зміна” 2 Ткаченко
8. 34 Ліцей “Наукова зміна” 2 Стінгер
9. 302 Ліцей “Наукова зміна” 2 С.Н.З.
10. 303 Ліцей “Наукова зміна” 2 Пиріг
11. 304 Ліцей “Наукова зміна” 2 Назаренко
12. 305 Ліцей “Наукова зміна” 2 Люди
13. 306 Ліцей “Наукова зміна” 2 Касьянов
14. 306 Ліцей “Наукова зміна” 2 Данило
15. 304 Ліцей “Наукова зміна” 2 Водолій
16. 303 Ліцей “Наукова зміна” 2 Веселунчики
17. 21 Ліцей “Наукова зміна” 2 Верховодов
18. 21 Ліцей “Наукова зміна” 2 Андруцький
19. 34 Ліцей “Наукова зміна” 2 АндрійКолісник
20. 42 Ліцей “Наукова зміна” 2 Аксіома
21. 41 Ліцей “Наукова зміна” 2 SmartAnts
22. 41 Ліцей “Голосіївський” 3 Хромосомки
23. 41 Ліцей “Голосіївський” 3 ВітамінD
24. 42 Ліцей “Лідер” 4 Ясько
25. 20 Ліцей “Лідер” 4 Хижаки
26. 21 Ліцей “Лідер” 4 Омікрон
27. 302 Ліцей “Лідер” 4 Максимець
28. 305 Ліцей “Лідер” 4 Ліплянський
29. 306 Ліцей “Лідер” 4 Кліндух
30. 304 Ліцей “Лідер” 4 Епсілон
31. 303 Ліцей “Лідер” 4 Дельта
32. 34 Ліцей “Лідер” 4 Гамма
33. 42 Ліцей “Лідер” 4 Все
34. 41 Ліцей “Лідер” 4 Бета
35. 41 Ліцей № 208 5 Джос
36. 42 Ліцей № 208 5 Видиборець
37. 20 Ліцей № 208 5 208-2
38. 34 Ліцей № 208 5 208-1
39. 41 Ліцей №100 “ПОДіЛ” 6 Лукашов
40. 41 Ліцей №100 “ПОДіЛ” 6 Костюк
41. 41 ліцей №142 7 142-7а
42. 41 ліцей №142 7 142-7б
43. 42 Політехнічний ліцей “КПІ” 8 Шах
44. 41 Політехнічний ліцей “КПІ” 8 Спорік
45. 20 Політехнічний ліцей “КПІ” 8 Мисливці
46. 41 Русанівський ліцей 9 Рябіченко
47. 42 Русанівський ліцей 9 Міклевський
48. 41 Русанівський ліцей 9 Корженко
49. 41 СЗОШ №1 м. Українка 10 Дернова
50. 41 Технічний ліцей “КПІ” 11 Шелестов
51. 42 Технічний ліцей “КПІ” 11 Технарі
52. 20 Технічний ліцей “КПІ” 11 Стьопа
53. 21 Технічний ліцей “КПІ” 11 Андрійович
54. 302 Технічний ліцей “КПІ” 11 ПЛ-3
55. 34 Технічний ліцей “КПІ” 11 Кальмари
56. 41 ФМГ № 17 Вінниці 12 ФМГ -17
57. 41 ФМГ № 17 Вінниці 12 Міні

 

 

Молодша ліга (8 класи)

Початок «Занзібару» о 10:00

(усі команди змагаються на факультеті кібернетики

аудиторіях 39, 40, 16, 17 та 18)

35 команд

 

  Ауд. Навчальний заклад   Назва/капітан
1. 39 Гімназія № 178 1 Климчук
2. 40 Гімназія № 178 1 Гундарь
3. 16 Гімназія № 178 1 кстремал
4. 39 Збірна 2 ПОДІЛЛЯ
5. 39 Міжнародна школа Глобус 3 Молодці
6. 39 Лiцей “Наукова змiна” 4 Фенікс
7. 39 Лiцей “Наукова змiна” 4 Інфініті
8. 40 Лiцей “Наукова змiна” 4 Інтеграл
9. 39 Ліцей “Лідер” 5 Чебуратор
10. 39 Ліцей “Лідер” 5 КПЛП
11. 40 Ліцей “Лідер” 5 Апельсин
12. 40 Ліцей “Лідер” 5 Bulo4ki
13. 39 Ліцей № 208 6 Холодков
14. 39 ліцей №142 7  №142-8в(2)
15. 40 ліцей №142 7 №142-8б
16. 40 ліцей №142 7  №142-8а
17. 16 ліцей №142 7 №142 8в(1)
18. 39 ПНЛ № 145 8 Шворак
19. 39 ПНЛ № 145 8 Чорноморець
20. 40 ПНЛ № 145 8 Селезньов
21. 18 ПНЛ № 145 8 Призматик
22. 18 ПНЛ № 145 8 Панфілов
23. 18 ПНЛ № 145 8 Загоруйко
24. 17 ПНЛ № 145 8 Галабурда
25. 17 ПНЛ № 145 8 Борисенко
26. 17 ПНЛ № 145 8 Білки!
27. 16 ПНЛ № 145 8 Champions
28. 39 Русанівський ліцей 9 Спекторовська
29. 40 Русанівський ліцей 9 Бабій
30. 39 Слов’янська гімназія 10 Фіксіки
31. 39 СШ № 132 11 Юревич
32. 39 СШ № 52 12 Греча
33. 39 УФМЛ КНУ 13 Михальова
34. 40 УФМЛ КНУ 13 Леус
35. 39 Школа «Базис» 14 Форсаж

 

 

Середня ліга (9 класи)

Початок «Занзібару» о 10:30

(усі команди змагаються на факультеті кібернетики

аудиторіях 43, 42 та 33)

32 команда

 

  Ауд. Навчальний заклад   Назва/капітан
1. 43 Гімназія «Троєщина» 1 SHAPKA
2. 43 Гімназія № 178 2 Дині
3. 42 Гімназія № 178 2 Банани
4. 33 Гімназія № 178 2 Арбузи
5. 43 Збірна 3 Йцукен
6. 43 Лiцей “Наукова змiна” 4 Шо?
7. 42 Лiцей “Наукова змiна” 4 Stone
8. 43 Ліцей “Лідер” 5 Лідер3
9. 42 Ліцей “Лідер” 5 Лідер2
10. 33 Ліцей “Лідер” 5 Лідер1
11. 43 Ліцей № 208 6 208
12. 43 Ліцей №100 “ПОДіЛ” 7 Поділ100
13. 42 ліцей №142 8 №142-9а
14. 43 ліцей №142 8 №142-9в
15. 42 ліцей №142 8 №142-9б
16. 43 Міжнародна школа Глобус 9 Браво
17. 43 ПНЛ № 145 10 Ткачук
18. 42 ПНЛ № 145 10 Ковалі
19. 33 ПНЛ № 145 10 Згущене
20. 43 ПНЛ № 145 10 1459б
21. 43 Політехнічний ліцей “КПІ” 11 Enigma
22. 43 Русанівський ліцей 12 Шляхтун
23. 42 Русанівський ліцей 12 Прибило
24. 33 Русанівський ліцей 12 Левченко
25. 43 СШ № 132 13 Поздняков
26. 43 Технічний ліцей “КПІ” 14 Хорда
27. 42 Технічний ліцей “КПІ” 14 икс+
28. 43 УФМЛ КНУ 15 Цибулькін
29. 42 УФМЛ КНУ 15 Торяник
30. 42 УФМЛ КНУ 15 Лутай
31. 43 ФМГ № 17 Вінниці 16 Аксіома
32. 43 ФМГ № 17 Вінниці 16 BlackStar

 

 

Старша ліга (10—11 класи)

Початок «Занзібару» о 10:30

(усі команди змагаються на механіко-математичному

факультеті в аудиторіях 45, 44, 307 та 309)

33 команди

 

  Ауд. Навчальний заклад   Назва/капітан
1. 45 Гімназія № 178 1 Кайдаші
2. 44 Гімназія № 178 1 Дворніченко
3. 45 Лiцей “Наукова змiна” 2 ЛНЗ
4. 44 Лiцей “Наукова змiна” 2 Гуріненко
5. 307 Лiцей “Наукова змiна” 2 Баштова
6. 45 Ліцей “Лідер” 3 Цисін
7. 309 Ліцей “Лідер” 3 Лидер-10-1
8. 45 ліцей №142 4 №142-11а
9. 44 ліцей №142 4 №142-10в
10. 45 ліцей №142 4 №142-10б
11. 307 ліцей №142 4 №142-10а
12. 309 ліцей №142 4  №142 11 б
13. 45 НВК № 143 5 Чорний
14. 45 ПНЛ № 145 6 Суахили
15. 44 ПНЛ № 145 6 Зубарєва
16. 307 ПНЛ № 145 6 Забарянська
17. 45 ПНЛ № 145 6 Дрінь
18. 44 ПНЛ № 145 6 Бізюра
19. 309 ПНЛ № 145 6 Dream
20. 45 Політехнічний ліцей “КПІ” 7 ПЛ-10
21. 44 Політехнічний ліцей “КПІ” 7 Ендшпіль
22. 44 Русанівський ліцей 8 Штефієнко
23. 45 Русанівський ліцей 8 Фещенко
24. 45 Русанівський ліцей 8 Посейдно
25. 45 СШ № 112 9 Кривулька
26. 45 СШ № 132 10 Досенко
27. 45 СШ № 202 11 Борисенко
28. 45 Технічний ліцей  “КПІ” 12 Овоческлад
29. 44 Технічний ліцей  “КПІ” 12 47
30. 45 УФМЛ КНУ 13 Коросько
31. 44 УФМЛ КНУ 13 Віткина
32. 45 УФМЛ КНУ 13 Бакай
33. 45 ФМГ № 17 Вінниці 14 Ласка

 

 

Порядок денний, інформація для журі та інші питання

 

Порядок денний «Занзібару»

 

900                   Прибуття журі наймолодшої та молодшої ліг для налаштування техніки та вирішення інших оргпитань

 

930                   Прибуття журі середньої та старшої ліг для налаштування техніки та вирішення інших оргпитань

 

945                   Прибуття команд наймолодшої та молодшої ліг

Наймолодша ліга (не старші 7 класу)

механіко-математичний факультет, аудиторії 41 (базова), 42, 20, 21, 34 та 302–306

Молодша ліга (8 класи)

факультет кібернетики, аудиторії 39 (базова), 40, 16, 17 та 18

 

1000                 Початок змагання наймолодшої та молодшої ліг

 

1015                 Прибуття команд середньої та старшої ліг

Середня ліга (9 класи)

факультет кібернетики, аудиторії 43 (базова), 42 та 33

Старша ліга (10–11 класи)

механіко-математичний факультет, аудиторії 45 (базова), 44, 307 та 309

 

1030                 Початок змагання середньої та старшої ліг

 

1045         Нарада керівників команд в аудиторії 221 факультету кібернетики

 

1200                 Завершення змагання наймолодшої та молодшої ліг

 

1230                 Завершення змагання середньої та старшої ліг

 

 

Інформація для батьків

 

Протягом проведення занзібару бажано не заважати його проведенню своєю постійною присутністю в аудиторії, де проводяться заходи. Зайти і подивитись можна, але, будь ласка, робіть це оперативно і виходьте. Члени журі мають пересуватись між аудиторіями, щоб оперативно оновлювати результати, тому їм не бажано наштовхуватись на ваші спини в аудиторіях чи біля дверей.

 

 

СЛАВА УКРАЇНІ!!!

5 коментарів до “ «Математичний занзібар», 16 вересня 2018

  1. Ірина

    Доброго дня!
    Прохання зняти з реєстрації “Занзібар”, що відбудеться 16 вересня, команду “Стінгер” 5-Е клас (“ліцей “Наукова зміна”).

  2. Ірина

    Доброго дня!
    Прошу зняти з реєстрації команду “Стінгер” 5-Е клас, ліцей “Наукова зміна” (в таблиці під номером 8)
    Просимо вибачення.

  3. Ірина

    Доброго дня!
    Прошу зняти з реєстрації команду «Стінгер» ліцей «Наукова зміна» ( учні 5-го класу).
    В таблиці реєстрації ця група під номером 8.
    Просимо вибачення.

  4. Ірина

    Доброго дня!
    Не публікується коментар. Спробую втретє.
    Прошу зняти з реєстрації команду «Стінгер» ліцей «Наукова зміна» ( учні 5-го класу). В таблиці реєстрації ця група під номером 8.
    Просимо вибачення!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

Ліміт часу вичерпаний. Будь-ласка, перезавантажте CAPTCHA.